POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

danio pisze:Co ten Lis !@#$%^& :evil: :!: :!: :!: PrzecieÂż "Wydarzenia" nie sÂą najdÂłuÂższe!!! Jak sobie licze to "Fakty" zazwyczaj trwajÂą 27-28min!!!. JuÂż chyba siĂŞ doszczĂŞtnie zÂżuliÂł ten Lis... :?
Oj cos Âźle chyba liczysz. W tygodniu "Fakty" trwajÂą ok. 22 - 23 minuty w weekendy sÂą chyba troche dÂłuÂższe. Ale na 100% wiem Âże o 19:27 sÂą juÂż reklamy. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Ostatnio Fakciory sÂą trochĂŞ dÂłuÂższe :lol: ok 26 min, tak mi siĂŞ wydaje, ale mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ, bo nie mierzĂŞ kaÂżdego wydania :wink:
A z tym zdjĂŞciem WydarzeĂą w weekendy, wg mnie dobry pomysÂł :spoko:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:SzcegĂłlnie zaciekawiÂła mnie informacja o odÂświeÂżeniu i zdynamizowaniu "WydarzeĂą" popoÂłudniowych. Nad tymi zmianami kieruje jakis facet z TVN 24 wiĂŞc moÂże byĂŚ tak ze zrobi podobnie jak w "Faktach" popoÂłudniowych czyli prowadzÂący przed tym ekranem... ale jednak w to wÂątpiĂŞ. :P :roll:
Ale co ma prawodz¹cy przed ekranem do "zdynamizowania"? Nic bo jaskó³ka wiosny nie czyni. A wogóle to ten facet wykaza³ by siê totaln¹ g³upot¹ przynosz¹c z tvn pomys³y... i to w dodatku takie "bezpoœrednie".
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wielki b³¹d. Dlaczego?

Po pierwsze Wydarzenia o 15:45 byÂły w weeekendy jedynym popoÂłudniowym dziennikiem. "WiadomoÂści" o 15 nie ma, "FaktĂłw" o 16:45 takÂże.

Bardzo czĂŞsto oglÂądam w weekendy popoÂłudniowe "Wydarzenia". Jestem przyzwyczajony do popoÂłudniowego dziennika i tyle. Moi dziadkowie takÂże oglÂądajÂą w weekendy "Wydarzenia" o 15:45.

Powiem wiĂŞcej -> "Wydarzenia" o 15:45 oglÂądam znacznie czĂŞÂściej, niÂż wydanie o 18:45. I moi dziadkowie dla przykÂładu takÂże tak robiÂą, ale mniejsza o to.

I z moich informacji wynika, Âże program o 15:45 realizowany jest bardzo dobrze, czasami popoÂłudniowe "Wydarzenia" sprawiajÂą wraÂżenie, Âże sÂą lepsze nawet od popoÂłudniowych "FaktĂłw". Szybkie, konkretne informacje, dobrzy prezenterzy, ciekawe materiaÂły. Co oni tam chcÂą dynamizowaĂŚ?!

Powiem jedno: zostawiĂŚ popoÂłudniowe "Wydarzenia" w spokoju. :?
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

Powiem wiĂŞcej -> "Wydarzenia" o 15:45 oglÂądam znacznie czĂŞÂściej, niÂż wydanie o 18:45. I moi dziadkowie dla przykÂładu takÂże tak robiÂą, ale mniejsza o to.

wÂłaÂśnie mniejsza o to

I z moich informacji wynika, Âże program o 15:45 realizowany jest bardzo dobrze, czasami popoÂłudniowe "Wydarzenia" sprawiajÂą wraÂżenie, Âże sÂą lepsze nawet od popoÂłudniowych "FaktĂłw". Szybkie, konkretne informacje, dobrzy prezenterzy, ciekawe materiaÂły. Co oni tam chcÂą dynamizowaĂŚ?!

chyba Âżartujesz dla mnie wydarzenia o 15.45 sÂą nijakie i wykonywane w mozolnym tempie, prezenterzy sÂą zdecydowanie gorsi od smoktunowicz, materiaÂły nie sÂą szybkie tylko krĂłtkie, a najbardziej z reporterĂłw nie lubie katarzyny molĂŞdy
Powiem jedno: zostawiĂŚ popoÂłudniowe "Wydarzenia" w spokoju. :?[/color][/quote] tu masz racje zostawiĂŚ, bo pomimo tych wad w weekendy powinny byĂŚ wydarzenia
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Po pierwsze Wydarzenia o 15:45 byÂły w weeekendy jedynym popoÂłudniowym dziennikiem. "WiadomoÂści" o 15 nie ma, "FaktĂłw" o 16:45 takÂże.
Tak i wÂłaÂśnie dlatego powinny zostaĂŚ w tym czasie nie bĂŞdzie Âżadnego programu informacyjnego. :?
Marcin pisze:I z moich informacji wynika, Âże program o 15:45 realizowany jest bardzo dobrze, czasami popoÂłudniowe "Wydarzenia" sprawiajÂą wraÂżenie, Âże sÂą lepsze nawet od popoÂłudniowych "FaktĂłw". Szybkie, konkretne informacje, dobrzy prezenterzy, ciekawe materiaÂły. Co oni tam chcÂą dynamizowaĂŚ?!
Oj Marcinie troche przesadziÂłeÂś. :) Napewno w "Wydarzeniach" o 15:45 nie ma dobrych prezenterĂłw moÂże Kutyna jest dobra ale GugaÂła ?? Nigdy w Âżyciu on siĂŞ nie nadaje do programu informacyjnego. :? (moim zdaniem) Informacje w nich sÂą takie sobie i napewno nigdy "Wydarzenia" nie byÂły lepsze od "FaktĂłw" popoÂłudniowych. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Znowu nie by³o dzisiaj Hanki, ju¿ nie mogê patrzeÌ na tego Guga³ê :?
Do tego nie ma teÂż Co z tÂą PolskÂą, czy ktoÂś coÂś wie na temat tych tajemniczych znikniĂŞĂŚ? MoÂże Pawell? :lol:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Do tego nie ma teÂż Co z tÂą PolskÂą, czy ktoÂś coÂś wie na temat tych tajemniczych znikniĂŞĂŚ? MoÂże Pawell? :lol:
:D :D :evil2: Niestety nie znalazÂłem nigdzie o tym informacji :evil2: Ale Hanka moÂże jest na urlopie ?? A "Co z tÂą PolskÂą?" moze bĂŞdzie mieĂŚ przerwĂŞ :> Ale nie wiem... :lol: :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

Hanna Smoktunowicz jest albo na urlopie albo wyjechaÂła na szkolenie do CNN

ChoĂŚ nie ma cztp to nie oznacza Âże Lis jest na urlopie wrĂŞcz przeciwnie :) ciĂŞÂżko pracuje nad wydarzeniami
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

http://wirtualnemedia.pl/document,,5623 ... olsat.html

Nie wiem po co te przenosienie programów z TV4 do polszmatu. Najpierw "Dajê s³owo", a teraz "Dom nie do poznania". :? No fakt "Dom..." to bardzo fajny program (ale ogl¹dam tylko koùcówkê bo ten program jest o 19, a wiadomo co wtedy ogl¹dam :) ) chetnie bym zobaczy³ polsk¹ wersjê na TVN, ale je¿eli juz by³ ten program na TV4 to niech tam zostanie. :? A drugi program "Mój wstretny, t³usty szef" (jej co za tytu³ :? ) zapowiada siê g³upio ale i tak bedzie póŸno wiêc go pewnie ani razu nie zobaczê. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

Tak, dziÂś w TV4 zobaczyÂłem Ibisza w ,,Awanturze o kase''. Najpierw ten sam program powtarzali kilka razy w Polsacie, a teraz jeszcze ,,napychajÂą'' tym widzĂłw TV4. MoÂże panu Zygmuntowi koĂączÂą siĂŞ pieniÂądze?
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Polsat od 1997 r. zapodaje widzom dno i bezguscie. Ciekawe kiedy bĂŞdzie nowa oprawa graficzna... MoÂże wogĂłle. Wszak Zigyy Solorz skÂąpy jest :twisted:

Od moderatora: Post przemoderowany. Zanim coÂś napiszesz to siĂŞ zastanĂłw.
Żartowałem.
FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FAN_TVN »

DziÂś goÂściem w Centrum Handlowym REDUTA ( http://www.chreduta.pl ) byÂł... Krzysztof Ibisz. ProwadziÂł tam licytacjĂŞ, bo dziÂś byÂł ,,DzieĂą niskich cen''. Nawet dobrze mu to wychodziÂło i podobaÂło mi siĂŞ, pĂłki... nie wspomniaÂł o ,,Grze w ciemno'', ale wtedy byÂło jeszcze maÂło osĂłb. Gdy zebraÂł siĂŞ prawdziwy tÂłum (bo potem byÂł koncert Mandaryny) Krzysztof Ibisz rozgadaÂł siĂŞ na temat ..Baru Europa'' :cry: NaprawdĂŞ nie mogÂłem tego sÂłuchaĂŚ. Ale tak to jest. UrbaĂąski prowadzÂąc takie przyjĂŞcia nie robi sobie ,,reklamy''. No ale... OczywiÂście mĂłj tata coÂś tam kupiÂł u tego Ibisza, nawet Âładne i tanie.
Potem (to juÂż nie na temat) autografy rozdawaÂła Mandaryna. TÂłum byÂł szalony. Ale ja siĂŞ dopchaÂłem i mam zdjĂŞcie i autograf :lol: Nawet Âładnie ÂśpiewaÂła i... chyba nie staÂśmy, przynajmniej niektĂłre piosenki. PodobaÂło mi siĂŞ.
Ale pan Krzysiek... to juÂż zostawiam Wam do komentowania.
-----
----
--
-
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

FAN_TVN pisze:Nawet Âładnie ÂśpiewaÂła i... chyba nie staÂśmy, przynajmniej niektĂłre piosenki. PodobaÂło mi siĂŞ.
WeÂź nie Âżartuj. Ona nawet jak siĂŞ mocno postara to nie potrafi dobrze zaÂśpiewaĂŚ bez playbacku. Wiem Âże artyÂści do Sopot Festivalu przygotowywali siĂŞ dosyĂŚ dÂługo... Mandaryna pewnie teÂż ale bez skutku.

Sorry za offtopic.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

FAN_TVN pisze:nie wspomniaÂł o ,,Grze w ciemno'', ale wtedy byÂło jeszcze maÂło osĂłb. (...) Krzysztof Ibisz rozgadaÂł siĂŞ na temat ..Baru Europa'' :cry: NaprawdĂŞ nie mogÂłem tego sÂłuchaĂŚ. Ale tak to jest. UrbaĂąski prowadzÂąc takie przyjĂŞcia nie robi sobie ,,reklamy''.
No tak nie powinien reklamowaĂŚ tych programĂłw ale nie rozumiem po co gadaÂł o "Barze Europa" ?? tego programu juÂż nie ma i chyba kolejnej edycji nie bĂŞdzie. WiĂŞc po co nawet o tym wspominaĂŚ. Chyba to nie byÂł wielki sukces ani dla TV4 ani dla Ibisza. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości