Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Skoro Anita w raportach teraz, to po kiego diabÂła notorycznie grajÂą reklamĂŞ biznesu w poradku z AnitÂą i reklamĂŞ przeglÂądu prasy erot... ekonomicznej :aniol: w poradku rĂłwnieÂż z AnitÂą :>

PS No i jak :> Anita byÂła sÂłodsza i lepsza niÂż wtedy w raporcie z AniÂą KalczyĂąskÂą? :D
CoÂś mi podpowiada, Âże tak :D A wiĂŞc siĂŞ nie darzÂą zbytniÂą sympatiÂą :tanczy: :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack '62 pisze:Skoro Anita w raportach teraz, to po kiego diabÂła notorycznie grajÂą reklamĂŞ biznesu w poradku z AnitÂą i reklamĂŞ przeglÂądu prasy erot... ekonomicznej :aniol: w poradku rĂłwnieÂż z AnitÂą :>
Ja ci na to pytanie nie odpowiem, bo nie tu trzeba racjonalnego myÂślenia i racjonalnej odpowiedzi :] O to pierwsze mogĂŞ siĂŞ przy odrobinie wysiÂłku postaraĂŚ, ale drugie nie jest juÂż ode mnie zaleÂżne :devil: :devil:

Czy jakiÂś adres emaliowy do Poradka ...... albo RW :> moÂże byÂśmy napisali i zapytali? :roll: Do Anity byÂłoby najlepiej uderzyĂŚ, ale ona ....... :?
Black Jack '62 pisze:PS No i jak :> Anita byÂła sÂłodsza i lepsza niÂż wtedy w raporcie z AniÂą KalczyĂąskÂą? :D
CoÂś mi podpowiada, Âże tak :D A wiĂŞc siĂŞ nie darzÂą zbytniÂą sympatiÂą :tanczy: :devil:
:mhm: mnie siĂŞ wydaje, Âże tak :lol:

:mhm: ciekawe, czy dzisiaj teÂż bĂŞdzie :roll: Ale to byÂłby czwarty dzieĂą na wizji, wiĂŞc pewnie nie mamy co liczyĂŚ na pojawienie siĂŞ Anity :/
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:Czy jakiÂś adres emaliowy do Poradka ...... albo RW moÂże byÂśmy napisali i zapytali? Do Anity byÂłoby najlepiej uderzyĂŚ, ale ona .......
... ale ona nie odpisuje na maile :? Jak zwykle ... pozostaje nam czekaĂŚ na to, jak sytuacja siĂŞ rozwinie :?
Ale ja z ca³¹ stanowczoœci¹ mogê powiedzieÌ, ¿e maj¹c do wyboru raport i poradek, wybieram poradek ... z dwojga z³ego ... :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Funckyrella pisze:Ale dla Anity lepiej, bo nie musi wczeÂśnie wstawaĂŚ i ma znacznie mniej pracy przy raporcie, niÂż przy Poradku :? Jeszcze mniej pracy :?
Mniej pracy, mniej obowiÂązkĂłw = wiĂŞcej czasu, ale jakoÂś Anita go nie ma... :roll: Eh... Anita wielka zagadka... :roll: Mam nadziejĂŞ Âże jakoÂś jÂą rozgryziemy. :mhm: :roll:
Black Jack '62 pisze:
Funckyrella pisze:Czy jakiÂś adres emaliowy do Poradka ...... albo RW moÂże byÂśmy napisali i zapytali? Do Anity byÂłoby najlepiej uderzyĂŚ, ale ona .......
... ale ona nie odpisuje na maile :? Jak zwykle ...
Na odpisywanie na e-mail'e chyba teÂż nie ma czasu... :? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Anita z Krzysztofem GĂłrlickim w "Wieczornym Raporcie". 4 dzieĂą z rzĂŞdu. :D SzaleĂąstwo. :D

Black, a jak tam TwĂłj kalendarz? :D


ObrazekObrazek
Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Wow :o :o :o
NiezÂła komedia ten raport :lol: :lol: :lol: :lol:
DziÂś uÂśmiaÂłem siĂŞ jak jeszcze nigdy dotÂąd oglÂądajÂąc byÂło nie byÂło powaÂżny program
Anita i GĂłrlicki – coraz ciekawsze duety :tanczy:

ZakoĂączenie mnie powaliÂło :lol: Anita mĂłwi: ''my juÂż siĂŞ Âżegnamy ...'' a GĂłrlicki na to: ''dobry wieczĂłr'' :lol2: :devil: :lol:
Speszony byÂł, zdenerwowany, ale milusi :P nie dziwiĂŞ siĂŞ Anicie, Âże ratowaÂła go z opresji, kiedy zapĂŞdziÂł siĂŞ z materiaÂłem o foce na koniec pierwszej czĂŞÂści raportu – koleÂżanka, na ktĂłrÂą zawsze moÂżna liczyĂŚ :D
Szkoda, Âże tyle powaÂżnych teamtĂłw byÂło, mogÂło byĂŚ jeszcze zabawniej :D

Marcin pisze:
Black, a jak tam TwĂłj kalendarz? :D
Pêka w szwach :lol2: Strasznie zró¿nicowany i nieregularny ten kwiecieù :?

DziĂŞki za capsy ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Okrutnik – nabija siĂŞ z przejĂŞzyczenia Krzysia Pysia :x
Ja teÂż mam capsy made by Grzesioo :D

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Co do programu, to dzisiaj byÂł znacznie dÂłuÂższy od wczorajszego – zarĂłwno pierwsza jak i druga czêœÌ :D
I tak sobie pomyÂślaÂłam, Âże nawet lepiej byÂłoby AnitĂŞ czw – pt w raportach oglÂądaĂŚ niÂż we Flashu :D
OczywiÂście nie ulega Âżadnej wÂątpliwoÂści, Âże Anita musi wrĂłciĂŚ do Poradka :]
WracajÂąc do raportu :D
Najtrudniej zdawaÌ sprawê programu, do którego nie czu³o siê szczególnego nabo¿eùstwa ;) Niektóre mo¿na pomin¹Ì, ale dzisiejszemu raportowi wypada poœwiêciÌ nieco uwagi :lol2:
MogĂŞ nawet napisaĂŚ, spoglÂądajÂąc na moje wyÂżej napisane wnioski, Âże poczuÂłam lekkie naboÂżeĂąstwo do tego programu :D
A co na to mog³o wp³yn¹Ì? :D
Uznanie dla Anity – to nie zdarza siĂŞ czĂŞsto, Âże pracuje cztery dni w tygodniu :D Chyba opadaÂła z siÂł :x
KrĂłtka i zaskakujÂąca – jak dla mnie – relacja PawÂła ÂŁukasika, byÂła miÂłym akcentem w raporcie :P
Bardzo ÂładnÂą fryzurkĂŞ sobie Anita opracowaÂła – bardzo w niej jej Âładnie :P
Faktycznie byÂło dzisiaj duÂżo bardzo powaÂżnych tematĂłw – Anita bardzo powaÂżnie do nich podeszÂła – byÂło jak za czasĂłw g³ównych FaktĂłw :(
£adnie siê Anita z Krzysiem komponowali :D Okazuje siê, ¿e ró¿nice gabarytowe, to nie jest a¿ tak du¿y problem ;) Oczywiœcie nie jest problemem w komunikowaniu siê i podziale ról do odczytania :D £adnie siê spisali nie licz¹c tych paru przejêzyczeù i drobnych wpadek ;)

BTW. Ciekawe, kto bĂŞdzie w podsumowaniu dnia :roll: Strona TVN24 milczy jak zaklĂŞta, wiĂŞc moÂże Anita :mhm:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No i kto mia³ to podsumowanie, kto? Ja nie mog³em ogl¹daÌ, a do Funcky nie mogê siê dodzwoniÌ, bo ma wy³¹czony telefon, a czy ktoœ z Was widzia³, kto by³ w wieczornym serwisie? :D

A wracajÂąc jeszcze na chwilkĂŞ do wczorajszego raportu wieczornego ... nie mogĂŞ siĂŞ uspokoiĂŚ, jak sobie ten popis wczorajszy Anity, a zwÂłaszcza Krzycha przypomnĂŞ :lol:
A dziÂś, kiedy sÂłuchaÂłem radia przypomniaÂła mi siĂŞ jeszcze jedna, a wÂłaÂściwie, to dwie warte przypomnienia zapowiedzi z raportu.
Pierwsza to byÂła ta, ktĂłra dotyczyÂła urodzin krĂłlowej ElÂżbiety ... Anita powiedziaÂła coÂś w rodzaju: ''my Happy birthday ÂśpiewaĂŚ nie bĂŞdziemy [...]'' :lol: No a wtedy Krzychu miaÂł takÂą panikĂŞ w oczach jak gdyby myÂślaÂł: BoÂże, przecieÂż ona moÂże mnie zmusiĂŚ do wszystkiego – nawet do Âśpiewania’’ :lol: ÂŻartujĂŞ ;) MiaÂł bardzo rozbawionÂą minĂŞ :D
A druga zapowiedÂź, to ta o foce, ale nie ta pierwsza, ktĂłrÂą Krzychu zapowiedziaÂł zbyt wczeÂśnie, na zakoĂączenie pierwszej czĂŞÂści raportu, tylko gdy juÂż materiaÂł doczekaÂł siĂŞ wÂłaÂściwej prezentacji :D Anita: i w koĂącu przyszedÂł czas na ... – spojrzaÂła na kolegĂŞ i jednym gÂłosem powiedzieli: - fokĂŞ [...] :lol:

Pozdrawiam – BJ :D ... w oczekiwaniu na zajawkĂŞ ''Damy Pik'' :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

jak 4dni byÂła Anita w tym tyg, 2 raporty i gdzie jeszcze...
nie mam czasu na tak dogÂłebne jak wy ogladanie tv
zreszto ogldam dla newsĂłw, a potem dla osoby prowadzacej
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

jak 4dni byÂła Anita w tym tyg, 2 raporty i gdzie jeszcze...
ZamĂłwiliÂśmy na ten tydzien AnitĂŞ 2x Fakty i 2x RW
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jeszcze zajawkĂŞ DP na dziÂś zamĂłwiliÂśmy :P
No dobrze :] NadszedÂł czas na podsumowanie dzisiejszej zajawki :D ByÂła oczywiÂście bardzo interesujÂąca :D
MaÂło brakowaÂło a prze KaczyĂąskiego i jego beÂł ... tzn. konferencjĂŞ, zajawki byÂśmy nie mogli obejrzeĂŚ :evil:
Anita pokazaÂła po raz kolejny, Âże woli porozumiewaĂŚ siĂŞ ze swoimi rozmĂłwcami w jĂŞzyku angielskim :D
Po polsku rozmowa czasami jej siê nie klei, a tu z pani¹ Freiberg¹ gada sobie jak z najlepsz¹ przyjació³k¹ :D
Jednym pytaniem wywoÂłaÂła irytacjĂŞ u pani prezydent – pochwaliÂła siĂŞ nam Anitka :D ByÂło to pytanie o bycie kobietÂą w polityce :D To przecieÂż nieczĂŞste zjawisko, wiĂŞc nie rozumiem, skÂąd u Freibergi ta lekka irytacja :>
Poza tym piĂŞknie Anita spacerowaÂła po ogrodzie z mĂŞÂżem pani prezydent – BoÂże w marcu na ÂŁotwie byÂło jeszcze tyle Âśniegu – brrrr, aÂż mnie zatrzĂŞsÂło z zimna, kiedy te zaspy ze Âśniegu zobaczyÂłem ;)
MiÂło i wesoÂło sobie rozmawiali z mĂŞÂżem pani prezydent :D ZresztÂą tak samo miÂło byÂło w rozmowie z asystentkÂą, ktĂłra oprowadza AnitĂŞ po paÂłacu :P Chyba wybiorĂŞ siĂŞ w wakacje na ÂŁotwĂŞ :D Tacy mili ludzie tam ... :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Co Anita robi z czasem wolnym??
Oto pytanie na ktĂłre mam odpowiedÂź.
ÂŚciga siĂŞ z panem premierem na motorze. I wygrywa.
Wiêcej szczegó³ów wkrótce.

[ Dodano: Sob Kwi 22, 2006 8:12 pm ]
Anita na motorze, premier za AnitÂą-relacja RADIA ZET
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

michaek pisze:Co Anita robi z czasem wolnym??
Oto pytanie na ktĂłre mam odpowiedÂź.
ÂŚciga siĂŞ z panem premierem na motorze.
:D No to powoli poznajemy odpowiedzi na nasze pytanie co robi z czasem wolnym. :devil: :D
michaek pisze:I wygrywa.
:brawa: ÂŚwietnie nie wiedziaÂłem ze Anita tak Âświetnie jeÂżdzi na motorze ze wygrywa. :P Szkoda tylko Âże tego nie widziaÂłem. :D ChĂŞtnie bym zobaczyÂł jak smiga. :D MoÂże ma ktos jakiÂś materiaÂł folmowy? :>

No i dziĂŞki michaek za relacjĂŞ Radia ZET. ;) :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Hey, hey, hey :D DziĂŞki michaek za mp3 :jupi:
Ale jak to Anita nigdy nie jeŸdzi³a na quadach? Ja mam nawet fotkê :xx: :xx: :xx: :devil: Ale nie poœlê fotki, bo nie chcê Anity pogr¹¿aÌ :devil: Skoro i tak ju¿ nie wie, czy to dobrze, czy to Ÿle, ¿e wygra³a z premierem :devil:
Anita wygraÂła z Marcinkiewiczem wyÂścig na motopikniku :jupi:
He, he – miaÂła motywacjĂŞ, mogÂła PiS-owcowi dokopaĂŚ :devil: I dokopaÂła – zuch dziewczyna :buzi: :tanczy:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ale jak to Anita nigdy nie jeÂździÂła na quadach? Ja mam nawet fotkĂŞ
To byÂł wyÂścig na motorach.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości