Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

terraX pisze:Chyba ja pierwsza zaczĂŞÂłam marudziĂŚ, Âże flesza zdjĂŞli, wiĂŞc siĂŞ ustosunkujĂŞ. Nie prowadziÂłam statystyk, ale tak "na oko", to od kiedy pojawiÂł siĂŞ Kamil Durczok, flesza zaniechano.

@Kajetan, kaÂżdy kto choĂŚ na moment pojawiÂł siĂŞ w publicznej jest popularny i nie wmĂłwisz mi, Âże Kamil wygrywa z JustynÂą w sondaÂżach, tylko dlatego, Âże jest sympatyczniejszy, a nie dlatego, Âże wiĂŞcej ludzi go znaÂło i oglÂądaÂło...
Jak wspi¹Ì siê na szczyty popularnoœci, pracuj¹c w publicznej? - Usi¹œÌ i w³¹czyÌ prompter. Reszta niewa¿na.
Nie do koĂąca siĂŞ Madziu z tobÂą zgodzĂŞ, wszak piszÂąc o sondaÂżach, miaÂłem na myÂśli te w ktĂłrych to Durczok jest pierwszy, ale sÂą teÂż inne "gwiazdy" telewizji publicznej... daleko w tyle. Ziemiec prowadzi "WiadomoÂści" od paÂździernika 2004, podobnie Wysocka i Gawryluk (ta byÂła w Polsacie, w TVP od grudnia 2004) - i co? Jednak maÂło kto ich kojarzy, a jak siĂŞ sÂłyszy Durczok czy Pochanke - wiadomo o kogo chodzi :D

Odnoœnie flesza - rzeczywiœcie w wydaniach Kamila by³o go mniej, ale ostatnio siê poprawi³ <mo¿e nie koniecznie jeœli chodzi o flesz ale zagranicê>. To dobrze - miejmy nadziejê, ¿e jesieni¹ ten bêdzie pojawia³ siê czêsciej >ktoœ pisa³ , ¿e pracuj¹ nad jego now¹ formu³¹< :roll:
DobĂłr tematĂłw - tak czy siak "WiadomoÂści" od dawna sÂą najpeÂłniejszym programem informacyjnym (nadziejowaÂłem, Âże tak bĂŞdzie z "Faktami" po przejÂściu Durczoka, a oprĂłcz oprawy i wiĂŞkszej liczby zapowiedzi tego co jeszcze zobaczymy niewiele siĂŞ zmieniÂło) 8)
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Kajetan pisze:Ziemiec prowadzi "WiadomoÂści" od paÂździernika 2004, podobnie Wysocka i Gawryluk (ta byÂła w Polsacie, w TVP od grudnia 2004) - i co?
Ee no Gawryluk to siĂŞ kojarzy raczej, zwÂłaszcza mohery jej nie lubiÂą i czĂŞsto wyzywajÂą z nazwiska. :devil: DodĂŞ WysockÂą darujmy sobie...
Kajetan pisze:Jednak maÂło kto ich kojarzy, a jak siĂŞ sÂłyszy Durczok czy Pochanke - wiadomo o kogo chodzi
A czy Durczok+Pochanke=Fakty ? ÂŻeby nie byÂło jak w Realu Madryt.....
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

terraX pisze:A czy Durczok+Pochanke=Fakty ? ÂŻeby nie byÂło jak w Realu Madryt.....
Oby, oby :lol: Pochanke i Durczok chyba rzeczywiœcie siê nie lubi¹ jednak, pamiêtamy doniesienia prasowe, ¿e np na balu dziennikarzy s³owa nie zamienili tak naprawdê :? Justyœ chcia³a odejœÌ rzekomo na wieœÌ o jego przyjœciu do "Faktów", jednak zosta³a..
salladyn pisze:Co jest bardziej prawdopodobne. To Âże Justyna nagle zaczĂŞÂła wybieraĂŚ zÂłe tematy, czy byĂŚ moÂże ktoÂś wybiera je za niÂą WedÂług mnie odpowiedÂź nasuwa siĂŞ sama.
.. i szczerze w¹tpiê by pozwoli³a rzeczywiœcie sob¹ rz¹dziÌ, chyba sam w to nie wierzysz.. :rozglada: (zreszt¹ nie by³o tak "piêknie" jak piszesz, pominiêcia by³y, polsko te¿ siê zdarza³o niejednokrotnie) Odesz³aby gdyby nie mia³a prawa do doboru tematów , zreszt¹ zauwa¿asz niby ró¿nicê miêdzy "Faktami" Styœki a Durczoka (od maja u niej jednak nieco wiêcej zagranicy, u niego mniej tematów tabloidowych). Podobnie reszta ekipy "Faktów" - gdyby im siê nie podoba³o przechodziliby masowo do konkurencji, ale Ÿle nie jest..
A fakty sÂą takie: nie wiemy jakie stosunki panujÂą miĂŞdzy StyÂśkÂą a jej szefem :hmm:
terraX, co ty chcesz od Dody Wysockiej? :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kajetan pisze:To dobrze - miejmy nadziejê, ¿e jesieni¹ ten bêdzie pojawia³ siê czêsciej >ktoœ pisa³ , ¿e pracuj¹ nad jego now¹ formu³¹< :roll:
No wÂłaÂśnie ktos pisaÂł, ale czy to jest prawda? zobaczymy... :roll: Poza tym nie mam pojĂŞcia jakby miaÂła wyglÂądaĂŚ inna formuÂła flesza. :rozglada: Ta co siĂŞ czasem pojawia jest dobra. :>
Kajetan pisze:DobĂłr tematĂłw - tak czy siak "WiadomoÂści" od dawna sÂą najpeÂłniejszym programem informacyjnym (nadziejowaÂłem, Âże tak bĂŞdzie z "Faktami" po przejÂściu Durczoka, a oprĂłcz oprawy i wiĂŞkszej liczby zapowiedzi tego co jeszcze zobaczymy niewiele siĂŞ zmieniÂło) 8)
S¹ czasem dwie zapowiedzi w œrodku programu - forszpan i informacja, ¿e za parê minut bêdzie taki materia³, ale po co? :? Moim zdaniem to zbêdne punkty programu - tylko zabiera parê minut i przy tym jest wiele wpadek. :? I na dodatek dawanie materia³ów o czasem niewa¿nej tematyce pomijaj¹c jakieœ wa¿ne wydarzenie. To powinno siê zmieniÌ, ale wydaje mi siê, ¿e za tego szefa tak siê nie stanie... :?
Kajetan pisze:Pochanke i Durczok chyba rzeczywiÂście siĂŞ nie lubiÂą jednak, pamiĂŞtamy doniesienia prasowe, Âże np na balu dziennikarzy sÂłowa nie zamienili tak naprawdĂŞ :?
Pametam, ale gazety donosiÂły, Âże jednak oni ze sobÂą rozmawiali. :> Nawet byÂły fotki jak siedzieli ze sobÂą i pozowali do zdjĂŞĂŚ... :roll: Pisano, Âże rozmawiali o przyszÂłoÂści, ale czy to prawda? :roll: Mam nadziejĂŞ, Âże kiedyÂś nastÂąpi moment gdy bĂŞdÂą prowadziĂŚ wspĂłlnie jeden program. :> Wtedy bĂŞdziemy mogli zobaczyĂŚ jak razem rozmawiajÂą itp. :>
Kajetan pisze:.. i szczerze w¹tpiê by pozwoli³a rzeczywiœcie sob¹ rz¹dziÌ, chyba sam w to nie wierzysz.. :rozglada: (zreszt¹ nie by³o tak "piêknie" jak piszesz, pominiêcia by³y, polsko te¿ siê zdarza³o niejednokrotnie) Odesz³aby gdyby nie mia³a prawa do doboru tematów , zreszt¹ zauwa¿asz niby ró¿nicê miêdzy "Faktami" Styœki a Durczoka (od maja u niej jednak nieco wiêcej zagranicy, u niego mniej tematów tabloidowych).
No na pewno Styœka sama wybiera tematy do "swoich" "Faktów". :roll: Raczej tu nie ma innej opcji ¿eby ktoœ to za ni¹ robi³ lub jej nakazywa³ co ma daÌ, a co nie. :roll: Chyba nie znajdziemy odpowiedzi na to czemu raz wydanie jest bardzo dobre ze wszystkim co wa¿ne, a raz dominuj¹ tematy nadaj¹ce siê do tabloidów. :roll: I wydaje mi siê, ¿e jest tyle samo takich tematów i u Styœki i u Durczoka. :roll: Tak samo nie wiemy dlaczego tak czêsto by³y "polskie" wydania z ma³¹ lub zerow¹ iloœci¹ zagranicy. :roll: Trzeba mieÌ nadziejê, ¿e z czasem bêdzie lepiej i ¿e nie dojdziemy do poziomu serwisu informacyjnego w podobie "RTL Aktuell". :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dzisiaj Justyna po raz pierwszy poprowadzi PogodĂŞ po Faktach. :lol2:

Obrazek
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

To ja jej uÂłoÂże zapowiedÂź :D

Z nieba zamiast deszczu leje siĂŞ Âżar, a w lasach zamiast grzybĂłw poÂłacie wypalonej trawy.
Tymczasem w b³yskawicznym tempie ze sklepowych pó³ek znikaj¹ wentylatory.
O tym jak zamiast deszczu polakĂłw zalewa coÂś zupeÂłnie innego - Brygida Grysiak.

:lol:

A juÂż tak na serio to szkoda Âże dziÂś Durczok we Faktach :cry:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Marcin pisze:Dzisiaj Justyna po raz pierwszy poprowadzi PogodĂŞ po Faktach. :lol2:
... i znowu na czarno ? przecieÂż taakie upaÂły ;) no ale trudno o fotkĂŞ Justyny w letnim wydaniu ;)

mam pytanie, jeÂśli przez wakacje nie ma magazynu o 17.30 to co robi StyÂśka? czym siĂŞ zajmuje, pracuje czy ma wolne (znowu) ... tak, ja jej fan nie wiem, przyznajĂŞ siĂŞ bez bicia :mhm: :roll: :red:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No w³aœnie chyba ma wolne...ale niejestem pewien przynajmniej nigdzie jej w tym tygodniu jeszcze nie widzia³em. Ale Justyna bardzo dobrze wypad³a w ubieg³ym tygodniu faktycznie wakacje jej s³u¿¹.
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

100 gwiazd czyli Najcenniejsi w polskim Show-Biznesie wg 'Forbesa'. W rankingu znalazÂło siĂŞ 20 ludzi mediĂłw, na czele Tomasz Lis.

A Justyna Pochanke baaaardzo baaaaardzo wysoko bo na 14 miejscu :brawa: Dzieli swoje miejsce z Monik¹ Olejnik.ChoÌ wed³ug mnie Justyna jest bezcenna to jej wartoœÌ reklamow¹ wycenia siê na, bagatela, 350 000 PLN :brawa:

http://wirtualnemedia.pl/document,,1459 ... 00_zl.html
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:o Wysoko StyÂśka jest, a jestem pewnien, Âże bĂŞdzie jeszcze wyÂżej. ;) Kwestia czasu. :roll: No i to jest jedyna w tym rankingu prezenterka informacyjna. :brawa:

No i dziÂś czekam(y) na "Fakty" - ach dawo jej nie widziaÂłem. :D :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Bêdzie jeszcze wy¿ej, ona dopiero buduje swoj¹ pozycje, jeszcze kilka nagród i mo¿e bêdzie wy¿ej ni¿ Durczor. S³uchajcie tak pozatym dosta³em meila, od Pochanke i meil zamiast nazwany Justyna Pochanke by³o napisane w nag³ówku "Justyna Pochanke Rycerz" mo¿e ktoœ wie, sk¹t to Rycerz?
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Chyba Ryncarz. :hahaha:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No tak przejĂŞzyczenie:P
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To jej by³y m¹¿. :] Rozstali siê po tym jak na jaw wysz³o, ¿e jest gejem. Jeden z bardziej znanych sto³ecznych stomatologów, kilkakrotnie wystêpowa³ w "Dzieù Dobry TVN" i w cyklu "M³odsza, piêkniejsza, szczêœliwsza".

Jak w telenoweli. :devil:
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

dr Wojciech Ryncarz ? czyli ten ---> tu ??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości