Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

pawell pisze:Szkoda tylko, Âże to takie pojedyĂącze przypadki. :roll: Wczoraj w "WiadomoÂściach" teÂż siĂŞ chwalili, Âże w ktĂłryÂś dzieĂą byli najlepsi. :roll:
Jejku, jakby jeszcze by³o siê czym chwaliÌ - ju¿ sam fakt, ¿e "Fakty" ( :D ) w kwietniu osi¹gaj¹ wyniki powy¿ej 4 milionów œwiadczy o ich sukcesie i o tym, ¿e pozycja "Wiadomoœci" jest raczej s³aba jak nigdy. Warto przytoczyÌ przy tej okazji chocia¿by wyniki ze œrody, gdy okaza³o siê, ¿e mamy EURO 2012 - dziennik TVN ogl¹da³o 4,26 mln, "Wiadomoœci" w³¹czy³o jedynie milion osób wiêcej. Udzia³y kolejno niemal 33 i 37 proc. (za WirtualneMedia.pl).
No i czwartkowy triumf programu informacyjnego TVN, rezultat "Wiadomoœci" - jak siê okaza³o - niesamowicie mierny jeœli nielepszy od "Faktów".. To cieszy, zw³aszcza, ¿e w³aœnie czwarte wydanie w tygodniu przygotowane przez Styœkê potrafi³o urzec widzaa (tzn mnie) niezwykle. Niepowtarzalne jak zawsze zapowiedzi materia³ów przez prowadz¹c¹, te z kolei bez zarzutu, ¿adnych pominiêÌ - brawo!

Tak sobie pomyÂślaÂłem rĂłwnieÂż , Âże o 19:30 zaprezentujÂą swoje dane - i tu poprawka Pawle, jak poinformowano to przez caÂły tydzieĂą \\' miaÂły o 1,7 mln oglÂądajÂących wiĂŞcej niÂż "19." (rzekomo 4,6 do 2,9?!) - statystyki za TVP OBOP :devil:
Tymczasem na planszy "faktowej" b³¹d - nie AGB Polska, a AGB Nielsen Media Research.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Kamil Durczok wyleciaÂł dziÂś do Afganistanu. WedÂług faktowskiego grafika w tym tygodniu wÂłaÂśnie Durczok miaÂł prowadziĂŚ Fakty. Czy to oznacza, Âże jedno z najbliÂższych wydaĂą FaktĂłw zostanie nadane z Afganistanu? :roll:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JeÂśli juÂż, to pewnie tylko czĂŞÂściowo.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Chyba raczej w caÂłoÂści. ByÂła reklamĂłwka FaktĂłw z Afganistanu we wtorek o 19. Tylko dlaczego Wy jeszcze o tym nie wiecie? :mhm:
Pozdrawiam, Filip
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak to nie wiemy?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

A z jakiej okazji akurat we wtorek Fakty z Afganistanu? :arrow:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

arrow pisze:A z jakiej okazji akurat we wtorek Fakty z Afganistanu? :arrow:
We wtorek polskie wojska zaczynajÂą misjĂŞ w Afganistanie. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Fakty z Afganistanu zapowiadaja siĂŞ interesujÂąco. To chyba rekompensata z to, Âże wydarzenia o wyborach w Francji byÂły w ParyÂżu.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

arrow pisze:A z jakiej okazji akurat we wtorek Fakty z Afganistanu? :arrow:
MoÂże z takiej, Âże akurat poleciaÂł tam z wizytÂą minister SzczygÂło i byÂło siĂŞ z kim zabraĂŚ. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Greg Haus pisze:Fakty z Afganistanu zapowiadaja siĂŞ interesujÂąco. To chyba rekompensata z to, Âże wydarzenia o wyborach w Francji byÂły w ParyÂżu.
Jaka rekompenstata? :? Przecie¿ takiego programu nie mo¿na zaplanowaÌ z dnia na dzieù. :/ Gdy polskie wojskie zaczyna³y misjê w Iraku równie¿ by³o specjalne wydanie "Faktów" (akurat nie on-location), wtedy tak¿e Tomasz Lis i Bogdan Rymanowskim przez pó³ nocy prowadzili specjalne wydanie programu. Potem, gdy strefa stabilizacyjna w Iraku mia³a przejœÌ pod polskie dowództwo "Fakty" zosta³y nadane z Bagdadu. Lis zdecydowa³ siê na "Wydarzenia" z Pary¿a tylko dlatego, bo Polsat zacz¹³ wspó³pracê z France24.
ÂŁukasz pisze:MoÂże z takiej, Âże akurat poleciaÂł tam z wizytÂą minister SzczygÂło i byÂło siĂŞ z kim zabraĂŚ. :D :D :D
To tylko siĂŞ cieszyĂŚ, Âże Durczok nie leciaÂł z premierem. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

POpieram pisze:Lis zdecydowa³ siê na "Wydarzenia" z Pary¿a tylko dlatego, bo Polsat zacz¹³ wspó³pracê z France24.
Oj, chyba nie tylko dlatego. :lol: Jak Lis robi³ specjalne wydania "Faktów" z Berlina, czy Moskwy, gdy tam by³y wybory, to nie by³o zwi¹zane z ¿adn¹ wspó³prac¹. Chociaz owszem, w Moskwie ta nieoficjalna wspó³praca by³a z niemieck¹ stacj¹. :D Oczywiœcie mo¿emy sobie po¿artowaÌ twierdz¹c, ¿e g³ównym powodem by³a chêÌ spêdzenia wspólnego weekendu w Pary¿u. :lol:
POpieram pisze:To tylko siĂŞ cieszyĂŚ, Âże Durczok nie leciaÂł z premierem. :D
Chodzi Ci o to, Âże premier ma ostatnio trudnoÂści, Âżeby gdziekolwiek w tamte rejony dolecieĂŚ? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

£ukasz pisze:Jak Lis robi³ specjalne wydania "Faktów" z Berlina, czy Moskwy, gdy tam by³y wybory, to nie by³o zwi¹zane z ¿adn¹ wspó³prac¹.
Masz racjê, ale "Wydarzenia" z Pary¿a by³y zwi¹zane z wspó³prac¹ Polsatu z France24. Poza tym jakoœ sobie nie przypominam, by w trakcie wyborów w Niemczech, czy we W³oszech "Wydarzenia" by³y nadawane z tych paùstw. I proszê nie porównuj tego, co Lis robi³ w TVN, a co robi w Polsacie. W "Faktach" Lis by³ dziennikarzem, najlepszym dziennikarzem - teraz jest politykiem.
ÂŁukasz pisze:Chodzi Ci o to, Âże premier ma ostatnio trudnoÂści, Âżeby gdziekolwiek w tamte rejony dolecieĂŚ? :D
Tak, zgadza siĂŞ.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

POpieram pisze:
Greg Haus pisze:Fakty z Afganistanu zapowiadaja siĂŞ interesujÂąco. To chyba rekompensata z to, Âże wydarzenia o wyborach w Francji byÂły w ParyÂżu.
Jaka rekompenstata? :? PrzecieÂż takiego programu nie moÂżna zaplanowaĂŚ z dnia na dzieĂą. :/
Ale mi nie chodzi o to, ¿e to odwet na polsacie. Chodzi o to, ¿e bêdzie to rekompensata dla mnie za to, ¿e fakty o wyborach nie by³y z Pary¿a. ¯a³owa³em, ¿e tak sie nie sta³o - bo te wybory œledzi³a ca³a Europa. No ale nie wracajmy do tego - ciesze siê , ¿e te fakty bêd¹ wyj¹tkowe - choÌ okazja doœÌ nie weso³a... A tak nawiasem mówi¹c to czy Wydarzenia te¿ bêda z Afganistanu?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ÂŻaÂłowaÂłem, Âże tak sie nie staÂło - bo te wybory ÂśledziÂła caÂła Europa.

Ale nie ca³a Polska. "Wydarzenia" z Pary¿a mia³y bodaj dwukrotnie ni¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ, ni¿ "Fakty" z Warszawy. Bo przesad¹ jest mówienie przez 25 minut w 25minutowym programie o wyborach we Francji.
Co innego TVN24, gdzie jest miejsce na debatĂŞ, dokÂładnÂą analizĂŞ itd. Tam byÂło specjalne wydanie raportu i magazynu. Ale natargetowane na konkretnÂą widowniĂŞ.

No ale nie wracajmy do tego - ciesze siê , ¿e te fakty bêd¹ wyj¹tkowe - choÌ okazja doœÌ nie weso³a...

Pewnie oka¿e siê to samo co z "Wydarzeniami". Ludzie chwilê obejrz¹, a potem prze³¹cz¹. Chyba, ¿e pó³ programu poœwiêc¹ na pozosta³e wiadomoœci. Bo jednak polska misja w Afganistanie, nie jest tematem, który szalenie czaruje Polaków.

Co nie zmienia faktu, Âże organizacja "FaktĂłw" z Kabulu naprawdĂŞ jest godne pochwaÂły. Nawet jeÂśli wyniki oglÂądalnoÂści nie bĂŞdÂą rewelacyjne. Tak samo z "Wydarzeniami" - naleÂży pochwaliĂŚ, ale brak sukcesu byÂł oczywisty.
Awganistanu?

Afganistanu raczej. WidzĂŞ Âże juÂż dzisiaj materiaÂł z Afganistanu - Maciek Woroch. A Wydarzenia zapewne nie. Bo to nie jest Âżaden nadzwyczajny wÂątek.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Jutro goÂściem "FaktĂłw" bĂŞdzie m.in. Aleksander SzczygÂło.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości