[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I mam racjĂŞ, Âże jedna krysztaÂłowa kula jest dla RafaÂła, a druga dla Anety. :P Potwierdza to fotka na http://www.tvn.pl :P

Co do Dody to na pewno do jesieni wszystko bĂŞdzie juÂż OK. :> Dobrze siĂŞ czuÂła w niedzielnym "DzieĂą Dobry TVN", nosi obuwie z wysokimi obcasami wiĂŞc raczej powinno byĂŚ wszystko wporzÂądku. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
waldekzaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 30 gru 2004, 12:05
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: waldekzaw »

juÂż pewne, Âże bedzie 4 edycja!!!
zapowiedziaÂł jÂą reÂżyser TaĂąca z Gwiazdami na koniec programu zza kulis programu....no ciekawie:)
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

waldekzaw pisze:juÂż pewne, Âże bedzie 4 edycja!!!
zapowiedziaÂł jÂą reÂżyser TaĂąca z Gwiazdami na koniec programu zza kulis programu....no ciekawie:)
he he..... niech wezmÂą jakichÂś raperĂłw
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Bardzo dobrze Âże bedzie kolejna edycja. MuszÂą tylko skompletowaĂŚ naprawde wielkie gwiazdy aby utrzymaĂŚ ogladalnoÂśc. MuszÂą byĂŚ to osoby tylko z pierwszych stron gazet wiec bez Âżadnych gwiazd "Europa da sie lubic" czy miss sprzed kilkunastu lat.

[ Dodano: Wto Maj 16, 2006 5:00 pm ]
A mo¿e ka¿dy z was przedstawi³by "listê marzeù" uczestników kolejnej edycji. Nie musz¹ byÌ to ososby lubiane ale ktore zapewnilyby popularnoœÌ kolejnej edycji. Moja dziesi¹tka :
1.Agnieszka Dygant
2.Anita Werner
3.Doda
4.Joanna Brodzik (podobno nie zgodzila sie na udzial w 3. edycji)
5.nie wiem
6.Pawel Malaszynski (patrz J.Brodzik)
7.Borys Szyc
8.MichaÂł WiÂśniewski
9.Maciej ZakoÂścielny
10.nie wiem
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Ja jestem przekonany, ¿e jeœli Doda jest kobiet¹, której chocia¿ trochê zale¿y na zdrowiu to nie zataùczy nigdy w takim programie. Dlaczego ? Jej krêgos³up jest po remoncie i to siê do wrzeœnia nie naprawi. Tacy zdrowi, sprawni uczestnicy mieli szereg kontuzji, z³amane ¿ebra, palce, siniaki itp, a co dopiero kobieta po operacji krêgos³upa. Co prawda ludzie robi¹ cuda dla s³awy jednak s¹dzê, ¿e bêdzie bardziej rozs¹dna. Co do edycji z samymi muzykami to by³aby nudna, jak widaÌ w ka¿dej edycji musi byÌ wiele ró¿nych osobowoœci. A stara Miss World taùczy³a moim zdaniem œwietnie i nie wiem, czemu ktoœ napisa³, ¿e to z³y wybór. Pokaza³a wielu, ¿e po 40 te¿ mo¿na mieÌ figurê i ruszaÌ sie lepiej ni¿ niektóre 20-tki.
Krótko o wyniku: zdecydowanie zwyciêstwo nale¿a³o siê Oli. Cieszê siê natomiast, ¿e przynajmniej na chwile pysk zamkn¹³ Super Express i wszyscy por¹bani tropiciele afer, ukladów i teorii spiskowych.
OczywiÂście wymyÂślili nowÂą ÂświewkĂŞ. AÂż dziw, Âże ludzie mogÂą tak fanatycznie ufaĂŚ brukowcom, przy tym jednoczeÂśnie ÂśmiejÂąc siĂŞ z fanatykĂłw radia Maryja.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

4 Taniec z Rozgwiazdami ma byĂŚ z goÂścinnym udziaÂłem politykĂłw!!!!

ByĂŚ moÂże jeden z politykĂłw o mniejszym wzroÂście zataĂączy z Romanem Giertychem!!! (mĂłwi siĂŞ o bracie prezydenta lub teÂż przewodniczÂącym Edgarze)

PonoÌ trwaj¹ negocjacje z Leszkiem Millerem i Ryszardem Kaliszem, który ma zast¹piÌ pos³a Zbigniewa Witaszka (nie wyrazi³ zgody na taùczenie). Wœród jurorów zasi¹œÌ ma Jan Olszewski z Ruchu Odbudowy Polski !!!
Ania_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 maja 2006, 10:21

Post autor: Ania_18 »

Moim zdaniem

1 PaweÂł MaÂłaszyĂąski
2 Maciek ZakoÂścielny
3 Tomek Kot
4 Szymon Bobrowski
5 Artur ÂŻmijewski
6 edyta Jungowska
7 Kasia Bujakiewicz
8 Agnieszka Dygant
9 Tamara Arciuch
10 Danusia Stenka!

Moje typy na nowy taniec z gwiazdami bo ostytania edycja byÂła badziewna a to ze wygraÂł ten brzydal Mtroczek to kompletna poraÂżka powienien wygraĂŚ extra RafaÂł Maserak, i Ola!!!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Tutaj znajdziecie artykuÂł w dzisiejszym Dzienniku na temat 4 edycji TzG. Dziennik donosi miĂŞdzy innymi, o tym kto jest pewnikiem do wystĂŞpu w najnowszej edycji - jak narazie jest to Weronika Rosatti i Doda Elektroda 8)
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

ÂŁee.. Weronika Rosati. W 4 edycji muszÂą byĂŚ naprawde przyciagajace nazwiska ktore utrzymajÂą ogladalnoÂśc 2 i 3. No chyba Âże Rosati zakocha sie w jakimÂś tancerzu i publicznie rzuci Maxa Kolonke. Poza tym uwaÂżam Âże udzial politykow to calkiem nieglupi pomysl bo ludzie chetnie by na nich popatrzyli. Tylko Âże Âżaden z naszych politykow nie ma predyspozycji choĂŚ ostatecznie Wojciech Olejniczak...
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

nika pisze:Tutaj znajdziecie artykuÂł
Za maÂły tekst :neutral:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

:: Kamil pisze:
nika pisze:Tutaj znajdziecie artykuÂł
Za maÂły tekst :neutral:
Jeszcze raz to samo, mam nadzieje, Âże wielkoÂśc bĂŞdzie ok. Big sorry za poprzedni :roll:
artykuÂł z Dziennika
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O tak teraz jest dobrze. :D DziĂŞkujĂŞ Ci za ten artykuÂł. :D

Co do tego - Weronika Rosatii i Doda :roll: byÂło by fajnie. :D I raczej "Dziennik" pisze prawdĂŞ, bo to nie taka kÂłamiÂąca szmata jak jej starsza siostra - "Fakt". :devil: :devil: :D

Fajnie teÂż by byÂło gdyby zmienili trochĂŞ scenografiĂŞ. Ta juz 3 sezony bez zmian byÂła wiĂŞc... ;) :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A jednak! "Fakt" okazaÂł siĂŞ "trochĂŞ" niesÂłowny... :spiewa:
Onet.pl pisze:Wbrew pojawiajÂącym siĂŞ plotkom, Dorota "Doda" Rabczewska nie pojawi siĂŞ w kolejnej edycji programu "Taniec z gwiazdami".

Kilka dni temu dziennik "Fakt" podaÂł informacjĂŞ, Âże w kolejnej edycji "TaĂąca z gwiazdami" majÂą wystÂąpiĂŚ muzycy, w tym Monika Brodka, Szymon Wydra, Tomek Makowiecki i wÂłaÂśnie Doda. Sama zainteresowana zdementowaÂła pogÂłoski w poÂście zamieszczonym na stronie internetowej zespoÂłu Virgin. Czytamy w nim:

"W zwiÂązku z pojawiajÂącÂą siĂŞ niemal we wszystkich mediach »ostatecznie potwierdzonÂą« informacjÂą o moim udziale w kolejnej edycji programu »Taniec z gwiazdami«, niniejszym chciaÂłabym ostatecznie ZDEMENTOWAÆ tĂŞ plotkĂŞ. W »TaĂącu z gwiazdami« nie wystÂąpiĂŞ, choĂŚbym nawet chciaÂła, ze wzglĂŞdu na przebytÂą zaledwie miesiÂąc temu ciĂŞÂżkÂą operacjĂŞ krĂŞgosÂłupa, ktĂłra uniemoÂżliwia mi wszelki wysiÂłek fizyczny, ciĂŞÂżkie treningi, wyginanie siĂŞ itp., ktĂłre w »TaĂącu z gwiazdami« sÂą podstawÂą dobrego wystĂŞpu. Tym wiĂŞksze jest moje zdziwienie, Âże o tym pomyÂśle dowiedziaÂłam siĂŞ z mediĂłw:-). DziĂŞkujĂŞ twĂłrcom programu za zainteresowanie mojÂą osobÂą, jednak zdecydowanie oÂświadczam, Âże w kolejnym »TaĂącu z gwiazdami«, moi drodzy fani, mnie nie zobaczycie. Zdrowie jest waÂżniejsze od bycia gwiazdÂą o czym zaÂśpiewam Wam w naszej nowej piosence podczas najbliÂższego festiwalu w Opolu...:-)
Doda".
ÂŻaÂłujecie?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No szkoda fajnie byÂłoby zobaczyĂŚ DodĂŞ w "TaĂącu z gwiazdami", ale zdrowie jest waÂżniejsze. :D

A wczoraj skoĂączyÂła siĂŞ teÂż Niemiecka edycja tego programu - wreÂście nie zapomniaÂłem i zobaczyÂłem poczatek i uwaÂżam, Âże jest troche fajniejszy niÂż u nas. Oczywiscie jak byli sami prowadzÂący, a nie jak grupa taneczna. :P

No i jutro w programie "Telewizja od kuchni" na TVN Style o 22:30 kulisy finaÂłu "TaĂąca z gwiazdami". :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Szkoda, ¿e nie bêdzie Dody. To ona przyci¹gne³aby najwiêcej widzów. Ale zgadzam siê - zdrowie najwa¿niejsze. Tyle, ¿e teraz brakuje wyrazistej gwiazdy, która przyci¹gne³aby widzów - musz¹ kogoœ znaleŸÌ.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości