Tomasz Lis

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

nie, nie napisalem tego na forum wirtualnych mediow !! to nie jest post mojego autorstwa na forum wirtualnych.. !!
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Wiem i bardzo przepraszam... jeszcze raz wiĂŞc zwracam honor :P PomyliÂłem siĂŞ... Wyjasniam o tym w dziale Telewizja: temacie: Czy Polsat zgapia progamy z TVn -u... Jeszcze raz przepraszam :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

PoczuÂłem siĂŞ jakkbym SE lub Fuckt czytaÂł :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

:lol: :lol: :lol: Hehe.... no jasne. Tylko uwaÂżaj bo to moÂże byĂŚ potraktowane jak obraza, a chyba nie dokonca o to chodzilo :D :D .
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Tutaj chodzi³o o konkretny post, a nie o ca³e forum. Zreszta có¿ to za powód do obrazy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Bo dlatego mĂłwie, Âże ktoÂś kto uwaÂża (jak ja), Âże SE i Fakt sÂą (dosÂłownie) debilnymi i sensacyjnymi gazetami, to moÂże dla nie byĂŚ to obrazÂą.
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Red bull to bluÂźnierca?

Post autor: doktorfaustus1 »

chciaÂłem siĂŞ dowiedzieĂŚ co tak ohydnie paskudnego napisaÂł Red bull, Âże na pewien czas zostaÂł wyrzucony z forum? Rozumiem, Âże Szanowny Administrator jest osobÂą utrzymujÂącÂą bardzo bliskie kontakty z panem T. Lisem - dlatego teÂż od razu, bez wahania, mĂłgÂł odpisaĂŚ, iÂż informacja jakoby T. L. przeszdÂł do Polsatu jest tu cyt. "FAÂŁSZERSTWEM". Przypominam, iÂż w ostatnim numerzy POLITYKI Lis powiedziaÂł ze podkoniec maja bĂŞdzie miaÂł kontrakt w kieszeni. SÂądzĂŞ, Âże raczej nie chodzi o TVP - tak jak bardzo szybko poinformowano o kontrakcie z M. Olejnik, tak i tym razem postÂąpiono by podobnie. A tu cisza. Na Woronicza milczÂą. WiĂŞc moÂże rzeczywiÂście chodzi o Polsat?


Przepraszam pan administrator powiedzia³, ¿e ta informacja nie jest prawdziwa. A gdzie miejsce na wolnoœÌ s³owa? ¯yjemy w XXI wieku, jesteœmy w Unii Europejskiej, a niektórzy wci¹¿ zachowuj¹ siê niczym dzieci w piaskownicy. Oddaj moje zabawki i wynoœ siê, bo ciê nie lubiê. Apelujê o wiêcej umiaru i tolerancji dla cudzych wypowiedzi. Red bull nikogo nie obrazi³, nie uzywa³ niecenzuralnych s³ów etc.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Co ty chÂłpie robisz? Piszesz dwa posty pod rzÂąd? :? JEstes nieco dziwny. I moze powiesz mi ze ty tez nic nie zrobiles? Otorz zrobileÂś i to duzo: zaÂśmiecasz forum, lub jak kto woli nabijasz sobie posty :? .
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Normalnie tragedia. Ja jestem zszokowany, Âże za coÂś takiego do wiĂŞzienia nie wrzucajÂą.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Wiesz, ty lepiej siedz cicho. Skoro nie wiesz, to nie mĂłw.
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Szanowny Filipie!!! Z ca³ego serca przepraszam za moje paskudne zachowania. :oops: Jest mi naprawdê wstyd! Jak ja mog³em zamieœciÌ dwa posty po rz¹d? :?: Naprawdê nie znajdujê wyt³umaczenia dla swej niegodnej postawy. Juz jutro pojdê oddam siê w rêce policji. Miejsce takich przestêpców jak ja jest w kiciu. A tak swoj¹ drog¹ to mam wirusa, który od czasu do czasu wyrzuca mnie z sieci, nie zd¹rzy³em napisaÌ tego co chcia³em wiêc musia³em póŸniej dokoùczyÌ. Pozdrawiam :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

MogÂłeÂś doedytowaĂŚ to co chciaÂłeÂś dodaĂŚ zamiast tworzyĂŚ nowy post. Pozdrawiam :)
:)
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

filip :!: ty nie masz nic ciekawszego do roboty tylko wytykac zlamanie regulaminu, wez czlowieku wyluzuj, daj ze z tym spokoj :!: :!: :!:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Cha cha cha cha moderator niech siĂŞ w kÂąt schowa cha cha cha cha cha buchachachachachacha cha cha!!!! A jednak Red bull miaÂł racje ! Lis w Polsacie!!! Buchachachachacha cha1 A podobno to informacja byÂła nieprawdziwa- ach ta pewnoÂśc pana ÂŁukasza!!1 cha cha cha to moÂże jakieÂś przeprosiny dla Red bulla? ewentualnie posadĂŞ informatora buchachachacha
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jednak to nie zmienia faktu, ze red bull skopiowa³ tutaj niepotwierdzonego posta z innego forum. Tego typu informacji pojawia siê bardzo wiele na ró¿nych forach internetowych. Zobacz na forum Gazety Wyrorczej - dzia³ Telewizja albo forum WM. Po³owa to plotki.

Nie moÂżna nawet powiedzieĂŚ, Âże post skopiowany przez red bulla siĂŞ potwierdziÂł, bo jak na razie zgadza siĂŞ tylko pierwsze zdanie. Lis doszedÂł do porozumienia z Solorzem. Nie wiadomo natomiast czy bĂŞdzie prowadziÂł Informacje.

Poza tym red bull nie dostaÂł bana tylko za ten jeden post.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości