Gumisie - skąd ten sukces?

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

szymcio9 pisze:A ja bym chciaÂł jeszcze Muminki
A nie boisz siĂŞ Buki? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

zdecydowanie wolĂŞ Krowe i Kurczaka, no i Chojraka, a Gumisie to takie misie popierduÂłki, ogĂłlnie bryndza prawie taka jak MatoÂłek :roll: :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

E, tam ÂŻadne Muminki nie pokonajÂą GumisĂłw. Chyba jedynie Smerfy majÂą szanse by sie zblizyc do tego wyniku.

W tej bajce jest cos takiego, ze wszyscy znajomi biegnÂą jÂą oglÂądaĂŚ pamiĂŞtajÂąc jak sie je oglÂądaÂło gdy byÂło siĂŞ dzieckiem. Inne bajki tez powtarzajÂą, a takiej widowni nie zbierajÂą.

Trudno to uwierzyc, ale ta bajka ma juz 17 lat :!:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

zastanawialiÂście sie kiedyÂś jak rozmnaÂżajÂą sie Smurfy? tyle ich tam bylo a tylko jedna Smurfetka :!: no i maje SmurfiÂątka teÂż siĂŞ pojawiÂły a nie pamiĂŞtam Âżeby tÂłumaczyli skad one tam 8) :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A ja bardzo lubiê Muminki! OOg³ada³em wiêkszoœÌ odcinków, w domu mam ca³¹ seriê ksi¹zek o Muminkach, od d³u¿szego czasu polujê te¿ na prace naukowe dotycz¹ce Muminków. Mo¿e trudno wam w to uwierzyÌ, ale Muminki Tove Janssson, to swego rodzaju powiastka filozoficzna, przeznaczona nie tylko dla dzieci. Po latach warto wróciÌ do lektur z dzieciùstwa :P £ukasz, Buka wcale nie by³a taka z³a, jak siê nam wydaje :wink:
W wolnych chiwalach oglÂądam AtomĂłwki - lubiĂŞ BĂłjkĂŞ - mamy kilka wspĂłlnych cech - teÂż lubiĂŞ siĂŞ mÂądrzyĂŚ i rozkazywaĂŚ innym :twisted:

Co do smerfów - có¿ u krasnoludków tez nie by³o paù krasnalowych. Smerfetka, a tak¿e ma³e smerfki zosta³y stworzone oprzez Gargamela. Ma³e smerfiki mówi³y nawet papcio Garagamel :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ja przeczyta³em kiedyœ "Komete nad dolin¹ Muminków". to bylo tak dawno ze fabula tej ksi¹¿ki by³a dla mnie momentami przera¿ajaca :? :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

PrzeraÂżajÂąca bo baÂłeÂś siĂŞ Buki? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Buka to nic, ta atmosfera nadciÂągajÂącej komety byÂła przeraÂżajÂąca :!: dlatego wolaÂłem komiksowÂą wersjĂŞ SmurfĂłw, miaÂłem niegdyÂś sporo czĂŞÂści i wszystkie gdzieÂś przepadÂły :cry: :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Komiksy ze smerfami te¿ mia³em. W czêsci o komecie Buki jeszcze nie by³o. Ale np Ryjek mia³ kotka, paszczak zbiera³ znaczki, a Migotek, brat panny Migotki organizowa³ zebrania. Owszem ksi¹¿ka mo¿e wydawaÌ siê straszna, ale np taki W³óczykij potrafi³ uspokoiÌ ka¿dego, nawet tak tchórzliwego Ryjka :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

WÂłoczykij braÂł speeda dlatego zawsze byÂł taki wyluzowany i oziĂŞbÂły :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

arrow.pablo pisze:zastanawialiÂście sie kiedyÂś jak rozmnaÂżajÂą sie Smurfy? tyle ich tam bylo a tylko jedna Smurfetka :!: no i maje SmurfiÂątka teÂż siĂŞ pojawiÂły a nie pamiĂŞtam Âżeby tÂłumaczyli skad one tam 8) :arrow:
PrzecieÂż jest Papa Smerf wiĂŞc byÂła i moÂże Mama Smerf. Smerfetka odpada bo przecieÂż niepeÂłnoletnia i dla Papy jest jak dziecko. O ile pamiĂŞtam to miaÂł byĂŚ szpieg Gargamela, ale Papa sprawiÂł, ze Smerfetka staÂła sie dobra. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

tak byÂło, teÂż sobie przypominam,gargamel ulepiÂł jÂą z gliny, nawet w stosunku do Smerfetki uÂżywano okreÂślenia "plewa" tyle ze jako kilkuletni bobas nie mogÂłem zakapowaĂŚ o co z tym chodzi (i nadal nie kapuje ale to sÂłowo utkwilo mi w pamiĂŞci),
a tak przy okazji to stwierdzam ¿e Gumisie to te¿ ma³e Ìpuny, ten ich sok z gumijagód przygotowywany przez Buniê - dilerkê to najzwyczajniejszy kompot, dlatego one tak potem weso³o bryka³y i bryka³ tez Tygrysek, ten od Kubusia Puchatka, a to znaczy ¿e wszyscy twórcy bajek propaguj¹ narkomaniê wsród ma³ych dzieci, dopiero trochê wiêksi ch³opcy, tacy jak ja, zaczynaj¹ rozumieÌ o co biega i to jest w³aœnie odpowiedŸ na twoje pytanie o popularnoœÌ Gumisiów ArO :!: :!: :roll: 8) :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Bardzo ciekawe, ale jakoÂś mnie to nie przekonuje. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no to ja juÂż nie wiem.... :( :arrow:
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Heh...przez te Fakty zapomnia³êm, ¿e jest coœ takiego jak Wieczorynka - pewnie dlatego, ¿e nie mam w domu ma³ych dzieci, ale skoro lec¹ Gumisie to te¿ z chêci¹ zasiad³ bym przed ekranem o 19 tak jak kilka, kilkanaœcie lat temu :roll: Wróci³y by wspomnienia cudownego dzieciùstwa niezm¹conego nutk¹ niepokoju - a teraz - brzydka szara, ciê¿ka rzeczywistoœÌ na codzieù, codzieù :(
Pozdrawiam - KRASU 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości