[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
pawell pisze:Ludzie spokojnie :lol: "Super Express" napisaÂł na poczÂątku artykuÂłu Âże siĂŞ o tym nieoficjalnie dowiedzieli ;) i nie raz pisali gÂłupoty ;) wiĂŞc teraz moze byĂŚ podobnie. :roll: RadzĂŞ poczekac do soboty i siĂŞ przekonaĂŚ jak to bĂŞdzie... :P :D
tvn.tivi.pl pisze:Jolanta PieĂąkowska - byÂła gwiazda TVP i prezenterka WiadomoÂści - wraca na wizjĂŞ. Od najbliÂższej soboty poprowadzi "DzieĂą dobry TVN", zastĂŞpujÂąc Oliviera Janiaka. TakÂą informacjĂŞ podaÂł dzisiejszy "Super Express", a potwierdziÂło jÂą dla tvn.tivi.pl biuro prasowe TVN. Olivier Janiak swoje odejÂście tÂłumaczy powodami osobistymi.
:]
:red: :red: Sorry nie czytaÂłem tego newsa z tvn.tivi.pl nawet tam nie byÂłem jeszcze. :red:

No to teraz mogĂŞ siĂŞ z pewnoÂściÂą wypowiedzieĂŚ. :lol: :D :D Troche gÂłupio Âże bĂŞdzie prowadziĂŚ z MoÂłek :/ nie wyobraÂżam sobie tego jak to bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ. :roll: Ale oczywiÂście cieszĂŞ siĂŞ Âże PieĂąkowska bĂŞdzie w TVN (kiedyÂś tez tak sobie myÂślaÂłem ze fajnie by byÂło gdyby byÂła w TVN, ale w "Faktach"... :roll: ). Jestem bardzo ciekawy jak jej wyjdzie prowadzenie programu rozrywkowego. :P Pewnie poradzi sobie z tym wyzwaniem... :D

P.S. kurcze szkoda Âże SE zepsuÂło niespodziankĂŞ chyba Âże to nie bĂŞdzie ta. :> :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Magdalenaaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 21:13
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Magdalenaaa »

a moze J.Pienkowska wystapi np. z Soltysikiem :mhm: :mhm: :mhm:

Co do tej Molek to nie jestem pewna jej powrotu do DDTVN ... :rozglada:
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Nie wiem co wam tak ta Magda zawini³a, to SE tak rozdmucha³, ¿e niby przygada³a beszczelnie Wiœniewskiemu, a ja s¹dzê, ¿e to by³a tylko gra s³ów i to dwu stronna, nie tylko Micha³a, ale i Magdy. To ¿e nie wsta³a na przywitanie, no fakt, ale nie wiadomo, mo¿e taki by³ komunikat od re¿ysera. Co do Pieùkowskiej, bardzo fajna kobieta, zawsze j¹ lubi³em wiêc chêtnie j¹ zobaczê. Co do pary damsko-damskiej nie mam uwag, bo tak jest w wielu tv na œwiecie. A So³tysik, on siê wogóle do TV nie nadaje, no ok nadaje siê ale nie na ¿ywo. Pamiêtam jak siê ci¹gle zacina³ na "Solidarni z Azj¹", podobnie zreszt¹ jak Janiak ,tyle ¿e on ju¿ siê troche nauczy³.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ja nadal trwam :P przy wersji Âże to mega Âżart primaaprilisowy. Nie wyobraÂżam sobie PieĂąkowskiej i MoÂłek razem w programie. PasujÂą do siebie jak marchewka do lasu :? :arrow:
Magdalenaaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 21:13
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Magdalenaaa »

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 43670.html :tanczy:

Ja chetnie obejrze program z J.Pienkowska, ale w parze z kims innym.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

arrow pisze:Ja nadal trwam :P przy wersji Âże to mega Âżart primaaprilisowy. Nie wyobraÂżam sobie PieĂąkowskiej i MoÂłek razem w programie. PasujÂą do siebie jak marchewka do lasu :? :arrow:
Ju¿ nagrali promosy z Pieùkowsk¹ i Mo³ek wiêc to nie bêdzie ¿art... :P Niestety nie uda³o mi siê zrobiÌ capsów, ale nawet fajnie wygl¹da³y ze sob¹. Pewnie wkrótce pani Jola i tak bêdzie mia³a doœÌ Magdy... :twisted: :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
doris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 05 lut 2006, 15:26

Post autor: doris »

pawell pisze:
arrow pisze:Ja nadal trwam :P przy wersji Âże to mega Âżart primaaprilisowy. Nie wyobraÂżam sobie PieĂąkowskiej i MoÂłek razem w programie. PasujÂą do siebie jak marchewka do lasu :? :arrow:
Ju¿ nagrali promosy z Pieùkowsk¹ i Mo³ek wiêc to nie bêdzie ¿art... :P Niestety nie uda³o mi siê zrobiÌ capsów, ale nawet fajnie wygl¹da³y ze sob¹. Pewnie wkrótce pani Jola i tak bêdzie mia³a doœÌ Magdy... :twisted: :twisted:
Gdzie widziaÂłeÂś te promosy w TVN czy w gdzieÂś w necie ?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

doris pisze:Gdzie widziaÂłeÂś te promosy w TVN czy w gdzieÂś w necie ?
OczywiÂście Âże w TVN w necie chyba nie sÂą dostĂŞpne... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

UdaÂło mi siĂŞ zrobiĂŚ jednego capsa z promosa DDTVN z JolantÂą PieĂąkowskÂą:
Obrazek
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Taaa... Teraz MoÂłkowa wyglÂąda jak niegrzeczny chÂłopczyk :lol: :lol:

[ Dodano: PiÂą Mar 31, 2006 5:48 pm ]
Jak donosi PAP w niedzielĂŞ caÂły program DDTVN poÂświĂŞcony bĂŞdzie rocznicy Âśmierci papieÂża. W programie udziaÂł wezmÂą m.in. ks. Kazimierz Sowa, o. Jan GĂłra i Daniel Olbrychski.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:(...)
[ Dodano: PiÂą Mar 31, 2006 5:48 pm ]
Jak donosi PAP w niedzielĂŞ caÂły program DDTVN poÂświĂŞcony bĂŞdzie rocznicy Âśmierci papieÂża. W programie udziaÂł wezmÂą m.in. ks. Kazimierz Sowa, o. Jan GĂłra i Daniel Olbrychski.
No i dobrze. Myœla³em ¿e na TVN w ten dzieù bêdzie tylko specjalne wydanie "Faktów" i II czêœÌ filmu "Karol, cz³owiek który zosta³ papie¿em"...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

pawell pisze:
:: Kamil pisze:(...)
[ Dodano: PiÂą Mar 31, 2006 5:48 pm ]
Jak donosi PAP w niedzielĂŞ caÂły program DDTVN poÂświĂŞcony bĂŞdzie rocznicy Âśmierci papieÂża. W programie udziaÂł wezmÂą m.in. ks. Kazimierz Sowa, o. Jan GĂłra i Daniel Olbrychski.
No i dobrze. Myœla³em ¿e na TVN w ten dzieù bêdzie tylko specjalne wydanie "Faktów" i II czêœÌ filmu "Karol, cz³owiek który zosta³ papie¿em"...
Szkoda Âże nie podzielÂą programu wieczorem z TVN24 z programem Grzegorzxa Miecugowa ktĂłry mi sie podobaÂł w czasie ÂżaÂłoby narodowej codziennie oglÂądaÂłem :cry:
Jestem ciekaw czy TVN-y przerwÂą emisje o godzinie smierĂŚi Ojca ÂŚwiĂŞtego : 21:37 ????
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:(...)
[ Dodano: PiÂą Mar 31, 2006 5:48 pm ]
Jak donosi PAP w niedzielĂŞ caÂły program DDTVN poÂświĂŞcony bĂŞdzie rocznicy Âśmierci papieÂża. W programie udziaÂł wezmÂą m.in. ks. Kazimierz Sowa, o. Jan GĂłra i Daniel Olbrychski.
No jednak nie caÂły dziÂś na koĂącu programu pokazywali co bĂŞdzie w programie oprĂłcz wspomnienia o Janie Pawle II. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mery
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 14 lut 2006, 09:56
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mery »

No i calkiem niezle sobie poradzily dziewczyny.
Nawet mi sie podobalo, choc Jola miala troche taki glos malo wyluzowany.
Chyba sie lekko denerwowala. Jutro pewnie bedzie lepiej.
Służbistka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 12 mar 2006, 22:42

Post autor: Służbistka »

Witam Was serdecznie! Co sÂądzicie o pierwszym odcinku pary MoÂłek/PieĂąkowska?
Mnie najbardziej podoba siĂŞ para Rusin/Meller, dziÂś ten program wcale nie nastawil mnie pozytywnie do dnia!!! Ciekawa jestem Waszych opini!

[ Dodano: Sob Kwi 01, 2006 11:00 am ]
doris pisze:
pawell pisze:
arrow pisze:Ja nadal trwam :P przy wersji Âże to mega Âżart primaaprilisowy. Nie wyobraÂżam sobie PieĂąkowskiej i MoÂłek razem w programie. PasujÂą do siebie jak marchewka do lasu :? :arrow:
Ju¿ nagrali promosy z Pieùkowsk¹ i Mo³ek wiêc to nie bêdzie ¿art... :P Niestety nie uda³o mi siê zrobiÌ capsów, ale nawet fajnie wygl¹da³y ze sob¹. Pewnie wkrótce pani Jola i tak bêdzie mia³a doœÌ Magdy... :twisted: :twisted:
Gdzie widziaÂłeÂś te promosy w TVN czy w gdzieÂś w necie ?
A dziwisz siê, ¿e p. Jola bêdzie mia³a doœÌ Magdy Mo³ek, bo Ja nie. Odziela mnie od niej kineskop a i tak dzia³a mi na nerwy a ci dopiero odleg³oœÌ kilku centymetrów!! O zgrozo!!
Gosia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości