[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Jeszcze przypomniaÂła mi taka scena z RozmĂłw w tÂłoku gdzie Hojarska zaczĂŞÂła trochĂŞ wrzucaĂŚ na MoÂłek a parĂŞ osĂłb z publicznoÂści jej klaskaÂło :D
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W najbli¿szym odcinku "Szymon Majewski Show" goœciem bedzie m. in. Kinga Rusin! :D Drugi goœÌ to Jerzy Dudek. 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Zapowiada siĂŞ super program:) Dudek pewnie nawrzuca trochĂŞ na Janasa, ale oczywiÂście gwiazdÂą bĂŞdzie Kinga. MoÂże w zwiÂązku z Dudkiem w RwT bĂŞdzie premeira Janasa...
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

khornik pisze:(...)MoÂże w zwiÂązku z Dudkiem w RwT bĂŞdzie premeira Janasa...
Okazuje siĂŞ, Âże bĂŞdzie :D Ale maÂło podobny :(

A co do Kingi :P juÂż siĂŞ doczekaĂŚ nie mogĂŞ :lol:
ZIMA
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Kinga jak widaĂŚ bardzo siĂŞ ÂśmiaÂła. Dudek pewnie bardziej powaÂżny bĂŞdzie. Janas rzeczywiÂście niepodobny i gÂłos teÂż chyba niepodobny. Czekam na Gronkiewicz-Waltz, podczas jej pierwszych RwT byÂła fenomenalna :d. Ciekawe jaka piosenka tym razem bĂŞdzie. Czy wiecie kto staÂł za tym samochocdem co jeÂździÂł z portretem prezydenta i fragmentem jego orĂŞdzia. JeÂżeli sprawca nie jest znany to moÂże to Szymon?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W tym tygodniu bêdzie du¿o "Szymon Majewski Show". :D Dziœ w "Co za tydzieù" by³y kulisy, które bêd¹ te¿ przez ca³y tydzieù na TVN Style i na kobiecej telewizji we wtorek te¿ poka¿¹ relacjê zza kulis. :D No i odcinek w poniedzia³ek. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Nawet nie wiedziaÂłem, Âże SMS bĂŞdzie w "Telewizji od kuchni". Ciekawe na czym teraz siĂŞ skupiÂą pokazujÂąc program Szymona.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Jeden z fajniejszych SMS dzisiaj, czego g³ównie zas³ug¹ byli goœcie- nasza gwiazda Kinga i Jurek Dudek. Fajny pomys³ z ta zabaw¹ w strzelanie goli do "okna Janasa", nawet Kinga pod koniec do³ozy³a swoje 3 grosze i strzeli³a jednego gola w szybe :lol: Niezle siê usmia³am jak Kinga przypomnia³a o tym jak Szymon zaspa³ kiedys do DDTVN, po czym pokazali fragment i strasznie zaspanego Szymona w studio DDTVN.
RwT tez jedne z fajniejszych, Âświetna charakteryzacja na Janasa i odwzorowanie jego zachowania i mimiki twarzy + dialogi oczywiÂście :)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Przykro mi to stwierdziÌ, ale moim zdaniem dziœ program kiepœciutki. ¯adna z czêsci nie zrobi³a na mnie wra¿enia- ani rozpoczêcie, ani rozmowa z goœÌmi. W Koùca nie widaÌ materia³y ju¿ od d³u¿szego czasu s¹ gorsze, ale najbardziej rozczarowa³y mnie RwT. Nie zapamiêta³em ¿adnej bardzo celnej wypowiedzi. Jedynym jasnym punktem by³o strzelanie w okienko :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hehe widaÌ mamy zupe³nie inne gusty, bo mi wczorajszy odcinek bardzo siê podoba³. :D Pocz¹tek z Bolkiem, Olkiem i chyba Tol¹ by³ super :D , a póŸniej Wierzejski i Bosak w taùcu... :lol: :devil: I miœœ Kataru - pierwsza od d³u¿szego czasu, która w ca³oœci mi sie podoba³a. :D Szczególnie jak rzucali bomby na podgl¹daczy. :P A rozmowa z goœÌmi jak zwykle by³a najs³absza choÌ by³o pare fajnych momentów. :roll: :P No i w "Koùca nie widaÌ" ponownie tylko 2 filmy i wygra³a Kinga. :D Ma farta, bo chyba strzela³a. :D A i nagroda za zwyciêztwo dla osoby z widowni - nie by³a jakaœ powalaj¹ca, ale zabawna - œwie¿y oddech Zubilewicza. :lol: A "Rozmowy w t³oku" - fakt troche kiepskie by³y, ale za to koniec by³o dobre nigdy bym nie wpad³ na "Rozwijaj¹c¹ siê IV Rzeczpospolit¹" - fajny pomys³. :brawa: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Mo¿emy rozpocz¹Ì pewn¹ zabawê- co wymyœlilibyœcie na zakoùczenie SMS? Piszemy tylko to has³o, a pozostali forumowicze zgaduj¹ o co nam chodzi³o. Ja mogê rozpocz¹Ì- GOLENIE MADONNY
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Trudno oceniĂŚ wczorajszy odcinek, wiĂŞc oceniĂŞ poszczegĂłlne czĂŞÂści :
- czêœÌ pierwsza - bardzo fajna, zarówno Bolek, Lolek i Tola jak, nowa ramówka TVP jak i taniec Wierzejskiego i Bosaka
- czêœÌ druga - Miœœ Kataru fajna (napewno lepsza od tych z kilku poprzednich odcinków0 fajnie by³o z Dudkiem ale za ma³o Kingi; wychwyci³em Mellera na widowni :)
- KoĂąca nie widaĂŚ teÂż fajne i to samo co przed tygodniem, po drugim materiale byÂło wiadomo kto wygra, nagroda taka sobie
- Rozmowy w tÂłoku - Âśrednie; niepotrzebnie zrobili z Janasa pijaka, Gronkiewicz-Waltz byÂła dobra.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Janas nie przectawili jako pijak tylko jak Burak w Âżyciu naprawde wÂłaÂśnie taki jest 8)
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

kubasz pisze:Mo¿emy rozpocz¹Ì pewn¹ zabawê- co wymyœlilibyœcie na zakoùczenie SMS? Piszemy tylko to has³o, a pozostali forumowicze zgaduj¹ o co nam chodzi³o. Ja mogê rozpocz¹Ì- GOLENIE MADONNY
Nie chodzi oczywiœcie o golenie w sensie strzy¿enie tylko golenie w sensie czêœÌ cia³a. :P Tak myœlê.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

khornik pisze:
kubasz pisze:Mo¿emy rozpocz¹Ì pewn¹ zabawê- co wymyœlilibyœcie na zakoùczenie SMS? Piszemy tylko to has³o, a pozostali forumowicze zgaduj¹ o co nam chodzi³o. Ja mogê rozpocz¹Ì- GOLENIE MADONNY
Nie chodzi oczywiœcie o golenie w sensie strzy¿enie tylko golenie w sensie czêœÌ cia³a. :P Tak myœlê.
Dobrze, jeÂśli masz pomysÂł zadaj nastĂŞnÂą zagadkĂŞ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości