[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Jak dla mnie mogÂłaby prowadziĂŚ MoÂłek i PieĂąkowska, co do Justyny niestety przy prowadzeniu festiwalu posiekanego reklamami jej wizerunek straci, bĂŞdzie musiaÂła te reklamy w jakimÂś sensie zapowiadaĂŚ, to nie to samo co reklama jogurtu, ale jednak wpÂływa na wizerunek, z drugiej strony Justyna byÂła u Szymona w gagu z Arabem :D wiĂŞc byĂŚ moze jednak jest to do zaakceptowania (prowadzenie tego koncertu).
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ja wiem jedno. Na pewno w któryœ dzieù koncertu bêdzie prowadzi³ Szymon Majewski (tak jak w zesz³ym roku), poniewa¿ TVN stawia na du¿¹ dawkê dobrego humoru. S¹dzê ¿e Olivier Janiak te¿ sie za³apie na prowadzenie koncertu.
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

No i coraz wiĂŞcej Sopotu w TVN, wczoraj pojawiÂły siĂŞ zajawki o zagranicznych kandydatach do SÂłowika. Ponadto juÂż w sierpniu Kierunek Sopot: 9 i 16 sierpnia okoÂło 22:30 i 23 sierpnia ok. 22 :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I nie tylko to - pojawi³y siê lepsze promosy. :D Dziœ miêdzy "Barwami grzechu", a "Sêdzi¹..." by³ taki "mini program" - niestety widzia³em tylko koùcówkê. :cry: Przedstawiali zespó³ Sumptuastic. Pokazywali fragmenty z "Koncertu na molo" i ze zdjêÌ na dachu jakiegoœ wie¿owca. :roll: Dali te¿ lektora i napisy (m.in. pisa³o, ¿e Andrzej lubi to i tamto - coœ takiego). :D A na koùcu coœ mówili i oczywiœcie dodali, ¿eby ich ogl¹daÌ w TVN - w podobie tego co by³o rok temu. :roll: Potem napisy i plansza 'produkcja tvn'. :roll: Bardzo fajny pomys³... :brawa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
agamaria10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 10:56
Lokalizacja: Sumin
Kontakt:

?

Post autor: agamaria10 »

Ptr15 pisze:Ja wiem jedno. Na pewno w któryœ dzieù koncertu bêdzie prowadzi³ Szymon Majewski (tak jak w zesz³ym roku), poniewa¿ TVN stawia na du¿¹ dawkê dobrego humoru. S¹dzê ¿e Olivier Janiak te¿ sie za³apie na prowadzenie koncertu.
o co w tym chodzi?????????????????
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

tak, te promosy pojawiaja sie juz od kilku dni, widzialem juz kilka, leca tez miedzy sedzia a rozmowami w toku

za to w tych promosach w kandydatach zagranicznych brakuje mi heleny paparizou i "mambo" . Czy ktos wie, czy ona zrezygnowala z udzialu? Bo na stronie Sopotu nadal jest...
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Nie wiem, moÂże ona po prostu nie moÂże zjechaĂŚ na nagranie promosa. WÂłaÂśnie takie promosy widziaÂłem w TV i chciaÂłem powiedzieĂŚ, Âże bardzo podoba mi siĂŞ koniec tego jak ta panienka ciÂągle taĂączy a przenika za niÂą to co koĂączy wszystkie programy TVN, fajnie to wyglÂąda. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bartek pisze:leca tez miedzy sedzia a rozmowami w toku
No nie tylko. ;)

OgĂłlnie TVN robi zawsze fajne promosy nie tylko Festivalu, ale teÂż swoich programĂłw przed jesiennÂą i wiosennÂą ramĂłwkÂą. :P

A dziÂś w "Fakcie" pisze, Âże Magda MoÂłek kupuje sobie ciuchy za 50 000 $ na Sopot Festival 2006, mam mieĂŚ 4 kreacje. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

nawet jakby kupiÂła za 1.000.000 dolarĂłw,euro czy peso kolumbijskie,to i tak jej to nie pomoÂże...... :xx:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Bartek pisze:tak, te promosy pojawiaja sie juz od kilku dni, widzialem juz kilka, leca tez miedzy sedzia a rozmowami w toku

za to w tych promosach w kandydatach zagranicznych brakuje mi heleny paparizou i "mambo" . Czy ktos wie, czy ona zrezygnowala z udzialu? Bo na stronie Sopotu nadal jest...
No wÂłaÂśnie siĂŞ teÂż nad tym zastanawiaÂłem, jak SoÂłtysik wymieniaÂł podczas pierwszej rozgrzewki finalistĂłw z zagranicy teÂż nie wymieniÂł Greczynki, ale chyb a siĂŞ nie wycofaÂła portale by poinformowaÂły. Pozatym "Mambo" coraz czĂŞÂściej leci np. na polskiej VIVIE
Wróciłem!!
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

No ja mam nadziejĂŞ, Âże Greczynka zostanie w Finale konkursu, zbliÂża siĂŞ Plagiat Festival a ja chĂŞtnie podzielĂŞ siĂŞ z wami nowym chwytem reklamowym TVP: "do Sopotu wraca konukrs miĂŞdzynarodowy". JuÂż tak sobie myÂślĂŞ, Âże za rok nagrodÂą na Festiwalu Jedynki bĂŞdzie Bursztynowy SÂłownik, Âże ludziom siĂŞ bedzie wydawaÂło Âże siĂŞ prowadzÂący przejĂŞzyczyÂł z tym SÂłownikiem i faktycznie nagrodÂą jest znany Bursztynowy SÂłowik. Eh ta TVP natomiast muszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże w konkursie Polskim sÂą silniejsi, bo po prostu maja wiĂŞcej fajnych piosenek, oczywiÂście gdyby najlepsze z tej 10-tki TVN-u siĂŞ dostaÂły do ostatecznej 5 to TVN biÂł by skÂład TVP na gÂłowĂŞ, ale dobrali takie wieÂśniactwo i odpadÂła Goya, Wydra, Reni - a miaÂło byĂŚ tak piĂŞknie :(

A teraz jeszcze chciaÂłem powiedzieĂŚ Âże cieszĂŞ siĂŞ Âże TVP siĂŞ nie udaÂło dogadac siĂŞ z zagranicznÂą gwiazdÂą :P nie wiem co oni robili caÂły rok.

WracajÂąc do Sopot Festival fajnie by byÂło gdyby ostatniego dnia koncert nie byÂł tylko jak z automatu: Emeryt 1 , Emeryt 2, Emeryt 3 ,ale Âżeby wychodizli wszyscy razem czasem Âśpiewali coÂś w duetach, moÂże coÂś z Polskimi mÂłodymi, aby byÂło to jakieÂś urozmaicone.

Magda ju¿ kupuje sukienki wiem ¿e na tej stronie generalnie Mo³ek siê nie lubi ale s¹dzê ¿e jest to dobra osoba, w³aœciwa na tym miejscu - mówi co jej napisali wiêc nie palnie g³upoty, ³adnie wygl¹da, jest mi³a i reprezentacyjna. Osobiœcie mam nadziejê, ¿e koncert Sopocki bêdzie transmitowaÌ jeszcze jakaœ zagraniczna stacja, niby mnie to nie dotyczy bo bêde ogl¹dal na TVN ale taka wspó³na transmisja wymusi ograniczenia w przerwach reklamowych i mo¿e da now¹ s³awê temu festiwalowi, mo¿e zmêczeni Eurowizj¹ Europejczycy zainteresuj¹ siê Sopotem :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Media2 pisze:Na dwa dni przed rozpoczĂŞciem siĂŞ Sopot Festivalu 2006, telewizja TVN wyemituje dokument poÂświĂŞcony gwieÂździe tegorocznej edycji tego spektakularnego show - Eltonowi Johnowi.

Film "Galeria gwiazd: Elton John" zostanie pokazany 30 sierpnia o godz. 23.20. BĂŞdzie poÂświĂŞcony najwaÂżniejszej gwieÂździe kolejnej edycji festiwalu, ktĂłry juÂż po raz drugi zostanie przygotowany przez prywatnÂą telewizjĂŞ TVN.
Nie ma co - fajna pora. :twisted: Mo¿e gdyby by³o wczeœniej to bym zobaczy³, a tak to chyba najwierniejsi fani siê poœwiêc¹ - ja do nich nie nale¿ê. :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Dotrwa³em dziœ do koùca pierwszego dnia Festiwalu Jedynki - g³ównej konkurencji Sopot Festival. Powiem tak - nie lubie ich bo naci¹gaj¹ ludzi ¿e to ten sam Sopot, a tak nie jest natomiast muszê przyznaÌ, ¿e dzisiejszy koncert by³ dobry i musi daÌ do myœlenia TVN. Zdecydowanie trzeba powiedzieÌ, ¿e prawie nie by³o reklam, a ju¿ napewno nie denerwowa³y jak na festiwalu TVN - du¿o muzyki i to dobrej.

Dobre prowadzenie - nieÂźle wkrĂŞcony w to kabaret, bez sztywniactwa, ale teÂż bez egzotyki jak na Top trendy. Scena niezbyt efektowna, po ciekawej instalacji w Opolu spodziewaÂłem siĂŞ, Âże w Sopocie teÂż bĂŞdÂą prĂłbowali siĂŞ popisaĂŚ.

Konkurs Polski - nad tym te¿ powinni zastanowiÌ siê odpowiedzialni za Sopot Festival - tutaj 10 piosenek i chocia¿ wykonawcy nieznani (prócz Blue Cafe i Blog) to jednak ka¿dy reprezentowa³ jak¹œ muzyczn¹ wartoœÌ, a u nas co prawda bardziej znani, ale z 10 wybrano raczej kiepsk¹ t¹ pi¹tkê. Pozatym jeœli ju¿ ma œpiewaÌ tylko 5 wykonawców to powinno siê zaoferowaÌ widzom np. Covery, ale pewno w to miejsce bêd¹ reklamy. Koncert powinien byÌ w sam raz - nie prze³adowany jak w tamtym roku 13 wykonawców w Sopocie TVP w tym 3 razy hip hop, oratorium, Bartek Wrona , Czerwone Gitary i inna egzotyka, ale te¿ nie powinien byÌ taki pusty, ¿eby znaczny procent czasu reklamowego zape³ni³y reklamy.

Niez³y dowcip z Cich¹ Wod¹, koncert Perfectu z fajnymi duetami. TVN ma to szczeœcie ¿e mo¿e jeszcze zastanowiÌ siê, przemyœleÌ plan i nieco œcisn¹Ì koncert bo wszególnie drugiego dnia bêdzie tam w Sopocie pusto, pozatym pierwszego te¿ skoro planowo by³o 5 + 7*2 piosenki a teraz wynika z tego, ¿e bêdzie w sumie tylko 11 wykonaù.

A jak wam podoba siĂŞ Festiwal Jedynki ?

P.S Ogólnie Sopot TVN wypadnie dobrze bo wiêcej artystów, i wiêcej gwiazd zagranicznych, ale znów trzeba sobie powiedzieÌ, ¿e w TVN to 3 dni, a w TVP tylko 2, a pozatym TVN musi siê nieŸle szarpn¹Ì, aby przegoniÌ TVP a o to chodzi.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Jak dla mnie nudny koncert o tytuÂł Przeboju Lata 8)
Reklamy byÂły (przerwy dÂługie byÂły bo pouszcali ciÂągle studio a tam nic az takiego ciekawego nie byÂło) a pozatym mieli obsuwe prawie 30 minut :lol:
Tylko koncert Perfectu nawet Fajny 8)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Jedynka dobrze siê spisa³a. Konkurs ciekawy, prowadzenie dobre, ale KMN niestety zawiód³. Jestem w ma³ym szoku po wykazaniu zwyciêzcy-ciekaw jestem czemu nie pokazali procentów publicznoœci i punktów jury. Koncert Mel C.- dobry, ca³y na ¿ywo, pokaza³a klasê. Scenografia- prawie ¿adna. :roll: Dziœ w³¹czê TV tylko ze wzglêdu na Kate Ryan i Dodê :] , ale na pewno bêd¹ je pokazywali jak wszystkich - do pasa. :aniol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości