Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Anna juÂż zamieniÂła Blacku TwĂłj, jak wnioskujĂŞ ukochany, ParyÂż na... AnkarĂŞ :)

W koĂącu blog Anny na coÂś siĂŞ przydaÂł. DotÂąd wpisy na nim byÂły w wiĂŞkszoÂści o tematyce spoÂłeczno-politycznej, a te nieliczne prywaty nie odkrywaÂły przed nami, wiernymi fanami :) nic czego byÂśmy o Annie nie wiedzieli.

Jednak z ostatniego wpisu moÂżna dowiedzieĂŚ siĂŞ, myÂślĂŞ, czegoÂś nowego. Ja przynajmniej nie wiedziaÂłem, Âże Anna naleÂży do European Leaders Study Group.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Maciekw pisze:Anna juÂż zamieniÂła Blacku TwĂłj, jak wnioskujĂŞ ukochany, ParyÂż na... AnkarĂŞ :)
Bo ja wiem, czy ukochany? :D Raz byÂłem, ale wspomnienia z wizyty rzeczywiÂście pozostaÂły miÂłe :P O :D Ania w Ankarze? :o Nie miaÂłem wczoraj okazji przeglÂądaĂŚ blogĂłw, a tu taki news :D Uhuuhu ... :spiewa: To jak Ania wrĂłci nie poznamy jej :D Mam na myÂśli opaleniznĂŞ :lol2: JeÂśli oczywiÂście znajdzie czas miĂŞdzy tymi debatami na wypoczynek i opalanie :D Czego jej ÂżyczĂŞ :P
Jednak z ostatniego wpisu moÂżna dowiedzieĂŚ siĂŞ, myÂślĂŞ, czegoÂś nowego. Ja przynajmniej nie wiedziaÂłem, Âże Anna naleÂży do European Leaders Study Group.
:o Ja teÂż nie wiedziaÂłem :D Ale oczywiÂście cieszĂŞ siĂŞ rĂłwnieÂż bardzo mocno z tego, Âże dziĂŞki temu blogowi Ania mogÂła siĂŞ tym faktem pochwaliĂŚ :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

[quote="Black Jack '62"]Och Sylwio :D CzyÂżby znowu coÂś siĂŞ pochrzaniÂło :>

Nie, nie skÂąd :P To co siĂŞ wtedy pochrzaniÂło jest jak czarnobyl... (wiecej w mejlu)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A.I.W.L.I.S. pisze:Nie, nie skÂąd :P To co siĂŞ wtedy pochrzaniÂło jest jak czarnobyl... (wiecej w mejlu)
OK! Bomba :D Mail na pewno jak zwykle bardzo interesujÂący, ale na razie mogĂŞ siĂŞ tego jedynie domyÂślaĂŚ, bo moja wp poczta nie dziaÂła! :evil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

To jak Ania wrĂłci nie poznamy jej Mam na myÂśli opaleniznĂŞ JeÂśli oczywiÂście znajdzie czas miĂŞdzy tymi debatami na wypoczynek i opalanie Czego jej ÂżyczĂŞ
Ju¿ Anna, jak zapewne niektórzy zd¹¿yli zauwa¿yÌ, wróci³a do Polski i do pracy w tvn24 :)
Nie miaÂła jednak chyba W Turcji specjalnie czasu na opalanie, bo nie wyglÂądaÂła dziÂś jakoÂś przesadnie inaczej.
ByÂła taka jak zawsze, czyli... wiadomo jaka :)
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Nie no trochĂŞ opalenizny zÂłapaÂła.
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Opalenizny :> ChybaÂście Ani opalonej nie widzieli :> Zdaje siĂŞ, Âże jednak miaÂła inne, waÂżne ... waÂżniejsze rzeczy do roboty ;) Opalanie byĂŚ moÂże zostawiÂła na miesiÂąc miodowy :rozglada: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Taaaaa ... opalanie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:aniol:

CzytaliÂście ostatnie wpisy na blogu Ani? :) Jestem pod jeszcze wiĂŞkszym wraÂżeniem, niÂż na poczÂątku jej przygody z blogowaniem :) Takie odwaÂżne reprezentowanie swoich poglÂądĂłw podoba mi siĂŞ :) Ania zyskaÂła w moich oczach jeszcze wiĂŞcej :) ChoĂŚ nie wiem, czy w ogĂłle jej na tym zaleÂży? :lol: Ale ja jestem peÂłen podziwu :)
Kto by pomyÂślaÂł, Âże w tvn24 moÂże pracowaĂŚ osoba, ktĂłra nie wtĂłruje chĂłrowi krytykujÂącemu brutalnie i za wszystko obecnie panujÂących? :) Kto by pomyÂślaÂł? :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Black Jack '62 pisze:
CzytaliÂście ostatnie wpisy na blogu Ani? :) Jestem pod jeszcze wiĂŞkszym wraÂżeniem, niÂż na poczÂątku jej przygody z blogowaniem :) Takie odwaÂżne reprezentowanie swoich poglÂądĂłw podoba mi siĂŞ :) Ania zyskaÂła w moich oczach jeszcze wiĂŞcej :) ChoĂŚ nie wiem, czy w ogĂłle jej na tym zaleÂży? :lol: Ale ja jestem peÂłen podziwu :)
Kto by pomyÂślaÂł, Âże w tvn24 moÂże pracowaĂŚ osoba, ktĂłra nie wtĂłruje chĂłrowi krytykujÂącemu brutalnie i za wszystko obecnie panujÂących? :) Kto by pomyÂślaÂł? :D
Ja czytam kazdy mam w³¹czonego RSSa i blog siê robi naprawdê wartoœciowy. No i widaÌ, ¿e obdarzono j¹ "silnym krêgos³upem" i ma swoje pogl¹dy, nie jest jak chor¹giewka.
A ostatnio przeczyta³am sobie "Duœkê" Haliny Karolak i wiesz, Blacku, chyba Ty mi kiedyœ ironicznie zasugerowa³eœ napisanie ksi¹¿ki o AK, a wiêc mo¿e jednak siê za to zabiorê, co?
O tak! Napiszê ksi¹¿kê :D Nie no serio coœ mnie kolejny mur do przeskoczenia ci¹gnie...
Wysoki mur, bo ja nie wiem, co na to p. A...

P.S. ZauwaÂżuliÂście, ze p. A. zaczĂŞÂła odpowiadaĂŚ na komentarze? Fajnie, robi teÂż tak np. Agata Passent u siebie i zawsze mi siĂŞ to podobaÂło ;) Pozdrawiam.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Opalenizny ChybaÂście Ani opalonej nie widzieli
Dlaczego Blacku napisaÂłeÂś to w liczbie mnogiej? I dlaczego mam wraÂżenie, Âże po czĂŞÂści do mnie jest ta wypowiedÂź skierowana?
PrzecieÂż napisaÂłem, Âże Anna nie wyglÂąda pp powrocie przesadnie opalona :>

Natomiast odnosnie bloga, to dziĂŞki dzisiejszemu wpisowi wiadomo, takÂże, gdzie moÂżna spotkaĂŚ AnnĂŞ na rowerze :) - jedziemy do Warszawy w jakiÂś cieÂłpy weekend? ;)

Ps.
Sylwio, ja teÂż uÂżywam RSSa do czytania blogĂłw tvn24 :)
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Maciekw pisze: Natomiast odnosnie bloga, to dziĂŞki dzisiejszemu wpisowi wiadomo, takÂże, gdzie moÂżna spotkaĂŚ AnnĂŞ na rowerze :) - jedziemy do Warszawy w jakiÂś cieÂłpy weekend? ;)

Ps.
Sylwio, ja teÂż uÂżywam RSSa do czytania blogĂłw tvn24 :)
Ja nie do czytania, ale do sygnalizacji, ze siĂŞ nowy wpis pojawiÂł :)))

No ja mogĂŞ jechaĂŚ jak ktoÂś po mnie wpadnie do domku i mnie zabierze ;))
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze: Kto by pomyÂślaÂł, Âże w tvn24 moÂże pracowaĂŚ osoba, ktĂłra nie wtĂłruje chĂłrowi krytykujÂącemu brutalnie i za wszystko obecnie panujÂących? :) Kto by pomyÂślaÂł? :D
:o Moja siostra dokÂładnie to samo powiedziaÂła po lekturze Anny bloga :rozglada: ByÂła pod tak ogromnym wraÂżeniem Ani wpisu, Âże komentarz nawet napisaÂła :rozglada: a siostra moja na forach nigdy nie pisywaÂła :rozglada:
Wie ktoÂś czy Anna drugÂą turĂŞ wyborĂłw prezydenckich we Francji bĂŞdzie obsÂługiwaÂła :mhm:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Yakubek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 04 maja 2007, 09:29
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Yakubek »

Zastanawiam siĂŞ, czy Ania bĂŞdzie w ciÂągu najbliÂższego weekendu we Francji, gdzie dojdzie do rozstrzygniĂŞcia walki o fotel prezydenta tego kraju. Ma ktoÂś jakieÂś informacje na ten temat :?:
!!! Joanna Kryńska, Anna Jędrzejowska, Anna Kalczyńska, Brygida Grysiak, Jacek Pałasiński, Jakub Porada, Jarosław Kuźniar !!!
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Yakubek pisze:Zastanawiam siĂŞ, czy Ania bĂŞdzie w ciÂągu najbliÂższego weekendu we Francji, gdzie dojdzie do rozstrzygniĂŞcia walki o fotel prezydenta tego kraju. Ma ktoÂś jakieÂś informacje na ten temat :?:
Yakubek juÂż CiĂŞ lubiĂŞ, bo mĂłj ukochany braciszek (nierodzony niestety) ma tak na imiĂŞ ;D

Ale co Wy nie czytacie tych komentarzy pod wpisami?
Pani Anno, bĂŞdzie Pani relacjonowaĂŚ drugÂą turĂŞ wyborĂłw we ...
... Francji w najbliÂższÂą niedzielĂŞ?
~fan A.K.
/ 04.05.2007 11:40
Tak, bĂŞdĂŞ relacjonowaĂŚ. WyjeÂżdÂżam jutro. Pozdrawiam,
~Anna KalczyĂąska
/ 04.05.2007 12:37
A drugie, facet bezczelny po prostu, ale udeÂżyÂł w czuÂłe miejsce. KalczyĂąscy to kojachaca siĂŞ rodzina i oni siebie na wzajem bardzo broniÂą (sama tego na wÂłasnej skĂłrze raz doÂświadczyÂłam):
Pani Anno, a "po ktĂłrej stronie" byli Pani rodzice?
~Czerwoniak
/ 02.05.2007 12:29

Bardzo przepraszam, ale ta sugestia jest niestosowna. Rozumiem, Âże jej celem jest sprowokowanie mnie.
Otó¿ odpowiadam: moi rodzice nie stanowi¹ treœci tej dyskusji i nie ¿yczê sobie pytaù tego typu. Jeœli ma Pan w¹tpliwoœci co do mnie - proszê bardzo, zawsze chêtnie na nie odpowiem.

Poza tym Paùskie pytanie z tez¹ jest zupe³nie nietrafione, gdy¿ moi rodzice nigdy nie w³¹czali siê aktywnie (publicznie) w ¿ycie polityczne, a wielu prywatnych rozmowach byli zawsze bardzo zaanga¿owani po stronie opozycji. Swoje zaanga¿owanie i pasjê, z jak¹ podchodz¹ do spraw publicznych przekazali mnie. Uwagi proszê kierowaÌ jedynie pod moim adresem.

DziĂŞkujĂŞ,
z powaÂżaniem,
02.05.2007 14:57
~Anna KalczyĂąska
Pozdrowienia ;)
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

A.I.W.L.I.S. pisze: Ale co Wy nie czytacie tych komentarzy pod wpisami?
DziÂś tam nie zaglÂądaÂłam ;) DziĂŞki za info Sylwia ;) Skoro tak siĂŞ sprawy majÂą moÂżemy liczyĂŚ na mnĂłstwo wspaniaÂłych relacji :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

DÂżastina pisze:
A.I.W.L.I.S. pisze: Ale co Wy nie czytacie tych komentarzy pod wpisami?
DziÂś tam nie zaglÂądaÂłam ;) DziĂŞki za info Sylwia ;) Skoro tak siĂŞ sprawy majÂą moÂżemy liczyĂŚ na mnĂłstwo wspaniaÂłych relacji :tanczy:
DziÂś byÂł bardzo Âładny wpis.... Kurde aÂż mi sie jakoÂś miĂŞkko zrobiÂło, jak to mi ostatnio.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości