Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nasza fantazja co do zmian fryzur Joasi jest olbrzymia Ale jakby coÂś nie wyszÂło-a zawsze jest takie ryzyko -to musielibyÂśmy to pewien czas znosiĂŚ WiĂŞc narazie nie ryzykujmy
MoÂże Joasia oszpeci sobie jakoÂś wÂłosy, Âżeby siĂŞ od niej odczepiĂŚ i Âżeby przestaÂła siĂŞ nam podobaĂŚ :rozglada:
Nie wiem tylko czu to jest moÂżliwe :nie:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

MoÂże Joasia oszpeci sobie jakoÂś wÂłosy, Âżeby siĂŞ od niej odczepiĂŚ i Âżeby przestaÂła siĂŞ nam podobaĂŚ
No wiesz... :shock: ... ¿ebym siê poci¹³ z ¿alu.... ;(
Sytuacja odwrotna, niÂż w przypadku Anny J :?:
Nigdy w Âżyciu, chociaÂż , jak pokazujÂą liczne przykÂłady , piĂŞkne kobiety uwielbiajÂą siĂŞ oszpecaĂŚ, na przykÂład , wstrĂŞtnÂą grzywÂą wchodzÂącÂą do oczu :twisted:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:MoÂże Joasia oszpeci sobie jakoÂś wÂłosy, Âżeby siĂŞ od niej odczepiĂŚ i Âżeby przestaÂła siĂŞ nam podobaĂŚ
Nawet o tym nie mĂłwmy bo jeszcze skorzysta z tych "rad" :cicho:
Nigdy w Âżyciu, chociaÂż , jak pokazujÂą liczne przykÂłady , piĂŞkne kobiety uwielbiajÂą siĂŞ oszpecaĂŚ, na przykÂład , wstrĂŞtnÂą grzywÂą wchodzÂącÂą do oczu
WidzĂŞ,Âże wpisuje siĂŞ idealnie w postrzeganiu przez Ciebie grzywek :aniol:

Hmm to jakÂą Joasie Nam jeszcze przypomnisz :mhm: :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Hmm to jakÂą Joasie Nam jeszcze przypomnisz
Dzisiaj ( a moÂże jutro, nie wiem jak z czasem, bo muszĂŞ zrobiĂŚ "montaÂż" :lol2: ) , w Kinie KrĂłtkich FilmĂłw, z cyklu "Joasia. Dziewczynka, ktĂłra zostaÂła GwiazdÂą", zobaczycie ( mam nadziejĂŞ ) mix p.t. "Joasia - KrĂłlowa UÂśmiechu". Czekajcie cierpliwie .... :cicho:

[ Dodano: PiÂą Lip 13, 2007 12:25 am ]
Zmiana planu....
Zanim przypomnĂŞ Joasie uÂśmiechniĂŞtÂą , dziÂś przypomnĂŞ jedno z moich najbardziej ulubionych wcieleĂą Joasi - ZimnÂą KrĂłlowÂą

[ Dodano: PiÂą Lip 13, 2007 12:30 am ]
.... chcia³em napisaÌ "Zimn¹ Królow¹ Œniegu" - perwersyjne piêkno , warte przypomnienia. Szkoda tylko, ¿e rozdzielczoœÌ, do jakiej musia³em skompresowaÌ film, aby mia³ rozs¹dn¹ wielkoœÌ, nie pozwala dostrzec szczegó³ów tego lodowatego piêkna.....
http://www.savefile.com/files/883364

[ Dodano: PiÂą Lip 13, 2007 1:18 am ]
....a teraz porównajcie to z tym materia³em, starszym o ponad pó³ roku.
http://www.savefile.com/files/883457
Porównajcie barwê g³osu w obu filmikach. S³ychaÌ wyraŸnie, jak Joasia potrafi³a zmieniÌ barwê g³osu, z nieprzyjemnej, nosowej, na bardziej mi³¹ dla ucha :tanczy:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Joasiu wcale za tobÂą nie tĂŞskniĂŞ :spiewa: :spiewa: :spiewa:

Joasiu muszê Ci siê przyznaÌ ¿e mam now¹ mi³oœÌ :shock:
Ale nie na piszĂŞ kto to bo chÂłopaki znowu nazwÂą jÂą lafiryndÂą :devil:

Joasiu nie martw siĂŞ jak wrĂłcisz to ja do Ciebie wrĂłcĂŞ :devil:
Wiem jak dziaÂłam Ci na nerwy i nie odmĂłwiĂŞ sobie tej przyjemnoÂści :devil:

Musisz wiedzieĂŚ Âże bardzo tĂŞsknie za twojÂą skwaszonÂą minÂą :hyh:

Joasiu tylko siĂŞ nie zapomnij i przez przypadek nie uÂśmiechnij siĂŞ do nas :cicho: .bo nie chcÂący wszystko popsujesz :devil:

[ Dodano: PiÂą Lip 13, 2007 2:16 am ]
Epsztajnek -a masz uÂśmiechniĂŞtÂą JoasiĂŞ??? :rydzyk:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ale siĂŞ cicho zrobiÂło w Joasiowym wÂątku...
"ZimnÂą KrĂłlowÂą ÂŚniegu" - perwersyjne piĂŞkno , warte przypomnienia.
RzeczywiÂście, Zimna KrĂłlowa to chyba wcielenie Joasi, ktĂłre podoba mi siĂŞ najbardziej :aniol:
Joasiu wcale za tobÂą nie tĂŞskniĂŞ
A kto by tam za niÂą tĂŞskniÂł... :devil:

Ps. Kiedy Joasia koĂączy zdanie to nie domyka paszczy do koĂąca i wychodzi taki Âśmieszny dziubek, jak u rybki, ktĂłra prĂłbuje zÂłapaĂŚ tlen.
Aha, przyznam siĂŞ, Âże oglÂądajÂąc video robiÂłem sobie strzaszne Âżarty z Joasi. Mianowicie zwiĂŞkszaÂłem tempo nagrania- extra wraÂżenie taka 'szybka' AÂśka.

A jak chcecie zobaczyÌ Aœke pijan¹ :devil: , to zwolnijcie szybkoœÌ odtwarzania. Niez³a pompa z Joasi- alkoholiczki.

Joasiu, pamiĂŞtaj- nie obraÂżaj siĂŞ, to tylko takie Âżarty!! :P
CaÂłusy dla Ciebie :*
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ps. Kiedy Joasia koĂączy zdanie to nie domyka paszczy do koĂąca i wychodzi taki Âśmieszny dziubek, jak u rybki, ktĂłra prĂłbuje zÂłapaĂŚ tlen.
Tu siĂŞ nie zgodzĂŞ bo my kiedyÂś z Maxxxem bardzo chwaliliÂśmy JoasiĂŞ za robienie tego dziubka i uznaliÂśmy Âże to bardzo seksi :brawa:
A jak chcecie zobaczyÌ Aœke pijan¹ , to zwolnijcie szybkoœÌ odtwarzania. Niez³a pompa z Joasi- alkoholiczki.
Jak ktoÂś jest z niÂą teraz to wcale nie musi nic kombinowaĂŚ z puszczaniem taÂśmy wolniej tylko na Âżywo moÂże sobie popatrzeĂŚ :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Tu siĂŞ nie zgodzĂŞ bo my kiedyÂś z Maxxxem bardzo chwaliliÂśmy JoasiĂŞ za robienie tego dziubka i uznaliÂśmy Âże to bardzo seksi
Ja tego dziubka nie krytykowaÂłem :stop: . UznaÂłem, Âże jest po prostu Âśmieszny :P
Jak ktoÂś jest z niÂą teraz to wcale nie musi nic kombinowaĂŚ z puszczaniem taÂśmy wolniej tylko na Âżywo moÂże sobie popatrzeĂŚ
Joasia to prawdziwy rozbĂłjnik. Pewnie od zeszÂłej niedzieli leÂży na izbie wytrzeÂźwieĂą :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ja tego dziubka nie krytykowaÂłem . UznaÂłem, Âże jest po prostu Âśmieszny
SEXI -jest :ban: :ban: :ban:
Joasia to prawdziwy rozbĂłjnik. Pewnie od zeszÂłej niedzieli leÂży na izbie wytrzeÂźwieĂą
Mam nadziejĂŞ Âże znajomi nie pozwolili zabraĂŚ Policji Joasi :shock:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

SEXI -jest
Wszystko co Joasine jest sexi :D
Mam nadziejĂŞ Âże znajomi nie pozwolili zabraĂŚ Policji Joasi
MoÂże znajomi woleli nie nadstwaiaĂŚ karku i jÂą wydali. AÂśka sie pewnie rzucaÂła i nazwyzywaÂła milicjantĂłw :twisted: . ÂŻeby jej tylko na dÂługo nie zamknĂŞli :devil:
Mo¿e zabalowa³a gdzieœ z Grassem bo znikn¹³ wtedy kiedy Joanna :rozglada:
annabelle
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: piątek 13 lip 2007, 20:50

rekord wpisĂłw

Post autor: annabelle »

Hmmm Joasia ma najwiĂŞcej wpisĂłw. Panowie? czy to wasz ideaÂł :)
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Hmmm Joasia ma najwiĂŞcej wpisĂłw. Panowie? czy to wasz ideaÂł
Ma sie rozumieĂŚ. Dla mnie Joasia jest idealna pod kaÂżdym wzglĂŞdem. MoÂżna byÂłoby jÂą jeszcze troche podreperowaĂŚ, ale ogĂłlnie jest OK. Tylko jej tego nie mĂłwcie, bo sie jeszcze bardziej rozwydrzy :cicho: A co do iloÂści wpisĂłw to Agata Tomaszewska ma wiĂŞcej :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

adam pisze:Musisz wiedzieĂŚ Âże bardzo tĂŞsknie za twojÂą skwaszonÂą minÂą
Widzisz do czego to doszÂło,Âże tĂŞsknimy nawet za skwaszonÂą :hmm:
Tu siĂŞ nie zgodzĂŞ bo my kiedyÂś z Maxxxem bardzo chwaliliÂśmy JoasiĂŞ za robienie tego dziubka i uznaliÂśmy Âże to bardzo seksi
Proste 8) I nawet byÂły maÂłe pojedynki na dziubki Joasiowe :aniol:
Ale Ona tak chyba ma to nie jest wyuczone :aniol:
arczi pisze:Wszystko co Joasine jest sexi
:tanczy: :tanczy:
Panowie? czy to wasz ideaÂł
Na pewno :aniol: Ale stawiamy Jej wysoko poprzeczkĂŞ :spiewa:

P.S Epsztajnek ma wszystkie waÂżniejsze taÂśmy na Joasie :cicho:
Ale chyba nie s¹ one obci¹¿aj¹ce :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Panowie? czy to wasz ideaÂł :)
To nasza Bogini :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
A czy idea³ ? No có¿, na s¹siednim w¹tku porówna³em Agatê Tomaszewsk¹ do M¹drej i Dobrej Królowej. Joasiê natomiast mo¿na porównaÌ do Rozkapryszonej Królewny, dla której , na ka¿de jej tupniêcie nó¿k¹ , cz³owiek gotów jest daÌ Gwiazdkê z Nieba.... :aniol:
Ale Ona tak chyba ma to nie jest wyuczone
No nie wiem... ZauwaÂżcie, Âże identyczny odruch "dziubkowy" ma Justyna Pochanke. A Joasia w koĂącu na kimÂś siĂŞ wzorowaÂła.
Epsztajnek ma wszystkie waÂżniejsze taÂśmy na Joasie
Ostatnio ustaliliÂśmy, Âże nie mam tej najwaÂżniejszej, wigilijnej... :<
Joasia to prawdziwy rozbĂłjnik. Pewnie od zeszÂłej niedzieli leÂży na izbie wytrzeÂźwieĂą
Ciekawe, czy Joasia przesz³a w czasach szkolno-studenckich podlask¹ szko³ê picia samogonu ? ..... :devil: :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Joasiê natomiast mo¿na porównaÌ do Rozkapryszonej Królewny, dla której , na ka¿de jej tupniêcie nó¿k¹ , cz³owiek gotów jest daÌ Gwiazdkê z Nieba....
Œwietnie to uj¹³eœ :brawa: Ale my chyba lubimy tak¹ Królewne co :aniol:
Musimy byc posÂłuszni by Nasza KrĂłlewna byÂła zadowolona z Nas :spiewa:
Noi i uwielbia Nas karaĂŚ :stop:
ByÂło to taka KrĂłlewne sobie wybieraĂŚ :devil: :spiewa:
No nie wiem... ZauwaÂżcie, Âże identyczny odruch "dziubkowy" ma Justyna Pochanke. A Joasia w koĂącu na kimÂś siĂŞ wzorowaÂła.
MoÂże faktycznie chodziÂła na jakieÂś kursy "dziubkowe" :aniol:
Ale tego sie zapewne szybko nie dowiemy :cicho:
Ostatnio ustaliliÂśmy, Âże nie mam tej najwaÂżniejszej, wigilijnej...
Hmmm no nie moÂżna mieĂŚ wszystkiego :uhh: Joasiowa wigilijna marynarka powoli staje siĂŞ jakimÂś nowym zwyczajem Âświatecznym :aniol:
Ciekawe, czy Joasia przesz³a w czasach szkolno-studenckich podlask¹ szko³ê picia samogonu ? .....
Przeciez Joasie interesowaÂły tylko ksiÂązki :rozglada:

PS Joasia po powrocie bedzie miaÂła spokoj z pielegniarkami na chwile :spiewa:

[ Dodano: Sob Lip 14, 2007 1:39 am ]
Dopiero teraz znalazÂłem chwilĂŞ na oglÂądniĂŞcie tych filmikĂłw z JoasiÂą :roll:
.... chcia³em napisaÌ "Zimn¹ Królow¹ Œniegu" - perwersyjne piêkno , warte przypomnienia. Szkoda tylko, ¿e rozdzielczoœÌ, do jakiej musia³em skompresowaÌ film, aby mia³ rozs¹dn¹ wielkoœÌ, nie pozwala dostrzec szczegó³ów tego lodowatego piêkna.....
AleÂż pozwala :P Wytrawne oko fana wszystko zauwaÂży :aniol: Poezja :P
Porównajcie barwê g³osu w obu filmikach. S³ychaÌ wyraŸnie, jak Joasia potrafi³a zmieniÌ barwê g³osu, z nieprzyjemnej, nosowej, na bardziej mi³¹ dla ucha
WidaĂŚ,Âże Joasia pracuje nad sobÂą :aniol: WykonaÂła duÂży postĂŞp :brawa:
Jak tak dalej pĂłjdzie to bedzie niedÂługo recytowaĂŚ te serwisy :tanczy:
Zanim przypomnĂŞ Joasie uÂśmiechniĂŞtÂą
Prosimy o Joasie uÂśmiechnietÂą :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
MoÂżna by byÂło kiedys pomyslec o jakimÂś filmiku z poÂżegnalnymi uÂśmiechami :aniol:
Ale to zaleÂży czy macie gdzieÂś zapisane,bo o nowe pĂłki co ciĂŞzko a Joasia Nam maÂło pomaga :uhh: :spiewa: :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości