Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Monster

Post autor: Monster »

To dobrze, ale i tak serwech chodzi szybko :P
Monster

Post autor: Monster »

Mam proÂśbĂŞ do moderatorĂłw.
Temat: ,,CiĂŞÂżki los Jakuba Porady'' nie chcĂŞ aby nazywaÂł siĂŞ ciĂŞÂżki los. Panu Jakubowi idzie coraz lepiej. Zaczyna prowadziĂŚ serwisy w Dniu Na ÂŻywo i mam nadziejĂŞ, Âże wkrĂłtce zacznie rĂłwnieÂż prowadziĂŚ ,,Fakty''.
WiĂŞc czy jest moÂżliwe aby ten temat nazywaÂł siĂŞ ,,Jakub Porada'' bez tego ,,CiĂŞÂżki los'' :?:
Bardzo oto proszĂŞ...
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

no cmonet

Post autor: michal641 »

[url]http://www.michal_fotki.republika.pl/tvntivi1.JPG[/url]

ech... :?

Od moderatora: Po pierwsze zbyt szerokie, wiĂŞc zmieniam obrazek na link, po drugie trzeba byÂło nie uruchamiaĂŚ funkcji "Powiadom mnie gdy ktoÂś odpowie".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

michal641 o co ci chodzi, bo nie wyÂświetla mi siĂŞ to coÂś co daÂłeÂś... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

Na zdjĂŞciu jest skrzynka pocztowa MichaÂła i 25 takich samych e-maili od ÂŁukasza RopczyĂąskiego.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

To po co w³¹czy³eœ raportowanie??
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

aktualne sprawy forum

Post autor: salladyn »

Proszê tylko nie zmieniaÌ nazwy tematu b¹dŸ zamykaÌ go,bo wiele z tych osób które w nim pisa³y w³o¿y³o w to mnóstwo pracy(ja na przyk³ad niespa³em ca³¹ noc).Teamt jest dobry i proszê o niezmienianie jego nazy b¹dŸ usuwanie go.Nikt o tym tu nie wspomnia³ ale za wczasu proszê o nikasowanie go.Pozdrawiam.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: aktualne sprawy forum

Post autor: michal641 »

salladyn pisze:ProszĂŞ tylko nie zmieniaĂŚ nazwy tematu bÂądÂź zamykaĂŚ go
Ale przecieÂż nikt tu nie mowi o kasowaniu tegÂą wÂątku? ZresztÂą, chybadawno tak tu nie byÂło, Âże nie minĂŞÂła doba, a w nowo zaÂłoÂżonym wÂątku jest juÂż 9 stron postĂłw...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

DokÂładnie tak !! Taki wÂątek jest potrzebny bo przecieÂż obawiam siĂŞ, Âże jeszcze nie jeden raz TVN24 bĂŞdzie zmuszone przerwaĂŚ program :( :( :( -oby tak niebyÂło ale Âświat jest brutalny... :( :( :(

ps. Monster przestaĂą juÂż z pisaniem w kaÂżdym temacie i kaÂżdym wÂątku o goÂściu w Faktach-nie widzisz, Âże to juÂż jest nudne no i po co wklejasz te same zdjĂŞcia ?? Moderatorka juÂż Ci uwagĂŞ nawet zwraca :?
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:ps. Monster przestaĂą juÂż z pisaniem w kaÂżdym temacie i kaÂżdym wÂątku o goÂściu w Faktach-nie widzisz, Âże to juÂż jest nudne no i po co wklejasz te same zdjĂŞcia ?? Moderatorka juÂż Ci uwagĂŞ nawet zwraca :?
No to teraz powinien mu zwruciĂŚ administrator moÂże go sie posÂłucha... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

TVN_FAN pisze:ps. Monster przestaĂą juÂż z pisaniem w kaÂżdym temacie i kaÂżdym wÂątku o goÂściu w Faktach-nie widzisz, Âże to juÂż jest nudne no i po co wklejasz te same zdjĂŞcia Moderatorka juÂż Ci uwagĂŞ nawet zwraca
Moderatorka zwróci³a mi ju¿ uwagê, i zaproponawa³a mi ugodê i pomoc poprzez Prywatn¹ WiadomoœÌ. Wiec ju¿ wszystko jest OK 8)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

MoÂżecie zdradziĂŚ mi jednÂą tajemnicĂŞ??

SkÂąd ostatnio na forum wziĂŞÂło siĂŞ tyle G ÂŁ U P O T Y !! !! !!

Tego nie da siĂŞ czytaĂŚ!! Nie przesadzĂŞ jeÂśli powiem, Âże momentami bojĂŞ siĂŞ otwieraĂŚ niektĂłrych wÂątkĂłw, bo co rusz jakiÂś potworek z nich wyskakuje !! Monster i inni forumowicze z paroma postami na koncie poprostu bijÂą wszelkie rekordy gÂłupoty. Pomijam fakt, Âże to forum juÂż dawno straciÂło swĂłj charakter, ale pokolenie "nowych" forumowiczĂłw to- i tu moÂżecie siĂŞ obraziĂŚ- banda idiotĂłw!!

PowaÂżnie zastanawiam siĂŞ nad sensem mojej bytnoÂści tu.

Licze na merytorycznÂą dyskusje.
MAKEPOVERTYHISTORY
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kubs pisze:MoÂżecie zdradziĂŚ mi jednÂą tajemnicĂŞ??

SkÂąd ostatnio na forum wziĂŞÂło siĂŞ tyle G ÂŁ U P O T Y !! !! !!

Tego nie da siĂŞ czytaĂŚ!! Nie przesadzĂŞ jeÂśli powiem, Âże momentami bojĂŞ siĂŞ otwieraĂŚ niektĂłrych wÂątkĂłw, bo co rusz jakiÂś potworek z nich wyskakuje !! Monster i inni forumowicze z paroma postami na koncie poprostu bijÂą wszelkie rekordy gÂłupoty. Pomijam fakt, Âże to forum juÂż dawno straciÂło swĂłj charakter, ale pokolenie "nowych" forumowiczĂłw to- i tu moÂżecie siĂŞ obraziĂŚ- banda idiotĂłw!!

PowaÂżnie zastanawiam siĂŞ nad sensem mojej bytnoÂści tu.

Licze na merytorycznÂą dyskusje.
Kubs - wcale nie uwaÂżam, Âże akurat moje posty sÂą najmÂądrzejsze ale mam bardzo podobne zdanie do Twojego.

Jestem juÂż tu prawie rok i wczeÂśniej nie dziaÂły siĂŞ tutaj takie rzeczy.
Sam na poczÂątku miaÂłem problemy bo pisaÂłem po prostu za krĂłtko i bezsensownie ale po tym jak wytÂłumaczono mi pewne standardy jakie sÂą tu obecne zrozumiaÂłem to i staram siĂŞ nie pisaĂŚ gÂłupot.

A dla mnie posty typu "a mo¿e bêdzie dziœ goœÌ w Faktach", "albo fakty bêd¹ wygl¹daÌ tak i tak..." jakie ostatnimi czasu powtarzaj¹ siê coraz czêœciej s¹ poprostu ... .

A i pojawiajÂą siĂŞ uÂżytkownicy, ktĂłrzy nawet jakby im po stokroĂŚ tÂłumaczyĂŚ niektĂłre sprawy i tak bĂŞdÂą robiĂŚ swoje.

Najlepszy przykÂład tego mamy przez ostatnie kilka dni. Kto bywa tu regularnie i czyta tematy wie o czym mĂłwiĂŞ.

To tyle mojego skromnego zdania, ktĂłre juÂż dawno chciaÂłem wyraziĂŚ a post Kubs'a skÂłoniÂł mnie do tego.
ZIMA
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Wydaje mi siĂŞ, Âże forum to miejsce do dyskusji o faktach, ew. o pogÂłoskach czy plotach zwiÂązanych z TVNem. Ale krew mnie zalewa jak czytam posty z kosmicznymi pomysÂłami o zmianie ramĂłwki, Milionerach o 19:25, KropkÂą nad i o 19 itp, itd. PrzecieÂż to wszystko jest z d**py wyjĂŞte. Jak to czytaĂŚ??
MAKEPOVERTYHISTORY
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Smutne jest, Âże niektĂłrzy userzy poodchodzili, niektĂłrzy piszÂą coraz mniej, a Ci ktĂłrzy piszÂą duÂżo- piszÂą czasami bezsensu. Forum zamienia siĂŞ w system komentarzy przypominajÂący momentami gazeta.pl, gdzie moÂżna dodac jedynie komentarz krytyczny. U nas przewaÂżajÂą same pozytywne. Nie jest to oczywiÂście zÂłe, ale posty powinny byc wynikiem jakichÂś przemyÂśleĂą na dany temat, a czasami tak nie jest.
St¹d apel do niektórych: status u¿ytkownika na forum jest wa¿ny, ale sztuk¹ jest chyba, ¿eby by³ poparty sensownymi wypowiedziami, przekraczaj¹cymi jedno zdanie. Caps i podpis do niego- to nie wypowiedŸ, wiêc jeœli komuœ zale¿y, ¿eby by³ na forum znany i lubiany, niech bêdzie znany ze swoich wypowiedzi, a nie wy³¹cznie z linków na imageshack. Rozmawiajcie ze sob¹, to forum dyskusyjne.
ÂŻadna to personalna uwaga, tylko moja osobista refleksja. Niech nikt siĂŞ nie obraÂża.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości