Brygida Grysiak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Piorun
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: piątek 29 gru 2006, 13:52
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Piorun »

Jeny ale to zdjĂŞcie jest Âładne. Czy anioÂłek moÂże wyglÂądaĂŚ groÂźnie?? :)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

KurczĂŞ, ale nius! Gratulacje dla Brydzi i jej wybranka :D
No to mamy telewizyjno-politycznÂą love story :D
Ale tez nasza Brydzia musi robiĂŚ w realu wraÂżenie! A pamietacie te jej rozpuszczone wÂłosy z lokami i ten mega fajny makijaÂż, teraz sobie myÂślĂŞ, Âże tak moÂże wyglÂądac tylko zakochana kobieta
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

WÂątek o Brydzi siĂŞ odrodziÂł :mhm: :mhm:

Ta wiadomoœÌ o zarêczynach to hicior wœród newsiorów.

To chyba niezbyt czêsta sytuacja ¿e dziennikarka wychodzi za m¹¿ za polityka
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

tvn24.pl rozbraja mnie nazwami plikĂłw na serwerze :lol:
http://www.tvn24.pl/_i/nowy/heady14/120 ... rydzia.jpg
Wczesniej pamiêtam by³o takie zdjcie Anny Kalczyùskiej w ró¿owej marynarce o nazwie "kalczynska_rozowa.jpg" ;d
wtrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 12 sty 2007, 12:39
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: wtrz »

No co, "Brydzia" to ladnie podpisane zdjêcie:) z kalczyùska_ ró¿owa to ju¿ lekka przesada:)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Brydzia od samego rana w sejmie -ciekawe dlaczego ona w sejmie a Agata pod siedzibÂą biskupĂłw
wtrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 12 sty 2007, 12:39
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: wtrz »

Powinno byĂŚ odwrotnie, co nie?:)
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Panna Brydzia :) zapraszaÂła w Poranku TVN24 na swĂłj nowy program pod tytuÂłem ''SondaÂż'' :) W zeszÂłym tygodniu miaÂłem wraÂżenie, Âże na antenie reklamujÂą go pod nazwÂą ''Debata'' :mhm: Ale prowadzÂąca chyba wie najlepiej :D Bez wzglĂŞdu na to, program zeszÂło sobotni podobaÂł mi siĂŞ bardzo, a ten dzisiejszy klerykalno-lustracyjny, kiedy mam jeszcze w pamiĂŞci dyÂżur Panny Brydzi w dniu odwoÂłanego ingresu Wielgusa, zapowiada siĂŞ znowu interesujÂąco :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Panna Brydzia :) zapraszaÂła w Poranku TVN24 na swĂłj nowy program pod tytuÂłem ''SondaÂż'' :) W zeszÂłym tygodniu miaÂłem wraÂżenie, Âże na antenie reklamujÂą go pod nazwÂą ''Debata'' :mhm:
TeÂż mi coÂś z tym tytuÂłem programu nie pasuje :mhm:
TytuÂł nie jest wazny wazne jest to Âże Brydzia zostaÂła doceniona i ma okazjĂŞ pokazaĂŚ co potrafi.
FormuÂła programu nie jest niczym odkrywczym ,ale postaĂŚ Brygidy sprawia Âże bardzo przyjemnie oglÂąda siĂŞ ten "SondaÂż"czy po staremu "debata"
WidaĂŚ Âże mÂłode pokolenie zaczyna dobrze dawaĂŚ sobie radĂŞ w tego typu programach-Jaconiowi teÂż znakomicie poszÂło
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

gratulacje dla Brydzi :brawa: trochê spóŸnione,bo nie pogr¹¿a³em siê w lekturze...

Brydzia,¿e tak siê wyra¿ê "wymiata".to jest az w rêkawie tvn24 i niew¹tpliwie gwiazda.moim zdaniem wspiê³a siê wy¿ej ni¿ Kalcza. :brawa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Brydzia,¿e tak siê wyra¿ê "wymiata".to jest az w rêkawie tvn24 i niew¹tpliwie gwiazda.moim zdaniem wspiê³a siê wy¿ej ni¿ Kalcza. :brawa:
Zgadzam siĂŞ,jako pierwsza z mÂłodego pokolenia reporterek dostaÂła swĂłj program-a dzisiejsza tematyka jak najbardziej bliska sercu Panny Brygidy-jeszcze panny

Obrazek Obrazek
Piorun
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: piątek 29 gru 2006, 13:52
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Piorun »

adam pisze:
Brydzia,¿e tak siê wyra¿ê "wymiata".to jest az w rêkawie tvn24 i niew¹tpliwie gwiazda.moim zdaniem wspiê³a siê wy¿ej ni¿ Kalcza. :brawa:
Zgadzam siĂŞ,jako pierwsza z mÂłodego pokolenia reporterek dostaÂła swĂłj program-a dzisiejsza tematyka jak najbardziej bliska sercu Panny Brygidy-jeszcze panny
Osobiscie wyczekujĂŞ aÂż Ania Kleina bĂŞdzie miaÂła swĂłj program to dopiero bĂŞdzie super!!! :tanczy: :tanczy: Tylko kiedy to nastÂąpi :hmm: :roll: :rydzyk:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Brydzia,¿e tak siê wyra¿ê "wymiata".to jest az w rêkawie tvn24 i niew¹tpliwie gwiazda.moim zdaniem wspiê³a siê wy¿ej ni¿ Kalcza.

]
Zgadzam siĂŞ,jako pierwsza z mÂłodego pokolenia reporterek dostaÂła swĂłj program-a dzisiejsza tematyka jak najbardziej bliska sercu Panny Brygidy-jeszcze panny
Jeœli mierzyÌ "gwiazdowoœÌ" dziennikarsk¹ w tvn24 tylko pod wzglêdem szybkoœci otrzymania w³asnego programu to niekwestionowan¹ megagwiazd¹ tvn24 jest J. KuŸniar - cz³owiek w tv wczeœniej nie znany, od razu po przyjœciu do tvn24 dosta³ swój program i to kilku godzinny, emitowany 2 razy w tygodniu :)
I bynajmniej nie musia³ tak jak reszta przechodziÌ przez poszczególne szczebelki kariery w tvn24. Nie musia³ wystawaÌ na dworze po kilka godzin w najró¿niejszych warunkach pogodowych i prowadziÌ serwisów o œwicie albo bardzo póŸnym wieczorem. ;)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

KuÂżniar gdzieÂś musiaÂł pracowaĂŚ i przez to zostaÂł dostrzeÂżony przez szefostwo-tylko nie pamiĂŞtam gdzie .
Na G³ównej stronie jest artyku³ o nim wiêc jak ktoœ siê bardzo interesuje to ...........

Brydzia wczoraj miaÂła dyÂżur popoÂłudniowy i wieczorny .MiaÂła fajnÂą czerwonÂą marynarkĂŞ oraz koronkowÂą bluzeczkĂŞ.
Nawet przeprowadziÂła rozmowĂŞ w raporcie popoÂłudniowym z Lepperem.
Osobiscie wyczekujĂŞ aÂż Ania Kleina bĂŞdzie miaÂła swĂłj program to dopiero bĂŞdzie super!!! :tanczy: :tanczy: Tylko kiedy to nastÂąpi :hmm: :roll: :rydzyk:
Ania by musiaÂła przyjechaĂŚ na staÂłe do Warszawy jak to Brydzia zrobiÂła
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości