[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

KiedyÂś dadzÂą majÂą na to jeszcze caÂły kwiecieĂą i maj (?). :roll: Ciekawe czy w poniedziaÂłek bĂŞdÂą w ogĂłle "Teleboscy"? :? W reklamach nie widaĂŚ, a to byÂłby juÂż drugi odcinek z rzĂŞdu w ktĂłrym nie byÂło tego punktu programu. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mihax
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 07 kwie 2007, 19:24
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: mihax »

Jestem ciekawy "RozmĂłw w tÂłoku". Prawdziwa Renata Beger, Doda no i Hojarska w jednym odcinku-bĂŞdzie pewnie BARDZO ciekawie :lol:
maciek b.
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 09 sty 2007, 06:48

Post autor: maciek b. »

Ciekawe czy w poniedziaÂłek bĂŞdÂą w ogĂłle "Teleboscy"? :? W reklamach nie widaĂŚ, a to byÂłby juÂż drugi odcinek z rzĂŞdu w ktĂłrym nie byÂło tego punktu programu.
Bardzo prawdopodobne, Âże w tym odcinku nie bĂŞdzie "Teleboskich", bo reklamujÂą B. Komorowskiego u WiedÂźmy Kadencji. A jak do tej pory w jednym odcinku nie byÂło Kadencji z Teleboskimi :hmm:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

maciek b. pisze:A jak do tej pory w jednym odcinku nie byÂło Kadencji z Teleboskimi :hmm:
A czy ja napisaÂłem inaczej? :neutral: Cytat: "a to byÂłby juÂż drugi odcinek z rzĂŞdu w ktĂłrym nie byÂło tego punktu programu" - zaÂłoÂżyÂłem (bo nie byÂło nic w reklamie, a zazwyczaj informowali, Âże bĂŞdÂą "Teleboscy"), Âże to bĂŞdzie drugi odcinek bez "Teleboskich" z rzĂŞdu - tydzieĂą temu i ten poniedziaÂłek.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maciek b.
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 09 sty 2007, 06:48

Post autor: maciek b. »

Najwidoczniej Âźle siĂŞ wyraziÂłem :? a Ty, tym samym Âźle mnie zrozumiaÂłeÂś. :hmm:
Nie chodzi³o mi o iloœÌ odcinków, w których nie by³o Teleboskich, ale o to, ¿e w jednym i tym samym programie, jak do tej pory (chyba ¿e coœ mi umknê³o :mhm:) nie by³o jednoczeœnie Teleboskich i WiedŸmy Kadencji. A zatem, powtarzam siê, skoro w reklamie jest Kadencja to wnioskujê z powy¿szego, ¿e nie bêdzie Teleboskich. I tak jak pisa³eœ, bêdzie to ju¿ drugi odcinek z rzêdu bez tego punktu programu :hmm: :rozglada:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

maciek b. pisze:A jak do tej pory w jednym odcinku nie byÂło Kadencji z Teleboskimi :hmm:
ByÂł jeden odcinek, w ktĂłrym byÂła i WiedÂźma Kadencja i Teleboscy. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
maciek b.
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 09 sty 2007, 06:48

Post autor: maciek b. »

w jednym i tym samym programie, jak do tej pory (chyba Âże coÂś mi umknĂŞÂło :mhm: )
POpieram napisaÂł/a:
ByÂł jeden odcinek, w ktĂłrym byÂła i WiedÂźma Kadencja i Teleboscy. :]
I tym samym caÂły mĂłj tok rozumowania szlaq trafiÂł :P :P :P :devil:
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Wreszcie "SMS" odzyskuje swĂłj dawny poziom, ale siĂŞ wczoraj ubawiÂłem. :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

ÂŚmiesznie byÂło wczoraj, ale szkoda, Âże do programu siĂŞ nie zmieÂściÂła WiedÂźma Kadencja z posÂłem Komorowskim (na reklamach zapowiadali, Âże bĂŞdzie).
W 54 ODCINKU ZOBACZYCIE:


DwĂłch takich. MĂłwiÂą na siebie: "My".
Nie wiem kto to moÂże byĂŚ :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

O jejku... Dwa dni pod rzÂąd Sekielski i Morozowski to dla mnie za duÂżo...

Co do programu, to wczoraj jak zwykle najciekawsze byÂły "Rozmowy w tÂłoku" i "Ja jestem femme , a ja fatale" :D

No i ten "zdecydowany wzrost" o ktĂłrym pisaÂł Ptr15 siĂŞ skoĂączyÂł i SMS spadÂło poniÂżej 3,15 :D.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jestem rozczarowany, Âże nie byÂło wiedÂźmy Kadencji z Komorowskim. :? TrochĂŞ dziwnie jak zapowiadajÂą, a w efekcie nie dajÂą. :? Rozumiem nie zmieÂściÂło siĂŞ, ale jednak... :roll:

PoczÂątek i koniec ("Szczuka kochania" - pozycje a-seksualne - na ÂświĂŞta :D ) programu byÂł najlepszy. :P "Rozmowy w tÂłoku" takie sobie - Pani Renata trochĂŞ sztywno, ciÂągle siĂŞ uÂśmiechaÂła. :D

Ptr15 jak mogÂłeÂś nie wiedzieĂŚ o kogo chodzi. :twisted: OdpowiedÂź sama siĂŞ nasuwa. Fajnie, Âże akurat ich zaprosili. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Odcinek doœÌ udany - pocz¹tek taki sobie. Goœcie jak zawsze - ma³o œmiesznie. Koùca nie widaÌ bardzo fajne i rozmowy w t³oku tez dosyc ( choc Beger nie potrafi³e nic zagraÌ, lepsza by³a Senyszyn - ale ona wtedy tylko na koùcu przysz³a) . Pozycje a-seksualne bardzo fajne - Szczuka nie zawodzi :P

Kiedy bĂŞdÂą wreÂście teleboscy!! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A wystĂŞp Renaty Beger w "Rozmowach w tÂłoku" wywoÂłaÂł burzĂŞ w Samoobronie:
Super Express pisze:Jak Szymon rozwala SamoobronĂŞ?
ÂŚwiÂąteczne "Rozmowy w tÂłoku" wywoÂłaÂły burzĂŞ

Szymon Majewski znĂłw narozrabiaÂł! Tym razem wywoÂłaÂł burzĂŞ w Samoobronie. PosÂłowie w biaÂło-czerwonych krawatach sÂą zbulwersowani wystĂŞpem Renaty Beger w ÂświÂątecznych "Rozmowach w tÂłoku".

- Powinna siê z tego wyt³umaczyÌ! - grzmi Danuta Hojarska. CzêœÌ dzia³aczy chce, by do akcji wkroczy³ Andrzej Lepper i wezwa³ pos³ankê z kurwikami w oczach na dywanik.

W ÂświÂątecznym "Szymon Majewski Show" satyryk sprawiÂł widzom niespodziankĂŞ. Obok aktorĂłw parodiujÂących DanutĂŞ HojarskÂą (47 l.), DodĂŞ i premiera JarosÂława KaczyĂąskiego zasiadÂła prawdziwa Renata Beger (49 l.). PosÂłanka Samoobrony doskonale siĂŞ bawiÂła. Nie przeszkadzaÂły jej nawet niewybredne Âżarty z Samoobrony. W partii Leppera zawrzaÂło!

Kilku dziaÂłaczy ma z Majewskim (40 l.) na pieĂąku. Hojarska podaÂła nawet satyryka do sÂądu.

- Nigdy nie chodziÂłam w biaÂłych rajstopach, nie nosiÂłam teÂż tylu zÂłotych pierÂścionkĂłw. W dodatku parodiujÂąca mnie aktorka ma dekolt poroÂśniĂŞty sierÂściÂą. A ja przecieÂż jestem normalnÂą kobietÂą! - oburzaÂła siĂŞ posÂłanka Samoobrony.

TakÂże Renata Beger nie miaÂła najlepszego zdania o programie Majewskiego. - ÂŹle siĂŞ dzieje, Âże politycy sÂą oÂśmieszani, krytykowani i stajÂą siĂŞ obiektem satyrycznych karykatur - przekonywaÂła.

CzyÂżby zmieniÂła zdanie? Wczoraj nie udaÂło nam siĂŞ z niÂą skontaktowaĂŚ. Czy teraz Lepper (53 l.) wybije jej z gÂłowy telewizyjne popisy i parcie na szkÂło?

Spotkamy siĂŞ w sÂądzie

Rozmowa z DanutÂą HojarskÂą (47 l.), posÂłankÂą Samoobrony

- OglÂądaÂła pani poniedziaÂłkowy "Szymon Majewski Show"?
- Panie, a po co mi to?! Jeszcze by mi ciÂśnienie za bardzo do gĂłry podskoczyÂło. Z tym panem spotkam siĂŞ dopiero w sÂądzie. Trzy miesiÂące temu poszÂło pismo do Warszawy i czekam na rozprawĂŞ.

- CiĂŞta jest pani na tego Szymona!
- Bo prostÂą, wiejskÂą babĂŞ ze mnie zrobiÂł.

- A Renata Beger poszÂła do Majewskiego i wystÂąpiÂła w "Rozmowach w tÂłoku".
- O! Mo¿e ma z nim spó³kê.

- WyglÂądaÂło, Âże dobrze siĂŞ bawiÂła, gdy Âżartowano z Samoobrony...
- JeÂśli tak zrobiÂła, to powinna siĂŞ wytÂłumaczyĂŚ. Od rana telefony siĂŞ urywajÂą. Nasi dziaÂłacze sÂą bardzo niezadowoleni z poniedziaÂłkowego programu i popisĂłw Renaty. BĂŞdÂą w tej sprawie rozmawiali z szefem.

- A pani powie jej parê s³ów do s³uchu?
- No tak. Na pewno w Sejmie powaÂżnie porozmawiamy. Zapytam jÂą, po co tam poszÂła.

- I wtedy siĂŞ pani obrazi?
- Zapytam jÂą, bo programu nie oglÂądaÂłam. A moÂże jÂą ktoÂś zmusiÂł? (Âśmiech)

- ZmusiÂł? ÂŻartuje pani!
- PowaÂżny poseÂł nie powinien pojawiaĂŚ siĂŞ w tym kabarecie. Jak juÂż bardzo chciaÂła, to mogÂła wystÂąpiĂŚ w pierwszej czĂŞÂści programu.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Hehe, wiedziaÂłem, Âże to nie przejdzie bez echa, ale ja jestem za RenatÂą bo ma Âświetne poczucie humoru :D
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

Wed³ug mnie jak zwykle SuperExpress próbuje zrobiÌ aferê na si³ê - przytacza w tym artykule stare wywiady, a poza tym w rzeczywistoœci nic wielkiego siê nie dzieje - tytu³ "Szymon rozwala Samoobronê" to naprawdê wielkie nadu¿ycie. A wed³ug mnie sprawa wystêpu Renaty Beger w Rozmowach w T³oku nie wywo³a³a ¿adnej afery - opinia dziennikarzy wynika ze z³ego stosunku do panuj¹cych w³adz i uwa¿anie, ¿e czytelnicy tez maja takie zdanie, wiêc siê zainteresuj¹ tym felietonem... :P
www.wOBIEKTYWIE.prv.pl - nieoficjalna strona programu Szymon Majewski Show
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość