Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Yakubek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 04 maja 2007, 09:29
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Yakubek »

A.I.W.L.I.S. pisze:
Yakubek pisze:Zastanawiam siĂŞ, czy Ania bĂŞdzie w ciÂągu najbliÂższego weekendu we Francji, gdzie dojdzie do rozstrzygniĂŞcia walki o fotel prezydenta tego kraju. Ma ktoÂś jakieÂś informacje na ten temat :?:
Yakubek juÂż CiĂŞ lubiĂŞ, bo mĂłj ukochany braciszek (nierodzony niestety) ma tak na imiĂŞ ;D

Ale co Wy nie czytacie tych komentarzy pod wpisami?
Pani Anno, bĂŞdzie Pani relacjonowaĂŚ drugÂą turĂŞ wyborĂłw we ...
... Francji w najbliÂższÂą niedzielĂŞ?
~fan A.K.
/ 04.05.2007 11:40
Tak, bĂŞdĂŞ relacjonowaĂŚ. WyjeÂżdÂżam jutro. Pozdrawiam,
~Anna KalczyĂąska
/ 04.05.2007 12:37
Bardzo siĂŞ cieszĂŞ, Âże juÂż mnie polubiÂłaÂś, odwzajemniam sympatiĂŞ wobec Ciebie i braciszka :) DziĂŞkujĂŞ za informacjĂŞ i wskazĂłwkĂŞ, od dzisiaj zacznĂŞ czytaĂŚ komentarze pod wpisami :)
!!! Joanna Kryńska, Anna Jędrzejowska, Anna Kalczyńska, Brygida Grysiak, Jacek Pałasiński, Jakub Porada, Jarosław Kuźniar !!!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze:
A.I.W.L.I.S. pisze: Ale co Wy nie czytacie tych komentarzy pod wpisami?
DziÂś tam nie zaglÂądaÂłam ;) DziĂŞki za info Sylwia ;)
Ja czytam wszystko i widziaÂłem tĂŞ informacjĂŞ :D Sylwia jak zwykle ma najlepsze informacje z pierwszej rĂŞki :tanczy: I jak zwykle ( no moÂże poza tÂą o (nie)kontynuacji) SE :/ ) sÂą to informacje dla nas wyborne :tanczy: A ta ostatnia to nawet wyborcza :lol2:
Cudownie :P Tak myÂślaÂłem, miaÂłem takÂą nadziejĂŞ, Âże Ania przeprowadzi nas przez wybory we Francji 8) PierwszÂą turÂą zajĂŞÂła siĂŞ pierwszorzĂŞdnie, co nie oznacza wcale, Âże drugÂą zajmie siĂŞ drugorzĂŞdnie - wprost przeciwnie - znĂłw bĂŞdzie pierwszorzĂŞdnie :lol2:

JuÂż siĂŞ nie mogĂŞ siĂŞ tego ''R'' doczekaĂŚ :lol2:
Jak i Twojej ksi¹¿ki Sylwio :lol2: Ja mam nadziejê otrzymaÌ egzemplarz z wyprzedzeniem i ze specjaln¹ dedykacj¹ :lol2:

PS MaÌkuw - faktycznie b³êdnie Ciê podpi¹³em pod tych opalenizno nie-sceptyków - wybacz :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Uuuuuuuuuu :( WchodzĂŞ tu dziÂś z samego, jak dla mnie rzecz jasna, rana z nadziejÂą, Âże zobaczĂŞ tu mnĂłstwo capsĂłw z ParyÂża, a tu nic, ani jednego malutkiego capsa...

Na szczêœcie, sam wczoraj wieczorem wiadzia³em jedno, doœÌ d³ugie, bo kilkominutowe ³¹czenie z Ann¹ w Pary¿u :) Relacja ta by³a b. profesjonalna, du¿o lepsza ni¿ te pierwsze ³¹czenia z przed dwóch tygodni, widaÌ, ¿e Anna z czasem po doœÌ d³ugiej przerwie od reporterowania nabiera wprawy - ju¿ siê nie mogê doczekaÌ relacji z dzisiejszego wieczora :)

Sama Anna rĂłwnieÂż uroczo wyglÂądaÂła, w beÂżowym (?) pÂłaszczu, choĂŚ przyznajĂŞ, Âże wolĂŞ JÂą oglÂądaĂŚ w bardziej Âżywych kolorach, poniewaÂż nie wyglÂąda Ona wĂłwczas tak dojrzale.

Ps.
DziĂŞki Black :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Maciekw pisze:Uuuuuuuuuu :( WchodzĂŞ tu dziÂś z samego, jak dla mnie rzecz jasna, rana z nadziejÂą, Âże zobaczĂŞ tu mnĂłstwo capsĂłw z ParyÂża, a tu nic, ani jednego malutkiego capsa...
Jak¹œ naganê forumow¹ dla zawodowych capsiarzy trzeba by wpisaÌ :evil:
juÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ relacji z dzisiejszego wieczora :)
Ja te¿ :D Zw³aszcza jak wczoraj widzia³em i s³ysza³em jak Ania wspomina³a w ³¹czeniu z Paw³em ³¹czenie sprzed dwóch tygodni, po pierwszej turze :tanczy:
Sama Anna rĂłwnieÂż uroczo wyglÂądaÂła, w beÂżowym (?) pÂłaszczu, choĂŚ przyznajĂŞ, Âże wolĂŞ JÂą oglÂądaĂŚ w bardziej Âżywych kolorach, poniewaÂż nie wyglÂąda Ona wĂłwczas tak dojrzale.
I staÂło siĂŞ :lol: Tak jakby specjalnie dla ciebie Ania zaÂłoÂżyÂła czerrrrrwonÂą marynarĂŞ :lol2:
Ale ja nie twierdzĂŞ, Âże w tamtym prochowcu wyglÂądaÂła dojrzale :> Raczej tak dystyngowanie :D W czerwieni teÂż nie gorzej, ale tamten strĂłj mi wcale a wcale nie wadziÂł :)
A relacje faktycznie takie, jak siĂŞ tego spodziewaÂłem, czyli fenomenalne 8)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Jak¹œ naganê forumow¹ dla zawodowych capsiarzy trzeba by wpisaÌ
Zgadzam siĂŞ. Bardzo siĂŞ nieÂładnie wobec nas zachowali :]
staÂło siĂŞ Tak jakby specjalnie dla ciebie Ania zaÂłoÂżyÂła czerrrrrwonÂą marynarĂŞ
Taaa, akurat dla mnie ;) Ale i tak siĂŞ cieszĂŞ :)
A relacje faktycznie takie, jak siĂŞ tego spodziewaÂłem, czyli fenomenalne
Zgadzam siĂŞ. Ostatnia relacja po ~ 15:10, jakÂą miaÂłem okazjĂŞ widzieĂŚ, byÂła fantastyczna.
Dawno nie widziaÂłem tak ciekawej, Âżywej rozmowy na antenie tvn24 :)
PeÂłen profesjonalizm i niezwykÂły urok w postaci, jak to Ty Black nazywasz, hollywoodzkich uÂśmiechĂłw na koniec :)

AÂż szkoda, Âże tak rzadko moÂżna AnnĂŞ w takiej roli oglÂądaĂŚ.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Maciekw pisze:
Jak¹œ naganê forumow¹ dla zawodowych capsiarzy trzeba by wpisaÌ
Zgadzam siĂŞ. Bardzo siĂŞ nieÂładnie wobec nas zachowali
No to macie ÂżebyÂście nas nie wyzywali od najgorszych :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

:> co to siĂŞ dzieje z tymi capsiarzami, :nie: trzeba nimi porzÂądnie potrzÂąsn¹Ì, Âżeby rzucili jakimÂś przyjemnym dla oka obrazem :D WidziaÂłam Ani relacjĂŞ, a wÂłaÂściwie to dwie relacje :) w Raporcie Wieczornym – cudowne, wokó³ niej takie zamieszanie, taki gwar, radoœÌ ÂświĂŞtujÂących zwyciĂŞstwo Sarko, a ona tak dzielnie i profesjonalnie przekazywaÂła nam informacje :brawa: Jednego jednak nie mogĂŞ jej wybaczyĂŚ :uhh: Dlaczego mĂłwiÂła, Âże stoi na Placu Zgody, ja tak uwielbiam kiedy ona mĂłwi La Concorde :lol2:
WidzĂŞ iÂż Panowie o strojach Anny rĂłwnieÂż dyskutujÂą, pozwolĂŞ sobie swojÂą opiniĂŞ wyraziĂŚ :rozglada: Anna to zdecydowanie najlepiej ubrana niewiasta w tvn24 :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Obrazek

[ Dodano: Pon Maj 07, 2007 6:06 pm ]
Anna, prawdopodobnie, widz¹c moje i Blacka niezadowolenia z pracy forumowych capsiarzy postanowi³a przyjœÌ nam z pomoc¹ ;) i zamieœci³a swoje zdjêcia z wyborów w Pary¿u na blogu:

Obrazek Obrazek Obrazek
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

WidaĂŚ, Âże Ania coraz lepiej radzi sobie w blogowaniu.
RadzĂŞ rzeczywiÂście zaopatrzyĂŚ siĂŞ w RSSa - znacznie uÂłatwia i zawsze powiadomi o nowym wpisie, jeÂśli ktĂłryÂś z blogowiczĂłw/blogowiczek tvn24 takowy zamieÂści.
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Capsy

Post autor: Maciekw »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

To ja moÂże jeszcze dodam najÂświeÂższe capsy porankowe:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

Podsumowuj¹c ostatnie wydarzenia we Francji a w³aœciwie ci¹g relacji z wyborów Pani Ani nale¿¹ siê WIELKIE BRAWA! :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :tanczy: Pe³en profesjonalizm! Przelotnie widzia³am tez relacje w publicznej i hmmmm nie umywaj¹ siê do relacji Tvn'u (bez urazy dla tych którym siê podoba³y :) )

DziÂś ParyÂż w deszczu, przed chwilÂą informacjĂŞ o zamieszkach :( Podali, Âże Tvn jako jedyna stacja te zamieszki wczorajsze nagraÂł, czego siĂŞ nie robi dla pracy :hmm: :D

Zmykam dobrze ze dziœ do pracy póŸniej zerknê na pocz¹tek Dn¯ ale pewnie Pana Jarka dziœ nie bêdzie ;( ale Pan Jakub te¿ jest w porz¹dku :D :D :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Maciekw pisze:Anna, prawdopodobnie, widz¹c moje i Blacka niezadowolenia z pracy forumowych capsiarzy postanowi³a przyjœÌ nam z pomoc¹ ;) i zamieœci³a swoje zdjêcia z wyborów w Pary¿u na blogu:
JeÂśli tak byÂło, to ja nawet z pojawiajÂących siĂŞ capsĂłw nie jestem zadowolony :lol: :lol:
ChcĂŞ wiĂŞcej zdjĂŞĂŚ obrazujÂących behind the scenes :plus:

Wow :o Myœla³em, ¿e bardziej to ju¿ blog Ani spodobaÌ nie siê nie mo¿e :o W jakim b³êdnym przekonaniu ¿y³em :szalony: Œwietny i trafiony pomys³ z tymi fotkami :brawa: Ania na ka¿dym wygl¹da piêknie :)
NabraÂłem jeszcze wiĂŞkszej ochoty, by czĂŞÂściej reporterskÂą pracĂŞ w wykonaniu Ani mĂłc oglÂądaĂŚ :) Lecz dziÂś nie widziaÂłem Âżadnej relacji ;( Dlaczego nie byÂło w Faktach? :uhh: Dlaczego nie byÂło w raporcie? :uhh:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Capsy - DnÂŻ

Post autor: Maciekw »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Re: Capsy - DnÂŻ

Post autor: Black Jack '62 »

Capsy bardzo Âładne - nie moÂże byĂŚ inaczej :lol2: Tyle jestem w stanie o wczorajszym dniu na Âżywo napisaĂŚ :neutral:

No, moÂże jeszcze coÂś ;) CoÂś traktujÂącego o biaÂłej ... marynarze :D PrzypomniaÂła mi ona, a wÂłaÂściwie to jej kolor ;) o Âślubie Ani, ktĂłry juÂż na tygodniach :o
A to oznacza póŸniejsz¹ roz³ ... nawet nie chcê koùczyÌ :uhh:

Mam nadziejĂŞ, Âże pan Maciek szybko nam AniĂŞ ''zwrĂłci'' :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości