Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Jacek PaÂłasiĂąski do Anny [cytat z pamiĂŞci]:
(...) trwajÂą przygotowania do konkursu Miss World(?), w ktĂłrym sama mogÂłabyÂś wystartowaĂŚ(...)
:D :D :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Maciekw pisze:Jacek PaÂłasiĂąski do Anny [cytat z pamiĂŞci]:
(...) trwajÂą przygotowania do konkursu Miss World(?), w ktĂłrym sama mogÂłabyÂś wystartowaĂŚ(...)
:D :D :D
Pan Jacek bardzo szarmancki jest wzglêdem swoich piêknych redakcyjnych kole¿anek :P Mam nadziejê, ¿e dostaje za to jak¹œ premiê :lol2:

Ania dziÂś tylko w raporcie, czy caÂły Âżywy dzieĂą urzĂŞdowaÂła? :D
ZnĂłw w biaÂłym Âżakiecie :P widaĂŚ, Âże wczuwa siĂŞ na maxa w rolĂŞ ... Panny MÂłodej :szalony:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ania dziÂś tylko w raporcie, czy caÂły Âżywy dzieĂą urzĂŞdowaÂła?
CaÂły dzieĂą byÂła.
ZnĂłw w biaÂłym Âżakiecie widaĂŚ, Âże wczuwa siĂŞ na maxa w rolĂŞ ... Panny MÂłodej
W œrodê by³a na ró¿owo (?), a w czwartek bodaj¿e na niebiesko, wiêc z tym wczuwaniem siê nie przesadzaj :P

[ Dodano: Sob Maj 19, 2007 2:03 pm ]
Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No proszĂŞ, a jednak wrĂłciÂła :) JuÂż od poczÂątku tygodnia na wÂłaÂściwym miejscu :tanczy: Czyli za prezenterskim stoÂłem :D
A ja myÂślaÂłem, Âże Ania juÂż znikÂła przed Âślubem :lol2:

A propos, nie wiecie, kiedy dok³adnie œlubowaÌ bêdzie wiernoœÌ i uczciwoœÌ ma³¿eùsk¹ Maciejowi? :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazujÂą na to, Âże jeszcze w tym tygodniu :]
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Wow :lol2: No to super :jupi:
Podobno w rozmowie z Jackiem Pa³asiùskim w poniedzia³kowym raporcie Ania wyzna³a, ¿e w niedzielê, tê niedzielê bêdzie ju¿ w podró¿y poœlubnej :szalony:

Ciekawe, czy juÂż ma za sobÂą wieczĂłr panieĂąski? :szalony:
A jeÂśli tak, to czy grzeczna byÂła? :lol2:

O! WÂłaÂśnie raport zaczyna prowadziĂŚ :D Moze jeszcze czegoÂś, a choĂŚby odnoÂśnie wieczoru panieĂąskiego dowiemy? :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Oj Black, za duÂżo byÂś chciaÂł wiedzieĂŚ :)

Lepiej pomyÂśl, czy w jakieÂś gazecie bĂŞdzie info (najlepiej ze zdjĂŞciami) z tej ceremonii... :mhm:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Super Express pisze:Ach, co to byÂł za Âślub!

W warszawskim koœciele Wizytek zaroi³o siê od gwiazd. W sobotê przysiêgê ma³¿eùsk¹ z³o¿yli sobie dziennikarka TVN 24 Anna Kalczyùska i szef TVN Turbo Maciej Maciejowski.

Pan Maciej chciaÂł do Âślubu pojechaĂŚ odkrytym dwuosobowym MG. Ale pogoda pokrzyÂżowaÂła plany i pan mÂłody przywiĂłzÂł narzeczonÂą czerwonym pontiakiem z 1927 roku. PannĂŞ mÂłodÂą do oÂłtarza poprowadziÂł ojciec, aktor Krzysztof KalczyĂąski (70 l.). Mama prezenterki, aktorka Halina Rowicka (56 l.), nie potrafiÂła ukryĂŚ wzruszenia. WÂśrĂłd goÂści wypatrzyliÂśmy m.in. JustynĂŞ Pochanke i AnitĂŞ Werner z TVN, aktorkĂŞ ZofiĂŞ CzerwiĂąskÂą i dziennikarkĂŞ ZofiĂŞ CzernickÂą.

Obrazek
MÂłodej parze gratuluje Justyna Pochanke
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

AAAAAAAAAAAAAAA :shock: :P :P :P
Jaka Âśliczna Panna MÂłoda :)
WiedziaÂłem, Âże Ania bĂŞdzie piĂŞknie wyglÂądaĂŚ :szalony:
No i ju¿ nam Aniê Maciej ''sprz¹tn¹³'' - mam nadziejê, ¿e dobrze siê bawi podczas podró¿y :)

I Anita byÂła na Âślubie :P A jednak naprawdĂŞ mocno siĂŞ przyjaÂźniÂą :)
Cudownie - chyba sie wzruszyÂłem ;( :)

A nie ma to wiĂŞkszej iloÂści fotek? :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Wszystkiego najlepszego mÂłodej parze :)
Jaka Âśliczna Panna MÂłoda
WiedziaÂłem, Âże Ania bĂŞdzie piĂŞknie wyglÂądaĂŚ
Ja teÂż :) Szkoda, Âże tylko jedno zdjĂŞcie jest w SE i do tego takie maÂłe... ale z drugiej strony na Ich miejscu nie chciaÂłbym chyba aby caÂła Polska oglÂądaÂła mĂłj Âślub :mhm:
I Anita byÂła na Âślubie A jednak naprawdĂŞ mocno siĂŞ przyjaÂźniÂą
ÂŻe co? PrzyjaÂźniÂą siĂŞ? Jednak? Mocno? :P

PS.
Ciekawe kto zÂłapaÂł bukiet :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Maciekw pisze:Wszystkiego najlepszego mÂłodej parze :)
No jasne :lol2: ZapomniaÂłem o Âżyczeniach :hmm: Ale to moÂże dlatego, Âże w tĂŞ samÂą sobotĂŞ tyle razy skÂładaÂłem innej mÂłodej parze najserdeczniejsze Âżyczenia :szalony: i wznosiÂłem toasty za zdrowie i powodzenie :szalony:
WiedziaÂłem, Âże Ania bĂŞdzie piĂŞknie wyglÂądaĂŚ
Masz racjê, to by³o do przewidzenia :P M¹¿ ... :szalony: Ani wydaje siê byÌ dumny z takiej ¿ony :szalony:
Ja teÂż :) Szkoda, Âże tylko jedno zdjĂŞcie jest w SE i do tego takie maÂłe... ale z drugiej strony na Ich miejscu nie chciaÂłbym chyba aby caÂła Polska oglÂądaÂła mĂłj Âślub :mhm:
Ja :roll: a ja nie wiem, czy bym chcia³, czy nie :devil: Nie wiem jak Ty, ale ja publiczn¹ osob¹ nie jestem, ale Ania tak :) Z ca³¹ stanowczoœci¹ :) Wiêc dlatego zdjêcie siê pojawi³o na pewno za jej przyzwoleniem :) Zatem szkoda, ¿e tylko jedno ;(

ÂŻe co? PrzyjaÂźniÂą siĂŞ? Jednak? Mocno? :P

PS.
Ciekawe kto zÂłapaÂł bukiet :)
Bardzo mnie cieszy ta przyjaŸù :P

A co do bukietu, to mam cichÂą nadziejĂŞ, Âże Anita zÂłapaÂła :tanczy: W koĂącu pewnie byÂła tam najwyÂższa :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Teraz "Fakt":

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

pawell pisze:Teraz "Fakt"

PominĂŞ ten fragment o spadajÂącym welonie, bo i tak nie wierzĂŞ w te zabobonne przepowiednie :spiewa:

Kolejna Âśliczna fotka :P :P
Ale mo¿e nale¿a³o jak¹œ bardziej stabiln¹ fryzurkê zrobiÌ :rozglada:
ChoĂŚ w tej wyglÂąda Ania oszaÂłamiajÂąco :szalony:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

SpadajÂący welon? :mhm: Maciek Mazur na swoim blogu teÂż coÂś o spadajÂącym welonie pisaÂł... ciekawe, czy to tylko taki zbieg okolicznoÂści.... :mhm:
Kania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: piątek 01 gru 2006, 18:41

Post autor: Kania »

Pani Anna nie mia³a d³ugiego urlopu po œlubie. Pojawi³a siê na wizji. Oj nie dadz¹ dziennikarzom odpocz¹Ì.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości