Nasze propozycje programów i seriali

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Jak juz tak sobie marzymy i gdybamy, to ja bym chcia³a, ¿eby TVN wykupi³ i zacz¹³ od jesieni emitowac wszystkie serie "Agentki o stu twarzach" ('Alias') z Jennifer Garner w roli g³ównej. Kiedys codziennie lecia³o to na AXN ale chyba maks 2 serie, albo nawet tylko 1 seria , no i na TVP1 tez jedna lub dwie serie , raz w tygodniu o karygodnej porze- 23. 30 ??! czy jakoœ tak. Jak dla mnie jest to jeden z lepszych seriali sensacyjnych wyprodukowanych po 2000 roku, zreszt¹ co tu du¿o mówiÌ sposób w jaki zosta³ nakrêcony ten serial tak spodoba³ siê samemu Tomiemu Cruise, ¿e zatrudni³ re¿ysera "Agentki..." do nakrêcenia "Mission Impossible III".
zagubiony
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 03 cze 2006, 13:44

Post autor: zagubiony »

kubasz pisze:A ja w TVN juÂż nigdy nie chciaÂłbym zobaczyĂŚ Âżadnej telenoweli brazylijskiej - wolĂŞ oglÂądaĂŚ juÂż powtĂłrki jakichÂś bardziej wartoÂściowych programĂłw, lecz ta godzina jest idealna na programy dla dzieci i mÂłodzieÂży; dlaczego w TVNie nikt tak nie pomyÂśli? MĂłgÂłby tu byĂŚ jakiÂś program po angielsku (patrz: EXTR@ w TVP1) lub chociaÂżby jakaÂś kreskĂłwka
ja nie prosze o brazylijska tylko o meksykanska telenowele.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Przepraszam jeœli ciê tym ura¿e, ale nie widze ró¿nicy :lol:
abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

Post autor: abc »

ChĂŞtnie zobaczyÂłbym MilionerĂłw (mogÂą byĂŚ powt., i tak juÂż nie pamiĂŞtam tych odcinkĂłw), Mini Playback Show, i Trafiony Zatopiony. OczywiÂście te programy ktĂłre sÂą obecnie (oprĂłcz WykrĂŞĂŚ Numer i inncyh interaktywnych, i telenowel nadawanych 13-16) teÂż
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

PowtĂłrki starych programĂłw mogÂłyby lecieĂŚ, ale rano- wtedy, kiedy oglÂądamy aktualne powtĂłrkina SAMW, zamiast moglibyÂśmy oglÂądaĂŚ starych MilionerĂłw, lub dzieciĂŞcy Mini Playback Show
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Rano mogliby lecieĂŚ Simpsonowie
Dared00

Post autor: Dared00 »

Dlaczego rano?
Simpsonowie powinni lecieĂŚ w prime-time albo przed Faktami.
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

JeÂśli coÂś takiego jak "The Simpsons" ma byĂŚ emitowane na TVN to z czystym sumieniem przerzucam siĂŞ na TVP :devil:. Tym bardziej, Âże Wildstein robi porzÂądek 8)
TVN - i wszystko jasne
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Nightking---> Dlaczego? Ten serial jest legendarny i w Polsce ma wielu swoich fanĂłw, a na Âżadnym polskim kanale nie jest emitowany (KiedyÂś leciaÂł na Fox Kids, ale zdjĂŞli go z powodu "zbyt wulgarnych dla dzieci tekstĂłw").
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

Szczerze ???
Jak dla mnie to wielki KICZ przez duÂże K :devil:
TVN - i wszystko jasne
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

kubasz pisze:A ja w TVN juÂż nigdy nie chciaÂłbym zobaczyĂŚ Âżadnej telenoweli brazylijskiej :twisted:
Co wam tak jedna telenowela w TVNie przeszkadza? :lol: Tego typu produkcje stacja Waltera i tak ograniczyÂła do minimum, niech sobie nadajÂą jeden tasiemiec :>

Ju¿ raczej wiemy co zobaczymy w TVN jesieni¹, wiêc zaskoczyÌ nas niczym nie zaskocz¹ - osobiœcie podobnie jak Zadra chcia³bym zobaczyÌ "Anio³ów a Ameryce" - to dobry i nagradzany serial, jak siê pojawi to zapewne po 23. :lol: Dobre i to :uhh: Btw. liczy³em dawniej, ¿e "Losta" lub "Desperate Housewives" zobaczymy w TVNie, seriale te kolejno mo¿na ogl¹daÌ w TVP i Polsacie, widowni¹ siê ciesz¹, wiêc.. :neutral:

Liczê, ¿e 4 edycja "Taùca.." poniesie klêskê (trzeciej nie ma szans pobiÌ, zreszt¹ drugaa - mimo mniejsz¹ ogl¹dalnoœci - wyda³a mi siê lepsza) i skoùcz¹ w koùcu go produkowaÌ - ile mo¿na? :o "Detektywów" nale¿y ograniczÌ do co najwy¿ej 3 emisji w tygodniu, podobnie "Rozmowy w toku". "W11" mo¿e (musi) zostaÌ :lol: Mogliby poeksperymentowaÌ i "Wspóln¹" -która o 21. osi¹ga rewelacyjne wyniki - przenieœÌ na porê wczeœniejsz¹ przed "Fakty" - bêdê twierdzi³, ¿e nie dosyÌ, ¿e gromadzi³a by conajmniej ponad 3,5 mln widowniê to i pomog³aby dziennikowi TVN w znacz¹cy sposób (jak zesz³¹ jesieni¹ W11, potem Detektywi).
Z chĂŞciÂą obejrzĂŞ ostatni na szczĂŞÂście juÂż trzeci sezon "Magdy M." - lekki serial, przy ktĂłrym odpoczywam, Âże szok :lol: , kolejne odcinki "Szymona...", "Kryminalnych" powinni zakoĂączyĂŚ.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie licz na to, ¿e "Taniec z gwiazdami" poniesie klêskê - to niemo¿liwe. :D Nawet, jeœli ogl¹dalnoœÌ spadnie to to nadal bêdzie hit. Tabloidy bêd¹ skutecznie podkrêcaÌ emocje, a dla wszystkich gospodyù domowych - i nie tylko - niedziela 20.00 to prawie jak poniedzia³ek i wtorek 20.00 (M jak mas³o). Wszystko zale¿y od doboru gwiazd, trochê szkoda, ¿e nie bêdzie Dody Elektrody, ale z pewnoœci¹mo¿na znaleŸÌ kogoœ równie kontrowersyjnego, mo¿e o. dyrektora? :devil:
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

Marcin pisze:ale z pewnoœci¹mo¿na znaleŸÌ kogoœ równie kontrowersyjnego, mo¿e o. dyrektora? :devil:
No to ja zmieniam zdanie o TzG mĂłj ulubiony program :devil:
TVN - i wszystko jasne
Rogal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:03

Post autor: Rogal »

ja juz bym chcial .. kiedys nawet sam huber urbanski powiedzial ...ze bedzie 2 edycja programu "Robinson" ..czekaÂłem na ten program dlugo pisaÂłem meile do tvn'u .. zero odzewu i nic na widoku sie nei szykuje... jak mysliscie wegÂług was bedzie 2 edycja Robinsona ??
brakuje mi i najchetniej zobaczyl bym ..
- kolejne edycje
- na ratnek
- granice
- kryminalne gry
- jakis nowy tele show i reality show.. co takiego jak agent..
(E)kwador Ever
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A ja chĂŞtnie na jesieni zobaczyÂłbym w TVN:

:arrow: Detektyw Monk IV
:arrow: Tajemnice Smallville IV
:arrow: Bez skazy III
:arrow: Agenci NCIS II
:arrow: jakiÂś program muzyczny w stylu niemieckiego 'Top of the Pops'
:arrow: nowe odcinki Kryminalnych



No i "Gotowe na wszystko 3", ale to Polsat no i pewnie dopiero w styczniu...

To napisaÂłem ja, szym. ;]
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości