Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

znalezione ... jak zwykle na www ;)

NAJWAÂŻNIEJSZE SÂŁOWA
Justyna Pochanke, prezenterka telewizyjna TVN

Wiele s³ów zrobiÂło na mnie w Âżyciu wraÂżenie. Ró¿ne byÂły to sÂłowa i skrajne wywoÂływaÂły emocje, bo jestem bardzo emocjonalnym typem. PiorunujÂące wraÂżenie zrobiÂło na mnie sÂłowo „mama”, wypowiedziane po raz pierwszy przez mojÂą cĂłreczkĂŞ.
WraÂżenie tym wiĂŞksze, Âże moja Zuzia przez dobrych kilka miesiĂŞcy przepiĂŞknie mĂłwiÂła „tata”. „Mama” jej nie szÂło. I kiedy po raz pierwszy wyszÂło, kompletnie zawrĂłciÂło mi w gÂłowie. WiedziaÂłam, Âże mama to ja, Âże ona to wie i Âże tak bĂŞdzie do koĂąca Âżycia. Dla mnie sÂłowo „mama” jest jak obrÂączka Âślubna, jak pieczÂątka, jak komplement. Jak gwarancja przyjaÂźni i bezpieczeĂąstwa. Chyba najwaÂżniejsze w Âżyciu.
Innym sÂłowem jest sÂłowo „dom”. Banalne moÂże, ale dla mnie to sÂłowo-klucz.
Klucz do szczĂŞÂścia. Mam cudowny dom rodzinny i czĂŞsto ÂłapiĂŞ siĂŞ na tym, jakÂą frajdĂŞ sprawia mi mĂłwienie: jadĂŞ do domu, wracam do domu, jestem w domu.
MiaÂłam w Âżyciu kilka trudnych lat. Dom kojarzyÂł mi siĂŞ wtedy z pustkÂą, a praca z domem. Teraz jest dom peÂłen miÂłoÂści, peÂłen ludzi, peÂłen zwierzÂąt. Po prostu peÂłne szczĂŞÂście.

przesympatycznie powiedziane :D
P.S. ostatnie dni sprawiÂły, Âże zastanawiam sie czy ktoÂś napisze ... heh:D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

A Ty pochanke - fanie jak zwykle znalazÂłeÂś wypowiedÂż Justyny, ktĂłrej ja nigdy nie widziaÂłam, a uwierz przeszukuje internet do dna:P

Widac, ze to bardzo uczuciowa kobitka. MĂłwi szczerze i ze wzruszniem ( zapewne)Ah, usÂłyszeĂŚ sÂłowo "mama" to napewno coÂś wielkiego:) :D
....w świecie Faktów....
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

... i kolejne zdjecie ktĂłrego tu nie byÂło

Obrazek


... juÂż nawet nie pytam o wiernych fanĂłw Justyny, ktĂłrych ostatnio gdzieÂś wcieÂło :roll: :mhm: ... nie liczÂąc emi :)
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ha! to zdjĂŞcie mam w swojej bogatej "bibliotece" fotek Stysi :D nie zaskoczyÂłeÂś mnie tym razemm....hehe:) OczywiÂście nie oznacza to, Âże masz juz nie zamieszczaĂŚ fotek, wrecz przeciwnie rĂłb to jak najczesciej i najwiecej:)
Faktycznie, widze, ze jest tu coraz ciszej, no ale wiesz pochanke-fanie, jak nikt nie zostanie to Ty nadal moÂżesz umieszczaĂŚ zdjĂŞcia, a ja bĂŞde ( postaram sie jak najczesciej) je komentowaĂŚ :D:D ....(to tak na pocieszenie)
....w świecie Faktów....
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

emi pisze:ha! to zdjĂŞcie mam w swojej bogatej "bibliotece" fotek Stysi :D nie zaskoczyÂłeÂś mnie tym razemm....hehe:)
:D ... bravo bravo, jesli je ju¿ widzia³aœ ... :brawa: , tylko czemu nam tego zdjecia nie pokaza³aœ :nono: ;) ... no ale d³ugi weekend by³, mo¿na by³o nie mieÌ kiedy a potem zapomnieÌ :hmm: O.K. proœba na przysz³oœÌ, jak coœ znajdziesz o Justynie ... plizzz zaskocz i ty mnie :prosi: :D

pozdrawiam :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Pewnie siĂŞ troche rozkrĂŞci w poniedziaÂłek gdy StyÂśka bedzie w "Faktach". 8) :D Jestem bardzo ciekawy jak bĂŞdzie to wszystko z niÂą wyglÂądaĂŚ... :D SzczegĂłlnie moment zapowiadania 1 tematu i podglÂąd studia na napisach koĂącowych "DetektywĂłw" - tam kamera blisko "przylatuje" i dobrze wszystko widaĂŚ. :lol2: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ha ha! dobrze widaĂŚ i wszystko widaĂŚ. RĂłwnieÂż bedziĂŞ mozna zobaczyĂŚ caÂły strĂłj Justyny, a nie tylko gĂłrĂŞ jak dotÂąd. MoÂże wyskoczy w jakies pomaranczowej spĂłdnicy? :P:P

Biedny Grzesiu Kajdanowicz, nie moÂże juz - jak to on lubi- ubierac sobie dÂźinsĂłw do marynarki...hihi :D Bo to jakby nie pasuje...
....w świecie Faktów....
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

pawell pisze:Jestem bardzo ciekawy jak bĂŞdzie to wszystko z niÂą wyglÂądaĂŚ... :D SzczegĂłlnie moment zapowiadania 1 tematu i podglÂąd studia na napisach koĂącowych "DetektywĂłw" - tam kamera blisko "przylatuje" i dobrze wszystko widaĂŚ. :lol2: :D
nawet nie wiesz jak na to czekam, jedyna zmiana pozytywna w nowych "faktach" to widok z tej kamery od stĂłp do gÂłowy :D
daniel79
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: sobota 07 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: daniel79 »

W nowym "Wprost" jest artykuÂł "PrzeÂświetlenie Dziennikarzy" jest Justyna Pochanke duÂża fajna fotka.

Justyna Pochanke
dziennikarka TVN 24 i TVN

Czy dziennikarze pracujÂący w mediach publicznych sÂą niezaleÂżni?

Nigdy nie pracowaÂłam publicznych mediach miĂŞdzy innymi dlatego obawiaÂłam siĂŞ Âże sÂą nie zaleÂżne

Czy dziennikarze pracujÂący w mediach komercyjnych sÂą niezaleÂżni ?

Z wÂłasnego doÂświadczenia jestem i czuje siĂŞ nie ÂżaleÂżna

Czy wszysc dalej nie chce mi siĂŞ pisaĂŚ :P nie mam skanera jest jescze w artykule Bogan Rymanowski,Tomek Lis,Monika Olejni i Dorota Gawryluk.
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ojej, dlaczego Ci siê nie chce? :D wiesz jaka radoœÌ bys nam sprawi³ jakbyœ zamieœci³ ca³oœÌ:D:D
a Pochanke - fan to by siĂŞ pewnie posikaÂł, ze szczeÂścia :D ( nie gniewaj siĂŞ, to zart)
No ale trudno, jezeli Ci sie nie chce......:]
....w świecie Faktów....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

emi pisze:ojej, dlaczego Ci siê nie chce? :D wiesz jaka radoœÌ bys nam sprawi³ jakbyœ zamieœci³ ca³oœÌ:D:D
No w³aœnie :D prosimy napisz ca³oœÌ. :> Pewnie wszyscy fani bêdz¹ wdziêczni, a ja (jak napisa³eœ jakiegoœ posta w moim temacie) bêdê móg³ daÌ Ci punkt 'pomóg³'. :D :P :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
daniel79
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: sobota 07 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: daniel79 »

Nie no moge napisaĂŚ to moment jest ale chce jescze zobaczyĂŚ czy ten artykuÂł jest dostepny na oficjalnej stronie "Wprost" tylko coÂś bardzo wolno sie Âładuje
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

daniel79 pisze:Nie no moge napisaĂŚ to moment jest ale chce jescze zobaczyĂŚ czy ten artykuÂł jest dostepny na oficjalnej stronie "Wprost" tylko coÂś bardzo wolno sie Âładuje
Jest na ich stronie, ale nie caÂły. :roll: Tego o StyÂśce nie ma... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Przybywam z pomocÂą. :lol:
Moze byc taki scan??
Obrazek
Potem wsadze w lepszej jakoÂści.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

michaek pisze:Przybywam z pomocÂą. :lol:
Moze byc taki scan??
Suuuper :jupi: :D wielkie dziĂŞki michaek'u ;) skan Âświetny moÂże byĂŚ! :P :tanczy:

ÂŁaÂł :D jakie odpowiedzi na pytania brzmiÂą jakby to powiedziaÂł jakiÂś polityk. :lol2: :lol: Tylko Âżeby StyÂśka tam siĂŞ nie pchaÂła tylko niech robi to co robi. :P

No i teraz czekamy na "Fakty". :D Mam nadzieje, Âże bĂŞdÂą jakieÂś capsy. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: beznicku, Mastrokan i 7 gości