Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Patrycio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 04 mar 2007, 17:05
Lokalizacja: Z tąt
Kontakt:

Post autor: Patrycio »

ja tam sÂłucham rocka np. Sum 41 lub korn :tanczy:
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

a mojÂą najukochaĂąszÂą piosenkÂą jest.. "El tango de Roxanne" z Moulin Rouge.. genialne wykonanie Ewana McGregora, zresztÂą caÂłej muzyki z musicalu mĂłgÂłbym sÂłuchaĂŚ bez koĂąca
kracha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 26 lis 2006, 15:35
Lokalizacja: Grudzi?dz
Kontakt:

u2

Post autor: kracha »

Ja uwielbiam piosenki grupy U2. Najbardziej kawaÂłki "Miracle Drug" i "Staring At The Sun".
::i love tvn:: it's new lifestyle!

Zapraszam do ?ci?gania tapet z serii i love tvn na http://www.itvn.prv.pl!

Nowa tapeta tvn ju? dost?pna na http://www.itvn.prv.pl!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

to straszne,ale nadal moim hiciorem jest Alchemist Project:Hare Krishna!!aaaa,i do tego spodobaÂła mi siĂŞ muzyka do Dada&Sandy Rivera:lillipop,bo sÂłowa i teledysk...nara.zastanawia mnie to,Âże hitem zostajÂą piosenki o nieskomplikowanych sÂłowach,a wÂłaÂściwie tylko sylabach! np umbrella-ela-ela-e-e-e...heee?jadĂŞ na Woodstock,powinienem wiĂŞc wrĂłciĂŚ do korzeni,w kaÂżdym razie,nie bĂŞdĂŞ siĂŞ przyznawaĂŚ,Âże sÂłucham lollipop-pop-pop... :cicho:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
kracha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 26 lis 2006, 15:35
Lokalizacja: Grudzi?dz
Kontakt:

Feel

Post autor: kracha »

Ostatnio wpad³y mi w ucho w Sopocie, w trakcie Koncertów na Molo, piosenki zespo³u Feel, który ma siê zaprezentowaÌ na tegorocznym Sopot Festiwal. Myœlê, ¿e w³aœnie ten zespó³ ma wielkie szanse ¿eby wygraÌ festiwal i wejœÌ na dobre na polska scenê muzyczn¹. Podobno pierwsza p³yta zespo³u ma wyjœÌ pod koniec paŸdziernika. :tanczy:

Co sÂądzicie o ich muzyce? :D
::i love tvn:: it's new lifestyle!

Zapraszam do ?ci?gania tapet z serii i love tvn na http://www.itvn.prv.pl!

Nowa tapeta tvn ju? dost?pna na http://www.itvn.prv.pl!
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Mi natomiast w trakcie Koncertu na Molo wpadÂła w ucho piosenka zespoÂłu Sumtuastic pod tytuÂłem "Opuszczony". :szalony: >>tu moÂżecie jej posÂłuchaĂŚ<<
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Sophie Ellis Bextor
September - wszystkie piosenki, ostatnio "Can't Get Over"
Feel
Kashmir
Sumptuastic teÂż moÂże byĂŚ
Cascada
Dolores O'riordan - "Ordinary day"
Enrique Iglesias - "Do you know"
Rihanna - "Umbrella"
Nelly Furtado - "Meneater"
Narcotic Thrust - "I like it"
i wiele wiele innych....
//////////
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

Sylver "Forgieven" mm... :):)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

U mnie totalny powrĂłt do korzeni od miesiÂąca. Po koncercie Papryczek bezustannie w samochodzie, we wieÂży, w sÂłuchawkach lecÂą ich szalone (i te spokoniejsze teÂż) utworki. :D A odkryciem "na nowo" jest dla mnie Venice Queen z albumu By The Way!
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nika pisze:U mnie totalny powrĂłt do korzeni od miesiÂąca. Po koncercie Papryczek bezustannie w samochodzie, we wieÂży, w sÂłuchawkach lecÂą ich szalone (i te spokoniejsze teÂż) utworki. :D A odkryciem "na nowo" jest dla mnie Venice Queen z albumu By The Way!
podobnie jak Nika wrĂłciÂłem do korzeni i odÂświeÂżyÂłem kasety magnetofonowe z zespoÂłem Kolaboranci -aÂż odmÂłodniaÂłem :spiewa:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Re: Feel

Post autor: aveo »

kracha pisze:Feel
kompletnie nie znam.chyba mam molo za blisko,Âżeby chodziĂŚ na te koncerty :rozglada: festiwal coca-coli czy coÂś takiego w Krakowie zapowiada siĂŞ fajnie,ale szef mi wolnego nie da,a zwalniaĂŚ siĂŞ jeszcze za wczeÂśnie :devil:
koncert RHCP musiaÂł byĂŚ super.widziaÂłem urywki w TVN i tyle...Nika,czy Redhoci bisowali i czym??i czy Âśpiewali 'under the bridge'?? :tanczy: Venice Queen,Kolaboranci,teÂż nie znam...
nie sÂłucham teraz skomplikowanej muzy - aktulanie David Guetta:love is gone :spiewa: bÂąs bÂąs,widzieliÂście teledysk?ta stara babcia z tÂą kwaÂśna minÂą jest the best,ona chyba graÂła na poczÂątku z Beatelsami ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Feel

Post autor: Nika »

aveo pisze:Nika,czy Redhoci bisowali i czym??
Bisowali, najpierw byÂł popisowy jam a wykonaniu perkusisty Chada Smitha, basisty Flea i gitarzysty Johna Frusciante, po czym po paru minutach z tych dÂżwiĂŞkĂłw wyÂłoniÂł sie utworek "Power Of Equality" z pÂłyty "Blood Sugar Sex Magik" (szkoda, ze go nie pokazali w emisji TVN-u , bo brzmiaÂło lepiej niÂż w oryginale!) :D A na sam koniec John Frusciante daÂł ponad 20-minutowe popisowe solo na gitarze!
aveo pisze: czy Âśpiewali 'under the bridge'??
Nie Âśpiewali, rzadko to graja na koncertach, prawie nigdy, zresztÂą w biografii Kiedisa "Blizna" (Scar Tissue) wokalista przyznaje, Âże nie znosi wykonywac tego utworu na Âżywo, gdyÂż jest on dosyĂŚ trudny do zaÂśpiewania, a on jak sam zreszta przyznaje nie ma jakoÂś specjalnych warunkĂłw gÂłosowych.
aveo pisze: Venice Queen,Kolaboranci,teÂż nie znam...
"Venice Queen" to nie zespó³, to utwór Peppersów z p³yty By The Way, ciekawy kawa³ek na samym koùcu albumu!
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

nelly furtado say it right no kurde kawalek wymiata i chodzi za mna juz dobre pol roku jeszzce nigdy czegos takiego nie mialem no i oczywiscie rihanna unfaithful, no moge sluchac jej na okrÂągÂło zwlasza jej nowy album bajeczka
TVN innowacja i nowoczesność...
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Mam duÂżo ulubionych :spiewa: Ale ostatnio taki kawaÂłek jak dla mnie jest Âświetny Timbaland 'Apologize' 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Na piosenki Âżycia nie starczyÂło by tu miejsca... ale ostatnio przeÂśladuje mnie "Mr tambourine man". OdkÂąd niedawno sprawiÂłem sobie nowÂą harmonijkĂŞ (ktĂłrÂą widaĂŚ na moim avatarze), zainteresowaÂłem siĂŞ dawnÂą twĂłrczoÂściÂą Dylana.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość