Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

I jak azotu teÂż
i jak helu :devil:
trzyma nas na gÂłodowych racjach-tylko ÂżebyÂśmy doÂżyli do nastĂŞpnych serwisĂłw i czekali na namiastkĂŞ uÂśmiechu -czym ostatnio nas raczy
Ta namiastka usmiechu jest jak sÂłony paluszek :xx: -pozwala przeÂżyĂŚ :neutral:
Jak mawiaj± prawdziwi twardziele "twardym -trzeba byæ nie MIÊTKIM"
WrĂłciÂłem wÂłaÂśnie z zawodĂłw off-roadowych :devil: Tak wiĂŞc speÂłniam kryterium twardziela :klamca: :aniol:
Notorycznie zdradzam jÂą z JoasiÂą Racewicz -dziÂś bĂŞdzie w ddtvn
:aniol: Noi jak ,doszÂła do skutku ta zdrada :spiewa:
Musimy byĂŚ draniami-kobiety kochajÂą siĂŞ w draniach
Masz racjĂŞ zmieniamy taktykĂŞ :uhh: Na draĂąskom :devil:
no i wszystko zepsuÂłeÂś
Przepraszam.PozwoliÂłem sobie na zbyt wiele :cicho:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Cytat:
I jak azotu teÂż

i jak helu :devil:
i jak dwutlenku wĂŞgla :devil:
Ta namiastka usmiechu jest jak sÂłony paluszek :xx: -pozwala przeÂżyĂŚ :neutral:
czasami jak jest w nastroju to zafunduje nam precelka :rozglada:
WrĂłciÂłem wÂłaÂśnie z zawodĂłw off-roadowych :devil: Tak wiĂŞc speÂłniam kryterium twardziela :klamca: :aniol:
A ja z pracy :spiewa:
Noi jak ,doszÂła do skutku ta zdrada :spiewa:
Z Joasia Racewicz zdrada zawsze wychodzi jak zwykle Âślicznie byÂła ubrana :rydzyk:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

i jak dwutlenku wĂŞgla
..i jak H2O :devil:
A ja z pracy
To teÂż twardziel jesteÂś :aniol:
Z Joasia Racewicz zdrada zawsze wychodzi jak zwykle Âślicznie byÂła ubrana
Niestety nie miaÂłem przyjemnoÂści oglÂądaĂŚ :spiewa: Same Joasie :aniol:

A co do tego precelka :P Precelek do precelka :P I zrobi siĂŞ z tego dobry obiad :P
To kiedy Joasia da nam jakiÂś temat o sobie do rozszarpania na forum :devil: :aniol:
Jutro? :uhh:
JakiÂś caps nowy by nie byÂł od rzeczy teÂż :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

.i jak H2O :devil:
i jak efektu cieplarnianego :lol2:
To teÂż twardziel jesteÂś :aniol:
nie bĂŞdĂŞ toczyÂł sporĂłw na ten temat :xx:
Niestety nie miaÂłem przyjemnoÂści oglÂądaĂŚ :spiewa: Same Joasie :aniol:
Z hebrajskiego imiĂŞ Joasia oznacza "Dar od Boga" :uhh: -ale Joasia nasza nie dobra nie chce zasÂłuÂżyĂŚ sobie na to imiĂŞ w naszych oczach -oczywiÂście
A co do tego precelka :P Precelek do precelka :P I zrobi siĂŞ z tego dobry obiad :P
ale suchy :nie:
To kiedy Joasia da nam jakiÂś temat o sobie do rozszarpania na forum :devil: :aniol:
mam nadziejĂŞ ze juÂż dziÂś :rydzyk: ma przecieÂż zakaz :cicho:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

i jak efektu cieplarnianego
jak zapalniczka ogieĂą,jak sucha studnia wody :devil: :spiewa:
nie bĂŞdĂŞ toczyÂł sporĂłw na ten temat
A wiĂŞc zostawiamy na boku ta kwestie-nie nam to oceniaĂŚ :stop:
Z hebrajskiego imiĂŞ Joasia oznacza "Dar od Boga" -ale Joasia nasza nie dobra nie chce zasÂłuÂżyĂŚ sobie na to imiĂŞ w naszych oczach -oczywiÂście
Albo moÂże wychodzi z zaÂłoÂżenia,Âże jest boginia i nic nie musi :spiewa:
MoÂże jest( :aniol: )moÂże nie( :nie: )-w tej chwili to ja nie widze tego-bo jak? :rozglada: JeÂśli Jej nie ma :spiewa:
ByĂŚ darem od Boga w naszych oczach-BEZCENNE :spiewa:
ale suchy
Suchy ,zimny ;( RzuciÂła by cos na ruszt dla nas wreszcie :spiewa:
Czekamy na uczte-na majĂłwkĂŞ :aniol:
mam nadziejĂŞ ze juÂż dziÂś ma przecieÂż zakaz
ZnajaĂŚ Âżycie to 23.00 jedyna szansa na nocna zmiane bluesa z JoasiÂą KryĂąkowskom :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

CoÂś mi siĂŞ wydaje ze postanowiÂła skrzandoliĂŚ na urlop :cicho: -Joasiu bardzo podpadÂłaÂś-ciekawe jak siĂŞ z tego wytÂłumaczysz :cicho: :spiewa: :x :wariat: :wariat: :<
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

No niestety dobrze Ci siĂŞ wydawaÂło :x
Joasia zrobiÂła nas w balona :spiewa:
Cz³owiek walczy z ca³a rodzin¹ o pilota ¿eby mieÌ przyjemnoœÌ pos³uchania informacji przekazywanych przez Joasiê a tu tylko us³ysza³ o 23 z sekundami"co ty to chcesz ogl¹daÌ-wiadomosci?" :neutral:
Joasiu a jak tak siĂŞ staraÂłem ;(
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Our Kid
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: czwartek 29 mar 2007, 23:59
Lokalizacja: Olesno/Wrocław

Post autor: Our Kid »

joasia jest ze mna na urlopie 8) ;)
no dobra jutro nadrobie zaleglosci i przeczytam ostatnie wasze posty bo narazie tylko ostatnie dwa przeczytalem!
anyway!
serdeczne pozdrowienia z pewnego uroczego miejsca przesylaja joasia i our kid! :lol:
elo!
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Joasia zrobiÂła nas w balona :spiewa:
Nie pierwszy raz i nie ostatni :xx:
Cz³owiek walczy z ca³a rodzin¹ o pilota ¿eby mieÌ przyjemnoœÌ pos³uchania informacji przekazywanych przez Joasiê a tu tylko us³ysza³ o 23 z sekundami"co ty to chcesz ogl¹daÌ-wiadomosci?" :neutral:
Joasiu a jak tak siĂŞ staraÂłem ;(
Joasia wcale nas nie docenia
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

nieeee jest tak Âźle,jestem przekonany,Âże nas docenia,co prawda in cognito,ale zaaawsze :D poza tym napewno jest nieÂśmiaÂła jak Jej uÂśmiech i nie chce siĂŞ przyznaĂŚ,Âże troszczy siĂŞ o swoich fanĂłw :P
daÂłem dzisiaj plamĂŞ,bo pomyliÂłem gÂłos Joasi z AnitÂą!!w ogĂłle nie powinienem siĂŞ do tego przyznawaĂŚ,szczegĂłlnie wam :D ale chcĂŞ mieĂŚ czyste sumienie :rydzyk: a to wszystko dlatego,Âże dziÂś w DnÂŻ jest Anita!co mnie caÂłkiem zaskoczyÂło!spodziewaÂłem siĂŞ wszystkich,tylko nie Jej :shock: bardziej prawdopodobne byÂło,Âże Krynia dziÂś bĂŞdzie dyÂżurowaĂŚ,bo przecieÂż,Ona zwykle pojawia siĂŞ w ÂświĂŞta.jak siĂŞ okazuje najwyraÂźniej nie w paĂąstwowe :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

poza tym napewno jest nieÂśmiaÂła
ÂŻeby wystapiĂŚ przed kilkuset tysiĂŞcznÂą widowniÂą to jej odwagi wystarcza :xx: a nas jest garstka :cicho:
daÂłem dzisiaj plamĂŞ,bo pomyliÂłem gÂłos Joasi z AnitÂą!
Jak jestem w kuchni i sÂłyszĂŞ jedynie telewizor to tez mi sie czasami zdarza pomyliĂŚ :hmm:
Ona zwykle pojawia siĂŞ w ÂświĂŞta.jak siĂŞ okazuje najwyraÂźniej nie w paĂąstwowe :D
Joasia z wyksztaÂłcenia jest politologiem wiĂŞc bardziej jÂą interesuje obchodzenie ÂświÂąt jakie politycy ustanowili :devil: :devil: :devil: :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

ÂŻeby wystapiĂŚ przed kilkuset tysiĂŞcznÂą widowniÂą to jej odwagi wystarcza a nas jest garstka
MoÂże nie wie,Âże ja tyle osĂłb oglada :stop: My zrobiliÂśmy pierwszy krok,zresztÂą caÂły czas robimy :spiewa: Joasi jak nie byÂło-tak nie ma. :nie:
Jak jestem w kuchni i sÂłyszĂŞ jedynie telewizor to tez mi sie czasami zdarza pomyliĂŚ
Mi teÂż.To znaczy Joasi nie pomyliÂłem jeszcze :aniol: Ale innych siĂŞ zdarza :rozglada: :spiewa:
Joasia z wyksztaÂłcenia jest politologiem wiĂŞc bardziej jÂą interesuje obchodzenie ÂświÂąt jakie politycy ustanowili
Joasia lubi chyba tylko politykĂłw :uhh:
NiedÂługo minie tydzieĂą bez Joasi :xx:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

MoÂże nie wie,Âże ja tyle osĂłb oglada :stop:
MoÂże lepiej Âżeby nie wiedziaÂła bo siĂŞ speszy i zacznie popeÂłniaĂŚ pomyÂłki na antenie -a tego byÂśmy nie chcieli :nie:
Joasiu oprĂłcz nas nikt CiĂŞ nie oglÂąda -nie panikuj :spiewa:
My zrobiliÂśmy pierwszy krok,zresztÂą caÂły czas robimy
Jak by te wszystkie kroki podliczyĂŚ to dystans maratonu by nam wyszedÂł :shock:
Joasi jak nie byÂło-tak nie ma. :nie:
u niej to norma
Joasia lubi chyba tylko politykĂłw :uhh:
Tak bo oni nie majÂą serca ,sÂą okrutni i bezwzglĂŞdni i nie liczÂą siĂŞ z nikim -Joasi tacy ludzie siĂŞ podobajÂą.
A my dobrzy ,wraÂżliwi sympatyczni to nie mamy Âżadnych szans aby zwrĂłciĂŚ uwagĂŞ Joasi :mhm:

[ Dodano: Sro Maj 02, 2007 6:03 pm ]
Ta dziewucha jest taka nie wdziĂŞczna ze zapomniaÂłem poinformowaĂŚ Âże temat o Joasi byÂł w pierwszej dziesiÂątce o najwiĂŞkszej iloÂści wpisĂłw a dziÂś widziaÂłem ze przesunĂŞÂła siĂŞ na dziewiÂąte miejsce-jaka nagroda nas za to spotyka ??- :cicho: szkoda mĂłwiĂŚ

[ Dodano: Sro Maj 02, 2007 7:51 pm ]
:mhm: :mhm: :mhm: :mhm:
wrĂłciÂła :shock: :shock: :shock:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

nie obĂŞdzie siĂŞ bez zÂłoÂśliwoÂści -wszystko wychodzi ÂśpiewajÂąco

Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

MoÂże lepiej Âżeby nie wiedziaÂła bo siĂŞ speszy i zacznie popeÂłniaĂŚ pomyÂłki na antenie -a tego byÂśmy nie chcieli
Joasiu oprĂłcz nas nikt CiĂŞ nie oglÂąda -nie panikuj
No tak gĂłra 10 osĂłb to oglÂąda :lol2:
Jak by te wszystkie kroki podliczyĂŚ to dystans maratonu by nam wyszedÂł
Musimy wykazywaĂŚ siĂŞ wrĂŞcz nieludzka ciepliwoÂścia :rozglada:
Ta dziewucha jest taka nie wdziĂŞczna ze zapomniaÂłem poinformowaĂŚ Âże temat o Joasi byÂł w pierwszej dziesiÂątce o najwiĂŞkszej iloÂści wpisĂłw a dziÂś widziaÂłem ze przesunĂŞÂła siĂŞ na dziewiÂąte miejsce-jaka nagroda nas za to spotyka ??- szkoda mĂłwiĂŚ
:brawa: Ale na Joasi to nie robi wraÂżenia-dopiero jak bĂŞdzie w pierwszej trĂłjce moÂże siĂŞ zainteresuje :spiewa: Taka ta nasza Joasia wymagajÂąca ;) ..

Nie sposób nie zauwa¿yæ-zreszt± jak juz wy¿ej napisa³e¶,¿e WRÓCI£A :aniol: :aniol: :aniol:
A ÂślicznoÂści prezentujÂą siĂŞ tak :aniol: :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..no to ukontentowani mo¿emy iœÌ spaÌ :aniol: :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Œlicznie wygl¹da³a i ³adnie siê uœmiecha³a ale na koniec ka¿dego serwisu i tego o 20-tej i o23-ej i o 23.30 nie uœmiechnê³a siê na po¿egnanie :cicho: odnios³em wra¿enie ¿e robi to celowo gdy¿ szybko odwraca³a g³owê-czy¿by Joasia wytoczy³a nam wojnê uœmiechow¹ :cicho: Jeœli to zemsta za nasze posty to informuje Ciê Joasiu ¿e istnieje wolnoœÌ s³owa i wolno nam pisaÌ co nam siê podoba. :shock:
My siĂŞ postaramy nie dokuczaĂŚ Ci a ty masz Âślicznie siĂŞ do nas uÂśmiechaĂŚ.
Joasiu wojny z nami nie wygrasz :cicho: :cicho: My jesteÂśmy opinia publiczna i to my tu rzÂądzimy :twisted:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Klaus i 24 gości