Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Tak, bo kilku dziennikarzy odeszÂło; m.in. Roman MÂłodkowski (do powstajÂącej redakcji biznesowej) i Beata Borocka (do TVN 24).
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

na moje obojĂŞtnie jak bĂŞdzie i tak bĂŞdzie dobrze :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

POpieram pisze:Tak, bo kilku dziennikarzy odeszÂło; m.in. Roman MÂłodkowski (do powstajÂącej redakcji biznesowej) i Beata Borocka (do TVN 24).

Nie wiem co ma Borocka do FaktĂłw, nigdy ich nie prowadziÂła :roll: :arrow:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

SÂłychajcie mam proÂśbe. Ma ktoÂś moÂże capsy z FaktĂłw jak byÂły prowadzone parami?
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

POpieram pisze:mks, to nie jest eksperymentowanie. "Fakty" kilka lat temu byÂły juÂż prowadzone w parach i nikt nie narzekaÂł.
kiedy dokladnie tak bylo?za panowania lisa?
nie pamietam tego motywu...
TVN innowacja i nowoczesność...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

W dzisiejszej "GW" w dodatku telewizyjnym w programie TVN 24 na czwartek pojawi³o siê bardzo ciekawe zdjêcie. Patrycja Redo w nowej fryzurze, siedzi po prawej stronie sto³u, a na ekranie tylnoprojekcyjnym t³o z pocz¹tku czo³ówki "Faktów".

[ Dodano: PiÂą Sie 17, 2007 2:09 pm ]
arrow pisze:Nie wiem co ma Borocka do FaktĂłw, nigdy ich nie prowadziÂła :roll: :arrow:
PomyliÂło mi siĂŞ, chodziÂło mi oczywiÂście o J.Rusak.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Bardzo prosimy o skana tego zdjĂŞcia.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Kiedy pojawiÂła siĂŞ bardzo pozytywna zmiana w ramĂłwce: serwis pogodowy jest nadawany jako pierwszy, przed sportowym? Poza tym o wiele lepiej jest teraz rozwiÂązana kwestia sponsora programu przed Faktami - po planszy sponsorskiej wstawiona jest animacja tvn, ktĂłra oddziela Fakty od koĂączÂącego siĂŞ programu.
W dalszym ci¹gu ¿yczy³bym sobie wyd³u¿enia Faktów i mniejszej iloœci bezsensownych materia³ów o g³upotach. Czasami po³owa Faktów sk³ada siê z takich zapchajdziur, mimo ¿e w danym dniu wydarzy³o siê sporo innych wa¿nych rzeczy.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

corner pisze:Kiedy pojawiÂła siĂŞ bardzo pozytywna zmiana w ramĂłwce: serwis pogodowy jest nadawany jako pierwszy, przed sportowym?
Pod koniec lipca pojawiÂła siĂŞ oficjalna informacja, a po raz pierwszy pogodĂŞ nadano przed sportem 1. sierpnia.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

corner pisze:W dalszym ci¹gu ¿yczy³bym sobie wyd³u¿enia Faktów i mniejszej iloœci bezsensownych materia³ów o g³upotach. Czasami po³owa Faktów sk³ada siê z takich zapchajdziur, mimo ¿e w danym dniu wydarzy³o siê sporo innych wa¿nych rzeczy.
Nie s¹dzê, ¿eby wyd³u¿anie Faktów mia³o sens - dopiero wtedy by³oby du¿o "zapchajdziur" - a tych jak mówisz jest zdecydowanie za du¿o. Jeœli ju¿ to powinny byÌ one w Faktach w weekendy, kiedy trwaj¹ raptem 20 minut. Brakuje bloku zagranicznego, nawet pomimo s³ów K. Durczoka w wywiadzie dla serwisu tvnfakty.pl, ¿e "chce trzymaÌ widza 2 - 3 minuty za gard³o".

Blok zagraniczny powinien wrĂłciĂŚ, a zredukowane powinny byĂŚ te ultraspoÂłeczne materiaÂły, zaczerpniĂŞte z "Prosto z Polski" (ktĂłre de facto sÂą montowane podwĂłjnie przez dwĂłch reporterĂłw - dla "FaktĂłw" i "Prosto z Polski").

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ciekawe czy od jesieni w Faktach bêdzie ta zapowiedŸ jakiegoœ materia³u przed forszpanem i po czo³ówce, bo jeœli faktem stanie siê dwóch prowadz¹cych w weekendy to osobiœcie sobie tej zapowiedzi nie wyobra¿am.
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no bo jak koĂączÂą sie fakty to wydarzenia jeszcze lecÂą, czyli wydarzenia trwajÂą okoÂło 40 minut dla mnie troche dlugo
TVN innowacja i nowoczesność...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Uwaga! Andrzej Zaucha bĂŞdzie nowym korespondentem "FaktĂłw" w Rosji.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To byÂło do przewidzenia. Bo jak nie Zaucha to kto? W Moskwie nie ma wielu dobrych dziennikarzy, a Zaucha naleÂży do bardzo dobrych. Poza tym, Zaucha jest przyjacielem Durczoka, obaj pracowali w RMF FM, wiĂŞc do przewidzenia byÂło, Âże w koĂącu Zaucha odejdzie. Dziwi tylko, Âże miejsce ma to dopiero teraz. PrawdĂŞ mĂłwiÂąc, myÂślaÂłem, Âże juÂż rezygnujÂąc z usÂług Batera, Durczok juÂż miaÂł ZauchĂŞ na jego miejsce.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Tak, wiem. Z resztÂą juÂż kiedyÂś o tym pisaÂłem w ktĂłrymÂś z tematĂłw.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Natomiast Bater od listopada bĂŞdzie korespondentem TVP.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość