Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

WidziaÂłem innÂą relacjĂŞ Dagmary teÂż rozmawiaÂła z kimÂś z rodziny ofiary wypadku, ale na szczĂŞÂście nie zadawaÂła takich pytaĂą.
Uffffff, widaĂŚ bierze sobie nasze rady do serca :tanczy:
Wczoraj napisaÂłem to co wyÂżej, a dziÂś Dagmara ma upiĂŞte wÂłosy ( wczoraj miaÂła rozpuszczone ).
Gratualcje :brawa: A do tego dziÂś miaÂła tak bardzo Âładnie upiĂŞte :tanczy:
z takimi Dadmarami to nigdy nic nie wiadomo
UdowodniÂła, Âże jest nieprzewidywalna. :stop: Ale mam nadziejĂŞ, Âże jÂą udobruchamy :devil:
Bo wtedy bedziemy prosic by zdyscyplinowal pewnÂą paniÂą Bo siĂŞ za dÂługo urlopuje i w ogĂłle
pawell bĂŞdzie naszym nagocjatorem :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

maxxx pisze:Ale pewnie da nam pstyczka w nos i zostanie tak jak dziÂś -zgodnie z zasadÂą,Âże z takimi Dadmarami to nigdy nic nie wiadomo :uhh:
Niech tylko sprĂłbuje. :devil: :D
arczi pisze:Uffffff, widaĂŚ bierze sobie nasze rady do serca :tanczy:
Sama pewnie teÂż potrafi zadbaĂŚ o swoje dobro. :rozglada: Bo widzowie raczej nie lubiÂą dziennikarzy hien. :stop: :rozglada:
arczi pisze:Ale mam nadziejĂŞ, Âże jÂą udobruchamy :devil:
MyÂślĂŞ, Âże jest spora szansa. :aniol: ;)
arczi pisze:
maxxx pisze:Bo wtedy bedziemy prosic by zdyscyplinowal pewnÂą paniÂą Bo siĂŞ za dÂługo urlopuje i w ogĂłle
pawell bĂŞdzie naszym nagocjatorem :devil:
Jak tylko siĂŞ pojawi i jak jÂą poznam to przeniosĂŞ siĂŞ po jej wÂątku i postaram siĂŞ zrobiĂŚ co w mojej mocy. :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Niech tylko sprĂłbuje
Dagna, jak tak zrobisz, to bĂŞdzie siĂŞ Tobie naleÂżaÂł klaps w pupe od arcziego :devil: Nie ma przebacz :nie: :spiewa:
Sama pewnie teÂż potrafi zadbaĂŚ o swoje dobro. Bo widzowie raczej nie lubiÂą dziennikarzy hien.
Mam nadziejĂŞ, Âże to jednorazowy wybryk :stop:
A my tu teÂż jesteÂśmy od tego, Âżeby dziewczynie doradziĂŚ :devil: Mamy dÂłuÂższy staÂż :devil:
Jak tylko siĂŞ pojawi i jak jÂą poznam to przeniosĂŞ siĂŞ po jej wÂątku i postaram siĂŞ zrobiĂŚ co w mojej mocy.
JesteÂś naszÂą ostatniÂą deskÂą ratunku :shock: Bo ta urwiska wogĂłle nas nie sÂłucha i stroi fochy ;( A my jesteÂśmy dla niej tacy dobrzy ;( ;( :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

pawell pisze:Jak tylko siĂŞ pojawi i jak jÂą poznam to przeniosĂŞ siĂŞ po jej wÂątku i postaram siĂŞ zrobiĂŚ co w mojej mocy.
A czyli Jej nie znasz :tanczy: No to tym lepiej bo nie jesteÂś NiÂą nasiÂąkniĂŞty i na trzeÂźwoÂści umysÂłu bedziesz duÂżo lepiej myÂślaÂł :spiewa:

Dagmara w raporcie wieczornym przeprowadzaÂła rozmowĂŞ :uhh: Tym swoim gÂłosikiem mnie zaczarowaÂła ale wiem o czym byÂła rozmowa ;) CapsĂłw brak-bo prawie nie byÂła widoczna a jak juz to w maÂłym okienku :/
Daga widzisz jak Cie tam traktujÂą ;( Ty chciaÂłabys byĂŚ na caÂły ekran a tylko chwilkĂŞ jestes na malutkim ;( Ale nie przejmuj siĂŞ - My wiemy jak wyglÂądasz :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

arczi pisze:Dagna, jak tak zrobisz, to bĂŞdzie siĂŞ Tobie naleÂżaÂł klaps w pupe od arcziego :devil: Nie ma przebacz :nie: :spiewa:
Oby siĂŞ nie przydaÂła ta metoda wychowawcza. :twisted: ChoĂŚ Ty pewnie bardzo byÂś chciaÂł... :spiewa: :xx:
arczi pisze:A my tu teÂż jesteÂśmy od tego, Âżeby dziewczynie doradziĂŚ :devil:
Jasne, zawsze sÂłuÂżymy dobrÂą radÂą i moÂże na nas polegaĂŚ. :aniol:
arczi pisze:JesteÂś naszÂą ostatniÂą deskÂą ratunku :shock:
Nie przesadzajmy. :stop: <skromny>
maxxx pisze:A czyli Jej nie znasz :tanczy:
Nie znam, bo TVN 24 mam od niedawna, a Joasia byÂła juÂż na urlopie. :)
maxxx pisze:No to tym lepiej bo nie jesteÂś NiÂą nasiÂąkniĂŞty i na trzeÂźwoÂści umysÂłu bedziesz duÂżo lepiej myÂślaÂł :spiewa:
Oby, zobaczymy w praktyce. :spiewa: Tylko niech wrĂłci. :twisted:
maxxx pisze:Daga widzisz jak Cie tam traktujÂą ;( Ty chciaÂłabys byĂŚ na caÂły ekran a tylko chwilkĂŞ jestes na malutkim ;(
To nieÂładnie ze strony tych w reÂżyserce. :nie: ZmniejszaĂŚ DagmerĂŞ. :shock: :grozi:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

ChoĂŚ Ty pewnie bardzo byÂś chciaÂł...
Nie potwierdzam, nie zaprzeczam :spiewa: :spiewa:
Jasne, zawsze sÂłuÂżymy dobrÂą radÂą i moÂże na nas polegaĂŚ.
Chcemy dla naszych panien jak najlepiej :D . One nie zawsze to doceniajÂą ;(
A czyli Jej nie znasz

Nie znam, bo TVN 24 mam od niedawna, a Joasia byÂła juÂż na urlopie.
:shock: :shock: Joasia to wielka gwiazda, poczuÂłaby siĂŞ uraÂżona :devil: :devil:
DogadaliÂśmy siĂŞ z niÂą, Âże do poniedziaÂłku ma wrĂłciĂŚ :devil: Objawia siĂŞ jako reporterka bÂądÂź prezenterka serwisĂłw wieczornych :tanczy:
Tylko niech wrĂłci.
Ciekawie siĂŞ zaczyna :devil:
To nieÂładnie ze strony tych w reÂżyserce. ZmniejszaĂŚ DagmerĂŞ.
Na szczĂŞÂście Dagi o tym nie wiedziaÂła 8)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

arczi pisze:Nie potwierdzam, nie zaprzeczam :spiewa: :spiewa:
Jaki dyplomata. :aniol:
arczi pisze: :shock: :shock: Joasia to wielka gwiazda, poczuÂłaby siĂŞ uraÂżona :devil: :devil:
Oj to juÂż siĂŞ nie odzywam. :cicho: :xx: :)
arczi pisze:DogadaliÂśmy siĂŞ z niÂą, Âże do poniedziaÂłku ma wrĂłciĂŚ :devil: Objawia siĂŞ jako reporterka bÂądÂź prezenterka serwisĂłw wieczornych :tanczy:
To dobrze i dzieki za podpowiedÂź. 8)
arczi pisze:Na szczĂŞÂście Dagi o tym nie wiedziaÂła 8)
I prawidÂłowo, czego oczy nie widzÂą... :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jaki dyplomata.
MogÂłem tu teÂż zastosowaĂŚ gatke minister Fotygi :nie bĂŞdĂŞ tego komentowaĂŚ :devil:
I prawidÂłowo, czego oczy nie widzÂą...
DaguÂś mogÂłaby poczuĂŚ siĂŞ uraÂżona tym umniejszaniem jej :devil:

PS. Wszystkiego dobrego i wogĂłle z okazji 2 lat na forum. Co prawda mija jutro, ale juz dziÂś skÂładam Âżyczenia :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

DaguÂś mogÂłaby poczuĂŚ siĂŞ uraÂżona tym umniejszaniem jej
Daguœ by pewnie od razu chcia³a byÌ na antenie pó³ dnia :)
Ale faktycznie nie lubie jak takie maÂłe okienka sÂą ;(
PS. Wszystkiego dobrego i wogĂłle z okazji 2 lat na forum
WÂłaÂśnie tak sobie rano popatrzyÂłem i mi wpadÂło w oko,Âże 2 lata bedzie na forum :aniol:
ZupeÂłnie przypadkiem :spiewa:
P.S Tylko pawell nie myÂśl ,Âże my tacy mili,ÂżebyÂś Nam Joasie przestawiÂł na wÂłasciwe tory :devil:
Poprostu tak :spiewa: :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

arczi pisze:MogÂłem tu teÂż zastosowaĂŚ gatke minister Fotygi :nie bĂŞdĂŞ tego komentowaĂŚ :devil:
Tylko proszĂŞ, bÂłagam wrĂŞcz nie wzoruj siĂŞ na niej. :devil: Ona jest takim przykÂładem jak nie uprawiaĂŚ dyplomacji, aÂż odpycha od siebie. :uhh:
arczi pisze:DaguÂś mogÂłaby poczuĂŚ siĂŞ uraÂżona tym umniejszaniem jej :devil:
maxxx pisze:Ale faktycznie nie lubie jak takie maÂłe okienka sÂą ;(
Ale z drugiej strony doczekaliÂśmy siĂŞ takich czasĂłw w TVN24, Âże wszystkich umniejszajÂą. :rozglada: Co zrobiĂŚ... :roll:
arczi pisze:PS. Wszystkiego dobrego i wogĂłle z okazji 2 lat na forum. Co prawda mija jutro, ale juz dziÂś skÂładam Âżyczenia :D
DziĂŞki. :aniol: :D
maxxx pisze:Daguœ by pewnie od razu chcia³a byÌ na antenie pó³ dnia :)
Oj kto by z nas nie chciaÂł. :lol: :aniol:
maxxx pisze:WÂłaÂśnie tak sobie rano popatrzyÂłem i mi wpadÂło w oko,Âże 2 lata bedzie na forum :aniol:
ZupeÂłnie przypadkiem :spiewa:
Spoko, ja te¿ tak czasem przegl¹dam profile ró¿nych u¿ytkowników. :rozglada:
maxxx pisze:P.S Tylko pawell nie myÂśl ,Âże my tacy mili,ÂżebyÂś Nam Joasie przestawiÂł na wÂłasciwe tory :devil:
Poprostu tak :spiewa: :D
OK, OK nawet to by mi przez myÂśl nie przeszÂło. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

No siwtenie sie sprawdzila, nie?
A jasne,z e byla wyslana dlatego, ze plynnie mowi po francusku.

A jeszcze nie dawno zywkla redaktorka...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Dagmara obiecaj mi Âże bĂŞdziesz AnioÂłem :rydzyk: :cicho:
No siwtenie sie sprawdzila, nie?
Znakomicie siĂŞ zainstalowaÂła :brawa:

No i miaÂła upiĂŞte wÂłosy :tanczy:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

A moÂże Dagmara Kaczmarek zostaÂła wysÂłana do Francji bo jako jedyna z tvn umie pÂłynnie mĂłwiĂŚ po francusku :?: :devil: :hmm:
ZIMA
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Daguœ by pewnie od razu chcia³a byÌ na antenie pó³ dnia
Ale faktycznie nie lubie jak takie maÂłe okienka sÂą
DaguÂś, tylko paniĂŞtaj, Âże sÂą teÂż inne fajne twarze. Nie jesteÂś jedyna :devil:
No a takie maÂłe okienka to chyba na rozzÂłoszczenie. Bo niby widaĂŚ, ale nie widaĂŚ :devil:
Tylko proszĂŞ, bÂłagam wrĂŞcz nie wzoruj siĂŞ na niej. Ona jest takim przykÂładem jak nie uprawiaĂŚ dyplomacji, aÂż odpycha od siebie.
Spokojna gÂłowa :P Pani Fatyga nie jest dla mnie wzorem. BĂŞdĂŞ siĂŞ wzorowaÂł na ludziach z fora :devil:
Ale z drugiej strony doczekaliÂśmy siĂŞ takich czasĂłw w TVN24, Âże wszystkich umniejszajÂą. Co zrobiĂŚ...
ÂŻeby tam tylko strajku nie zorganizowali :rozglada: :mhm:
No siwtenie sie sprawdzila, nie?
Bardzo dobrze 8)
A moÂże Dagmara Kaczmarek zostaÂła wysÂłana do Francji bo jako jedyna z tvn umie pÂłynnie mĂłwiĂŚ po francusku
Jest jeszcze Kalcza. No ale jak znaleÂźli nowÂą romanistke, to po co Anie fatygowaĂŚ :tanczy:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

arczi pisze: Jest jeszcze Kalcza. No ale jak znaleÂźli nowÂą romanistke, to po co Anie fatygowaĂŚ :tanczy:
:stop: rzeczywiÂście grrr przecieÂż jak mogÂłem zapomnieĂŚ fantastycznego sylwestra z Francji, gdzie A. KalczyĂąska byÂła rozchwytywana przez turystĂłw :D
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości