POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: polsat

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze:Dla mnie jest o.k. W koĂącu bez tandetnej muzyki.Jedyne co mi siĂŞ Âśrednio podoba to belki.No ale te zawsze moÂżna zmieniĂŚ.

Jak dla mnie 4,5/6
Dok³adnie tak samo myœlê - jest naprawdê nie najgorzej :) WidaÌ, ¿e polsat pracuje nad zmianami, ¿eby szybciej doœcign¹Ì TVN i TVP no i chwa³a im za to. Konkurencji przecie¿ nigdy nie zawiele 8)
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: polsat

Post autor: Łukasz »

TVN_FAN pisze:WidaÌ, ¿e polsat pracuje nad zmianami, ¿eby szybciej doœcign¹Ì TVN i TVP
Moim zdaniem nowa oprawa graficzna Polsatu jest nieporĂłwnywalnie lepsza od tej, ktĂłrÂą ma TVP. ZresztÂą same "Wydarzenia" juÂż od roku wydajÂą mi siĂŞ lepsze od sztandarowego dziennika TVP. :? WracajÂąc jednak do oprawy. NaprawdĂŞ myÂślicie, Âże te kwiatuszki i prostokÂąciki na TVP trzeba jeszcze "goniĂŚ", bo sÂą takie super? :P
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Mexx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 07 lut 2006, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mexx »

Nowa oprawa mo¿e nie jest doskona³a, ale na pewno jest bardzo dobra :) o wiele lepsza od oprawy TVNu i TVP chocia¿ jedynka zawsze zaskakiwa³a mnie swoimi grafikami :D mi siê bardzo taki sposób prezentowania, po³¹czenie filmu z grafik¹, sama grafika jest zimna i w sumie nic nam nie mówi. Pozatym w zapowiedziach programów fajne jest to, ¿e wszystkie zapowiedzi tworz¹ tak jakby ca³oœÌ poprzez p³ynne przechodzenie z jednej w drug¹ :) naprawdê bardzo ³adnie i starannie wykonana oprawa, brawa dla Polsatu :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: polsat

Post autor: TVN_FAN »

ÂŁukasz pisze:Moim zdaniem nowa oprawa graficzna Polsatu jest nieporĂłwnywalnie lepsza od tej, ktĂłrÂą ma TVP. ZresztÂą same "Wydarzenia" juÂż od roku wydajÂą mi siĂŞ lepsze od sztandarowego dziennika TVP. :? WracajÂąc jednak do oprawy. NaprawdĂŞ myÂślicie, Âże te kwiatuszki i prostokÂąciki na TVP trzeba jeszcze "goniĂŚ", bo sÂą takie super? :P
:oops: Ups...chyba nie zrozumieliÂśmy siĂŞ :P

ChodziÂło mi o to, Âże Polsat zaczyna doganiaĂŚ TVN i TVP jeÂżeli chodzi o caÂłoksztaÂłt. No bo jakoÂś rzadziej sÂłychaĂŚ ostatnio o nagrodach dla Polsatu, a moÂże dziĂŞki tym zmianom coÂś w tej kwestii siĂŞ polepszy :lol:

A co do oprawy TVP to zgadzam siĂŞ w 100% 8)
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: polsat

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:(...)No bo jakoÂś rzadziej sÂłychaĂŚ ostatnio o nagrodach dla Polsatu, a moÂże dziĂŞki tym zmianom coÂś w tej kwestii siĂŞ polepszy :lol: (...)
Zmianom oprawy graficznej ?? :> yyy wÂątpiĂŞ, ale gdyby polszmta bardziej przebudowaÂł ramĂłwkĂŞ daÂł nowe dobre programy nagrody dla gwiazd i programĂłw mozeby siĂŞ posypaÂły (tak jak ostatnio TVN-owi), ale narazie na wiĂŞksze zmiany programowe w tej stacji sie nie zanosi. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

Ja juÂż nie chcĂŞ za duÂżo mĂłwiĂŚ, o nowej oprawie graficznej Polsatu bo juÂż wypowiadaÂłem siĂŞ o tym obszerniej na medialinku i nie chciaÂłbym siĂŞ powtĂłrzyĂŚ, ale jedno coÂś powiem.

Skoro wydali niby a¿ 20 milionów z³otych to ja spodziewa³em siê czegoœ atrakcyjnego co mnie zaszkoczy, a dzisiaj rano specjalnie wsta³em o 7 i siê rozczarowa³em bo to zwyk³a grafika przygotowana przez Velvet, bardzo podobna do innych robionych przez t¹ firmê. Podobna jest do oprawy graficznej TVN-u (logo na œrodku i muzyczka zawsze ta sama) i efekty na ekranie jak z czo³ówki "Rozmów w toku" - skacz¹ce kolorowe paski.
A ci aktorzy niemieccy... szkoda gadaÌ, jeœli mam ogl¹daÌ ci¹gle te same scenki przez pó³ roku. No chyba, ¿e Polsat wprowadzi szybko kolejne dwie oprawy graficzne, które te¿ zakupi³.


:arrow: a-j-p - nie znasz siê, wiêc nie mów "wiêc jak dla mnie..." bo to nie ty to wymyœli³eœ, ¿e stacje s¹ pirackie, tylko tak ju¿ uzna³o to KRRiTv i nie mo¿na tego zmieniÌ nawet gdybyœ chcia³. Poczytaj ró¿ne Ÿród³a i teksty, na przyk³ad nasze na stronach:
http://www.amtv.prv.pl
http://www.polish-tv.prv.pl
http://www.mediaboss.prv.pl
http://www.emsoft.prv.pl
http://www.polonia1.up.pl
i poczytaj stare tematy na forum medialink.pl
i w ogĂłle czep siĂŞ Pan swoich spraw.
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Abe pisze:(...)No chyba, Âże Polsat wprowadzi szybko kolejne dwie oprawy graficzne, ktĂłre teÂż zakupiÂł.(...)
Raczej kolejne 5, bo polszmat zakupiÂł aÂż 6 opraw:

Wirtualne Media pisze:(...)Now¹ oprawê graficzn¹ dla stacji przygotowa³a niemiecka firma Velvet. Jak poinformowa³ Maciej Stec, do fina³u przetargu na now¹ grafikê zakwalifikowa³y siê dwie spó³ki. Ka¿da z nich przygotowa³a po trzy projekty.

- Kupiliœmy wszystkie, wiêc teraz mamy do dyspozycji szeœÌ ró¿nych opraw. CzêœÌ z nich mo¿emy wykorzystaÌ w naszych kana³ach tematycznych, ale decyzji w tej sprawie jeszcze nie ma - mówi Stec(...)


Mogliby daĂŚ te inne moze byÂłyby lepsze od tej... :roll: :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: polsat

Post autor: salladyn »

pawell pisze:...gdyby polszmat bardziej przebudowaÂł ramĂłwkĂŞ daÂł nowe dobre programy nagrody dla gwiazd i programĂłw moÂżeby siĂŞ posypaÂły (tak jak ostatnio TVN-owi), ale narazie na wiĂŞksze zmiany programowe w tej stacji sie nie zanosi. :roll:
Bardzo powoli ale te zmiany widaĂŚ.Ja na przykÂład z chĂŞciÂą oglÂądam "Gotowe na wszystko" a czasem teÂż zerkam na "Wydarzenia" (ktĂłre tak na marginesie to dopiero majÂą ochydnÂą grafikĂŞ :twisted: ).Oprawa jest fajna, ciepÂła i rzeczywiÂście (przynajmniej u mnie) budzi pozytywne skojarzenia.To znaczy na chwilĂŞ moÂżna zapomnieĂŚ Âże Polszmat jest dalej Polszmatem z takimi hitami programowymi jak "Czysta gra" :twisted:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

JuÂż jutro nowy serial w polszmacie "Kochaj mnie kochaj!". Jest juz strona internetowa( http://www.kochajmniekochaj.interia.pl ) i ten serial jest reklamowany takÂże w Onet.pl. :roll: :

Obrazek

Cyba poraz pierwszy coÂś z tej stacji jest reklamowane na Onet.pl :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

No nie no, grupa ITI reklamuje konkurencjĂŞ :lol: :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

:D tvn teÂż mogÂłaby siĂŞ postaraĂŚ o reklamy nowych odcinkĂłw :roll:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wÂłoch pisze:No nie no, grupa ITI reklamuje konkurencjĂŞ :lol: :lol:
Jak siĂŞ chce zarobiĂŚ to siĂŞ nie zwraca uwagi na to co siĂŞ reklamuje (tak jest wÂłaÂśnie w tym przypadku). Poza tym Onet mĂłgÂłby zarobiĂŚ duÂżo mniej, bo to pewnie nie jest jednorazowa promocja czegoÂś z polszmatu moÂże bĂŞdzie wiĂŞcej... :roll:

salladyn pisze:(...)To znaczy na chwilĂŞ moÂżna zapomnieĂŚ Âże Polszmat jest dalej Polszmatem z takimi hitami programowymi jak "Czysta gra" :twisted:


Takie coÂś moÂże jeszcze kiedyÂś zobaczymy... a wszystko dla kasy. :P :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Re: polsat

Post autor: Abe »

salladyn pisze:To znaczy na chwilĂŞ moÂżna zapomnieĂŚ Âże Polszmat jest dalej Polszmatem z takimi hitami programowymi jak "Czysta gra" :twisted:
Akurat padÂło tak, Âże leci to na Polsacie poniewaÂż Zygmunt Chajzer obecnie tam pracuje :D niedawno pracowaÂł w TVN a wiĂŞc patrz i bÂądÂź zadowolony, Âże nie leci to na twojej ulubionej stacji.

Ale jeÂśli juÂż mĂłwimy o tym teleturnieju to ja powiem, Âże lepsze to, niÂż losowanie "Kropka" na TVN :lol: :lol:

A no i jeszcze dodam, Âże reklamy "Czystej gry" lecÂą nawet na TVP bo to finansuje Vizir, Bonux i inne proszki :D
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

polsat

Post autor: salladyn »

Kropek by³ o wiele lepszy od czystej gry.Co nie oznacza ¿e tvn nie emitowa³ durnych programów."Chwila Prawdy" "Ciao Debil" i inne hity rzeczywiœcie by³y tandetne ale Polsat przeginia.Wczoraj poraz ósmy wyemitowa³ "Speed-niebezpieczn¹ prêdkoœÌ".Ile mo¿na :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Po co siĂŞ przejmowaĂŚ Pols(zm)atem. To kanaÂł dla ludzi maÂłointeligentnych, ktĂłrych podnieca byle program tv. Polsat nie ma fajnych osobowoÂści z wyjÂątkiem T. Lisa i jak dla mnie nie jest dla TVNu ÂżadnÂą konkurencjÂą
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 4 gości