TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Użytkownik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 12 mar 2006, 21:18

Weekend

Post autor: Użytkownik »

Tak siĂŞ zastanawiam - po likwidacji "CaÂłego tego Âświata", "Zdrowia" i "Stylu", ktĂłre weekendowe magazyny sÂą najstarsze? JeÂśli siĂŞ nie mylĂŞ to "LoÂża", "Raport" i "Kalejdoskop". Czy ktoÂś pamiĂŞta, kiedy powstaÂły? Czy wszystkie byÂły od poczÂątku stacji?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Nagrody dla TVN24

Post autor: Martin »

Tutaj bĂŞdziemy pisaĂŚ o wszystkich nagrodach, ktĂłre dostaÂła TVN24. Oto najbliÂższe rozdanie:
Dziennik "Rzeczpospolita" przyzna dziÂś corocznÂą NagrodĂŞ im. Dariusza Fikusa. OtrzymujÂą jÂą ludzie zwiÂązani z mediami za osiÂągniĂŞcia w danym roku kalendarzowym.

W tym roku nominowani sÂą m.in. dziennikarze TVN24: Roman MÂłodkowski, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Grzegorz Miecugow i Jacek PaÂłasiĂąski. Transmisja z rozdania nagrĂłd w TVN24 o godz. 18:00.
Ciekawe, czy wygra ktoÂś z nich.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Nagrody dla TVN24

Post autor: pawell »

wÂłoch pisze:(...)Ciekawe, czy wygra ktoÂś z nich.
No i wygraÂł - Roman MÂłodkowski dostaÂł nagrodĂŞ. :] I nawet w "faktach" o tym wspomnieli. :brawo: dla pana Romka. :lol: :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Justyyna
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 33
Rejestracja: sobota 04 mar 2006, 08:43

Reklamy w TVN24

Post autor: Justyyna »

W TVN24 moÂżemy oglÂądaĂŚ takie reklamy, ktĂłrych w innych telewizjach nie zobaczymy.
Chodzi mi gÂłownie o "Biznes folder", jedynie co jest w tym denerwujÂące to najpierw
plansza "reklama" a nastĂŞpnie plansza "biznes folderu", ktĂłra jest bardzo dÂługa.

Bardzo podoba mi siĂŞ reklama gazety wyborczej:

Obrazek
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

Kalejdoskop jest programem wzglĂŞdnie nowym - ma ze 2 lata. Nie byÂł emitowany od poczÂątku istnienia stacji.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Ze wzglêdu na treœci czêœÌ postów zosta³a usuniêta. Na tym forum rozmawianie o nielegalnych metodach odbiorów TVN24 nie rozmawiamy
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Bartek pisze:Ze wzglêdu na treœci czêœÌ postów zosta³a usuniêta. Na tym forum rozmawianie o nielegalnych metodach odbiorów TVN24 nie rozmawiamy
Ale ¿êœ siê obudzi³ :D
Bartek

Post autor: Bartek »

Heh, cos w tym jest, ale po prostu dopiero wieczorem mam wiecej czasu ;-)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kolejny nowy program w TVN24 juÂż od kwietnia:
Media Link pisze: Na poczÂątku kwietnia na antenie TVN24 pojawi siĂŞ nowy magazyn – „Forbes TV”. Program powstawaĂŚ bĂŞdzie w ÂściÂślej wspó³pracy merytorycznej z miesiĂŞcznikiem biznesowym „Forbes”. Magazyn poprowadzi Karol PoznaĂąski, a producentem bĂŞdzie Arkadiusz Gdula.

– Program bĂŞdzie siĂŞ koncentrowaÂł na problematyce zarzÂądzania, w oparciu o wydarzenia w duÂżych firmach dziaÂłajÂących na polskim rynku. BĂŞdziemy teÂż analizowali problemy makroekonomiczne naszej gospodarki, a takÂże wpÂływ globalnych trendĂłw na to, co dzieje siĂŞ w naszym makro. Trzecim, staÂłym wÂątkiem bĂŞdzie high-life-style, od gadÂżetĂłw, po styl Âżycia i bycia – opowiada nam o programie Roman MÂłodkowski, szef redakcji biznesowej TVN24. Program „Forbes TV” nadawany bĂŞdzie w soboty o godzinie 18.35.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Wszystko fajnie, ale nazwa mi siĂŞ nie podoba. "Forbes TV" bardziej pasuje do kanaÂłu o tematyce biznesowej niÂż do programu.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Artur Zakrzewski pobity przez Owsiaka?

Post autor: jott kott »

Witam,

Podobno Artur Zakrzewski zostaÂł zaatakowany przez Owsiaka na Przystanku Woodstock - wie ktoÂś coÂś o tym?

pozdrawiam,
J.K.
Komaneq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 18 mar 2006, 16:17

Post autor: Komaneq »

przez jego ochroniarzy... i to pare lat temu...
erboj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 14 sie 2005, 22:34

Post autor: erboj »

Ten incydent wydarzy³ siê na Przystanku Woodstock w 2003 r. Zakrzewski sam sprowokowa³ konflikt z ochroniarzami, choÌ przyjmujê jego t³umaczenie, ¿e dzia³a³ w dobrej wierze. Posz³o o ch³opaka, którego ochroniarze (ci w niebieskich koszulkach) wyci¹gnêli z t³umu, a potem zaci¹gnêli do namiotu za scen¹ i podobno zaczêli kopaÌ. Zakrzewski to zauwa¿y³ i rzuci³ siê na ochroniarzy, ¿eby broniÌ ch³opaka. Wtedy jeden z nich odepchn¹³ Zakrzewskiego, a ten siê przewróci³. Potem przyszed³ Jurek Owsiak, odebra³ akredytacjê Zakrzewskiemu i wyrzuci³ ca³¹ ekipê TVN24 z imprezy. To tak w najwiêkszym skrócie. Potem Owsiak t³umaczy³, ¿e tamten ch³opak mia³ przy sobie dwa bagnety i dlatego ochroniarze wyci¹gnêli go z t³umu, a dziennikarza odepchnêli, bo zbyt nachalnie filmowa³ ich interwencjê. Pojawi³ siê nawet zarzut, ¿e Zakrzewski by³ pijany, ale nie potwierdzi³o tego badanie alkomatem (Zakrzewski zg³osi³ pobicie na policji).
Nie chcê oceniaÌ, kto mia³ racjê w tym sporze... Rok póŸniej na celowniku znalaz³ siê ojciec Rydzyk, a przed rokiem oberwa³o siê m.in. Gazecie Wyborczej. Owsiak zawsze mia³ problemy z dziennikarzami, potrafi³ siê z nimi œwietnie dogadywaÌ, ale alergicznie reagowa³ na ka¿d¹ krytykê. Jak nie mia³ wroga, to potrafi³ go sobie znaleŸÌ. Banalna to prawda, ale jednak warto j¹ przypomnieÌ: œwiat nie jest czarno-bia³y. Ja sam mam problem, jak oceniaÌ Owsiaka. By³em na Woodstocku dwa razy, nie prywatnie, lecz zawodowo. mia³em okazjê poznaÌ Owsiaka i rozmawiaÌ z nim przez kilkanaœcie minut. By³o sympatycznie - zastanawiam siê jednak, czy to dlatego, ¿e podœwiadomie uwa¿a³em, by go nie zdenerwowaÌ? :]
Pozdrawiam.
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Coz wszyscy ludzie maja swoje wady Jurek akurat nie znosi krytyki :twisted: owszem swiat nie jest czarno bialy ale za to co on zrobil nalezy mu sie miejsce po bialej stronie bez dwoch zdan
Niezrzeszony
Użytkownik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 12 mar 2006, 21:18

Ranking magazynĂłw

Post autor: Użytkownik »

Jest na tym forum sporo informacji o weekendowych magazynach, ale ja proponujĂŞ stworzyĂŚ ranking tych programĂłw. Jak je oceniacie i co w nich zmieniĂŚ? Nie jestem pewien, czy wymieniĂŞ wszystkie weekendowe audycje nadawane w TVN24, ale sprĂłbujĂŞ: (nie biorĂŞ pod uwagĂŞ LoÂży prasowej, Horyzontu, Bilansu Tygodnia i Orange Ekstraklasy, bo ich charakter znacznie odbiega od pozostaÂłych): 1. Portfel; 2. ReportaÂż Tygodnia; 3. Studio Europa; 4. Kronika Tygodnia; 5. e-Life; 6. Dama Pik; 7. Kalejdoskop Tygodnia; 8. Raport; 9 Bez Komentarza; 10. 24 Cytaty; 11. Inny Punkt Widzenia; 12. Firma. Chyba wszystko. SÂą teÂż Multikino, Automaniak i Wydanie Drugie Poprawione, ale to sÂą produkcje spoza TVN24.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości