Brygida Grysiak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

MoÂżliwe, na weekend jest duÂżo prezenterĂłw, a na wieczĂłr jest maÂło prezenterĂłw. Poza tym Brygida w weekendy jest czĂŞsto w DDTVN.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Bardzo lubie Brydzie jako reporterke. Jest najlepsza.
Jako prezenterka na pewno tez sie sprawdzi, chociaz rzeczywiscie troche jeszcze boli, jak sie jej slucha... :znudzony:

Ale przeciez wiekszosc mlodych prezenterow byla na poczatku troche drewniana, mylila sie itp. Pamietacie Magde Sakowska albo Jaconia? Przeciez to byl absolutny dramat, a teraz ok.

Trzymam kciuki za Brydzie :wink:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Uuuuhu hu ... ale siĂŞ Brygidzie dyÂżur przytrafiÂł :D
Tylko czegoÂś u niej nie rozumiem :mhm: Gdy jest reportekÂą ani grama tremy u niej nie widaĂŚ, a w studio ma siĂŞwraÂżenie jak gdyby miaÂła za chwilĂŞ zemdleĂŚ na wizji :?
MyÂślaÂłem, Âże to tylko w dzieĂą swojej premiery w wieczornym raporcie trema jÂą zjadÂła, ale widzĂŞ, Âże to nie ustĂŞpuje :? CzyÂżby miaÂła taki sposĂłb bycia przed kamerami? :roll: TrochĂŞ mnie to peszy ;) Ale trzymam kciuki za p. redaktor, wszak juÂż dawno temu zaskarbiÂła sobie moje uznanie :D
Brygido - dziaÂłaj na rzecz lepszego jutra 8)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wow !! Lepszego "chrztu bojowego" Brygida nie mogÂła sobie wymarzyĂŚ :devil:
DziaÂła dobrze, jednak da siĂŞ odczuĂŚ to, ze w roli prezenterki sÂą to jej pierwsze kroki - jest jakaÂś dziwna, stremowana :)

Jednak w takim gorÂącym sobotnim popoÂłudniowym czasie :D radzi sobie nienajgorzej :P
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Akurat Jaconia i sakowskiej dalej sie nie da oglÂądaĂŚ ani sÂłuchaĂŚ :]

A Grysiak fajna tylko stremowana
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

kamuii pisze:Akurat Jaconia i sakowskiej dalej sie nie da oglÂądaĂŚ ani sÂłuchaĂŚ :]

A Grysiak fajna tylko stremowana
OdnoÂśnie Jaconia siĂŞ zgadzam, odnosnie Magdy Sakowskiej to nie. I to tyle w tym temacie :lol: bo to nie ten wÂątek :)

OdnoÂśnie Brygidy to jeszcze dziÂś daje siĂŞ zauwaÂżyĂŚ jej odmianĂŞ zewnĂŞtrznÂą. Jako reporterka sprawia wraÂżenie takiej skromnej dziewczynki natomiast w studiu to prawdziwa dama z niej :brawa: MakijaÂż, fryzura... :P
ZIMA
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Brydzia swietnie sobie wczoraj poradzila w tak trudnej dla niej i nowej sytuacji i wygladala rzeczywiscie rewelacyjnie :brawa:
Eric
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 20 gru 2005, 20:37
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Eric »

A zdjĂŞcie Brygidy pojawiÂło siĂŞ juÂż na stronie tvn24 w kategori prowadzÂąca :)

Obrazek

Bardzo fajnÂą fotkĂŞ daÂło tvn24 :)
Wojtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 09 kwie 2006, 00:12

Fotki

Post autor: Wojtek »

Czy ktoÂś wie skÂąd zaÂłatwiĂŚ fotki p. Grysiak, ktĂłre byÂły robione w Krakowie 1 oraz 2 kwietnia?
http://www.brygida-grysiak.blog.onet.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ooo :D Brygida Grysiak jest nominowana do WiktorĂłw :D w kategorii najwiĂŞksze odkrycie telewizyjne 2005 roku. :brawa: :D No ale nie wygra, bo jej konkurentkÂą jest Katarzyna Cichopek :? , ale jednak jest nominowana zauwaÂżyli jÂą i docenili... :brawa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ale moÂżna daĂŚ w tej kategori, bardzo czĂŞsto siĂŞ zdaÂżaÂło, Âże nagrode odbieraÂły dwie osoby ktoÂś z TVP i ktoÂś zwiÂązany z TVN24, przykÂłady to Pochanke i Werner. Ja jej daje spore szanse, bo coraz wiĂŞdziej dziennikarzy TVN24 i TVN ma wpÂływ na przyznawanie WiktorĂłw. A moÂże ktoÂś wie, gdzie sÂą nominacje??
Wróciłem!!
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Odkad prowadzi serwisy w weekendy, to musze powiedziec, ze dawno nie widzialem osoby, ktora by wzbudzala takie zaufanie na ekranie TV, oczywiscie poza Pania Magda Sakowska :) Jesli mozna to poprosilbym o wiecej Brygidy Grysiak prowadzacej serwisy informacyjne.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

pawell pisze:Ooo :D Brygida Grysiak jest nominowana do WiktorĂłw :D w kategorii najwiĂŞksze odkrycie telewizyjne 2005 roku. :brawa: :D No ale nie wygra, bo jej konkurentkÂą jest Katarzyna Cichopek :? , ale jednak jest nominowana zauwaÂżyli jÂą i docenili... :brawa:
Spokojnie 8) Skoro juÂż dostaÂła nominacjĂŞ, to w koĂącu tego Wiktora otrzyma - naleÂży jej siĂŞ :D
Anita teÂż miaÂła 2 podejÂścia, w 2003 roku byÂła nominowana, a w 2004 po kolejnej nominacji nagrodzono jÂą :D
Ju¿ nie wspominaj¹c o Sekielskim (solo) i (w duecie) z Morozowskim - te¿ w koùcu doczekali siê wyró¿nienia Wiktorem :D

Tak¿e trzymamy kciuki za szczodroœÌ prezesa i dalsz¹ osza³amiaj¹c¹ karierê Brygidy :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

Tylko dlaczego ta Brygida jest tak infantylna? Te jej- poÂżal siĂŞ BoÂże- komentarze i przepraszajÂący ton gÂłosu. Nie, nie pasuje do roli prezenterki. Zdecydowanie wolĂŞ jÂą jako reporterkĂŞ. To nie jest powiedziane, Âże w obu rolach trzeba siĂŞ sprawdzaĂŚ. Ja uwaÂżam, Âże trzeba to rozdzieliĂŚ.
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Brygida przed wejsciem Live w faktach

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: beznicku, Google [Bot] i 23 gości