[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

To skandal - dziÂś znowu powtĂłrka. TVN chyba drwi z widzĂłw jeÂżeli uwaÂża Âże 22 maja to juÂż wakacje.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Skryba

Post autor: Skryba »

Po raz kolejny oglÂądaÂłem coÂś co bardziej przypominaÂło cyrk niÂż rozprawĂŞ sÂądowÂą.
Prokurator ÂŁapa, zakompleksiony furiat, ponownie atakowaÂł oskarÂżonego. Krzykiem, drwinÂą, obelgÂą ÂŁapa prĂłbuje zmusiĂŚ oskarÂżonego do przyznania siĂŞ do winy. I co i nic bo jak zwykle oskarÂżony jest niewiny i Âżadna obelga nie zmusi Go do przyznania siĂŞ do czegoÂś czego nie zrobiÂł. Czy tak wyglÂąda wzĂłr prokuratora, jeÂżeli tak to nic dziwnego Âże w polskich sÂądach sprawy toczÂą siĂŞ latami, niewinni ludzie siedzÂą w aresztach a przestĂŞpcy chodzÂą wolni.
No i sĂŞdzia WesoÂłowska. Gdy osoba pokrzywdzona wystĂŞpuje w roli Âświatka to przywoÂłuje biedaka (biedaczkĂŞ) do porzÂądku z byle powodu. Gdy niedouczona prokuratorzyna ÂŁapa drze Jape to paniÂą sĂŞdzinĂŞ staĂŚ jedynie na "panie prokuratorze".

Eeeeee szkoda gadaĂŚ.
Mam jedynie nadziejĂŞ Âże to wszystko to jedynie efekt niedorobionego scenariusza serialu a nie obraz polskiego sÂądownictwa.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Skryba pisze:Prokurator ÂŁapa
ÂŁata :] JuÂż od jakiegoÂś czasu jest spokojniejszy... a dzisiejszy odcinek to powtĂłrka przecieÂż.
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

Wszystkich zaniepokojonych powtorkami uspokajam: serial nadal kreca, produkcja idzie pelna para, do listopada chyba jest rozpisana. Konia z rzedem tylko temu, kto mi powie, dlaczego zrezygnowali z emisji juz w maju. :mhm:
syldeb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 22 maja 2006, 19:01

CaÂłe szczĂŞÂście

Post autor: syldeb »

DziĂŞki gwark uspokiÂłeÂś mnie! Bo juÂż myÂślaÂłam Âże niekrĂŞcÂą SAMW.KamieĂą spadÂł mi z serca,jakbĂŞdziez miaÂł jeszcze jakieÂś informacje to pisz !!!!!!!!!!
***Meredith***
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: niedziela 04 cze 2006, 20:55
Lokalizacja: Cz-wa city =)

Post autor: ***Meredith*** »

Nie ogl¹dam na³ogowo tylko jak sie trafi. Nie lubie tej Sêdzie ale te k³ótnie adwokatki z prokuratorem s¹ udane :D
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Dzis wyrok w realu

Post autor: gwark »

Sêdzia Anna Maria Weso³owska wyda³a dziœ wyrok ca³kiem rzeczywisty na bossow ³ódzkiej oœmiornicy. Pewnie bêdzie o tym we wszystkich dziennikach.
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

ByÂło byÂło w paru dziennikach, choĂŚ nie byÂł to temat nr 1. W "Wydarzeniach" w podpisie podano tylko pierwsze imiĂŞ sĂŞdzi.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No bo to raczej nie by³o jakieœ bardzo wa¿ne info ¿eby dali to jako temat nr 1. :] A i nic dziwnego, ¿e podpisali j¹ jednym imieniem :> bo g³ównie siê u¿ywa pierwszego (oczywiœcie oprócz pism urzêdowych itp.) tak samo jak w przypadku Przemys³awa (Edgara) Gosiewskiego. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

Jakby ja podpisali "Anna Maria" np. w Wiadomosciach, to by zaraz bylo, ze konkurencje reklamuja :)
syldeb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 22 maja 2006, 19:01

Oj cichutko tu

Post autor: syldeb »

Co tak cicho??nikt nie ma Âżadnych informacji o programie?? :?
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

A co chcesz wiedzieĂŚ? :P
syldeb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 22 maja 2006, 19:01

Post autor: syldeb »

wszystko,a masz jakieÂś ciekawe informacje?gwark :?
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

Ja bezpoÂśrednio to nie, ale mogĂŞ popytaĂŚ :rozglada: :rozglada: tylko muszĂŞ widzieĂŚ, o co :>
Rogal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:03

Post autor: Rogal »

ja ogladam wyrywkowo .. nieraz mi sie spodoba nieraz nie .. chociaz nie przepadam za tym
(E)kwador Ever
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości