Beata Sadowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Beata Sadowska

Post autor: arrow »

czy ona nie prowadzi³a kiedyœ, na pocz¹tku istnienia tvn, faktów? nie wiem dlaczego ale coœ mi siê kojarzy ¿e widzia³em j¹ w tym programie (wtedy by³y jeszcze jakieœ wydania rano i w po³udnie, wiêc mo¿e w którymœ z tych) ale nigdzie nie mogê znaleŸÌ zadnych informacji na ten temat, a moze mi siê tylko tak wydaje? :arrow:
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Sadowska miaÂła jakiÂś magazyn w TVN dawniej, ale nie przypominam sobie Âżeby to byÂły Fakty :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To byÂł program informacyjno-rozrywkowy "Co za dzieĂą"
WiĂŞcej o tym programie jest na konkurencji tvn.personal(aby nie draÂżniĂŚ nikogo nie wymieniam tej strony ale chyba kaÂżdy wie o kogo chodzi) :lol:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Re: Beata Sadowska

Post autor: michal »

arrow.pablo pisze:czy ona nie prowadzi³a kiedyœ, na pocz¹tku istnienia tvn, faktów? nie wiem dlaczego ale coœ mi siê kojarzy ¿e widzia³em j¹ w tym programie (wtedy by³y jeszcze jakieœ wydania rano i w po³udnie, wiêc mo¿e w którymœ z tych) ale nigdzie nie mogê znaleŸÌ zadnych informacji na ten temat, a moze mi siê tylko tak wydaje? :arrow:
ProwadziÂła obok MÂłodkowskiego i Konopki "Fakty" na TV WisÂła. W TVN widziaÂłem jÂą w "Co za dzieĂą" i "CiĂŞÂżko rannych pantoflach" oraz w "Pepsi Chart". CaÂłkiem moÂżliwe, Âże prowadziÂła takÂże jakieÂś wydana FaktĂłw na TVN. Ja raz widziaÂłem JolantĂŞ KonopkĂŞ na poczÂątku istnienia TVN w niedzielnych "Faktach" o 12.00.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

szkoda, ze niema juz faktow o 12 i jakiegos porannego wydania...
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Lol, nie wyobraÂżam sobie Sadowskiej w programie informacyjnym :!: :lol:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a modelke werner przed dostaniem sie do faktow wyobrazalbys sobie?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a potrafisz wyobraziĂŚ sobie Rymanowskiego w Faktach? :D
a co do Sadowskiej, to czy jest gdzieœ mo¿liwoœÌ oficjalnego sprawdzenia czy prowadzi³a Fakty i czy ewentualnie jakiœ krótki filmik siê gdzies uchowa³? :arrow:
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

baryla pisze:a modelke werner przed dostaniem sie do faktow wyobrazalbys sobie?
No gdy prowadziÂła magazyn Styl nie przeszÂło mi przez myÂśl Âże w przyszÂłoÂści moÂże Fakty prowadziĂŚ :)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

baryla pisze:szkoda, ze niema juz faktow o 12 i jakiegos porannego wydania...
Ja ju¿ mam to trochê za mg³¹, lecz wydaje mi siê, ¿e Fakty o 12.00 by³y tylko w niedzielê (wtedy TVP1 zdaje siê przesunê³a swoje niedzielne Wiadomoœci z 12.00 na 13.00 ¿eby na ¿ywo dawaÌ Anio³ Paùski, sobotnie pozosta³y bez zmian o 12.00). TVN zaraz tê godzinê sobie zaj¹³. I uda³o mu siê. Ja od lat by³em przyzwyczajony, ¿e o 12.00 by³y "Wiadomoœci" a¿ tu nagle zniknê³y i czêsto te "Fakty" ogl¹da³em.

A moÂże i byÂły codziennie tylko, Âże byÂłem wtedy w szkole. Ale wtedy dublowali by WiadomoÂści... Nie mam starych ramĂłwek...

A w "Pantoflach" byÂły jakieÂś flesze :?:
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

no hmn ciekawe jak to bylo:)
ja nawet nie mam prawa pamietac..
fakty o 12.. ciekawy pomysl...
ale dzis nieralny ,wedlug waltera kazdy ma tvn24 i tam powinnien szukac informacji..:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To ten walter nie wie nawet jaki ma zasiĂŞg i gdzie jest dostĂŞpny tvn24.

Mi siĂŞ zdaje, Âże tvn24 powinien przeprowadziĂŚ kampanie reklamowÂą promujÂącÂą swojÂą stacjĂŞ.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

michos pisze:
Mi siĂŞ zdaje, Âże tvn24 powinien przeprowadziĂŚ kampanie reklamowÂą promujÂącÂą swojÂą stacjĂŞ.
No nie wiem.. Marka TVN24 jest juz dobrze znana, nawet wÂśrĂłd osĂłb ktĂłre nie majÂą do niego dostĂŞpu. ChociaÂż od wrzeÂśnia przy nowym image'u moÂżnaby zrobiĂŚ jakieÂś reklamy na TVN.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Marka tvn24 jest znana choĂŚby z codziennej reklamy w faktach. :lol: :lol:
TVN24 jest uznawana za telewizjĂŞ bardzo wiarygodnÂą, profesjonalnÂą,opiniotwĂłrczÂą telewizjĂŞ.
Jeszcze jakiÂś czas temu nie byÂło tvn24 we wszystkich najwiĂŞkszych sieciach kablowych czy w cyfrowym polsacie ale teraz jest.
Fajnie by byÂło aby w przyszÂłoÂści byÂła dostĂŞpna we wszystkich czy prawie wszystkich sieciach kablowych. Wtedy ludzie nie byliby tak uzaleÂżnieni od tvp.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

michos pisze:To byÂł program informacyjno-rozrywkowy "Co za dzieĂą"
WiĂŞcej o tym programie jest na konkurencji tvn.personal(aby nie draÂżniĂŚ nikogo nie wymieniam tej strony ale chyba kaÂżdy wie o kogo chodzi) :lol:
CzyÂżby chodziÂło Ci o tvnmaniaka...? PrzecieÂż wszyscy wiedzÂą, to dlaczego nie napisaĂŚ? Jeszcze trochĂŞ i bĂŞdziecie pisaĂŚ "(...) na Sami Wiecie jakiej stronie"... :twisted:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 59 gości