Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

anne claire
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 16:13
Lokalizacja: Płock

Post autor: anne claire »

no no super ciekawe jak wyglada w srodku?? mogli by zrobic z nia dom otwary hehe

[ Dodano: PiÂą Gru 08, 2006 6:54 pm ]
ej a jak zerobilam tapete to jak mam ja teraz tu umiescic?? :hmm:

Dodano: PiÂą Gru 08, 2006 7:01 pm
Obrazek

to moja pierwsza tapeta ale nie wiem czy wszystko dobrze zrobilam i wejdzie
nie ma takiej drógiej wspaniałej kobiety jak Kinga Rusin !!:)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Âśliczna tapetka

a odpisali mi po 3 dniach napisali ze bardzo dziĂŞkujÂą i Âże mamy najlepszych kibicĂłw i Âże teÂż trzymaja kciuki bo ja napisaÂłam do Âżon siatkarzy , ze wierze i, ze wygramy ;)
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

Marcin_Bochnia pisze:Ta chata to Kingi :D Âładna nie? :D
okropna. Dziwie sie ze Kinga oszczedzala na architekcie. No chyba ze o wszystkim zadecydowal gust Lisa, on przeciez wolal jakiegos smoka ;) od swojej w koncu bardzo ladnej zony
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

mi tam jej dom siĂŞ podoba bo przynajmniej ma duÂży i nie za duÂżu nie ma jak niektĂłrej 'gwiazdeczki' , Âże chata na kilometr jak paÂłac tylko ma Âłany normalny domek taki przytulny :)
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Krusin

Post autor: Krusin »

Moim zdaniem moze byc, moze z zewnatrz nie jest jakos bogato zdobiony, ale moze w srodku jest ladnie urzadzony- w koncu Kinga sama urzadzala i w ogole konczyla roboty itp
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

no wlasnie a tak w ogole to dom pokazany jest tylko z jednej strony no i co w srodku to tez tajemnica :D

[ Dodano: PiÂą Gru 08, 2006 10:04 pm ]
to ze Kinga sama go uzadzala to mowi samo za siebie wiec napewno w srodku jest fajowo :)
Krusin

Post autor: Krusin »

moze nie na pewnoe, ale zapewne tak, bo przeciez Kinia znana jest z dobrego gustu (niekoniecznie w ubraniach :? ) a w ogole to chyba w domu najwazniejszy nie jest wyglad ale atmosfera, a Kinga sama mowila w wywiadach, ze corki sa bardzo wazne, ze im tlumaczy wszytsko, czyta, poswieca duzo czasu (oprocz czasu kiedy byla w TzG) i to sie liczy, a nie to czy ma jakis obraz czy szlaczki na futrynach
Marcinn_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 08 gru 2006, 22:11

Post autor: Marcinn_Bochnia »

witam to moje nowe konto:) To jest Kingi dom i ona w nim mieszka wiec ona sama decyduje jak bedzie miec w srodku i na zewnatrz to jej sie ma podobac :D
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

jakby nie bylo uchodze za osobe o bardzo dobrym guscie i raza mnie proporcje tego domku. wydaje sie zbyt wielki, zbyt przeladowany, bryla jest nieharmonijna. moze to wina fotki, moze w rzeczywistosci wyglada inaczej. Mam nadzieje ze wnetrze tego juz bylego domu Kingi jest ladniejsze

zeby nie byc goloslownym to mam ojca architekta i wychowalem sie w zasadzie wsrod jego rysunkow
http://www.zagrodakuwasy.pl/ - to jeden z jego projektow
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ojeju przecierz to jest nie waÂżne to Kinga w nim mieszka i waÂżne Âżeby jej siĂŞ podobaÂł zresztÂą ona sama mĂłwiÂła , Âże jak go budowaÂła to w tedy byÂł ten okres kiedy byÂło kipsko w jej Âżyciu a i tak sobie poradziaÂła i, Âże to dopiero jej pierwszy dom wiĂŞc nie jest doskonaÂły i, ze nastĂŞpny bĂŞdzie lepszy a podobno i tak ie przeprowadza przez lisa i smoka<jeÂżeli wieÂżyĂŚ plotkom :P > wiĂŞc ....co nam do tego a zresztÂą zostwmy ten temat bo jest nudny czy nam sie podoba jej dom i czy jest poprawnie zaprojektowany :? ...Kinga jest ciekawsza niÂż jej dom :mhm:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

popieram, zostawmy temat domu!
smutno mi bo jutro Kinga i Marcin nie powiedza nam dzien dobry tvn!! ;(
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

Memory pisze:ojeju przecierz to jest nie waÂżne to Kinga w nim mieszka i waÂżne Âżeby jej siĂŞ podobaÂł zresztÂą ona sama mĂłwiÂła , Âże jak go budowaÂła to w tedy byÂł ten okres kiedy byÂło kipsko w jej Âżyciu a i tak sobie poradziaÂła i, Âże to dopiero jej pierwszy dom wiĂŞc nie jest doskonaÂły i, ze nastĂŞpny bĂŞdzie lepszy a podobno i tak ie przeprowadza przez lisa i smoka<jeÂżeli wieÂżyĂŚ plotkom :P > wiĂŞc ....co nam do tego a zresztÂą zostwmy ten temat bo jest nudny czy nam sie podoba jej dom i czy jest poprawnie zaprojektowany :? ...Kinga jest ciekawsza niÂż jej dom :mhm:
wiem, ale to tez o niej w jakis sposob jakby nie bylo mowi
z mojej strony koniec tematu
Krusin

Post autor: Krusin »

http://uploads.pl/uploads/d711f9f18a.jpg tapeta

[ Dodano: Sob Gru 09, 2006 5:00 pm ]
http://uploads.pl/uploads/1abcede9fe.jpg druga tapeta
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ha ! widziaÂłam reklame tych miÂśkĂłwz fundacji TVN z KingÂą <widziaÂłam juÂż z szymonem i cichopek ale oczywiÂście najbardziej czekaÂłam na Kinie>super!!! :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Krusin

Post autor: Krusin »

Na stronei fundacji tvn mozna zobaczyc foty z tymi miskami wlasnie z cichopek szymoenm kimstam i KingÂą oczywiscie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 17 gości