Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

1 magazyn? ProwadzÂąca: Joanna KryĂąska?

MoÂżna to sobie wÂłoÂżyĂŚ miĂŞdzy bajki. Tym bardziej, Âże w grudniu ramĂłwka TVN24 w ogĂłle nie ulegnie zmianie.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Sprawdza³em program tvn24 na grudzieù,i zmian nie odnotowa³em.wydaje mi siê ¿e ta wiadomoœÌ to ...niewypa³ :klamca: :klamca: :klamca:

Aveo czy Asia mog³a by siê posun¹Ì do tego ¿eby swoj¹ œliczn¹ buzi¹ mamiÌ swoich szefów
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

adam pisze:Aveo czy Asia mog³a by siê posun¹Ì do tego ¿eby swoj¹ œliczn¹ buzi¹ mamiÌ swoich szefów
powiem krĂłtko:NIE. i nie wierzĂŞ i nie uwierzĂŞ,aby mogÂło byĂŚ inaczej Adamie :>
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Marcin pisze:1 magazyn? ProwadzÂąca: Joanna KryĂąska?

MoÂżna to sobie wÂłoÂżyĂŚ miĂŞdzy bajki. Tym bardziej, Âże w grudniu ramĂłwka TVN24 w ogĂłle nie ulegnie zmianie.
Te¿ tak mi siê wydaje Marcinie, dlatego "rewelacje" Gal'a (anonima) mozna w³ozyÌ sobie spokojnie miêdzy bajki. Owszem Asia siê mo¿e pojawic w M24 w grudniu...ale jako reporterka. I to by nie by³a nowoœÌ.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Fajnie by by³o jakby Joasia poprowadzi³a M24h, najlepiej w weekend. Wtedy zaczê³abym ogl¹daÌ ten program. :devil: Jak tak dalej pójdzie to mo¿e tak owinie sobie szefów wokó³ palca, ¿e i Fakty dostanie jako prowadz¹ca? :mhm: Mo¿e wykosi nawet Justynê. :lol:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Wczoraj wieczorem prowadziÂła ale ostatnie wydanie serwisu o 23.30-fajnie jÂą umalowali :tanczy: :tanczy: :tanczy:
OgladaÂłem to wydanie wraz z ÂżonÂą :hmm: :hmm: :hmm:
PoinformowaÂłem jÂą Âże podkochujĂŞ siĂŞ w tej dziewczynie :spiewa: :spiewa:
zwykle maine frau nie zauwaÂża Âże wogĂłle istniejĂŞ. :nie: :nie:
Ale sie rozgadaÂła :shock: :hmm: -usiÂłowaÂła mnie pozbawiĂŚ wszelkich zÂłudzeĂą co do tego Âże ja wogĂłle mam szanse u jakiej kolwiek kobiety :nie: :nie:
MoraÂł z tego taki Âże lepiej pogadaĂŚ o fajnych laskach z babciami a nie z wÂłasna ÂżonÂą.
Chyba byÂła trochĂŞ zazdrosna -czyli Asia zostaÂła oceniona pozytywnie ,trochĂŞ mnie boli prawy bok w okolicach watroby :grozi: :grozi: :grozi: :grozi:
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

Boze, co za dezinformacja! W swoim 2gim poscie chyba wyjasnilem, ze nie nie chodzi mi o to, ze Asia bedzie prowadzic ktorys z Magazynow. We wczesniejszym poscie sie pomylielm czesciowo, gdyz zawsze jeden z reporterow pomaga przy magazynie i byla to Asia. A ja napsialem to jakby miala go prowadzic - niescislosc. I Magzyn wg mnie bedzie jeden: w dwoch czesciach, odzielonych jedynie reklamami i prognoza pogody.

Nie rezerwuje sobie jednak prawa do nieomylnosci i zadnych 'rewelacji' nie przedstawiam, bo ich nie mam:)

pozdrawiam...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Gal pracujesz w tvn 24 czy masz tam kogoÂś znajomego :uhh: :uhh:
pomaga czyli co mianowicie robi :mhm: :mhm:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Nie wiem czy zauwaÂżyliÂście, ale Asia czĂŞsto szykuje materiaÂły dla FaktĂłw popoÂłudniowych. DziÂś teÂż moÂżna byÂło zoabczyĂŚ jej materiaÂł, Asia przeprowadzaÂła wywiad w ambasadzie (nie pamiĂŞtam jakiej) ale pamiĂŞtam, Âże byÂło sekundowe ujĂŞcie Asi z dala i moÂżna byÂło zauwaÂżyĂŚ, Âże siĂŞ ubraÂła w spĂłdnicĂŞ i kozaczki :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

RP... - niestety RP rzadko mam szansĂŞ oglÂądaĂŚ,a szkoda,bo skoro nasza bohaterka wÂątku czĂŞsto w nich bywa,to tym bardziej...

kozaki i spĂłdnica :mhm: stajlish,Krynia ubiera siĂŞ elegancko i z wyczuciem mody,sezon jesienny mode on :)

a moÂże to byÂło w amerykaĂąskiej ambasadzie,bo w RW tym razem Krynia miaÂła materiaÂł o wizach,Âżadnej pointy na koniec,tylko napis na belce:"przygotowaÂła:Joanna KryĂąska" :( musiaÂło mi wystarczyĂŚ Kryni stereo :)

ps.fajny podpis Nika :)

a co do M24h to rzeczywiœcie straszny chaos wyszed³,ale ta adrenalina,¿e Krynia mo¿e prowadziÌ M24h by³a niesamowita!taka perspektywa,nadzieja leg³a w gruzach.przynajmniej bêdzie szykowa³a do M24h materia³y,to ju¿ coœ,to jest z ca³¹ pewnoœci¹ awans zawodowy :tanczy: mo¿e czasem zlepi jakiœ news dla Ani Jot. :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Dodajmy Âże spĂłdnica byÂła do kostek.Aveo Asia jednak awansowaÂła gdyÂż jednak ma coraz wiĂŞcej samodzielnej pracy.Pewnie jest jej mniej widaĂŚ ale reportarze robi na wszystkie tematy nie tylko polityka.

Ten reportarz o wizach jak ja og³¹da³em to Asia by³a widoczna nie tylko jako napis .Pewnie og³¹da³eœ okrojon¹ wersjie,bo wtedy gdy ja ogl¹da³em mo¿na by³o zobaczyÌ spódnicê i Kryniê w ca³ej okaza³oœci :hyh: :hyh: :hyh: :hyh:
DzieĂą wczeÂśniej robiÂła reportarz o zamordowaniu przez ojca dziecka j jego matki.Dziewulski i rzecznik policji opowiadali o nielegalnej broni i wtedy rĂłwnieÂż AÂśkĂŞ moÂżna byÂło zobaczyĂŚ
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

adam pisze:Dodajmy Âże spĂłdnica byÂła do kostek.
dodatkowa informacja zgrabnie uzupeÂłnia caÂłe Âśledztwo :devil:
adam pisze:Ten reportarz o wizach jak ja og³¹da³em to Asia by³a widoczna nie tylko jako napis .Pewnie og³¹da³eœ okrojon¹ wersjie
no Âładnie,wychodzi na to,Âże w RW pokazujÂą skrĂłty materiaÂłow :evil:
Adamie,te 2 materiaÂły widziaÂłeÂś w raporcie popoÂłudniowym czy dzieĂą na Âżywo??
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Drobne sprostowanie spĂłdnica byÂła do Âłydek-materiaÂł pochodziÂł z faktĂłw o 16.00 -ale nie dam sobie uciaĂŚ gÂłowy.dziÂś rano byÂła powtĂłrka. :mhm:

wczeÂśniejszy z dziewulem byÂł w RP dzieĂą wczeÂśniej

Kozaczki bardzo sexi :grozi: :lol:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze:Drobne sprostowanie spĂłdnica byÂła do Âłydek-materiaÂł pochodziÂł z faktĂłw o 16.00 -ale nie dam sobie uciaĂŚ gÂłowy.dziÂś rano byÂła powtĂłrka. :mhm:

wczeÂśniejszy z dziewulem byÂł w RP dzieĂą wczeÂśniej

Kozaczki bardzo sexi :grozi: :lol:
Spódnica by³a na pewno do ³ydek, a nawet nie wiem czy nie konczy³a siê na wysokoœci kolan 8) Jak siê ma oczy szeroko otwarte i na bie¿¹co œledzi tvn24 to mo¿na zauwa¿yÌ, ze Asi coraz wiêcej. Co nie oznacza, ¿e my chcemy jej jeszcze wiêcej :tanczy:
joko ono
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 09:31

Post autor: joko ono »

sÂłodziutka jak landryneczka a gÂłosik dodaje kwaÂśnawego smaczku :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości