Łukasz Słapek

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Łukasz Słapek

Post autor: doktorfaustus1 »

£ukasz S³apek, by³y dziennikarz sekcji zagranicznej Informacji pracujê obecne w Faktach TVN. Nie wiem kiedy siê pojawi³ - wszak nie ogl¹dam czêsto TVN o 19.00 - wolê np Pszczó³kê Majê, ale dzisiaj szczêka mi opada³ - ciekawe czy sam zreygnowa³, czy za pracê podziêkowa³ mu T. Lis? A mo¿e zamieni³ siê z kimœ z Fktów np z Cezarym Grochotem? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

nawet nie zwrĂłcilem na to uwagi, moÂże Walter chciaÂł siĂŞ odwdziĂŞczyĂŚ Lisowi i tez mu kogos podprowadziÂł
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

TeÂż zauwaÂżyÂłem. Jego imiĂŞ i nazwisko zawsze kojarzyÂło mi siĂŞ z "Informacjami". Nadal mam w uszach ÂŁukasz SÂłapek, Informacje.
A co do tego, Âże zamieniÂł siĂŞ z Grochotem. WatpiĂŞ.
Wczoraj, albo przedwczoraj miaÂł swĂłj reportaÂż w FAKTACH :wink: No,a le trzeba przyznaĂŚ, Âże ÂŁukasz jest dobry :P
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Z tym Grochotem to byÂł Âżart :P Czy nie sÂądzicie, Âże byÂłoby Âśmiesznie, gdyby okazaÂło siĂŞ, Âże redakcja FaktĂłw i Informacji zamieniÂły siĂŞ wiĂŞkszÂą iloÂściÂą dziennikarzy?

A tak swojÂą droga, to wyprzedziÂłem nawet ÂŁukasza :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak wczoraj oglÂądaÂłem jego materiaÂł i nie mogÂłem sobie przypomnieĂŚ skÂąd te nazwisko i ten gÂłos znam.
WidaĂŚ, ze roszady trwajÂą w dwie strony. :!:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Szkoda Grochota.........
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

czemu szkoda? przeciez nadal jest w faktach, a SÂłapek moÂże wejsĂŚ na miejsce SÂławinskiej bo ta podobno wyjeÂżdÂża :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Do USA :!: :!: :!:
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Nawi¹zuj¹c do g³ównego tematu, £ukasz S³apek w TVN, a Maciej Woroch w Polsacie. Szkoda, ¿e Worocha w TVN ju¿ nie bêdzie, dla mnie by³ jednym z wyró¿niaj¹cych siê dziennikarzy tej stacji, szczególnie jako korespondent wojenny, ale có¿ wybra³ konkurencjê. Zobaczymy jak mu siê tam powiedzie. A propos Polsatu, martwi mnie to, ¿e nowego programu informacyjnego tej¿e stacji nie poprowadzi Dorota Gawryluk, bo dla mnie to ona, a nie Guga³a czy Smoktunowicz jest odpowiedni¹ do tego osob¹. Ale jak pisze nasza prasa "brukowa" pani Gawryluk dosta³a propozycje i od TVP i od TVN, moim zdaniem powinna wybraÌ, je¿li to oczywiœcie prawda TVN, bo z TVP to nigdy nic nie wiadomo, a nu¿ znowu siê zmieni¹ w³adze publicznej.
PS. Lis chyba naprawdĂŞ sieje strach w tym Polsacie. :lol: Mam nadziejĂŞ, Âże nikt siĂŞ jednak nie ulĂŞknie :lol:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Woroch w polsacie? szkoda... ale jeszcze wrĂłci, zobaczycie! Z tego calego przejÂścia lisa do polsatu do bĂŞdzie jeszcze kiedyÂś niezÂła afera :arrow:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

To co Lis wyprawia jest po prostu nie samaczne. Z dnia na dzieù zmieniam o nim zdane i to na gorsze. Czy On nie potrafi nic tylko kraœÌ? i budowaÌ swój wizerunek na innych. Niech sam co sstworzy od podstaw.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Zgadzam siê z Tobim, ¿e Lis przekroczy³ ju¿ wszelkie granice... Ta jego beszczelno¶æ nie ma granic... Sukces Wydarzeñ (którego i tak nie bêdzie) buduje na sukcesie FAKTÓW tvn. Owszem, sukces FAKTÓW to w du¿ej mierze jego zas³uga, ale spójrzmy pradzie w oczy: TVN wylansowa³ Lisa, Lis FAKTY... :? Naprawdê... Lis i jego "gierki". Dla mnie jest ju¿ naprawdê... Ceni³em go, ale za to co robi. Nie umie wypromowaæ nowych gwiazd... Bo po co? Lepiej zapo¿yczyæ "znajomych" z TVN... :cry:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

E tam, przesadzacie. Lis nikogo na siÂłe nie przeciagÂą - widocznie oferuje lepsze warunki. Ludzie z TVN nikt nie kradnie - sami podejmujÂą takÂą decyzjĂŞ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Lukasz SÂłapek zadebiutowaÂł dzisiaj w WiadomoÂściach .

Moim zdaniem jest to spowodowane tym Âże od miĂŞsiĂŞcy Âże w Faktach nie ma juz niestety serwisu zagranicznego .
ChociaÂżby dzisiaj - brak informacji o huraganie w ameryce czy tez o zamachach w Iraku albo o planowej rezolucji ONZ w sprawie Iranu>
Mam nadziejĂŞ Âże Durczok przestanie robiĂŚ z FaktĂłw programu tylko z polskimi materiaÂłami.

W Faktach z zagranicy zostaÂło tylko logo FaktĂłw.

Dobrze ze sÂą jeszcze serwisy informacyjne w TVN 24 !!!

Szkoda Lukasz SÂłapka !
NOWA ERA W TVN
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Mi tam S³apka a¿ tak nie brakuje, powiedzmy, ¿e w "Faktach" zast¹pi³ go Jacek Gasiùski (taka zamiana miejsc, S³apek do \\', Gasiùski do dziennika TVN), choÌ faktem jest, ze by³y reporter "Wiadomoœci" fleszem siê nie zajmie na pewno. Zreszt¹ pytanie kiedy ten (flesz zagraniczny) wróci na sta³e do "Faktów".. Mo¿e na prze³omie wrzeœnia i paŸdziernika kiedy to Kaœka S³awiùska wróci do Polski? To by³aby œwietna wiadomoœÌ, zanim trafi³a do Stanów nale¿a³a przecie¿ do sekcji zagranicznej. Obok Czerwiùskiej i Grochota mog³aby "bloczki" przygotowywaÌ (bo czym siê zajmie? tematami krajowymi? w to w¹tpiê..) :)

Faktomaniaku - przypomnê, ¿e zanim S³apek odszed³ z redakcji programu informacyjnego TVN do Telewizji Publicznej przez blisko rok przygotowywa³ materia³y z Polski. Pod koniec 2005/ ewentualnie na pocz¹tku bie¿¹cego roku skoùczy³ z zagranic¹, pojawia³ siê odt¹d na ogó³ w weekendowych wydaniach "Faktów" :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości