[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Szymon Majewski :-A jaki jest Pani program naprawy Warszawy ?
Waltz :- ZasypaĂŚ metro, zalaĂŚ Âłazienki, zburzyĂŚ paÂłac kultury, przeoraĂŚ miejsce po nim sprowadziĂŚ japoĂąskich inwestorĂłw i niech zasadzÂą ryÂż albo brukselkĂŞ albo skrzyÂżowanie ryÂżu z brukselkÂą. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :devil: PoryczaÂłem siĂŞ ze Âśmiechu :D I jeszcze raz ponawiam proÂśbĂŞ o przesÂłanie mi tego nagrania jeÂśli go ktoÂś posiada.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

filmĂłw i zdjĂŞĂŚ do oficjalnej strony Szymona to moÂże nie dodajÂą, ale wiemy najwaÂżniejsze:
W kolejnym odcinku Szymon Majewski Show goœÌmi Szymona bêd¹ Steffen Moeller i Hanna Œleszyùska. Co wydarzy siê w tym programie, dowiecie siê ju¿ w poniedzia³ek 3 kwietnia, tradycyjnie o godz. 21.30.
www.wOBIEKTYWIE.prv.pl - nieoficjalna strona programu Szymon Majewski Show
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Hmm ustosunkowujÂąc siĂŞ do opinii o piosence "Bal wszystkich ÂświĂŞtych" w nowym wydaniu :D powiem, Âże wcale ona nie obraÂża osĂłb pod kroplĂłwkÂą. Nie mam takiego odczucia. To raczej stan paĂąstwa.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

sarna pisze:filmĂłw i zdjĂŞĂŚ do oficjalnej strony Szymona to moÂże nie dodajÂą, ale wiemy najwaÂżniejsze:
W kolejnym odcinku Szymon Majewski Show goœÌmi Szymona bêd¹ Steffen Moeller i Hanna Œleszyùska. Co wydarzy siê w tym programie, dowiecie siê ju¿ w poniedzia³ek 3 kwietnia, tradycyjnie o godz. 21.30.
Znów Steffena zobaczymy w telewizji :/ po doœÌ d³ugiej przerwie (nie prowadzi ju¿ "Za³ó¿ siê" i nie gra w "M jak Mi³oœÌ" (naszczêœcie)) nie ma ju¿ innych - lepszych gwiazd do tego programu :?: :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Symphonia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 01 mar 2006, 20:29

Post autor: Symphonia »

Móg³by zaprosiÌ jakiœ mlodych, fajnych aktorów np. Karolina Gruszka, Agnieszka Dygant, Joanna Brodzik, Kasia Bujakiewicz,Magda Ró¿czka,Pawe³ Ma³aszyùski,Zakoœcielny, Tomasz Kot...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na tej stronie jest artykuÂł o "Szymon Majewski Show" oraz na 3 i 4 stronie wywiad z Szymonem Majewskim. :] :)

I okÂładka gazety z ktĂłrej to jest:

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

rozmowy w t³oku w poniedzia³ek: Janina Paradowska, Krysia Janda, Lech Wa³êsa
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

salladyn pisze:Szymon Majewski :-A jaki jest Pani program naprawy Warszawy ?
Waltz :- ZasypaĂŚ metro, zalaĂŚ Âłazienki, zburzyĂŚ paÂłac kultury, przeoraĂŚ miejsce po nim sprowadziĂŚ japoĂąskich inwestorĂłw i niech zasadzÂą ryÂż albo brukselkĂŞ albo skrzyÂżowanie ryÂżu z brukselkÂą. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :devil: PoryczaÂłem siĂŞ ze Âśmiechu :D I jeszcze raz ponawiam proÂśbĂŞ o przesÂłanie mi tego nagrania jeÂśli go ktoÂś posiada.
Przes³aÌ Ci nie przeœle ale mo¿esz sobie œci¹gn¹Ì http://s000.wyslijto.pl/index.php?file_ ... gk=adsense
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

O RETY !!!!! :twisted:

Steffen MĂśller ? czy juz na prawde brak lepszych goÂści do programu Szymka ? nie no upada moja ideologia o Szymek show i generalnie TVN owskich upodobaniach ehh
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Zapewne du¿o wiesz o Steffenie, skoro nawet jego nazwiska nie potrafisz napisaÌ poprawnie... :uhh: A tak poza tym, to naprawdê równy goœÌ. ¯yczy³bym sobie, ¿eby zawsze dobór goœci sta³ na tak wysokim poziomie. :aniol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

ejze a czy ktoÂś napisaÂł bÂłednie jego imie lub nazwisko ? nie wydaje mi sie
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

*Marcia* pisze:ejze a czy ktoÂś napisaÂł bÂłednie jego imie lub nazwisko ? nie wydaje mi sie
No tak - Ty Âźle napisaÂłaÂś nazwisko :] :

Ty - MĂśller, strona SMS - Moeller... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

czas na chwile z jezykiem niemieckim

Auf Deutch ist die Name MĂśller und Moeller, weil oe = Ăś
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

dokÂładnie tak, wiedzĂŞ Âże niezbyt siĂŞ znacie a od razu chcecie na kogoÂś wjechaĂŚ Âże Âźle pisze nazwisko....
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

dlatego sie zdziwi³am ale chcia³¹m grzecznie sie dowiedziec o co come on :)

A tak na marginesie to powiem ci ze jestem na 3 roku Filologii germaĂąskiej 8) :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości