POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

khornik pisze: Poza tym do tej nagrody teÂż nominowana jest "Moda na sukces". Czy uwaÂżasz Âże ten serial teÂż ma wysoki poziom?
ByÌ mo¿e jakoœÌ i poziom kolejnych odcinków uleg³a poprawie - w Stanach ca³y czas to krêc¹. Chcê przypomnieÌ, ¿e jest to konkurs komercyjny - nikt nie nominuje serialu niszowego, którego nikt nie chce ogl¹daÌ. "Moda na sukces" notuje œwietne wyniki w wielu krajach - w tym w Polsce - niektóre odcinki nadawane o 16:00 potrafi³y gromadziÌ ponad 4-milionow¹ widowniê, przy ponad 40 % udzia³u w rynku!!!
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Podmarku sama ogladalnoœÌ nie powinna zobowi¹zywaÌ do tego aby nominowaÌ produkcjê do jakielkolwiek nagrody. Moim zdaniem liczy sie tak¿e jej jakoœÌ. Gdybyœmy patrzyli na wyniki ogladalnosci to i "Ciao Darwin" musialby dostaÌ jak¹œ nagrode bo ogladalnosc mial niez³¹ ale chyba wszyscy sie zgadzamy ¿e jego poziom by³ bliski zeru.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

khornik pisze:Podmarku sama ogladalnoœÌ nie powinna zobowi¹zywaÌ aby nominowaÌ produkcjê do nagrody.
Ale ja nie powiedzia³em, ¿e liczy siê tylko ogl¹dalnoœÌ !!!! Widocznie "Moda na sukces" spodoba³a siê jurorom tego konkursu i po prostu to zakwalifikowali. Poza tym oni nie oceniaj¹ tylko fabu³y (a ta jest w tym serialu beznadziejna), ale te¿ ujêÌ, jakie sk³adaj¹ siê na ogólny wizerunek serialu.
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

OK skoĂączmy juÂż tĂŞ polemikĂŞ bo troche nam wyszlo forum o telenowelach niÂż o Polsacie. :)
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczoraj w polszmacie wybrano "Hit na mundial" - "Polska, Polska - Ole!!!" MichaÂła Milowicza, ale moim zdaniem to jest "KIT na mundial" - nie podoba mi siĂŞ ta piosenka byÂły lepesze. :?

I wczoraj w tym samym programie chyba zadebiutowa³a jako prezenterka Doda. :D Ale chyba nie lubi wspó³prowadz¹cego - Dowbora chyba Macieja - bo siê tak dziwnie na niego patrzy³a. :roll: A prowadzi³a tak sobie. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

pawell pisze:Wczoraj w polszmacie wybrano "Hit na mundial" - "Polska, Polska - Ole!!!" MichaÂła Milowicza, ale moim zdaniem to jest "KIT na mundial" - nie podoba mi siĂŞ ta piosenka byÂły lepesze. :?

I wczoraj w tym samym programie chyba zadebiutowa³a jako prezenterka Doda. :D Ale chyba nie lubi wspó³prowadz¹cego - Dowbora chyba Macieja - bo siê tak dziwnie na niego patrzy³a. :roll: A prowadzi³a tak sobie. :roll:
Nie ogl¹da³em tej gali , bo to by³ z pewnoœci¹ jeszcze wiêkszy napad kiczu ni¿ Eurowizja. Gdy przeczyta³em liste uczestników, ju¿ wiedzia³em, ze nie bêdê tego ogl¹da³. Dlaczego Milowicz!? On jest przecie¿ g³ównym kiczowatym polskiej sceny :/ . Ju¿ lepiej gdyby wygra³y Queens, chocia¿ mo¿e rozproszy³yby przeciwników :lol:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

DziÂś Media2 piszÂą o DD TVN, ale takÂże o tym, Âże prawdopodobnie Polszmat przygotowuje wÂłasny "morning show". JeÂśli to prawda to poranne pasmo bĂŞdzie zapchane tymi programami. BojĂŞ siĂŞ tylko, Âże ta stacja jak zazwyczaj coÂś zepsuje.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Lekka przesada, ¿e wszystkie g³ówne stacje bêd¹ nadawaÌ "moring show". :roll: No ale jednak jest plus tego, bo bêdzie spory wybór. :roll:

No ciekawe co polszmat przygotuje. :roll: Mam nadziejê, ¿e coœ zepsuje wtedy szybko program zniknie. :] I odrazu rzuc¹ ten program na g³êbok¹ wodê :?: czyli w porê nadawania znanych i lubianych ju¿ audycji: "Kawa czy herbata", "Pytanie na œniadanie" i mo¿e "Dzieù Dobry TVN". :roll: Gdyby tak by³o to raczej chyba nie ma szans. 8) Zobaczymy jak to bêdzie... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Wczoraj zauwaÂżyÂłem nowe "mundialowe" scenki w oprawie Polsatu. Nawet fajna jest jak i caÂła oprawa, ktĂłra mi siĂŞ bardzo podoba.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

To prawda.Polsat moÂżna o wiele rzeczy oskarÂżaĂŚ ale o oprawĂŞ graficznÂą NARESZCIE zadbaÂł.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

DziÂś na http://www.gazeta.pl pokazano wpadki komentatorĂłw z ostatnich meczĂłw. Najlepsze sa polsatowskie:

"Tym razem ArgentyĂączycy zachowujÂą siĂŞ inaczej, organizujÂąc zaraz po przyjeÂździe dzieĂą otwarty dla publicznoÂści, w ramach ktĂłrego organizowali dni otwarte" - Roman KoÂłtoĂą, Polsat

"Teraz kapitan uratowaÂł ten argentyĂąski statek"- Mateusz Borek, Polsat

"To sÂą jaja, co zagraÂł Yaya Toure w tej akcji" - Mateusz Borek, Polsat

"Argentyna w nieoczekiwanych momentach potrafi zadaĂŚ bĂłl i cierpienie rywalowi" - Mateusz Borek, Polsat

" Jeden z zawodnikĂłw Trynidadu i Tobago ma kÂłopoty z pachwinÂą albo z przeponÂą. Nie mogĂŞ dostrzec za co siĂŞ trzyma " - PrzemysÂław PeÂłka, Polsat

"Dwight Yorke biega moÂże juÂż nie tak szybko i dobrze jak kiedyÂś, ale za to zawsze w dobrym kierunku" - PrzemysÂław PeÂłka, Polsat
NiektĂłre potrafiÂą rozbawiĂŚ do Âłez :devil:
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

czy ktos zn ten kawalek co leci jak np
zaczyna sie przed meczem studio w polsacie? lub jak jest zapowiedz meczu w
tvp?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

a-j-p pisze:czy ktos zn ten kawalek co leci jak np
zaczyna sie przed meczem studio w polsacie? lub jak jest zapowiedz meczu w
tvp?
To jest czo³ówka MŒ i zosta³a zapewne zrobiona specjalnie na ten cel wiêc...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Ta czo³ówka jest w specjalnej piosence Shakiry któr¹ wykona podczas fina³owego meczu na Mundialu (remix Hips Don't Lie piosenka nazywa siê Bamboo) tam to znajdziesz 8)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ÂŁohoho nadchodzÂą zmiany w polszmacie. Kociec kariery Lisa w zarzÂądzie :?: :
Media2 pisze:W Polsacie, pierwszej polskiej komercyjnej telewizji, szykujÂą siĂŞ zmiany. Celem zmian jest powrĂłt na pozycjĂŞ lidera. WedÂług informacji "Dziennika" swoje stanowiska majÂą straciĂŚ Tomasz Lis, Wlademar Dziki oraz prezes Aleksander Myszka.

W czasie tegorocznego lata, w telewizji Polsat mogÂą nastÂąpiĂŚ wewnĂŞtrzene przetasowania personalne. WedÂługi informacji "Dziennika" swoje stanowiska w zarzÂądzie telewizji Polsat majÂą straciĂŚ odpowiedzialny za ramĂłwkĂŞ Waldemar Dziki, byÂła gwiazda TVN Tomasz Lis oraz prezez zarzÂądu Aleksander Myszka.

PowĂłd? SÂłabe wyniki oglÂądalnoÂści - stacja Polsat, ktĂłra do tej pory byÂła najchĂŞtniej oglÂądanÂą polskÂą stacjÂą komercyjnÂą coraz czĂŞÂściej swojego miejsca ustĂŞpuje TVN-owi. Dodatkowo, nowymi przetasowami Polsat chce uniknÂąc pogorszania siĂŞ wynikĂłw finansowych przed wejÂściem na gieÂłdĂŞ.

Jak dowiedzia³ siê "Dziennik", Aleksander Myszka ma przejœÌ do rady nadzorczej Polsatu, a jego miejsce ma zaj¹Ì obecny prezes Cyfrowego Polsatu - Dominik Libicki. Z kolei odpowiedzialny do tej pory za ramówkê Waldemar Dziki ma zostaÌ dyrektorem zarzadzaj¹cym, a ramówk¹ maj¹ zaj¹Ì siê by³y szef Endemol Polska - Sylweriusz Rudolf oraz prezes TV4 - Piotr Fajksa.

CiÂągle niepewna jest sytuacja Tomasza Lisa. Solorz dobrze ocenia jego pracĂŞ, ale jest naciskany przez osoby kojarzone z PiS, by pozbyÂł siĂŞ swojej gwiazdy - czytamy w "Dzienniku". Sam Tomasz Lis zapewnia w rozmowie z "Dziennikiem", Âże jego program "Co z tÂą PolskÂą?" znajdzie siĂŞ w jesiennej ramĂłwce Polsatu.
No ciekawe :roll: , bardzo ciekawe. :roll: Nie dziwiê siê - wyniki lec¹ w dó³, bo w tej telewizji jest bardzo ma³o ciekawych pozycji. :) I tu chyba nie tylko wina ludzi, ale i w³aœciciela - nie raz s³yszeliœmy, ¿e oszczêdza na tej stacji, ma³o w ni¹ inwestuje, a sam na swoim koncie na dobrych pare miliardów. :> Myœl¹, ¿e tu zmiany personalne nic nie zmieni¹. :roll: Jak dla mnie to dobrze, bo dziêki temu TVN ma o wiele lepsze wyniki. :)

A Lis no có¿ nie posiedzia³ tam d³ugo. :devil: Chyba ju¿, albo dopiero rok min¹³... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości