Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

ÂŁukasz pisze:
PaÂŁka pisze:ale zdjĂŞcia teÂż zazdroszczĂŞ :twisted:
WydawaÂło mi siĂŞ, Âże nie zazdroÂścisz wspĂłlnego zdjĂŞcia Kamilowi, tylko ksztaÂłtnych piersi Kindze - no ale... zostawmy to. :D
pozostawiĂŞ bez komentarza :twisted:

***

a co do ostatniego wystĂŞpu kingi w TzG to jestem pod wraÂżeniem tej rumby Âświetna byÂła i naleÂżaÂły jej siĂŞ cztery dziesiÂątki
chciaÂłabym Âżeby wygraÂła :P
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Ciekawy bardzo jestem, kto (oprócz nas fanów :P ) obstawia³, ¿e Kinga zajdzie tak wysoko w TzG ?? Podejrzewam, ze wiêkszoœÌ obstawia³a innych (kogo nie powiem :D )

A tu taka niespodzianka :P 8) i mam nadziejĂŞ, Âże teraz po odpadniĂŞciu Sadowskiego nic nie stanie Kindze na drodze do zwyciĂŞstwa :D
ZIMA
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

nie oglÂądam TV i tym samym TzG a zainteresowalem siĂŞ tym tylko dlatego Âże lubiĂŞ KingĂŞ. I od poczÂątku miaÂłem nadziejĂŞ Âże wysoko zajdzie, napisaÂłem juÂż dawno Âże nie wyobraÂżam sobie finaÂłu bez niej. Wiem Âże Kinga prawdopodobnie to przeczyta, wiĂŞc powiem tyle tylko Âże niech tylko sprĂłbuje nie wygraĂŚ TzG ;)
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

"Taniec z gwiazdami" - siniak na udzie Rusin
Podczas ostatniego wystĂŞpu w "TaĂącu z gwiazdami" widzowie mogli dostrzec wielkiego siniaka na udzie Kingi Rusin - donosi "Fakt".
Siniak nie jest jednak efektem brutalnoÂści jej partnera Stefano Terrazzino - uspokaja gazeta i wyjaÂśnia, Âże znamiĂŞ powstaÂło podczas treningu.

Rusin ĂŚwiczyÂła figurĂŞ zwanÂą "spiralÂą Âśmierci".

"UpadaÂłam tyle razy, Âże zrobiÂł mi siĂŞ wylew" - zdradza "Faktowi" Kinga Rusin."
http://wiadomosci.onet.pl/1427478,19,1, ... ,item.html
WiadomoœÌ dnia :D
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

katie pisze:
"Taniec z gwiazdami" - siniak na udzie Rusin
Podczas ostatniego wystĂŞpu w "TaĂącu z gwiazdami" widzowie mogli dostrzec wielkiego siniaka na udzie Kingi Rusin - donosi "Fakt".
Siniak nie jest jednak efektem brutalnoÂści jej partnera Stefano Terrazzino - uspokaja gazeta i wyjaÂśnia, Âże znamiĂŞ powstaÂło podczas treningu.

Rusin ĂŚwiczyÂła figurĂŞ zwanÂą "spiralÂą Âśmierci".

"UpadaÂłam tyle razy, Âże zrobiÂł mi siĂŞ wylew" - zdradza "Faktowi" Kinga Rusin."
http://wiadomosci.onet.pl/1427478,19,1, ... ,item.html
WiadomoœÌ dnia :D
myÂślĂŞ Âże bardziej to Stefano siĂŞ nie popisaÂł, tzn braklo mu siÂły lub refleksu. Zreszta w jive byÂło widaĂŚ Âże trochĂŞ mu krzepy brakuje aby sobie z KingÂą bezproblemowo radziĂŚ ;)
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

hyhy z tym newsem o siniaku to przesadzili ;] wiadomo ze takie rzeczy sie zdarzaja jesli ktos nie ma opanowanych kontrolowanych upadkow.

ciekawi mnie troche czemu ludzie mysla ze Kinga jest jakos faworyzowana przez jury. mysle ze w Polsce duza czesc telewidzow ma juz zbyt wygorowane oczekiwania wobec uczestnikow, zapominaja ze ten program to zabawa. w duzej czesci stalismy sie takÂą "IvonÂą Pawlovic", bo wszyscy chcÂą byc ekspertami i na podstawie jakichs tabliczek i wlasnej plytkiej wiedzy wnioskowac czy dana gwiazda umie tanczyc czy tez jest beznadziejna. ÂżaÂłosne siĂŞ to staje powoli i nie dziwie sie ze niektorzy stroja sobie zarty z tego programu, ale nie ze wzgledu na wystepujacych ale na ludzi ktorzy doszukuja sie jakichs teorii spiskowych, komentuja kazdy fragment ciala gwiazd. mam nadzieje ze dadzÂą Kindze spokoj i spokojnie dotrwam do konca tej edycji ogladajac pare nr 2 w finale.
do niedawna wydawalo mi sie ze jedynym elementem faworyzowania Kingi moglyby byĂŚ jej stroje w TzG. bo uwazam ze ma absolutnie najladniejsze ze wszystkich edycji, ale w ogladanych przypadkowo 1. raz Kulisach TzG w ostatni poniedziaÂłek.. okazaÂło siĂŞ Âże Kinga po prostu bardzo sie interesuje tym co zaÂłoÂży w niedziele i ingeruje w pomysly projektantki[inni moze tego nie robiÂą, a mogliby] i dlatego tak swietnie wyglada i nie miala na sobie jeszcze zadnej kiczowatej kiecki.

Oby final byl z Kinga+Stefano i Peterem+DominikÂą [Dominika to jedna z moich ulubionych tancerek wiec tej parze tez kibicuje od samego poczatku] :tanczy:
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Ja coÂś czujĂŞ Âże Kinga bĂŞdzie musiaÂła rywalizowaĂŚ w finale z Mroczkiem :roll: ale jak bĂŞdzie zobaczymy :roll:
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

Widzia³am dzisiaj jak¹œ gazetê z King¹ na ok³adce, coœ typu o ¿yciu i zdrowiu. By³ doœÌ d³ugi wywiad o jeŸdzie konnej itp. ¯a³ujê, ¿e nie kupi³am ;(
Nie oglÂądaÂłam nigdy KulisĂłw TaĂąca z Gwiazdami, duÂżo tam o Kindze?
i used to be schizophrenic, but we're ok now
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

katie w kulisach TzG mniej wiĂŞcej kaÂżdego pokazujÂą tak samo
pokazujÂą przygotowania kaÂżdej pary do danego odcinka

***

jak bĂŞdziesz znaÂła tytuÂł tej gazety to daj znac
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

TytuÂłu nie pamiĂŞtam, ale na okÂładce na pewno Kinga.
http://film.onet.pl/0,0,1428350,wiadomosci.html
znowu to samo :D
i used to be schizophrenic, but we're ok now
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Niestety - mam dziwne wra¿enie, ¿e fina³ to bêdzie Kinga i Mroczek ;( i znaj¹c popularnoœÌ (niestety) bliŸniaków zaczynam siê obawiaÌ o Kingê :?
ChoĂŚ mam nadziejĂŞ, Âże jednak moÂże...dobra - czekajmy spokojnie do jutra :D
ZIMA
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

ÂŁadnie Kinga ostatnio zataĂączyÂła rumbĂŞ. Tylko, Âże jedna z figur, ktĂłrÂą powtarzaÂła z wczeÂśniejszego taĂąca jej nie wyszÂła tak dobrze jak poprzednio. Ale zgadzam siĂŞ z jurorem, Âże ma dziewczyna potencjaÂł. :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

katie pisze:TytuÂłu nie pamiĂŞtam, ale na okÂładce na pewno Kinga.
"Samo zdrowie". Za 4,90 zÂł trzy strony nudnego tekstu + dwa zdjĂŞcia z koni. Do znudzenia to samo. NaprawdĂŞ, piÂątaka moÂżna spoÂżytkowaĂŚ w lepszy sposĂłb. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

ÂŁukasz pisze:
katie pisze:TytuÂłu nie pamiĂŞtam, ale na okÂładce na pewno Kinga.
"Samo zdrowie". Za 4,90 zÂł trzy strony nudnego tekstu + dwa zdjĂŞcia z koni. Do znudzenia to samo. NaprawdĂŞ, piÂątaka moÂżna spoÂżytkowaĂŚ w lepszy sposĂłb. :D
zazwyczaj takie gazety nadajÂą to co juÂż byÂło :roll: :roll:

a dzisiaj w DDTVN oczywiÂście Marcin Meller jak zwykle musiaÂł siĂŞ podlizaĂŚ kindze

Kinga : SÂłodka ta czekolada
Marcin : Taka jak moja wspó³prowadz¹ca :devil:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No to mamy finaÂł z KingÂą :brawa: Ciekawe kto siĂŞ spodziewaÂł na poczÂątku edycji, Âże Kinga zajdzie tak bardzo daleko. PrzecieÂż prawie w kaÂżdym programie Iwona PawloviĂŚ prĂłbowaÂła siĂŞ pozbyĂŚ prowadzÂącej DDTVN z programu :roll: na szczĂŞÂście siĂŞ jej to nie udaÂło :P i naleÂży siĂŞ tylko z tego cieszyĂŚ i wysyÂłaĂŚ tony smsĂłw przed niedzielÂą i w trakcie niedzielnego finaÂłu :D
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości