Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:A oto najnowsze udziaÂły z OBOPu , ktĂłre jednak nie sÂą zbyt wiarygodne (jak dla mnie :) ).
Nie tylko dla Ciebie. ;) :D Szkoda tylko ze Wirtualne Media nie podaÂły wynikĂłw AGB... :roll: Mam nadziejĂŞ ze jutro bĂŞdÂą. :P
podmark pisze:Wg TNS Global "Taniec z Gwiazdami" zgromadziÂł tylko 4103500 osĂłb. Ale warto zauwaÂżyĂŚ, Âże po raz pierwszy od dÂłuÂższego czasu (kiedy stacja Waltera wygrywa z Polsatem) te dwie stacje majÂą jednakowe udziaÂły w rynku telewizyjnym. Czyli uwaÂżam, Âże wyniki AGB bĂŞdÂą dla TVN wyjÂątkowo dobre :)
To u AGB bĂŞdzie gdzieÂś z 1 mln wiĂŞcej. :roll: Ok. 5 mln jak na ÂświĂŞta to nie jest Âźle ;) i jeszcze 16,7% to teÂż u OBOP-u duÂżo w okres ÂświÂąteczny. :roll: Czekam z niecierpliwosciÂą na AGB. :P I fajnie teÂżby byÂło gdyby jakiÂś wortal medialny podaÂł wyniki samych ÂświÂąt. 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Na stronie TVN.pl pojewiÂła siĂŞ aktualizacja wynikĂłw oglÂądalnoÂści :
Obrazek Obrazek
Hmmm jak na tydzieù ze œwiêtani to nieŸle .. Nigdy w ¯yciu s³abo ale có¿ Pasja na pewno wygra³a /u mnie w domu Nw¯ :] / ale mo¿e poniedzia³kowa powtórka mia³a lepszy wynik :) ?
Fakty doœÌ nisko ... bywa³o lepiej. SmS dobrze , Wielkie ucieczki tez nieŸle. Taùce nisko /jak na 3 ed./ ale có¿ mocna konkurencja :tanczy:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A jednak bĂŞdÂą aktualizowaĂŚ... :tanczy: :D To dobrze :] , bo sÂą wyniki aÂż 20 programĂłw. :P

Wyniki w caÂłej dobie takie same jak w poprzednim tygodniu. :D Nadal 2 miejsce w prime - time. :D I polszmat ma coraz mniejsze wyniki. :] TVN Siedem bardzo sÂłabo. :/

OgĂłlnie wszystkie programy w tym tygodniu majÂą sÂłabsze wyniki no ale to byÂło zwiÂązane ze ÂświĂŞtami wiec w tym tygodniu powinno byĂŚ lepiej. :P :D Zestem zadowolony z wynikĂłw "Szymon Majewski Show" - ostatnio utrzymujÂą siĂŞ blisko 4 mln. :D "Wielkie Ucieczki" teÂż trzymajÂą siĂŞ dobrze widac maja staÂłych widzĂłw i niestety nowym nie przybywa. :cry: Mam nadzieje ze z czasem bĂŞdzie wiĂŞcej. :D Ooo "Teraz My!" zanotowaÂły bardzo dobry wynik :P 2,5 mln caÂłkiem nieÂźle. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Bardzo dobre wyniki!! GratulujĂŞ, ale myslalem ze Nigdy w Zyciu mimo ze leci w czasie Pasji przyciÂągnie wiĂŞcej widzĂłw
PS Dlaczego Pasja leciaÂła o 20 00 jak tam sa takie brutalne sceny? Ja sam nie umiaÂłem tego ogladaĂŚ :roll: :roll:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

I mamy wyniki z AGB:

ObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kubasz pisze:PS Dlaczego Pasja leciaÂła o 20 00 jak tam sa takie brutalne sceny? Ja sam nie umiaÂłem tego ogladaĂŚ :roll: :roll:
A dlaczego nie :?: juÂż byÂło po wieczorynce wiĂŞc wszystkie dzieci powinny spaĂŚ... :twisted: :devil: :D ZresztÂą byÂło dobrze oznakowane, ale i tak juÂż komuÂś to siĂŞ nie podobaÂło wczoraj czytaÂłem na Onecie Âże za wczeÂśnie... PisaÂło Âże powinno byĂŚ po 23 :shock: No ale TVP dobrze zrobiÂła - jak dla mnie. 8) :D

Wyniki AGB byÂły juÂż wczoraj znane... :) Ciekawy byÂłem tylko jaki wynik miaÂła TVN 24 no i ma dobry 1,8%. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Pod koniec FaktĂłw Piotr Marciniak podaÂł, Âże w grupie docelowej (16-49) Fakty pod wzglĂŞdem oglÂądalnoÂści w piÂątek byÂły na pierwszym miejscu deklasujÂąc konkurencjĂŞ. Szkoda, Âże zapomniaÂłem dokÂładnie jaki byÂł wynik stacji. :evil: WidaĂŚ teraz, to co wiadomo byÂło juÂż od dawna (kto oglÂąda WiadomoÂści o 19.30 (ludzie starsi)).
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

JeÂśli dobrze pamiĂŞtam "Fakty" w piÂątek miaÂły prawie 33% (32,7%) udziaÂłu w tej grupie. :D To sporo... :roll: :D "WiadomoÂści" miaÂły chyba ok. 27, a wyniku "WydarzeĂą" nie pamiĂŞtam. :D Bo i po co? :devil: :twisted: MyÂślaÂłem ze dadzÂą wiĂŞcej tych wynikĂłw. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

No i wg AGB TVN nadal nad Polsatem o ponad 1% - TVN 17,50% udzia³ów; Polsat 16,34 %.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

khornik pisze:No i wg AGB TVN nadal nad Polsatem o ponad 1% - TVN 17,50% udzia³ów; Polsat 16,34 %.
To bardzo dobrze, Âże TVN juÂż tak dÂługi czas utrzymuje przewagĂŞ nad Polsatem, pewnie teraz bĂŞdÂą chcieli pokonaĂŚ TVP2 :roll:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Monsterze, próba zaatakowania Dwójki nie bêdzie taka prosta i pewnie to bêdzie d³ugofalowy proces. Pamiêtajmy, ¿e TVP2 ma "M jak Mi³oœÌ", które zapewnia jej tak wysokie udzia³y i dziêki niej TVP2 ma t¹ przewage nad TVN, bo tak naprawde to jest malo innych popularnych produkcji Dwójki.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dopiero bĂŞdÂą mogli prĂłbowaĂŚ atakowaĂŚ TVP 2 na jesieni. :roll: BĂŞdÂą nowe programy, kontynuacja starych. :roll: Kto wie czym nas TVN zaskoczy we wrzeÂśniu. :P
khornik pisze: bo tak naprawde to jest malo innych popularnych produkcji DwĂłjki.
Jeszcze majÂą inny najpopularniejszy program w Polskiej telewizji - "Na dobre i na zÂłe". :roll: To gromadzi dosyĂŚ sporÂą widowniĂŞ. :roll: No i jeszcze nadal popularna jest "Familiada", "Szansa na sukces" i "ZÂłotopolscy". :roll: Trudno bĂŞdzie ich pokonaĂŚ, ale nie jest to niemoÂżliwe. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Obrazek

Zobaczcie jak TVN powiĂŞksza swojÂą przewagĂŞ nad Polsatem, a do TVP2 zostaÂło mu zaledwie 1.3% - to bardzo maÂło. Miejmy nadziejĂŞ, Âże juÂż wkrĂłtce TVN bĂŞdzie na drugim miejscu. Ale Âżeby juÂż pokonaĂŚ TVP1 to trzeba wreszcie zrobiĂŚ coÂś tym zasiĂŞgiem...
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Jeszcze jakbyœ czyta³ ze zrozumieniem to by by³o dobrze... Otó¿ 1,3 % brakowa³o TVN-owi w tygodniu od 10-17.04 , a od 18 do 25 ju¿ brakowa³o a¿ 3,8 % !!! Wiêc wcale to nie jest ma³o... A na przysz³oœÌ radzê lepiej przeanalizowaÌ tabelki, bo coœ Ci to nie wychodzi...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nawet o tym nie wiedziaÂłem, Âże "Wydarzenia" 26.04. br zaczĂŞÂły siĂŞ o 19. : :roll:
Media Link pisze:W minionÂą ÂśrodĂŞ, 26 kwietnia po raz pierwszy wyemitowano g³ówne wydania „FaktĂłw” i „WydarzeĂą” o tej samej porze – 19:00. „Wydarzenia” pojawiÂły siĂŞ tego dnia 10 minut póŸniej z powodu transmisji meczu. Jak wynika z danych AGB Nielsen Media Research dziennik TVN oglÂądaÂło ponad dwa razy wiĂŞcej widzĂłw niÂż program informacyjny Polsatu.

ÂŚrodowe „Fakty” zgromadziÂły przed telewizorami 3,4 mln osĂłb przy udziale w rynku na poziomie 32,37 proc, natomiast „Wydarzenia” oglÂądaÂło zaledwie 1,7 mln osĂłb przy udziale wynoszÂącym 16,07 proc. Bezkonkurencyjne okazaÂły siĂŞ jak zwykle emitowane o 19:30 „WiadomoÂści”, ktĂłre zgromadziÂły niemal 4,6 mln widzĂłw (udziaÂł 38,46 proc.)

RĂłwnieÂż w grupie wiekowej 16 – 49, „Fakty” osiÂągnĂŞÂły widowniĂŞ dwukrotnie wiĂŞkszÂą od „WydarzeĂą” (odpowiednio 1,3 mln i 0,6 mln), podobnie byÂło z udziaÂłami w tej grupie (32,97 proc. do 16,72 proc.). Co ciekawe wÂśrĂłd widzĂłw w wieku 16 – 49 sÂłabo wypadÂły „WiadomoÂści”, ktĂłre oglÂądaÂło tylko niecaÂłe 100 tys. wiĂŞcej ludzi niÂż dziennik TVN, a udziaÂł programu w rynku byÂł o niemal 0,3 proc. niÂższy od „FaktĂłw”.
No to jasne, Âże "Wydarzenia" nie pokonajÂą "FaktĂłw" w tym samym czasie - nie dziÂś. :] Tak samo jak "Fakty" - "WiadomoÂści". :roll: Bardzo sÂłaby wynik miaÂły w ÂśrodĂŞ "Wydarzenia" - mniej niÂż 1,5 mln :roll: - cieniutko bez porĂłwnania z wynikami programĂłw informacyjnych innych stacji. :roll: "Fakty" dobrze i nawet spory udziaÂł w rynku. :P "WiadomoÂści" miaÂły niewiele wiĂŞcej w udziaÂłach no i ponad milion wiecej widzĂłw. :roll:

No a w grupie 16 - 49 jest lepiej - nie wielka ró¿nica dzienników TVN i TVP 1. :D "Wiadmomoœci" mia³y tylko troche wiêcej ni¿ "Fakty". :D A w udzia³ach "Fakty" mia³y najwiecej. :] O "Wydarzeniach" szkoda gadaÌ. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości