Seriale zagraniczne w TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Po dokÂładnie dwĂłch latach odkopujĂŞ ten temat, bo dzisiaj w Monku maÂła wpadka. :D

Jak jad³ hamburgera to najpierw pobrudzi³ siê keczupem. Nawet ten, co z nim jad³ zwróci³ mu uwagê. Potem jeszcze gadali razem podczas jedzenia ale ju¿ przy kolejnych ujêciach nie mia³ na koszuli tej wielkiej plamy, mimo to, ¿e wci¹¿ jad³ to samo. :D

Poza tym nie podobaÂł mi siĂŞ dzisiejszy odcinek - wolĂŞ klasycznego Wielkiego Monka. :neutral:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ÂŁukasz pisze:Potem jeszcze gadali razem podczas jedzenia ale juÂż przy kolejnych ujĂŞciach nie miaÂł na koszuli tej wielkiej plamy
Znasz przecieÂż Monka,on nie lubi plam :lol: najwidoczniej aktor,ktĂłry go gra - Tony Shalhoub teÂż nie,wiĂŞc musiaÂł siĂŞ koniecznie przebraĂŚ zanim dokoĂączyÂł jedzenie :devil: ByĂŚ moÂże on pasuje do tej roli bardziej niÂż myÂśleliÂśmy...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Nie zwróci³em na to uwagi. Ale masz racjê £ukaszu, mi te¿ nie podoba³ siê wczorajszy odcinek. Wielki Monk jakoœ nie przypad³ mi do gustu. Pomijam to, ¿e wczorajsza wieczorna burza skutecznie wyeliminowa³a mi 47 z 55 kana³ów :x , w tym TVN, wiêc straci³em 10 minut Monka, na szczêœcie wiêkszoœc to by³y reklamy. Za to obejrza³em sobiie parê bramek z Orange Ekstraklasy.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
k-maro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 19:41

kiedy III seria ÂŻycia na fali?????

Post autor: k-maro »

Czy ktos wie kiedy bedzie emitowana III seria serialu Zycie na Fali???bo podobno druga konczy sie 28 sierpnia,a co do trzeciej to nie wiem nic.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Na razie widomo tylko, ¿e we wrzeœniu (i pewnie przez ca³¹ jesieù) serialu nie bêdzie.
:)
agas1988
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 28 sie 2006, 15:44

Post autor: agas1988 »

nie wiem czy czytaja to forum wyzsze "wÂładze" tvn ale pewnie jestem jedna z kulku tysiecy ludzi ktorzy moga prosic o wykupienie 3-ego sezonu The O.C albo chociaz od wrzesnia powtorek o tej samej godz 14.20 to dobra godz na to zeby przyjsc ze szkoÂły i obejrzec ten swietny serial!!!Co o tym myslicie???pozdrawiam wszytskich fanow!!!jesli ma ktos sciagniete jakies odcinki to prosze o wyslanie na agnieszkachwalinska@wp.pl
Oby do 3-ego sezonu ;)

[ Dodano: Pon Sie 28, 2006 4:34 pm ]
Przepraszam nie o wykupienie tylko wyemitowanie 3 sezonu bo podobno wykupiony juz jest przepraszam za pomylke i jeszcze raz goraco pozdrawiam fanow ;)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W najnowszym TeleÂświecie- jest wzmianka (str.98) o 3 serii "ÂŻycia na fali"Obrazek
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A gdzieœ czyta³em, ¿e wykupili ju¿ trzy serie (i nie chodzi mi o Wikipediê, tylko o jak¹œ zagraniczn¹ stronê... chyba)...

Nowy dzieĂą = nowe wiadomoÂści, dziĂŞki nika za skan ;)

Co do emisji to je¿eli mieliby puszczaÌ w roku szkolnym o 14:00 z kawa³kiem, to dziêki. Wola³bym dwa kolejne sezony w nastêpne wakacje, ew. szybciej ale o normalnej porze lub w weekendy. Na Smallville czeka³em pó³tora roku, rok bez OC te¿ da siê prze¿yÌ.
:)
agas1988
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 28 sie 2006, 15:44

Post autor: agas1988 »

No dobra ale chodzi mi tutaj o powtorki "zycie na fali" mogliby pomyslec cos o tym!!!a 3 i 4 sezon to w godzinach wieczornych bo wczesniej to raczej szkoÂła;/
a np ja nie wiem czy wytrzymam rok bez zycia na fali:( zajebis...serial pozdrawiam
Kapshmir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 07 wrz 2006, 21:48

Post autor: Kapshmir »

jak dla mnie to najlepiej nigdy:]
Kapshmir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 07 wrz 2006, 21:48

jeden z najlepszych

Post autor: Kapshmir »

detektyw monk to chyba jeden z najlepszych seriali nadawanych przez tvn... no i Âświetny jest ten aktor grajÂący monka:)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

on graÂł w 'SkrzydÂłach' Antonia :D kiedyÂś to leciaÂło na Polsacie..
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Mam pytanie w tÂą niedzielĂŞ *(8,10) o 23,15 TVN wyemitowaÂł odcinek Monka, ktoÂś tio oglÂądaÂł? MoÂże wiecie ktĂłry to odcinek z ktĂłrej serii, bo ja siĂŞ pogubiÂłem.
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

ja natrafiÂłam i zerknĂŞÂłam troszkĂŞ, ale niestety nie pomogĂŞ Ci :=/
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

nie podoba mi siê,¿e taki œwietny serial jest emitowany tak póŸno.ju¿ bym wola³ zamiast niedzieli pi¹tek wieczór. :evil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości