Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kiedyœ jeden furiat wyedytowa³ treœÌ wszystkich swoich postów i narobi³ ogromnego ba³aganu.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

aha.w takim razie funkcja 'dodano' jest bezpieczniejsza,kumam.bĂŞdĂŞ musiaÂł siĂŞ dostosowaĂŚ,ale to nie zmienia faktu,Âże niekomfortowo mi jest czytaĂŚ posty w trybie dodano-dodano,kiedy codziennie sÂą nowe i powinny byĂŚ teoretycznie jako newsy na stronie 'zaÂłogi',no ale praktycznie widzĂŞ,Âże nie da siĂŞ tego zmodyfikowaĂŚ,wielka szkoda...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Witam po dÂłuÂższej nieobecnoÂści.
Co prawda czytujê forum w miarê regularnie, jego poziom idzie w dó³. Z sentymentem wspominam czasy Kamuii, Aro, Faustusa, Arrow'a, £ukasza. Przynajmniej poziom dyskusji by³, choÌ czasem burzliwy i podyktowany emocjami, w miarê na poziomie. A teraz, co widzê? Dyskusjê nt. piêknoœci loga Discovery Historia, czy nazwy kana³u sportowego... Nie chcê siê powtarzaÌ, ale czy o jakoœci kana³u œwiadczy nazwa lub logo? Poniek¹d tak, ale w ca³oœci to znikomy udzia³. Czy niektóre, szczególnie m³ode osoby, nie s¹ w stanie zrozumieÌ, ¿e decyzje, czy to o projekcie loga, czy to o nazwie kana³u, podejmowuj¹ osoby, które zjad³y zêby na tego typu rozmowach?! Kontestowanie ich jest dowodem niedojrza³oœci i bardzo powierzchownego patrzenia na sprawê.
ÂŻyczĂŞ trochĂŞ wiĂŞcej rozumu i szerszego spojrzenia na konkretny problem...

Pozdrawia Kubs
MAKEPOVERTYHISTORY
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ekhm, czasy Arrow'a nadal trwajÂą :P Fajnie, Âże wrociÂłeÂś. Bierz siĂŞ do roboty i podnoÂś poziom forum :tanczy: :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ÂŁukasz takÂże trwa. :D Kubs - jak widaĂŚ - teÂż. :D A przez ten czas, co go nie byÂło, doszÂło bardzo wiele bardzo fajnych osĂłb. No i przede wszystkim cztery Âświetne Panie: nika, Mandi, terraX i nuna. Za twoich czasĂłw ich nie byÂło (w ogĂłle brakowaÂło dziewczyn) - koniecznie siĂŞ z nimi zapoznaj. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kukis13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 26 wrz 2006, 18:01
Lokalizacja: Miasto Poznań!
Kontakt:

Post autor: kukis13 »

Taka maÂła uwaga :) Przy rejestracji gdy klimay przycisk: "dalej' to nie przenosi nas nigdzie a powinien siĂŞ wyÂświetliĂŚ jakiÂś komunikat :)
Wygrałem TU Pada i iPoda :)

Sposob do gry MMO:D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Zmieni³em kilka rzeczy w konfiguracji forum. Najwa¿niejsze to wy³¹czenie ikony tematów i postów oraz wy³¹czenie opisu tematów, a tak¿e w³¹czenie statystyk:
http://www.tvn.tivi.pl/forum/statistics.php
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

U mnie w statystykach nie ma polskich znakĂłw :> U innych tez tak siĂŞ dzieje?
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

U mnie teÂż nie ma polskich znakĂłw.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Mam pytanie, które kiedyœ ju¿ zada³am, ale nie uzyska³am satysfakcjonujacej odpowiedzi. Otó¿ istnieje opcja automatycznego logowania siê za ka¿dym razem gdy wchodzi sie na tê stronê tak by nie trzeba by³o wklepywaÌ has³a. Klika³am juz wiele razy na wspomnian¹ funkcjê, ale i tak muszê zawsze powtarzaÌ ten sam rytua³. Czy naprawdê nie da siê tego obejœÌ?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ze strony konfiguracji forum wszystko jest w porzÂądku, bo ja z tym od lat nie mam kÂłopotu, nie tylko na tym forum. Problem jest po Twojej stronie - moÂże Âźle skonfigurowana przeglÂądarka, moÂże coÂś z cookie...?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mandi pisze:Mam pytanie, które kiedyœ ju¿ zada³am, ale nie uzyska³am satysfakcjonujacej odpowiedzi. Otó¿ istnieje opcja automatycznego logowania siê za ka¿dym razem gdy wchodzi sie na tê stronê tak by nie trzeba by³o wklepywaÌ has³a. Klika³am juz wiele razy na wspomnian¹ funkcjê, ale i tak muszê zawsze powtarzaÌ ten sam rytua³. Czy naprawdê nie da siê tego obejœÌ?
Ja mam na takie cos zawsze ten sam sposĂłb: zaloguj siĂŞ i wrzuĂŚ stronke do ulubionych, powinna Ci siĂŞ od tego czasu otwierac zawsze juz z zalogowaniem. U mnie i u innych osĂłb, ktĂłe miaÂły problemy z automatycznym logowaniem ten sposĂłb sie sprawdziÂł. A jak nie dziaÂła- to nie wiem co poradziĂŚ Ci dalej...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

nika pisze:Ja mam na takie cos zawsze ten sam sposĂłb: zaloguj siĂŞ i wrzuĂŚ stronke do ulubionych, powinna Ci siĂŞ od tego czasu otwierac zawsze juz z zalogowaniem. U mnie i u innych osĂłb, ktĂłe miaÂły problemy z automatycznym logowaniem ten sposĂłb sie sprawdziÂł. A jak nie dziaÂła- to nie wiem co poradziĂŚ Ci dalej...
WÂłaÂśnie o to chodzi, Âże mam tĂŞ stronĂŞ dodanÂą do ulubionych a i tak muszĂŞ wklepywaĂŚ hasÂła. ;( MoÂże trzeba dodaĂŚ forum do ulubionych?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Mandi pisze:MoÂże trzeba dodaĂŚ forum do ulubionych?
Pewnie nice (?) chodziÂło wÂłaÂśnie o forum. SprĂłbowaĂŚ nie zaszkodzi.
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Czy ja mogê prosiÌ Administratora aby zmieni³ w Panelu Administracyjnym mo¿liwoœÌ wklejania avatarów o maksymalnej wielkoœci 300 x 150 ??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości