Propozycje zmian grafiki w TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Monster

Post autor: Monster »

Aaa... to ja siĂŞ nie dziwiĂŞ, Âże tam sÂą takie telewizje lokalne.. :!:

W Usa jest pewnie bardzo du¿o stacji lokalnych i je¿eli maj¹ one swoje kana³y informacyjne to ile w USA jest kana³ów informacyjnych :!:
U Nas jest jeden (TVN24), no moÂże dwa (TVN24 i TVP3) jeÂżeli trĂłjkĂŞ moÂżna nazwaĂŚ takim kanaÂłem. A juÂż w lutym ma wystartowaĂŚ kolejny, a potem jeszcze jeden TVP24. I zobaczymy, moÂże wtedy TVN24 zmieni swojÂą grafikĂŞ na tak nowoczesnÂą jak studio :!:
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

No wiec tak - w polsce mamy tylko jedna tv inf. bo tvp3 to dno a nie tv :)
ja sadze ,ze tvn24 zmieni w trym roku oprawe bo oni maja tendencje do zmian po 5 latach - tak bylo z tvn wiec sadze ,ze tvn 7 rowniez na 5 lecie zmieni grafe.
Ale aby to byla grafa w stylu Fox News - i daltego najlepiej byloby aby dali to firmie z USA do zrobienia.
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

Oto moja wizja:
Obrazek
I'm ready for HD!
danio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 23 paź 2005, 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: danio »

No, no :D CaÂłkiem nieÂźle. Jednak mam parĂŞ uwag, a mianowicie: zÂłe logo (nie pasuje do stacji informacyjnej); brak zegara; za duÂży pasek informacyjny; belka w zÂłym miejscu. Za pomysÂł dajĂŞ 4 na 5 :wink: Gdyby logo byÂło bardziej podobne do tego obecnego, to byÂłoby super, natomiast b. fajne cyferki i czcionka na belce
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No tak logo TVN 24 powinno byĂŚ takie same, bo jest bardzo dobre. Fajny pomysÂł aby wÂłaÂśnie logo byÂło umieszczone w pasku informacyjnym. Sam pasek nawet dobry szczegĂłlnie sÂłowo KRAJ jest fajnie ustawione. 8) mĂłgÂłbyÂś wymysleĂŚ aby to "na Âżywo" wyglÂądaÂło jakoÂś inaczej bo tu jest takie sobie. :? I tak belka jakaÂś taka dziwna... Hmmm...

Szkoda ze juÂż betark nie daje tu swoich grafik. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

propoycje zmian grafiki

Post autor: salladyn »

Ja wole jednak europejskie projekty i styl europejski,zÂłote czcionki duÂże drukowane litery-taki amerykanski styl mi siĂŞ nie podoba
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

wiec tak logo to nie takie samo jak jest tylko to ktore zaprezentowal tu juz ktos takie fajne.

a styl europejski jest do kitu wlasnie a styl w CNN lub Fox NEws jest super i taka dynamika powinna byc!
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Oto mĂłj projekt:
Obrazek
Na razie jest to projekt wstĂŞpny.
Czekam na wasze opinie i komentarze.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

jak dal mnie to zbyt pastelowe i jednorodne kolory - w telewizji informacyjnej powinna dominowac roznorodna kolorystyka i grafka wglebna - czyli zludzenie jakby te belki byly "zawieszone" w przestrzeni ,ze cos pod tymi belkami jest jeszcze bo tak wyglada to troche skromnie jak jest jedna barwa i zadnej grafiki w tym nie ma.
No i jesli chodzi o kolorystyke to powinna byc mocna , wyrazista , zywa.
Przyklad : Fox News , CNN , Sky News
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

propozycje zmian grafiki tvn24

Post autor: salladyn »

a-j-p pisze: No i jesli chodzi o kolorystyke to powinna byc mocna , wyrazista , zywa.
Przyklad : Fox News , CNN , Sky News
To jest kwestia gustu,bo wedÂług mnie fox news na przykÂład,ma okropnÂą grafikĂŞ i od tej grafiki fox news to moÂżna dostaĂŚ padaczki bo tak wszystko szybko i we wszystkich kolorach siĂŞ zmienia. ;/

Co do grafiki to jak na projekt wstĂŞpny nienajgorzej.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Mexx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 07 lut 2006, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mexx »

Witam, jestem tu nowy :)

podpatrzyÂłeÂś Wasze graficzki i sam nabraÂłem ochoty na zrobienie jakiejÂś :) tutaj taka maÂła prĂłbka mam nadziejĂŞ Âże mi pomoÂżecie i powiecie co Wam siĂŞ nie podoba abym mĂłgÂł cokolwiek poprawiĂŚ :)

Obrazek
Mexx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 07 lut 2006, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mexx »

tutaj jeszcze dwa slajdy:

normalny ekran
Obrazek

czo³ówka serwisu informacyjnego
Obrazek
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Mi bardzo poodba siĂŞ kula Âświata wmontowana w logo TVN24, ktĂłre mozemy zobaczyĂŚ na reklamach bodajÂże informacji TVN24 w OrangeWap, moÂże to zostanie wykorzystane bo bardzoi fajnei to wyglÂąda.
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

propozycje zmian grafiki

Post autor: salladyn »

CaÂłkiem fajne projekty,tylko nie wiem co tam robi napis headlines skoro to polska telewizja :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Mi najbardziej podoba siĂŞ koĂącĂłwka lub poczÂątek, foto Âświata noca obok logo TVN24 to Âświetny i Âświerzy pomysÂł. moje gratulacje dla nowego forumowicza.
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości