Twarze TVP3 w Faktach?

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Twarze TVP3 w Faktach?

Post autor: szym »

S³awomir Siezieniewski i Ma³gorzata Motyl, prezenterzy TVP 3, dostali propozycjê przejœcia do "Faktów" w TVN. Na razie dziennikarze nie zdecydowali siê odejœÌ. Czekaj¹ na wybór szefa TVP 3, co ma nast¹piÌ ju¿ w najbli¿szym czasie.
SuperExpress
:)
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

ÂŹrĂłdÂłem tej informacji jest Super Express, a wiĂŞc najprawdopodobniej jest to informacja nieprawdziwa.

A jeÂżeli okazaÂłaby siĂŞ prawdÂą (w co nie wierzĂŞ), to uznaÂłbym to jako kompromitacjĂŞ TVN-u. PrzecieÂż ci dwaj prezenterzy sÂą bardzo maÂło profesjonalni i maÂło "Âżywi".

domino
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

A po co oni do FaktĂłw?, nawet nie mieliby tam co robic.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

czy siezieniewski i motyl mieli by zastapic rymanowskiego i werner??
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Chyba nie zrobili by takiej gÂłupoty. Moze do faktĂłw, ale nie na prezenterĂłw?
Pozdrawiam, Filip
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

tak na szefow ochrony :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

:D . No chyba nie, ale z drugiej strony, do czego jeszcze oni by sie nadawali :) . Zreszta oni sie do niczego nie nadaja :P .
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Heh - tak sobie pomyÂślaÂłem, co by byÂło jakby ci wszystcy pracownicy tvn'u i im pochodnych mĂłwiliby jakby tu przychodzili i czytali co o nich piszemy :twisted:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Chyba nie mieli by zbyt wiele do powiedzenia. :)
Pozdrawiam, Filip
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Wogle cale TVP3 to mega kijowy kanal. Nie wiadomo czy to kanal informacyjny czy retransmisyjny (sejm) a wogle ten film o 23/24 to kompletna pomylka. Chyba tworcy wizerunku kanalu i jego ramowki wyszli z zalozenia ze jezeli dadza wszystkiego po trochu do bedzie niezle, ale wedlug mnie wyswzal kompletna lipa. A do tego kosztuje on mieszecznie (TVN3) prawie dwa razy wiecej od TVN 24 a ma porownywalna pgladalnosc (a TVN24 jest tylko w sieciach kablowych i na platformach a TVN3 jest dostepny z normalnej anteny na dachu). Ale jest jedna dobra wrecz genialna rzecz jak zrobili. Na poczatku gdy kanal startowal wycieli twarz tomka lisa i wstawili w jego miejsce twarz prezentera TVN3. Wszytsko bylo zrobione mega amatorska i kazdy wiedzial ze to perfidne sciagniecie. Lecz w moim odczuciu szefom stacji chodzilo o to zeby zaczac rozmawiac, negatywnie badz pozytywnie, ale zawsze rozmawiac o tym kanale. I im sie chyba udalo bo sprawa byla glosna (wspominano to nawet w TVN24)!!!

PZDR: SMT
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

SMT pisze:A do tego kosztuje on mieszecznie (TVN3) prawie dwa razy wiecej od TVN 24 a ma porownywalna pgladalnosc (a TVN24 jest tylko w sieciach kablowych i na platformach a TVN3 jest dostepny z normalnej anteny na dachu). Ale jest jedna dobra wrecz genialna rzecz jak zrobili. Na poczatku gdy kanal startowal wycieli twarz tomka lisa i wstawili w jego miejsce twarz prezentera TVN3.

Chyba chodziÂło o TVP3? :D
:)
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

tak cos mi sie pokrecilo!!!

PZDR: SMT
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

domino pisze:ÂŹrĂłdÂłem tej informacji jest Super Express, a wiĂŞc najprawdopodobniej jest to informacja nieprawdziwa.

A jeÂżeli okazaÂłaby siĂŞ prawdÂą (w co nie wierzĂŞ), to uznaÂłbym to jako kompromitacjĂŞ TVN-u. PrzecieÂż ci dwaj prezenterzy sÂą bardzo maÂło profesjonalni i maÂło "Âżywi".

domino

To moÂże sprecyzujesz pod jakim wzglĂŞdem brak im profesionalizmu :?:


Mam wra¿enie, ¿e niektórzy tu pisz¹ tylko po to by sobie popisaÌ. S³awomir Siezieniewski od lat prowadzi³ lokalny program informacyjny (to samo pani Motyl) w Trójmieœcie, potem prowadzi³ g³owne wydanie "Wiadomoœci" i "Monitor Wiadomoœci". Proszê wiêc nie pisac pustych s³ow, ¿e brak mu profesionalizmu. Tak mozemy napisaÌ o zupe³nych amatorach, a nie o osobach pracuj¹cych w tv tyle czasu i maj¹cych doœÌ spore doœwiadczenie na wizji. :?
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Aro nie masz co prosiÌ, gdy¿ jest to forum i ka¿dy mo¿e wyraziÌ swoj¹ opinie. Moze t¹ profesjonalnoœÌ maj¹, ale nie maj¹ stylu. Tego czegoœ co sprawia, ¿e chce siê ogl¹daÌ program z nimi. Ja powiem tak: nie daja nic od siebie, a ¿e d³ugo pracuja w tv to mój drogi jeszcze o niczym nie œwiadczy.
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Filip ja to rozumiem, ale tutaj sÂą sÂłowa rzucane na wiatr. Ja moge sobie napisaĂŚ "Anita Werner jest gÂłupia" i niczym nie poprzeĂŚ tego zdania. To tak jak pisaĂŚ o kimÂś, Âże jest nieprofesionalny i nie dodajÂąc Âżadnego argumentu potwierdzajÂącego te sÂłowa.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości