Fakty popołudniowe

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

To nie byÂło widoczne na wizji - luki12. I jak coÂś to nie Anna JĂŞdrzejczak, tylko JĂŞdrzejowska. :wink:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

w³och pisze:A na stronie tvn24.pl nie zaktualizowali jeszcze nowej starej pory Faktów Popo³udniowych. Wci¹¿ jest napisane, ¿e 6 marca Fakty Popo³udniowe o 16.45
JuÂż zaktualizowali... :]

A wczoraj w czasie reklam w "Matrix Reaktywacja" chyba w kaÂżdym bloku byÂły reklamowane "Fakty" popoÂłudniowe o nowej godzinie. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:A wczoraj w czasie reklam w "Matrix Reaktywacja" chyba w kaÂżdym bloku byÂły reklamowane "Fakty" popoÂłudniowe o nowej godzinie. :D [/color]
WogĂłle wczoraj tych spotĂłw byÂło bardzo duÂżo... i to wieczorem.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

JuÂż zaktualizowali...
Ale tak zaktualizowali, Âże sÂą i Fakty o 16.00 i o 16.45. A o 16.30 Raport PopoÂłudniowy.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
luki_12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 25 lip 2005, 15:52

Post autor: luki_12 »

Moim zdaniem 16.00 to odpowiednia godzina na Fakty popoÂłudniowe. Awy co o tym sÂądzicie ? AAAA i macie ten filmik z faktĂłw popoÂłudniowych ?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

luki_12 pisze:Moim zdaniem 16.00 to odpowiednia godzina na Fakty popoÂłudniowe. Awy co o tym sÂądzicie ?
MoÂże byĂŚ jedynym problemem jest "Panorama" ktĂłra w tym czase moze (ale nie musi) odebraĂŚ widzĂłw "Faktom", ale tak mi siĂŞ wydaje Âże bĂŞdzie odwrotnie... :D

luki_12 pisze:AAAA i macie ten filmik z faktĂłw popoÂłudniowych ?


No ale juÂż ktoÂś pisaÂł Âże na wizji nie byÂła widoczna zmiana prowadzÂących w "Faktach" w piÂątek...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

pawell pisze:MoÂże byĂŚ jedynym problemem jest "Panorama" ktĂłra w tym czase moze (ale nie musi) odebraĂŚ widzĂłw "Faktom", ale tak mi siĂŞ wydaje Âże bĂŞdzie odwrotnie... :D


Jeszcze sÂą wydarzenia o 15.50, ktĂłre rĂłwnieÂż mogÂą zagroziĂŚ Faktom. :]
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wydarzenia zaczynaj¹ siê o 15:45, a koùcz¹ o 16. :] A, Panorama o 16:00 ma nisk¹ ogl¹dalnoœÌ, wydaje mi siê, ¿e to wydanie siedzi o 16 na si³ê.

[ Dodano: Pon Mar 06, 2006 4:23 pm ]
Przykro mi to stwierdziĂŚ, ale... poraÂżka. Dotychczas Fakty trwaÂły 15-16 minut, czasami nawet 17. DziÂś Fakty zakoĂączyÂły siĂŞ dokÂładnie o 16:12. Z caÂłym szacunkiem, ale Fakty nadal mogÂłyby trwaĂŚ 16 minut. :] WystarczyÂłoby daĂŚ sĂŞdzinĂŞ na 16:20, a Rozmowy w toku skrĂłciĂŚ o 5 minut. Dotychczas popoÂłudniowe Fakty byÂły porzÂądnym popoÂłudniowym dziennikiem, a to co dzisiaj zobaczyliÂśmy to jakaÂś pomyÂłka. PierdoÂły w stylu "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska" i w ogĂłle nijak. ;( Co oni zrobili z tym programem?! :zalamany:
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Zasiad³em dzis wygodnie w fotelu ¿eby jak zwykle ogl¹dn¹Ì Fakty popo³udniwe ale ju¿ o nowej porze (16.00) i muszê z przykroœci¹ powiedzieÌ, ¿e to reprezentuj¹ DNO przez du¿e D :mad: :mad: :mad: . Lewdo siê zaczê³y i juz koniec (12 minut), co to k...a ma byÌ :x :x :x . W takiej postaci mog¹ wylecieÌ z ramówki i nie bêdê po nich p³aka³ jedynie bêdzie mi ¿al Patrycji i Anity.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Eh wczoraj teÂż takie krĂłtkie byÂły. :cry: Zamiast ponad 15 minut "FaktĂłw" mamy tylko 12. :? A wszysko przez te reklamy, ktĂłre muszÂą byĂŚ pzed "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska". Mogli by ten program daĂŚ z poÂślizgiem tak jak "UwagĂŞ!" o piÂątej (tak naprawdĂŞ pare mitut po piÂątej :lol: ) Âżeby "Fakty" popoÂłudniowe trwaÂły caÂłe 15 minut. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Eric
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 20 gru 2005, 20:37
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Eric »

A w Faktach zmieniÂły siĂŞ minimalnie belki z podpisem. Inaczej wjeÂżdzajÂą na ekran. Ciekawe czy tak zostanie czy to znowu jakaÂś prĂłba jest.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

DziÂś w Faktach PopoÂłudniowych belki jakieÂś takie bardziej elastyczne. CzyÂżby jakaÂś kolejna prĂłba zmian?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Tak wydawaÂło mi siĂŞ Âże tych belek byÂło kilka wesji :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wiêc chyba ta belka bêdzie na sta³e by³a w popo³udniowych, teraz w g³ównych... Jest dobra szczególnie fajnie siê pojawia, ale za ma³a tekst tak jak w tej starej bêdzie poza ni¹ wychodzi³ i bêdzie siê zlewa³ z t³em (np. garniturem lub z bia³¹ œcian¹ :? ). :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

W dzisiejsza belka niezabardzo mi siĂŞ podobaÂła :( byÂła zbyt maÂła a wielkoÂśc czcionki to juÂż skandal ja ledwo co widziaÂłem a co dopiero osoby starsze ! :hmm:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości