Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Mi teÂż siĂŞ nie podobajÂą te zmiany. RzeczywiÂście te biaÂłe ÂświecÂące przestrzenie miĂŞdzy monitorami w tle strasznie dekoncentrujÂą. Nie wiem czemu to miaÂło sÂłuÂżyĂŚ. Poprzednio wygladaÂło to duÂżo lepiej. Co do scrolla - teÂż sie zgadzam, powinien zostaĂŚ. Wzorowanie siĂŞ na CNN rzuca siĂŞ w oczy niesamowicie. BiaÂłe belki mogÂą byĂŚ. ChociaÂż ogĂłlnie wolaÂłem poprzedniÂą grafikĂŞ.

Pozdrawiam!
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

ten stol prezenterski to wiekszego sie juz niedalo?!
i beznadziejne rozwiazanie z laptopem obok prowadzacego.
Mnie to "coÂś" bardziej tablet przypomina.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

no moze choc wydaje mi sie ,ze rano widzialem tam laptopa
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

A mi siĂŞ zmiany podobajÂą, ciekawe jak teraz fakty bĂŞdÂą wygladaĂŚ z tym stoÂłem :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Szkoda Âże dominujÂący kolor niebieski nie jest juz taki dominujÂący ;(
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Pierwsze wra¿enie podczas krótkiego zerkniêcia na PoranekTVN24 - negatywne. Jednak zaczynam siê powoli przekonywaÌ i coraz bardziej mi siê podoba. Podobnie ze stron¹ - troszeczkê szata graficzna niedopracowana ale za to niezmiernie bogata w treœÌ i funkcjonalna ;)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

Zmiany w grafice s¹ z pewnoœci¹ na lepsze. W studiu tak¿e. Poszli z duchem czasu - i tak jak inne, zagraniczne szanuj¹ce siê telewizje informacyjne maj¹ bia³y akcent w studiu. Stó³ te¿ jest OK. Jest specjalne wydzielone w nim miejsce dla prezentera - dziêki temu ¿aden polityk ju¿ np. w M24 nie bêdzie podgl¹da³ pytaù i notatek przygotowanych przez dziennikarzy.

WidaÌ te¿, ¿e ten stó³ jest zrobiony z myœl¹ o Faktach, tzn. chcieli usystematyzowaÌ np. ¿e ju¿ nie ma loga stacji na œrodku sto³u - nie trzeba zmieniaÌ podczas Faktów. Widzia³em te¿ nowy ten taki "mini - stoliczek" :D, co go wykorzystuj¹ w Faktach Popo³udniowych i w Sporcie TVN. Jest bardziej okr¹g³y. Brakuje tylko barierek - takie chamskie szpary po nich pozosta³y :?
No ale, ogĂłlnie zmiany na duÂży +

Do tego newsroom jest tak odÂświeÂżony, Âże Fakty przy swojej grafice tego raczej nie odczujÂą :D
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
tommy151
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sobota 14 maja 2005, 12:49

Post autor: tommy151 »

a mi siĂŞ to wszystko bardzo podoba

Screeny:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

o tvn24

Post autor: michal641 »

Moja ocena - zmiany na minus. Przede wszystkim bardzo negatywnie oceniam tak du¿o koloru bia³ego, a przy tym jeszcze stosowanie go w belkach... Uwa¿am te¿ ze stó³ jest zdecydowanie za ma³y - jak pomieszcz¹ siê przy nim goœcie np w mag. 24 godziny ? Jest te¿ za ma³o widoczny, mam wra¿enie (choÌ tutaj nie przygl¹dalem sie specjalnie), ¿e zlewa siê z reszt¹...

Jednak najwiĂŞkszym minusem, jak juÂż wczeÂśniej wspomiano, jest opĂłcz belek brak sroola. Te ciÂągle napisy sÂą... beznadziejne. I sÂą "puszczane" kiedy popadnie. Tekst oddzielajÂący dwa krajowe wydarzenia odnosiÂł siĂŞ do zapowiedzi programu TVN24. Szkoda, Âże zrezygnowano z napisĂłw KRAJ, ÂŚWIAT, BIZNES i TVN24.

A co do Âściany z monitorami to mam wraÂżenie, Âże te odstĂŞpy i nierĂłwne(?) monitory wprowadzajÂą taki zamĂŞt, jeÂśli nie powiedzieĂŚ element braku profesjonalizmu - co na pierwszy rzut oka nasunĂŞÂło mi siĂŞ na myÂśl.

Natomiast jeÂśli chodzi o portal tvn24.pl to zupeÂłnie nie rozumiem dlaczego w tych wiadomoÂściach na stronie gÂłownej pokazywany jest odrĂŞbny serwis a nie ten z anteny tvn24.

WedÂług mnie grafika tvn 24 - przynajmniej jej poczÂątek - co widaĂŚ, na pierwszym screnie z powyÂższego posta nawiÂązuje nie co do "n". czy nie przypomina to wam loga "n"?
Ostatnio zmieniony poniedziałek 19 mar 2007, 15:21 przez michal641, łącznie zmieniany 1 raz.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Mi siĂŞ wszystkie zmiany podobajÂą oprĂłcz napisĂłw na dole ekranu :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

cfc_champion pisze: Brakuje tylko barierek - takie chamskie szpary po nich pozostaÂły :?
Podobno barierki jedna bĂŞdÂą, ale chyba takie zdejmowane - ztÂąd te "szpary"
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..nie podobajÂą mi siĂŞ te zmiany :nie:

..kolorystycznie za jasno - oczy bolÂą od tej bieli :/

..studio pokazywane w caÂłoÂści wyglÂąda jak nieposprzÂątane - baÂłagan :uhh:

..pasek i wyskakujÂące napisy na nim wytrÂącajÂą mnie z rytmu informacji :neutral:

..podczas ³¹czenia z reporterami tak jakoœ dziwnie obraz jest dzielony :hyh:

..a kiedy mĂłwi reporter i obraz ponownie jest dzielony w kadrze jest mĂłwiÂący reporter tak Âśmiesznie ÂściÂśniĂŞty :lol:

..ja chcĂŞ starÂą grafikĂŞ :devil:


..a jeden plus :D
..biurko Âładne majÂą to nowe :lol2:
..ale taki Âśmieszny znowu przy nim stolik czy coÂś :roll:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Barteq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 31 sty 2007, 23:37
Lokalizacja: Chrzanów k. Krakowa
Kontakt:

Post autor: Barteq »

Myœlê, ¿e to tylko kwestia przyzwyczajenie. Osobiœcie s³ucham TVN24, ale cieszê siê, ¿e teraz mo¿na skorzystaÌ z Internetu. Portal TVN24 podaje najœwie¿sze wiadomoœci. Nie zapominajmy o tym, ¿e wklupanie info na stronê trochê trwa, a to, co ogl¹damy dociera do nas szybciej. Wygl¹d portalu wywar³ na mnie dziwne wra¿enie, ale szybko siê do niego przyzwyczai³em. Skorzysta³em z ich nowoœci i na moim kompie znalaz³ siê pasek TVN24. Stacja TVN rozwija siê najszybciej z polskich TV. Niektóre zmiany mog¹ wyjœÌ na dobre, inne na z³e. To, co komuœ nieodpowiada mo¿e zainponowaÌ pozosta³ym. Biel w tym wypadku jest symbolem przejrzystych informacji, wed³ug mojego mniemania ;) Oby ka¿da stacja TV pod¹¿a³a z biegiem czasu, jak TVN i TVN24.
Wiarygodne i sprawdzone źródła, rzetelnie opracowane FAKTY i obiektywny komentarz - to cechy prawdziwego dziennikarstwa...

Bartek
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Nie no grafika fajna , luzik the best :brawa:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ciekawe czy coÂś oprĂłcz stoÂłu zmieni siĂŞ takÂże w 'Faktach'. :roll: Raczej nie, ale mogÂą byĂŚ jakieÂś drobne poprawki. ;) W 'Poranku' byÂło widaĂŚ przez moment Durczoka z jakimÂś goÂściem... PokazywaÂł coÂś palcem. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości