Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Przepraszam bardzo, ale w takich sprawch to proszĂŞ pisaĂŚ do autora postu na PW, do administracji, a jak siĂŞ jest zakompleksionym i nie majÂącym co robiĂŚ userem forum TVP to moÂżna i do BOWI, ale tu nic sobie z takich nie robimy. I proszĂŞ mi wiĂŞcej nie zaÂśmiecaĂŚ forum takimi bzdurami.

Fotki z http://www.tvn.tivi.pl codziennie s¹ wykorzystywane na dziesi¹tkach blogów, stron, ró¿nych forach i jakoœ za nikim nie biegam ¿eby je usun¹³, czy podpisa³...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

no to siê powtórzê.te zdjêcia dosta³em poczt¹,nie mia³em pojêcia sk¹d ta osoba je wziê³a.nigdy nie podpisa³em siê pod cudz¹ robot¹ i podpisaÌ nie zamierzam.mój b³¹d polega na tym,¿e nie zapyta³em tej osoby sk¹d s¹ te zdjêcia i je bezmyœlnie tu wklei³em.je¿eli urazi³em prawdziwego autora zdjêÌ,w takim razie muszê przeprosiÌ i prosiÌ kogoœ,¿eby je usun¹³.

......
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

:rydzyk: Bardzo proszĂŞ zostawiĂŚ zdjĂŞcia Sakowskiej w spokoju :rydzyk:

:brawa: Aveo zamieÂściÂł super foty i chwaÂła mu za to :brawa:

:D To , Âże obok Magdy nie ma posÂła to tylko plus bo facet tylko psuje widok :D

:brawa: Jeszcze raz wielkie dziĂŞki Aveo za te zdjĂŞcia :brawa:

:D Boska Sakowska :D
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Hehe swietne foty,rzeczywiscie :D A gdzie ten material byl pokazywany? Na zywo czy sadzac po godzinie na screenie w Szkle Kontaktowym?:>
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

:D MAGDA z posÂłem byÂła w Szkle :D

:D a teraz prowadzi Raport wieczorny :D

:D Boska Sakowska wyglÂąda sÂłodko i jak zawsze jest bardzo profesjonalna :brawa:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

fuksi pisze:
:D a teraz prowadzi Raport wieczorny :D

:D Boska Sakowska wyglÂąda sÂłodko i jak zawsze jest bardzo profesjonalna :brawa:
Ogl¹da³am ca³y RW , Magda chyba dzisiaj nie jest w swojej szczytowej formie, wydawa³a siê byÌ jakaœ taka senna i jakby zestresowana, , na tle swojej wspó³prowadz¹cej Anity wypad³a œrednio tak przynajmniej by³o w pierwszej po³owie Raportu, na szczêscie od drugiej po³owy zaczê³a siê wiêcej uœmiechaÌ i zaczê³y z Anit¹ ¿artowaÌ, co chyba trochê wyluzowa³o Magdê i ju¿ nie by³a taka spiêta.
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

nika pisze:
fuksi pisze:
:D a teraz prowadzi Raport wieczorny :D

:D Boska Sakowska wyglÂąda sÂłodko i jak zawsze jest bardzo profesjonalna :brawa:
Ogl¹da³am ca³y RW , Magda chyba dzisiaj nie jest w swojej szczytowej formie, wydawa³a siê byÌ jakaœ taka senna i jakby zestresowana, , na tle swojej wspó³prowadz¹cej Anity wypad³a œrednio tak przynajmniej by³o w pierwszej po³owie Raportu, na szczêscie od drugiej po³owy zaczê³a siê wiêcej uœmiechaÌ i zaczê³y z Anit¹ ¿artowaÌ, co chyba trochê wyluzowa³o Magdê i ju¿ nie by³a taka spiêta.
:hmm: Ogladaliœmy dwa ró¿ne programy :hmm:
Je¿eli uwa¿asz , ¿e by³a spiêta bo nie ¿artowa³a to zauwa¿ , ¿e w pierwszej czêœci mowa jest g³ównie o po¿arze w Grecji i katestrofie lotniczej na Ukrainie :nie:
:hmm: Pisanie , Âże byÂła senna , zestresowana i wypadÂła Âśrednio na tle koleÂżanki poniewaÂż nie ÂżartowaÂła z koleÂżankÂą i nie robiÂła uÂśmieszkĂłw do kaÂżdej zapowiedzi na zawoÂłanie jest absurdalne bo tak to moÂżna napisaĂŚ o kaÂżdym :nie:
:stop: ocena niesprawiedliwa i krzywdzÂąca :stop:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Madzia dziÂś chyba pierwszy raz w raporcie z AnitÂą.. :mhm:
MyÂślaÂłem,Âże bĂŞdzie tym spiĂŞta,ale peÂłny luz.Nie moÂżna powiedzieĂŚ,Âże skoro Anita jest gwiazdÂą,to Madzia sobie poÂświeci w tle.Po dzisiejszym RW zaczynam siĂŞ zastanawiaĂŚ kto tu robiÂł za tÂło.Nikt.TÂła nie byÂło. :brawa:
Madzi nie tremuje obecnoœÌ starszej,s³awnej,bardziej doœwiadczonej kole¿anki,bo ona wykreowuje swój w³asny styl prezenterski i do nikogo siê nie upodabnia.Ma tak¹ lekkoœÌ i spokojn¹ pewnoœÌ siebie w 'podawaniu informacji'.Magda nie mówi bardzo szybko,i przez to mia³em wra¿enie,¿e boi siê pomyliÌ.Ale to jest w³aœnie taki jej styl:festina lente - œpiesz siê powoli, & do your best - rób najlepiej to,co do ciebie nale¿y.. :)
Biedna wczoraj mia³a dy¿ur do póóóŸna,tzn przed-wczoraj :D Nie wygl¹da³a mi w RW na zaspan¹ :P Nie musia³a iœÌ przecie¿ do sejmu,bo teraz inni reporterzy robi¹ t¹ czarn¹ robotê.W koùcu TVN24 decyduje,gdzie Madzi miejsce.Jej miejsce jest i w sejmie i w studio...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

:D Boska Sakowska :D

:brawa: dziÂś od Âświtu prowadziÂła serwisy w Poranku :brawa:

:brawa: nie byÂła zaspana , nie byÂła spiĂŞta , nie byÂła zestresowana :brawa:

:brawa: NiewÂątpliwie Magda ma swĂłj wÂłasny styl i niewÂątpliwie jest maga profesjonala
co udowadnia kaÂżdego dnia , przy kaÂżdej okazji kiedy pojawia siĂŞ na wizji :brawa:

:D Bezdyskusyjnie najpiĂŞkniejsza dziennikarka :spiewa: :tanczy:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

fuksi pisze:
nika pisze:
fuksi pisze:
:D a teraz prowadzi Raport wieczorny :D

:D Boska Sakowska wyglÂąda sÂłodko i jak zawsze jest bardzo profesjonalna :brawa:
Ogl¹da³am ca³y RW , Magda chyba dzisiaj nie jest w swojej szczytowej formie, wydawa³a siê byÌ jakaœ taka senna i jakby zestresowana, , na tle swojej wspó³prowadz¹cej Anity wypad³a œrednio tak przynajmniej by³o w pierwszej po³owie Raportu, na szczêscie od drugiej po³owy zaczê³a siê wiêcej uœmiechaÌ i zaczê³y z Anit¹ ¿artowaÌ, co chyba trochê wyluzowa³o Magdê i ju¿ nie by³a taka spiêta.
:hmm: Ogladaliœmy dwa ró¿ne programy :hmm:
Je¿eli uwa¿asz , ¿e by³a spiêta bo nie ¿artowa³a to zauwa¿ , ¿e w pierwszej czêœci mowa jest g³ównie o po¿arze w Grecji i katestrofie lotniczej na Ukrainie :nie:
:hmm: Pisanie , Âże byÂła senna , zestresowana i wypadÂła Âśrednio na tle koleÂżanki poniewaÂż nie ÂżartowaÂła z koleÂżankÂą i nie robiÂła uÂśmieszkĂłw do kaÂżdej zapowiedzi na zawoÂłanie jest absurdalne bo tak to moÂżna napisaĂŚ o kaÂżdym :nie:
:stop: ocena niesprawiedliwa i krzywdzÂąca :stop:
No to ¿le mnie zrozumia³aœ fuksi, skoro myslisz , ¿e uwa¿am ,¿e powinna siê ca³y Raport œmiaÌ i ¿artowac, co (tak jak wspomnia³as )nie by³oby adekwatne do tematów , które omawia³y. Zdania nie zmieniê i uwa¿am, ¿e Sakowska by³a w pewnym sensie zestresowana w pierwszej czêœci raportu, nie by³a sob¹, wiem co mówiê , bo widzia³am j¹ dzis rano w serwisie i zupe³nie inaczej prowadzi³a serwis ni¿eli wczoraj raport. A o usmieszkach i ¿artach z Anit¹ to wspomnia³am g³ównie dlatego ,¿eby zwróciÌ uwage na to , i¿ mo¿e to pozwoli³o sie jej bardziej wyluzowaÌ na koniec programu, a co za tym idzie- zupe³nie swobodnie prowadzi³a raport.
getawayget
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 17:54

Post autor: getawayget »

Dla mnie Anita Werner niczym nie bÂłyszczaÂła. Magda Sakowska zdaje siĂŞ mieĂŚ znacznie bardziej Âżyczliwy stosunek do widza.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Dok³adnie.I nic dodac nic uj¹Ì.
By³em zaskoczony,¿e w Poradku by³a Madzia,a póŸniej RW - kobieta ma formê!
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

nika pisze:
fuksi pisze:
nika pisze:
fuksi pisze:
:D a teraz prowadzi Raport wieczorny :D

:D Boska Sakowska wyglÂąda sÂłodko i jak zawsze jest bardzo profesjonalna :brawa:
Ogl¹da³am ca³y RW , Magda chyba dzisiaj nie jest w swojej szczytowej formie, wydawa³a siê byÌ jakaœ taka senna i jakby zestresowana, , na tle swojej wspó³prowadz¹cej Anity wypad³a œrednio tak przynajmniej by³o w pierwszej po³owie Raportu, na szczêscie od drugiej po³owy zaczê³a siê wiêcej uœmiechaÌ i zaczê³y z Anit¹ ¿artowaÌ, co chyba trochê wyluzowa³o Magdê i ju¿ nie by³a taka spiêta.
:hmm: Ogladaliœmy dwa ró¿ne programy :hmm:
Je¿eli uwa¿asz , ¿e by³a spiêta bo nie ¿artowa³a to zauwa¿ , ¿e w pierwszej czêœci mowa jest g³ównie o po¿arze w Grecji i katestrofie lotniczej na Ukrainie :nie:
:hmm: Pisanie , Âże byÂła senna , zestresowana i wypadÂła Âśrednio na tle koleÂżanki poniewaÂż nie ÂżartowaÂła z koleÂżankÂą i nie robiÂła uÂśmieszkĂłw do kaÂżdej zapowiedzi na zawoÂłanie jest absurdalne bo tak to moÂżna napisaĂŚ o kaÂżdym :nie:
:stop: ocena niesprawiedliwa i krzywdzÂąca :stop:
No to ¿le mnie zrozumia³aœ fuksi, skoro myslisz , ¿e uwa¿am ,¿e powinna siê ca³y Raport œmiaÌ i ¿artowac, co (tak jak wspomnia³as )nie by³oby adekwatne do tematów , które omawia³y. Zdania nie zmieniê i uwa¿am, ¿e Sakowska by³a w pewnym sensie zestresowana w pierwszej czêœci raportu, nie by³a sob¹, wiem co mówiê , bo widzia³am j¹ dzis rano w serwisie i zupe³nie inaczej prowadzi³a serwis ni¿eli wczoraj raport. A o usmieszkach i ¿artach z Anit¹ to wspomnia³am g³ównie dlatego ,¿eby zwróciÌ uwage na to , i¿ mo¿e to pozwoli³o sie jej bardziej wyluzowaÌ na koniec programu, a co za tym idzie- zupe³nie swobodnie prowadzi³a raport.
:rydzyk: Bardzo proszĂŞ daj juÂż spokuj bo nijak siĂŞ ma TwĂłj wywĂłd do rzeczywistoÂści :nie:

:hmm: Piszesz , Âże na tle koleÂżanki wypadÂła Âśrednio :hmm:
:brawa: Getawayget twierdzi zupeÂłnie co innego :brawa:

:hmm: Piszesz , Âże byÂła zestresowana :hmm: niesmaczny Âżart :nie:

:hmm: Piszesz , Âże byÂła senna :hmm:
:brawa: Aveo twierdzi , Âże ma kobieta formĂŞ

:xx: Jak sie nie ma argumentĂłw to trzeba siĂŞ zastanowiĂŚ zanim siĂŞ kogoÂś oceni :xx:

:D Boska Sakowska :D dziÂś miaÂła wolne , nie byÂło jej caÂły dzieĂą na antenie
:D Mam nadzieje , Âże odpoczywa bo ostatnio byÂła i rano i wieczorem , Âżeby siĂŞ Madzia tylko nie rozchorowaÂła od tej ciÂągÂłej pracy
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

fuksi pisze:[:

:hmm: Piszesz , Âże na tle koleÂżanki wypadÂła Âśrednio :hmm:
:brawa: Getawayget twierdzi zupeÂłnie co innego :brawa:
Getawayget twierdzi co innego, aveo twierdzi co innego , jak dla mnie to wszyscy forumowicze mogÂą sÂądzic zupeÂłnie inaczej aniÂżeli ja. KaÂżdy pisze tak jak widzi, a Âże kaÂżdy widzi inaczej to na tym polegajÂą wÂłaÂśnie rĂłznice miĂŞdzy ludÂżmi, wyraziÂłam jedno praktycznie nic nie znaczÂące "negatywne" zdanie na temat Madzi (jak dla mnie to nawet trudno nazwaĂŚ je negatywnym) , a ty sie na mnie rzucasz jakbym na niej psy wieszaÂła. I czy wogĂłle to , Âże o niej cos "nie tak" napisaÂłam oznacza, Âże jej jako prezenterki bÂądz tez reporterki nie lubiĂŞ??! Absolutnie nie!! Kibicuje jej od samego poczÂątku, (moÂże nie z takÂą maniakalnÂą gorliwoÂścia jak Ty)ale znam jej atuty i wszystkie mocne strony, i akurat w ten dzieĂą obserwujÂąc jÂą z AnitÂą , miaÂłam takie (jak w powyÂższych moich postach), a nie inne wraÂżenie ... ot tyle, temat chyba juz maksymalnie wyczerpaliÂśmy -mam nadziejĂŞ ...
P.S. Ciekawe czemu getawayget napisaÂł jak dotychczas jeden jedyny post i to wÂłaÂśnie w tymÂże wÂątku..??!
getawayget
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 23 sie 2006, 17:54

Post autor: getawayget »

P.S. Ciekawe czemu getawayget napisaÂł jak dotychczas jeden jedyny post i to wÂłaÂśnie w tymÂże wÂątku..??!
Nie mam nic wspĂłlnego z Âżadnym uÂżytkownikiem tego forum, a napisaÂłem tylko ten jeden jedyny post i wÂłaÂśnie w tym wÂątku, dlatego Âże rĂłwnieÂż bardzo kibicujĂŞ Magdzie Sakowskiej. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], beznicku i 16 gości