Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

WracajÂąc z pasterki przyszÂło mi do gÂłowy Âże nie tylko normalni ludzie piszÂą listy do naszych ulubieĂącĂłw ale tez totalne Âświry .napewno Asia dostaje zÂłoÂśliwe maile i prawdopodobnie mĂłj zostaÂł za taki wziĂŞty i zostaÂł wyrzucony zanim zostaÂł przeczytany

NaciskaÂłem na Nel Âżeby coÂś napisaÂła na temat Joasi ale subtelnie odmawia wejÂścia na Forum -swojÂą drogÂą dobra koleÂżanka Âże nie chce chlapaĂŚ na prawo i lewo o Âżyciu Joasi
WysÂłaÂła mi Âżyczenia w wigiliĂŞ co chcĂŞ pochwaliĂŚ gdyÂż w ten dzieĂą nie kaÂżdy ma czas aby zÂłoÂżyĂŚ Âżyczenia .
Bardzo Âładnie siĂŞ zachowaÂła Âże z Âżyczeniami poczekaÂła do Wigili

[ Dodano: Pon Gru 25, 2006 11:51 am ]
Nie byÂłem zbyt uwaÂżnym telewidzem w sobotĂŞ i niedzielĂŞ ale odniosÂłem wraÂżenie Âże Asia bardzo cieszy siĂŞ na te ÂświĂŞta i na spotkanie z rodzinÂą.ByÂła bardzo oÂżywiona i muszĂŞ powiedzieĂŚ Âże wiele serca wÂłorzyÂła w prowadzenie tych serwisĂłw -szkoda Âże wszystkich nie mogÂłem obejrzeĂŚ ale trafiÂło mi siĂŞ duÂżo pracy przed ÂświĂŞtami

Mam nadziejĂŞ Âże Asia wypocznie ,nabierze siÂł i po nowym roku ponownie bĂŞdzie ciĂŞszyÂła moje zmysÂły.teraz najbardziej potrzebuje kontaktu z rodzinÂą za ktĂłra napewno bardzo tĂŞskniÂła
Pewnie wrĂłci nieco zaokrÂąglona ale taki jest urok ÂświÂąt
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

adam pisze:NaciskaÂłem na Nel Âżeby coÂś napisaÂła na temat Joasi ale subtelnie odmawia wejÂścia na Forum -swojÂą drogÂą dobra koleÂżanka Âże nie chce chlapaĂŚ na prawo i lewo o Âżyciu Joasi
To przyczyœnij j¹ jeszcze mocniej albo poszukal innych przyjació³ Joasi, ktorzy chcieliby coœ napisaÌ. :lol:
adam pisze:Nie byÂłem zbyt uwaÂżnym telewidzem w sobotĂŞ i niedzielĂŞ ale odniosÂłem wraÂżenie Âże Asia bardzo cieszy siĂŞ na te ÂświĂŞta i na spotkanie z rodzinÂą.ByÂła bardzo oÂżywiona i muszĂŞ powiedzieĂŚ Âże wiele serca wÂłorzyÂła w prowadzenie tych serwisĂłw -szkoda Âże wszystkich nie mogÂłem obejrzeĂŚ ale trafiÂło mi siĂŞ duÂżo pracy przed ÂświĂŞtami
AÂż tyle mnie ominĂŞÂło. Szkoda, Âże obowiÂązki nie pozwalaja mi cieszyĂŚ siĂŞ JoasiÂą. ;(
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Mandi jak bĂŞdĂŞ naciskaÂł mocniej to dziewczyna wcale nie bedzie do mnie odpisywaĂŚ i niczego siĂŞ nie dowiemy -w zasadzie to ona nic mi jeszcze nie napisaÂła o Joasi pozatym Âże przezwisko ma Krynula lub Krynulka
Pewnie teraz siĂŞ opycha i pĂŞcznieje w w oczach .Moze po nowym roku jej nie poznamy jak mama jÂą odkarmi
Ten caps jest ostatni jaki jej zrobiÂłem jeszcze w tym roku jak byÂła chudziutka-jeszcze nie zamieszczony
Po nowym roku Bedziemy porĂłwnywaĂŚ ile kilo przybyÂło :spiewa:
:spiewa: :spiewa: :spiewa:

Obrazek

[ Dodano: Wto Gru 26, 2006 7:44 pm ]
Obrazek
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

£adnie wygl¹da³a w przedswiatecznych serwisach. Œwiêta jej s³u¿¹. Ciekawe czy Sylwestra bêdzie spedz¹c w pracy? :mhm:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Raczej nie ale wszystko jest moÂżliwe .wydaje siĂŞ mi Âże wzieÂła dÂłuzszy urlop i wrĂłci po nowym roku .
Jej kole¿anka zrobi³a siê przed wyjazdem Joasi bardzo aktywna dosyÌ czêsto odpisywa³a -pewnie nie mog³a siê doczekaÌ a i po samej Asi by³o widaÌ ¿e jedzie odpocz¹Ì -by³a na antenie bardzo podekscytowana

ZastanawiaÂło mnie dlaczego w Siemiatyczach nie jest znana i zaczoÂłem wchodziĂŚ na ich strony internetowe.Na nieoficjalnej stronie byÂło napisane Âże na 15tyÂś mieszkaĂącĂłw 10tyÂś mieszka na staÂłe w mieÂście reszta pracuje na caÂłym Âświecie nawet majÂą forum dla tych co wyjechali.
DrugÂą sprawÂą jest to Âże tvn24 to pÂłatny kanaÂł i albo trzeba mieĂŚ kablĂłwkĂŞ albo satelitĂŞ a na to nie kaÂżdego staĂŚ-wiĂŞc Asia raczej jest anonimowa
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ja teÂż tak jak Ty stawiam ,Âże nie bĂŞdziemy oglÂądaĂŚ Asi do Nowego Roku no ale to tylko takie przeczucie :(

Ciekawe ile osób na 100 zapytanych w jakims np du¿ym mieœcie odpowiedzia³oby kto to jest Joanna Kryùska..myœle ,¿e jakby 15 wiedzia³o to i tak by³aby to optymistyczna wiadomoœÌ.No ale nie mozna z tego snuc wielkich wniosków :aniol:

WaÂżne ,Âże wtajemniczeni wiedzÂą doskonale.Aha noi naleÂży liczyc na zwiekszenie zasiegu TVN24 np w Siemiatyczach moze sie odezwa znajomi :spiewa:

No to tyle narazie o naszej gwiezdzie :aniol: Niech sobie odpoczywa :aniol:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

MyÂślĂŞ Âże jak na 100 osĂłb wiedziaÂła by jedna to byÂłby sukces
Ksywa Krynula brzmi tak groÂżnie jakby w mÂłodosci naleÂżaÂła do ulicznego gangu :spiewa: :spiewa:
Ciekawe jak Joasia prowadziÂła siĂŞ w mÂłodoÂści :rozglada: :rozglada:
Oj jakby ktoÂś siĂŞ trafiÂł z mÂłodoÂści i opowiedziaÂł...... :spiewa: :spiewa:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mandi pisze: Ciekawe czy Sylwestra bĂŞdzie spedzÂąc w pracy? :mhm:
Ciekawe co na temat powie kole¿anka Joasi-Nel500?! Skoro jest jej kole¿ank¹ to zdobycie tak b³achej wiadomoœci jak¹ jest obecnoœÌ w danym dniu w pracy chyba nie powinno stanowiÌ problemu....
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

"Krynula" :shock: nie wierzĂŞ! :lol: to rzeczywiÂście xywa jak z gangu :shock: u nas Krynia,u nich Krynula :devil:
mo¿e ja zacznê korespondowaÌ z blisk¹ osob¹ Ani Jot. :D uuuups,ale to by³by jej m¹¿,wiêc :stop:
ja bym nie mówi³ hop.bo czemu Kryni nie mia³oby byÌ w tym tyg.? ;) jak nie w studio,to w sejmie.niektórzy g³ówni prezenterzy mogli wyjechaÌ w ciep³e klimaty na ten tydzieù,to mo¿e i nawet studio dla Kryni.tak naprawdê dziœ znajdziemy odpowiedŸ na to pytanie œledz¹c dy¿ury.zogbaczymy :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Nie ma urlopu, jest za to po raz kolejny DnÂŻ. :D :D
Asia prowadzi serwisy o x:30 i x:45.
Ot, tak na zachĂŞte. :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Krynula, o matko, rzeczywiÂście przy naszej 'Kryni to rzeczywiÂście mafijna ksywa. :lol: :lol:
PS. ÂŁadnÂą bluzeczkĂŞ ma dzisiaj. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Raczej Nostradamus to ze mnie nie jest :spiewa: :spiewa:
J kiepski ze mnie obserwator :hmm: :hmm:

Obrazek

Trzeba przyznaĂŚ Âże jestem mile zaskoczony a jak Âślicznie dzisiaj wyglÂąda

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sro Gru 27, 2006 10:58 am ]
Sprawdzi³em jeszcze raz t¹ wiadomoœÌ i nel500 nazwa³a Asi¹ Krynulka a nie Krynula za b³¹d przepraszam Kole¿ankê Joasiê :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:

Kurcze z capsami siê spó¿ni³em w zasadzie mnie ubiegli-staroœÌ nie radoœÌ :xx: :xx:

MoÂże Joasia zagoÂści w telewizji w sylwestra -mam mieszane uczycia czy skÂładaĂŚ jej Âżyczenia Âżeby znowu siĂŞ nie okazaÂło gdzie jest moje miejsce :mhm:

[ Dodano: Sro Gru 27, 2006 11:29 am ]
Mam Âżal do kolezanki Joasi Âże mnie nie ostrzegÂła Âże dzisiaj bĂŞdzie Krynuleczka
Z ciekawoÂści zapytaÂłem sie kiedy pojawi siĂŞ Joasia ale ona nie odczytaÂła wiadomoÂści i dzisiaj jestem w wielkim szoku
To nie za d³ugo dali jej wypocz¹Ì :mhm:
:mhm:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Musze przyznaÌ, ¿e jesten pod wra¿eniem rozmowy Asi z panem z Newsweek'a nt. narkotyków. Bardzo dobre pytania zadawane bez najmniejszego zaj¹kniêcia poruszaj¹ce najwa¿niejsze problemy. Ogólnie bardzo ³adnie siê dzisiaj Joasia prezentuje, by³o pare b³êdów, ale w wiêkszoœci by³y one niezauwa¿alne.
BĂŞdĂŞ oficjalny :szalony:
Wyra¿am g³êbok¹ nadziejê, ¿e bêdziemy tych 'm³odszych' prezenterów ogl¹daÌ czêœciej. Dni przed czy po œwiêtach, w okresie, kiedy inni s¹ na urlopach s¹ œwietnymi okazjami do wypuszczania ich na g³êbok¹ wodê. Potem okazuje siê, ¿e niejednokrotnie s¹ oni lepsi ni¿ niejeden dotychczasowy prowadz¹cy.
Jeszcze raz wielkie :brawa: dla 'Krynulki' :D

PS. Przepraszam za b³¹d z tym serwisem o x:45, to takie Poradkowe nawyki. :P
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Joasia twardo stara siĂŞ zostaĂŚ prezenterkÂą-wystawanie na ÂświeÂżym powietrzu to raczej nie dla niej.
Jedna sprawa mnie interesuje kto bĂŞdzie prowadziÂł podsumowanie dnia o 23.30
Kryniuleczka i Knapik prowadzÂą teraz serwisy ,PaweÂł ÂŁukasik jest reporterem wiĂŞc kto czyÂżby moÂżna spodziewaĂŚ siĂŞ kolejnego debiutu :mhm: :mhm:

AÂśka siĂŞ wyrabia i to jest fakt nawet najbardziej zagorzali jej przeciwnicy nie majÂą do czego siĂŞ doczepiĂŚ-no chyba Âże ktoÂś bardzo jest zÂłoÂśliwy
Jestem z Joanny bardzo dumny Âże coraz lepiej radzi sobie za stoÂłem prezenterskim
W najbliÂższym czasie bedziemy zastanawiali siĂŞ gdzie powinna pracowaĂŚ ;jako prezenterka czy reporterka,bo Joasia prezenterka zaczyna dorĂłwnywaĂŚ Joasi repotrerce
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

no i jest Krynulka ;) piĂŞknie wyglÂąda :szalony: naprawdĂŞ wyrabia siĂŞ jako prezenterka i to w niezwykÂłym tempie!! :shock: tylko Âżeby nie "wysiudaÂła" Beaty Tadli,bo oczywiÂście Ania Jot. nie musi siĂŞ martwiĂŚ :P
prezenterskie ciuchy Kryni chyba stojÂą gdzieÂś tak po 1000z.widaĂŚ,Âże marynara jest doskonaÂłej jakoÂści,bluzka z serii - koronkowe cuda -wreszcie oryginalna w przeciwieĂątwie do standardowych,aczkolwiek skomplikowanych konstrukcji w kolorze podstawa:czarny i biaÂły.Krynia kreuje nowÂą prezenterskÂą modĂŞ,co mi siĂŞ bardzo spodobaÂło.
a skoro dziÂś Krynia,Knapik i jeszcze ktoÂś,ale nie Ania Jot.,to znaczy,Âże niektĂłrzy sobie wyjechali na Kanary albo Bahama etc.....Brydzi nie byÂło przez caÂły czas ÂświÂąt.wrĂłciÂła z Turcji i nara.A to wstyd,bo nawet Anita byÂła w serwisach! :shock:
pĂłki co nasza Krynia jest :jupi:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

[OT]
Brydzi nie byÂło przez caÂły czas ÂświÂąt.wrĂłciÂła z Turcji i nara.
Brydzia byÂła w piÂątkowych raportch. A dzieĂą wczeÂśniej nadawaÂła livy w sprawie wniosku odebrania posÂłowi ÂŁyÂżwiĂąskiemu immunitetu.
[/OT]
Ostatnio zmieniony środa 27 gru 2006, 16:34 przez Maciekw, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Efcia i 31 gości