Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W "Damie Pik" goÂściem bĂŞdzie Helena Vondrackova, Anita coÂś pod "Taniec z gwiazdami" przyszykowaÂła. :devil:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Mama siĂŞ ucieszy, bo zawsze mĂłwi, Âże VondraĂŚkowa, to jedyne co byÂło dobre za komuny :devil:
Ale Anita luzik prezentuje podczas rozmowy :o Jakby rozmawia³a z przyjació³k¹ :o Nawet z Martyn¹ tak nie rozmawia³a :>
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Bardzo dynamiczny odcinek :lol2: Momentami wrĂŞcz rytmiczny ... wrĂŞcz ÂśpiewajÂący :lol2:
Tylko nie pomyÂślcie, Âże jestem fanem VondraĂŚkowej :lol2: MieliÂśmy teÂż krĂłciutkÂą prĂłbkĂŞ umiejĂŞtnoÂści wokalnych Anity :lol2:
No i Âładny ma Anita sweterek weÂłniany, a moÂże kaszmirowy, w romby :P Mam podobny, tylko kolory inne ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
joko ono
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 09:31

Post autor: joko ono »

lĂłd........... lĂłd........... lĂłd........... o smaku pistacjowym :D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Pistacja ;) od Ăłsmej rano na swoim stanowisku przygotowywaÂła fakty ;) " rzutem oka na mapy pogodowe" niedawno skoĂączyÂła nam je przedstawiaĂŚ ;) zaprosiÂła na jutro :roll: ale jeszcze nie uciekÂła do domu ;) w raporcie byÂło jÂą widaĂŚ na drugim planie :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

joko ono pisze:lĂłd........... lĂłd........... lĂłd........... o smaku pistacjowym :D
MĂłgÂłbyÂś Panie ''ciacho'' wytÂłumaczyĂŚ, dlaczego akurat pistacjowy smak, bo nie kumam jak na razie :devil:
[...]od Ăłsmej rano na swoim stanowisku przygotowywaÂła fakty
Acha :D Poczekaj niech zgadnĂŞ ... :) Przez ten czas pisaÂła, czytaÂła, rozmawiaÂła z kolegami koleÂżankami w studio i przez telefon, jadÂła ... :P No i wyszedÂł z tego niezÂły Flash :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

DokÂładnie wszystko to robiÂła :> a skÂąd wiedziaÂłeÂś :lol: DziÂś teÂż, tak jak obiecaÂła wczoraj, we flashu siĂŞ pojawiÂła ;) Jak zwykle byÂło zwiĂŞÂźle, szybko i bardzo krĂłtko ;)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Niestety nawet tej zwiÂązÂłoÂści, krĂłtkoÂści i szybkoÂści nie dane mi byÂło zobaczyĂŚ ;(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Z gĂłry przepraszam za dÂługoÂśc posta, ale mam pytanie:
Czy jest mi ktoÂś w stanie potwierdziĂŚ albo zaprzeczyĂŚ, Âże Anita byÂła goÂściem w magazynie 24h u Sekielskiego w ten weekend(2-3 XII).
Jeden kolega mi o tym doniĂłsÂł, ale nie jest zbyt wiarygodnym ÂźrĂłdÂłem.
Z gĂłry dziĂŞki. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nic takiego nie miaÂło miejsca.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

DziĂŞki serdeczne Marcinie. :D Tak przypuszczaÂłem, bo oglÂądaÂłem czĂŞÂści obu MagazynĂłw, ale wolaÂłem siĂŞ upewniĂŚ.
A jutro Anita w Poradku, a niech mi siĂŞ sprĂłbuje pojawiĂŚ Sz.P.Porada. :stop:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Czy jest mi ktoÂś w stanie potwierdziĂŚ albo zaprzeczyĂŚ, Âże Anita byÂła goÂściem w magazynie 24h u Sekielskiego w ten weekend(2-3 XII).
Skoro, juÂż wiemy, Âże Anity nie byÂło, to moÂże napisz, kim byli wĂłwczas goÂście, do kogo Anita Twojemu koledze wydaÂła siĂŞ podobna :hahaha:
Jeden kolega mi o tym doniĂłsÂł, ale nie jest zbyt wiarygodnym ÂźrĂłdÂłem.
Mo¿e by³ upojony szaleùstwami sobotniej nocy ... si³¹ rzeczy tak¿e w niedzielê :hahaha:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Te zajawki sa beznadziejne. Robia czÂłowiekowi smaka i gdy sie juÂż rozkrĂŞca to w najlepszym momencie nastepuje koniec! :evil: Ostatnia sobota mnie zaskoczyÂła z dwĂłch powodĂłw: 1) nie wiem czemu, ale ciÂągle chodzi mi po gÂłowie Alessandra Mussolini i bardzo chciaÂłam zobaczyc odcinek jej poswiĂŞcony, tymczasem w ostatniej chwili dowiaduje sie, Âże program jest o Helenie Vondrackowej. :evil: 2) Moja mama, ktĂłra nie specjalnie pasjonuje siĂŞ walka Anity o uatrakcyjnienie Damy Pik nagle zapragnĂŞÂła ja oglÂądaĂŚ nie wiedzÂąc nawet komu jest poÂświecone "sobotnie wydanie zajawki". :lol: Nie pozwoliÂła mi przeÂłaczyĂŚ kanaÂłu, a jak byÂło juz wiadomo, Âże to Vondrackowa jest "bohaterka dnia" to nabraÂła jeszcze wiekszej ochoty. Niestety TVN24 wylaÂł na nas kubeÂł zimnej wody, ktĂłry skutecznie ostudziÂł wszelki optymizm. :evil:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

michaek pisze: A jutro Anita w Poradku, a niech mi siĂŞ sprĂłbuje pojawiĂŚ Sz.P.Porada. :stop:
:lol: Nie pojawiÂł siĂŞ, ciekawe czy jutro siĂŞ odwaÂży :mhm:
Echhh....Niewiele pamiĂŞtam z dzisiejszego poranka :rozglada: SpaĂŚ mi siĂŞ chciaÂło przez to nocne z PawÂłem spotkanie w podsumowaniu dnia :rozglada: CoÂś mi jednak utkwiÂło w gÂłowie :rozglada: Anita zapowiadajÂąc jeden serwis powiedziaÂła: A teraz znacznie wiĂŞcej informacji w serwisie od Krzysztofa GĂłrlickiego , a Krzysiu na koniec, ktĂłregoÂś serwisu powiedziaÂł: w serwisie to wszystko, wiĂŞcej informacji w poranku :lol:
:mhm: Jak to rozumieĂŚ :mhm: kogo tu sÂłuchaĂŚ :mhm:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

WidaĂŚ jak chce siĂŞ Anitce i KrzyÂśkowi pracowaĂŚ :devil: najchĂŞtniej pewnie oddaliby jedno drugiemu prowadzenie caÂłego poradka :devil: A moÂże tak siĂŞ lubiÂą bardzo i dowartoÂściowujÂą wzajemnie poprzez wygÂłaszanie podobnych reklamujÂących haseÂł :)
Nie pozwoliÂła mi przeÂłaczyĂŚ kanaÂłu, a jak byÂło juz wiadomo, Âże to Vondrackowa jest "bohaterka dnia" to nabraÂła jeszcze wiekszej ochoty.
Ach, te nasze mamy :lol2: VondraĂŚkova i czasy jej najwiĂŞkszej ÂświetnoÂści estradowej, kojarzÂą im siĂŞ pewnie z ich mÂłodoÂściÂą :lol2:
Te zajawki sa beznadziejne.
EUREKA :rydzyk: :D
Poczekaj do pojutrza ;) BĂŞdzie druga czêœÌ ;) Za tydzieĂą trzecia ;) A za dwa tygodnie caÂłoœÌ ;) OdrobinĂŞ cierpliwoÂści w to wmieszaj i da siĂŞ przetrwaĂŚ … dotrwaĂŚ :D

A jak¹ mi niespodziankê zrobi³a dzisiejszym strojem :smile: Mój ulubiony be¿owy spodnium i ulubiony g³êboki dekolt :smile: Od tak dawna nie mia³a go na sobie, a trzeba stwierdziÌ, zawsze to stwierdzam, kiedy tak jest ubrana, ¿e bardzo, bardzo korzystnie w nim wygl¹da :P
Nie bardzo rozumiem natomiast, po co dziœ zaprosili do studia Na³êcza :mhm: Skoro afera obyczajowa jest tematem nr 1, mo¿na by³o spodziewaÌ siê, ¿e rozmowa pójdzie min. tym torem. A có¿ to on :uhh: Wzorzec moralny, który swego czasu solidaryzowa³ siê ze œrodowiskami gejowskimi, którego nale¿y pytaÌ o opinie :>
Poza tym, do niczego juÂż nie mam zamiaru siĂŞ doczepiĂŚ :P
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości