Pozew sądowy "Biedronki" przeciwko TVN

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Pozew sÂądowy "Biedronki" przeciwko TVN

Post autor: michal641 »

Takie caÂłostronicowe ogÂłoszenie/reklamĂŞ znalazÂłem dziÂś w lokalnej prasie:

[url=http://www.michal_fotki.republika.pl/biedronka.JPG]!!! ZOBACZ SKAN !!![/url]
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Nie no ta biedroneczka to jakieœ oszustwo nie sklep kiedyœ kupi³em buty za 20 z³ i po pó³roku siê rozwali³y, a co do tego pozwu niech niewciska kit kierownictwo biedronki przecie¿ w "Pod Napiêciem" rozmawali z Jeronimo Martins Dystrybucja S.A i Pani wypowiadaj¹ca... nieno zgubi³em w¹tek. :D Jak bym napisa³ co obiedronce s¹dze to bym tylko niecenzularne s³owa pisa³, a ludzie tak ci¹gn¹ :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ja nie wiem, co siĂŞ tak uwziĂŞli na tĂŞ biedronkĂŞ. Moja sÂąsiadka tam pracuje. ZapytaÂłem siĂŞ jÂą, czy jÂą wyzyskujÂą, oczywiÂście z uÂśmiechem zaprzeczyÂła.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

wÂłoch pisze:Moja sÂąsiadka tam pracuje. ZapytaÂłem siĂŞ jÂą, czy jÂą wyzyskujÂą, oczywiÂście z uÂśmiechem zaprzeczyÂła.
Ale zauwaÂż Âże twoja sÂąsiadka to nie caÂła Polska.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Skoro w jednym oddziale Biedronki nie ma wyzysku, to znaczy, Âże nie we wszystkich sklepach Biedronki w Polsce jest wyzysk. W rzeczywistoÂści taki wyzysk istnieje tylko w regionach o najwyÂższym bezrobociu (Pomorze, Warmia i Mazury) wbrew TVNowi i innym mediom.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No tak TVN niepotrzebnie tak siê uwzi¹³ na Biedronkê. :? Nie mieli pewnoœci ¿e ta pani pope³ni³a samobójstwo przez pracê, a przedstawili to tak jakby byli tego pewni. :roll: Jestem bardzo ciekawy co wyjdzie z tego wszystkiego szczególnie ten proces przeciw TVN-owi. :roll:
wÂłoch pisze:(...)W rzeczywistoÂści taki wyzysk istnieje tylko w regionach o najwyÂższym bezrobociu (Pomorze, Warmia i Mazury)
SkÂąd o tym wiesz kontrolowaÂłeÂś wszystkie Biedronki w kraju i stwierdziÂłes Âże ten wyzysk wystĂŞpuje tylko w tych rejonach :?: :neutral:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No tak TVN niepotrzebnie tak siê uwzi¹³ na Biedronkê. Nie mieli pewnoœci ¿e ta pani pope³ni³a samobójstwo przez pracê, a przedstawili to tak jakby byli tego pewni
Nie, akurat ten przypadek nie jest wyssany z palca. Sk¹d in¹d znam t¹ Biedronkê w Lemborku i relacje osób, które tam pracuj¹ (pracowa³y). Obraz nêdzy i rozpaczy. To Biedronka teraz, niczym Constar próbuje siê nieudolnie broniÌ, TVN nie mo¿na za wiele zarzuciÌ. I na nic siê TVN nie uwz¹³, TVN pokazuje prawdê.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

1. Z moich obserwacji pawlle. Wszystko zaczê³o siê w Elbl¹gu. Teraz S³upsk. S¹ to regiony o wysokim bezrobociu, gdzie pracê znaleŸÌ trudniej ni¿ w innych regionach. Ale sprawa S³upska mo¿e nie mieÌ ¿adnego zwi¹zku z Biedronk¹.

2. Mo¿e rzeczywiœcie b³êdnie obserwowa³em. Bo to na tamtych terenach zwykle wszystko siê zaczyna. Najpierw SolidarnoœÌ, teraz Biedronka. Tam ludzie s¹ po prostu odwa¿ni i nie boj¹ siê ujawniaÌ prawdy (jakaœ lokalna cecha).
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:No tak TVN niepotrzebnie tak siê uwzi¹³ na Biedronkê. :? Nie mieli pewnoœci ¿e ta pani pope³ni³a samobójstwo przez pracê, a przedstawili to tak jakby byli tego pewni. :roll: Jestem bardzo ciekawy co wyjdzie z tego wszystkiego szczególnie ten proces przeciw TVN-owi. :roll:
Znasz dokÂładnie sytuacjĂŞ? JeÂśli tak to przedstaw mi argumenty zaprzeczajÂące temu Âże TVN ma racjĂŞ. Sprawa byÂła na tyle dokÂładnie przedstawiona Âże mogli byĂŚ pewni... ja jestem pewny. NapisaÂłeÂś tak jakbyÂś z gĂłry zaÂłoÂżyÂł Âże TVN nie moÂże byĂŚ pewny tego Âże samobĂłjstwo popeÂłnione zostaÂło za sprawÂą sytacji a dokÂładniej kierownika sklepu.
alexander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 14:07

Post autor: alexander »

Wiem jacy sÂą szefowie w Biedronce i uwaÂżam ,Âże TVN ma racje, to straszne w tym sklepie ludzi traktuje sie jak mrĂłwki :? Mam nadzieje ze TVN wygra i pokaze ze maja racje i nie raz jeszcze zaatakuja biedronke bo ten sklep trzeba zniszczyĂŚ
http://www.hi.blog.pl ------> Zagłosujcie! :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A dziÂś ta reklama/ogÂłoszenie jest rĂłwnieÂż na 5 stronie "Faktu". :roll:
:: Kamil pisze:
pawell pisze:No tak TVN niepotrzebnie tak siê uwzi¹³ na Biedronkê. :? Nie mieli pewnoœci ¿e ta pani pope³ni³a samobójstwo przez pracê, a przedstawili to tak jakby byli tego pewni. :roll: Jestem bardzo ciekawy co wyjdzie z tego wszystkiego szczególnie ten proces przeciw TVN-owi. :roll:
Znasz dokÂładnie sytuacjĂŞ? JeÂśli tak to przedstaw mi argumenty zaprzeczajÂące temu Âże TVN ma racjĂŞ. Sprawa byÂła na tyle dokÂładnie przedstawiona Âże mogli byĂŚ pewni... ja jestem pewny. NapisaÂłeÂś tak jakbyÂś z gĂłry zaÂłoÂżyÂł Âże TVN nie moÂże byĂŚ pewny tego Âże samobĂłjstwo popeÂłnione zostaÂło za sprawÂą sytacji a dokÂładniej kierownika sklepu.
Podczas wydania "Pod napiĂŞciem" z dnia 19 marca prowadzÂący Marcin Wrona zapewniaÂł widzĂłw Âże nie zna przyczyn tragedii wiĂŞc jeÂśli ich nie zna to jak moÂże byĂŚ pewny, Âże to siĂŞ staÂło przez pracĂŞ, a dokÂładnie przez tego kierownika sklepu :?: Ja akurat muszĂŞ mieĂŚ dowody, aby byĂŚ czegoÂś pewnym. I nie zaÂłoÂżyÂłem z gĂłry Âże TVN nie moÂże byĂŚ pewny, bo moÂże... Tyle miaÂłem do powiedzenia w tym temacie.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
syzio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 07 sie 2005, 12:23
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: syzio »

Bezasadny teÂż mi coÂś DRANIE :twisted:
TVN TVN TVN TVN TVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

CiÂąg dalszy sprawy - JMD S.A. chce od TVN 500 000 zÂł na Caritas:
Wirtualne Media pisze:WÂłaÂściciel sieci sklepĂłw "Biedronka" - Jeronimo Martins Dystrybucja SA - pozwaÂł telewizjĂŞ TVN.

Jeronimo Martins Dystrybucja SA zÂłoÂżyÂło 27 marca br., w SÂądzie OkrĂŞgowym w Warszawie, pozew o ochronĂŞ dĂłbr osobistych przeciwko telewizji TVN SA oraz autorom programu „Pod napiĂŞciem”, wyemitowanego 19 marca br.

- Pozew ma na celu ochronê dóbr osobistych naszej firmy, które zosta³y naruszone w ww. programie. Spó³ka wnosi o zakazanie pozwanym podejmowania dzia³aù naruszaj¹cych dobre imiê JMD S.A. a polegaj¹cych na rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji dotycz¹cych samobójczej œmierci naszej pracownicy Anny D., oraz o zobowi¹zanie pozwanych do publicznego z³o¿enia stosownego oœwiadczenia z przeprosinami - poinformowa³ Wirtualnemedia.pl dr Les³aw Kaùski Cz³onek Zarz¹du Jeronimo Martins Dystrybucja SA.

Jeronimo Martins Dystrybucja SA wnioskuje rĂłwnoczeÂśnie o zasÂądzenia od pozwanych kwoty 500 000 zÂłotych na rzecz Caritas Polska.

Rzecznik TVN Andrzej SoÂłtysik powiedziaÂł w czwartek PAP, Âże wszystkie informacje, przedstawione w programie "Pod napiĂŞciem" byÂły prawdziwe. "Marcin Wrona (autor programu +Pod NapiĂŞciem+ - PAP) relacjonuje to, co siĂŞ dzieje, a nie wymyÂśla. Wszystko byÂło sprawdzone" - podkreÂśliÂł SoÂłtysik. "Zarzuty +Biedronki+ nijak siĂŞ majÂą do rzeczywistoÂści. Spotkamy siĂŞ w sÂądzie i wtedy o nich podyskutujemy" - dodaÂł rzecznik TVN.

Zaznaczy³, ¿e przedstawiciele spó³ki Jeronimo Martins Dystrybucja SA zostali zaproszeni do programu, ale nie chcieli wzi¹Ì w nim udzia³u i wyst¹pili jedynie telefonicznie.(...)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości