Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

obieÂżyÂświat pisze: ..poza tym teraz PawÂłowi trafiÂł siĂŞ juÂż nowy temat - czyli tak jak przypuszczaÂłem ;)

..byÂł na krĂłtkiej konferencji Kurtyki z IPN :D
PrawdĂŞ piszesz :D


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

WidzĂŞ, Âże DÂżastina polegÂłaÂś wczoraj w walce z forum? :/

ÂŻyczĂŞ szczĂŞÂścia dziÂś :D

notka - forumowy Oskar za drugiego capsa :lol2: Nadam mu tytuÂł: ''PaweÂł i Danusia na ÂścieÂżce wojennej'' :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..ale nam siĂŞ trafiÂło dziewczynki co :?: :lol2:

..Wasz PaweÂł i nasza Agatka mĂłwiÂą od rana o rozprawach sÂądowych :tanczy:

..i w dodatku w przypadku obu niemal w tym czasie zapadÂła decyzja o odroczeniu na inny termin :lol: :hmm:
Agacie bodaj do 15 paÂżdziernika, a PawÂłowi do 5 listopada :mhm: Ciekawe czy wrĂłcÂą do nich te tematy?
not that kind pisze:
obieÂżyÂświat pisze: ..poza tym teraz PawÂłowi trafiÂł siĂŞ juÂż nowy temat - czyli tak jak przypuszczaÂłem ;)

..byÂł na krĂłtkiej konferencji Kurtyki z IPN :D
PrawdĂŞ piszesz :D
A relacji po tej konferencji na Âżywca nie byÂło mi dane wysÂłuchaĂŚ :uhh: ale z play backu teÂż byÂło bardzo miÂło :tanczy: Pan prezes ogÂłosiÂł na niej, Âże publikacja katalogĂłw zostanie wstrzymana Podobno wystÂąpienie to byÂło bardzo krĂłtkie, a dziennikarze nie mieli okazji zadawaĂŚ pytaĂą. Zatem nasz PaweÂłek nie mĂłgÂł siĂŞ wykazaĂŚ. Prezes mĂłwiÂł krĂłtko,. a PawÂłowi wyszÂła z tego caÂłkiem obszerna relacja Nie ograniczyÂł siĂŞ tylko do podsumowania wystÂąpienia . PrzybliÂżyÂł nam zapisy nowej ustawy lustracyjnej OpowiedziaÂł o tym, ktĂłre czĂŞÂści aktu prawnego zakwestionowaÂł TK, a ktĂłre uznaÂł za. zgodne z ustawÂą zasadniczÂą. Po takim wykÂładzie od razu czÂłowiekowi siĂŞ w gÂłowie rozjaÂśnia :tanczy:
Black Jack '62 pisze:WidzĂŞ, Âże DÂżastina polegÂłaÂś wczoraj w walce z forum? :/
:> ZgadÂłeÂś.
Black Jack '62 pisze:ÂŻyczĂŞ szczĂŞÂścia dziÂś :D
Do wieczora nie by³o mi potrzebne :devil: i tak nie znalaz³am czasu na zagl¹dniêcie tutaj :devil: Ale wieczoerm to strasznie siê wkurzy³am, ¿e o kolejnym wspania³ym Paw³owym dziele nic napisaÌ nie mog³am :uhh: Na ogl¹danie tvn24 mog³am sobie pozwoliÌ dopiero w czasie trwania magazynu Polska i œwiat, a tam Pawcio kolejnym swoim materia³em nas uraczy³. :D Dzie³o Pana Redaktora Partii (Sfrustrowanych :devil: ) Kobiet dotyczy³o, a dok³adniej roznegli¿owanego plakatu wyborczego tej partii :devil: Odnios³am wra¿enie, ¿e Pawe³ dobrze siê bawi³ przygotowuj¹c ten materia³ :rozglada: Pos³owie, których odpytywa³ zreszt¹ tez :rozglada: Tylko jeden doœÌ zmieszany by³, kiedy Pawe³ osobiœcie zaprezentowa³ mu ten plakat :mhm: Szymon Paw³owiec z LPR to chyba by³?
Black Jack '62 pisze:notka - forumowy Oskar za drugiego capsa :lol2: Nadam mu tytuÂł: ''PaweÂł i Danusia na ÂścieÂżce wojennej'' :lol:
Nie wiem o co chodzi DanuÂśce, ale redaktorowi ÂŁukasikowi pewnie o to samo co zwykle: koĂącz kobieto zadawaĂŚ to pytanie, bo mi siĂŞ strasznie spieszno do relacjonowania:lol: Co do notki i jej capsĂłw :D RzeczywiÂście zasÂługujÂą na specjalnÂą nagrodĂŞ :tanczy: Mam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie miaÂła okazjĂŞ wrzuciĂŚ dziÂś te z wczorajszego materiaÂłu :> :devil:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

ProszĂŞ bardzo :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze: DzieÂło Pana Redaktora Partii (Sfrustrowanych :devil: ) Kobiet dotyczyÂło, a dokÂładniej roznegliÂżowanego plakatu wyborczego tej partii :devil: OdniosÂłam wraÂżenie, Âże PaweÂł dobrze siĂŞ bawiÂł przygotowujÂąc ten materiaÂł :rozglada:
Nie od dziÂś znamy poczucie humoru PawÂła :brawa:
Wystarczy przypomnieĂŚ sobie humor podany na tacy w Szkle :lol: Gdzie PaweÂł ten humor podziewa, kiedy siada za stoÂłem prezenterskim? :D Czasami ujawnia go, ale najczĂŞÂściej jest przecieÂż Âśmiertelnie powaÂżny :D


Dzisiaj bĂŞdziecie miaÂły PawÂła w sejmie do ... pewnie 15'stej :D
ÂŻyczĂŞ samych piorunujÂących wraÂżeĂą i ... sprawnie dziaÂłajÂącego forum :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..tam w prawym dolnym rogu :D :arrow:

Obrazek

..czyÂżby najmÂłodsza fanka PawÂła :?: :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

obieÂżyÂświat pisze:..tam w prawym dolnym rogu :D :arrow:
..czyÂżby najmÂłodsza fanka PawÂła :?: :lol:
RoÂśnie DÂżastinie konkurencja :devil:

A z dzisiaj :D Niestety konferencje wiodÂły prym :/

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..tam w prawym dolnym rogu :D :arrow:
..czyÂżby najmÂłodsza fanka PawÂła :?: :lol:
RoÂśnie DÂżastinie konkurencja :devil:
I bardzo dobrze :tanczy: BĂŞdzie miaÂł mnie kto zastÂąpiĂŚ, kiedy odejdĂŞ na emeryturĂŞ :lol:
Black Jack '62 pisze: Nie od dziÂś znamy poczucie humoru PawÂła :brawa:
Wystarczy przypomnieĂŚ sobie humor podany na tacy w Szkle :lol:
Nie bĂŞdzie Ci go brakowaÂło, kiedy pozbĂŞdziesz siĂŞ kablĂłwki? :rozglada:
Black Jack '62 pisze:Gdzie PaweÂł ten humor podziewa, kiedy siada za stoÂłem prezenterskim? :D Czasami ujawnia go, ale najczĂŞÂściej jest przecieÂż Âśmiertelnie powaÂżny :D
To tylko gra :rozglada: Poza tym on wie, kiedy i w jakich iloÂściach serwowaĂŚ to swoje poczucie humoru :rozglada:
Black Jack '62 pisze:Dzisiaj bĂŞdziecie miaÂły PawÂła w sejmie do ... pewnie 15'stej :D
RzeczywiÂście tak byÂło :spiewa: TuÂż po 14:30 nadaÂł ostatniÂą (czwartÂą ) relacjĂŞ :spiewa:
Black Jack '62 pisze:
ÂŻyczĂŞ samych piorunujÂących wraÂżeĂą
Zawsze takie sÂą :lol2:
Black Jack '62 pisze: i ... sprawnie dziaÂłajÂącego forum :lol2:
To beznadziejnie dzia³aj¹ce forum to pikuœ przy iloœci konferencji jakimi raczyli nas dziœ politycy za poœrednictwem tvn24 :devil: A tak piêknie dzionek siê zacz¹³. KuŸniar dokona³ dziœ odkrycia wszechczasów :rozglada: Po Paw³owej relacji nadanej z wrodzon¹ ( :rozglada: ) dba³oœci¹ o ka¿dy szczegó³ - powiedzia³: Jaki skrupulatny pan redaktor :) Co niektórzy ju¿ dawno to odkryli, ale lepiej póŸno ni¿ wcale panie Jarku :tanczy: Dn¿ konferencj¹ Tuska siê rozpocz¹³, ale ¿e w sejmie siê odbywa³a to mogliœmy Paw³em pytaczem siê zachwycaÌ :tanczy: Kiedy konferencja siê skoùczy³a pokazali dziennikarzy próbuj¹cych wydobyÌ jeszcze jakieœ info od odchodz¹cego Tuska - Paw³a oczywiœcie wœród nich nie zabrak³o :tanczy: Tak siê zagapi³am, ¿e z wra¿enia nagrywarki nie zd¹¿y³am uruchomiÌ :uhh: St¹d capsów z tego przesympatycznego momentu brak :uhh: Zaraz po tej konferencji Tuska musia³am wyjœÌ. Nastawi³am nagrywarkê i co sobie obejrza³am po powrocie do domu? Ca³¹ masê konferencji :devil: W dn¿ znalaz³ siê czas zaledwie na dwie relacje Paw³a. :uhh: Jednak by³y tak rewelacyjne, ¿e wynagrodzi³y mi trudy dnia dzisiejszego :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Jak cz³owiek ma pó³ godziny czasu na przyjemnoœci, to na to forum nie ma najmniejszej szansy siê dostaÌ :? To usprawiedliwienie ;)
DÂżastina pisze:
not that kind pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..tam w prawym dolnym rogu :D :arrow:
..czyÂżby najmÂłodsza fanka PawÂła :?: :lol:
RoÂśnie DÂżastinie konkurencja :devil:
I bardzo dobrze :tanczy: BĂŞdzie miaÂł mnie kto zastÂąpiĂŚ, kiedy odejdĂŞ na emeryturĂŞ :lol:
Ale ta to dopiero bĂŞdzie natrĂŞt :lol: My sobie grzeczniutko siedzimy w domkach przed telewizorkami, a ona prze i lgnie prosto do PawÂła :lol: Ma racjĂŞ dziewczyna :D A sobie bĂŞdzie ÂżaÂłowaĂŚ :D Przynajmniej pozna PawÂła od tej prywatnej, bardziej luzerskiej strony :D KtĂłrÂą, my - te bardziej powÂściÂągliwe fanki - znamy tylko z programu ,,SzkÂło kontaktowe''. Tu musiaÂłabym wstawiĂŚ dwie emotki. Pierwsza :hahaha: w ramach reakcji na film ze SzkÂła :D A druga ;( dlatego, Âże tak maÂło takich rozbrajajÂących filmĂłw ;(
Black Jack '62 pisze: Nie od dziÂś znamy poczucie humoru PawÂła :brawa:
Wystarczy przypomnieĂŚ sobie humor podany na tacy w Szkle :lol:
Nie bĂŞdzie Ci go brakowaÂło, kiedy pozbĂŞdziesz siĂŞ kablĂłwki? :rozglada:
A kto powiedziaÂł, Âże pozwolĂŞ mu na to? :o ÂŻe on ,,przejechaÂł'' siĂŞ na pani z telewizji, to nie znaczy, Âże ja zrezygnujĂŞ z TVN24 :racja: PaweÂł jest bardziej otwarty i przyjaÂźnie nastawiony do fanek i nie zamierzam siĂŞ z nim rozstawaĂŚ :)
Tak siê zagapi³am, ¿e z wra¿enia nagrywarki nie zd¹¿y³am uruchomiÌ :uhh: St¹d capsów z tego przesympatycznego momentu brak :uhh: Zaraz po tej konferencji Tuska musia³am wyjœÌ. Nastawi³am nagrywarkê i co sobie obejrza³am po powrocie do domu? Ca³¹ masê konferencji :devil: W dn¿ znalaz³ siê czas zaledwie na dwie relacje Paw³a. :uhh: Jednak by³y tak rewelacyjne, ¿e wynagrodzi³y mi trudy dnia dzisiejszego :tanczy:
Szkoda, Âże nie bĂŞdzie capsĂłw, to byÂłaby teÂż jakaÂś pamiÂątka z PawÂłem w niecodziennej roli :) Ale sÂą za to capsy z PawÂłem w roli jak najbardziej codziennej i to teÂż Wam siĂŞ chwali :*
WÂściekÂłam siĂŞ wczoraj na te wszystkie konferencje, bo to, co miaÂło miejsce wczoraj, to tak naprawdĂŞ pierwszy raz miaÂło szkodliwy wpÂływ na pracĂŞ PawÂła :? Zawsze byÂł w stanie przedrzeĂŚ siĂŞ z relacjÂą miĂŞdzy jednÂą, a drugÂą konferencjÂą, a wczoraj..... no wczoraj, to konferencje zachodziÂły jedna na drugÂą ;(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze:Jak cz³owiek ma pó³ godziny czasu na przyjemnoœci, to na to forum nie ma najmniejszej szansy siê dostaÌ :? To usprawiedliwienie ;)
JesteÂś :D JuÂż myÂślaÂłam, Âże TwĂłj mĂŞÂżuÂś siĂŞ dowiedziaÂł o tym, iÂż potajemnie pewym przystojnym Panem Redaktorem siĂŞ zachwycasz :rozglada: i kazaÂł Ci wybieraĂŚ - on albo ja :rozglada:
Ale ta to dopiero bĂŞdzie natrĂŞt :lol:
Muszê siê przyznaÌ, ¿e gdyby nie obi :* nie zwróci³abym na to dziewcz¹tko uwagi :rozglada: Zawsze tak mam, kiedy Pawe³ relacje nadaje :rozglada: nigdy nie widzê co wokó³ niego siê dzieje :rozglada: Jako ¿e relacje mia³am nagran¹ obejrza³am sobie to jeszcze raz. Paw³a bardzo bawi³a ta sytuacja, wyraŸnie œmiech powstrzymywa³ :rozglada: Przed wybuchem na wizji uratowa³a go wypowiedŸ Donalda Tuska, która przeplata³a jego relacje :rozglada:
My sobie grzeczniutko siedzimy w domkach przed telewizorkami
Tym lepiej dla PawÂła :rozglada: Funcky :rozglada: a moÂże zorganizujemy sobie wypadzik do sejmu? :lol:
Ma racjĂŞ dziewczyna :D A sobie bĂŞdzie ÂżaÂłowaĂŚ :D Przynajmniej pozna PawÂła od tej prywatnej, bardziej luzerskiej strony :D KtĂłrÂą, my - te bardziej powÂściÂągliwe fanki - znamy tylko z programu ,,SzkÂło kontaktowe''. Tu musiaÂłabym wstawiĂŚ dwie emotki. Pierwsza :hahaha: w ramach reakcji na film ze SzkÂła :D A druga ;( dlatego, Âże tak maÂło takich rozbrajajÂących filmĂłw ;(
Tak to juÂż jest w tvn24 :uhh: to co naprawdĂŞ dobre w znikomych iloÂściach jest serwowane :uhh:
BlackJack'62 pisze:

Wystarczy przypomnieĂŚ sobie humor podany na tacy w Szkle :lol:
Nie bĂŞdzie Ci go brakowaÂło, kiedy pozbĂŞdziesz siĂŞ kablĂłwki? :rozglada:
A kto powiedziaÂł, Âże pozwolĂŞ mu na to? :o ÂŻe on ,,przejechaÂł'' siĂŞ na pani z telewizji, to nie znaczy, Âże ja zrezygnujĂŞ z TVN24 :racja:
Ufff....UlÂżyÂło mi :D MyÂślaÂłam, Âże w Âślady braciszka pĂłjdziesz :uhh:
PaweÂł jest bardziej otwarty i przyjaÂźnie nastawiony do fanek i nie zamierzam siĂŞ z nim rozstawaĂŚ :)
No :> Nie wiem czy bardziej otwarty?
Szkoda, Âże nie bĂŞdzie capsĂłw, to byÂłaby teÂż jakaÂś pamiÂątka z PawÂłem w niecodziennej roli :)
Ech! Nie przypominaj mi o tym :hmm: Siedzia³am przed tv z pilotem od nagrywarki w rêce i z rozemocjonowania zapomnia³am o naciœniêciu jednego magicznego przycisku :hmm: Lata lec¹, a ja wci¹¿ z moim idolem oswoiÌ siê nie mogê i za ka¿dym razem, kiedy go widzê tak emocjonalnie reagujê :szalony:

Jutro liczymy oczywiÂście na spotkanie z PawÂłem - prezenterem :D Bo jeÂśli nie on, to kto :rozglada: poprowadzi wieczorno-nocne pasmo? :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

CoÂś wyliczyÂłaÂś, ale nie do koĂąca tak, jakbyÂś chciaÂła :/ Zapewne ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Buuu ;( ;( ;( I staÂło siĂŞ to, czego tak bardzo siĂŞ obawiaÂłam - PaweÂł pojawiÂł siĂŞ w weekend jako reporter. A co to moÂże oznaczaĂŚ? Ano to, Âże nie zobaczymy go juÂż zapewne za stoÂłem prezenterskim ;( ;( ;( Tak byÂło z MaĂŚkiem Knapikiem - mniemam, iÂż z PawÂłem bĂŞdzie podobnie. ChoĂŚ bardzo chciaÂłabym siĂŞ myliĂŚ :rydzyk:
Ja siĂŞ czujĂŞ bardzo podle, a PaweÂł wcale nie wyglÂąda na niezadowolonego :mhm: KtoÂś mi zasugerowaÂł, Âże to moÂże dobra mina do zÂłej gry? Kto wie, moÂże? :uhh:
W serwisie o 18:00 wyskoczy³ z fenomenaln¹ relacj¹ prosto z sejmu - z dba³oœci¹ o ka¿dy szczegó³ podsumowa³ wszystkie dzisiejsze konwencje :brawa: Pó¿niej nada³ jeszcze relacjê w Raporcie - buuu ;( dlaczego on go nie prowadzi³ i pewnie nigdy ju¿ nie poprowadzi? :uhh: Do koùca Raportu musia³ czekaÌ, ¿eby opowiedzieÌ nam o tym, i¿ prezydent Kartê Polaka dziœ podpisa³ - znowu byliœmy œwiadkami bardzo profesjonalnej relacji :brawa: Notka mi gdzieœ umknê³a wiêc raportowe capsy bêd¹ jutro :rozglada: jakby siê kto pyta³ :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:JesteÂś :D JuÂż myÂślaÂłam, Âże TwĂłj mĂŞÂżuÂś siĂŞ dowiedziaÂł o tym, iÂż potajemnie pewym przystojnym Panem Redaktorem siĂŞ zachwycasz :rozglada: i kazaÂł Ci wybieraĂŚ - on albo ja :rozglada:
Jestem, ale na krĂłtko - muszĂŞ siĂŞ spieszyĂŚ niestety ;)
MusiaÂłam jednak coÂś napisaĂŚ, po tym, co zobaczyÂłam ;(
Tym lepiej dla PawÂła :rozglada: Funcky :rozglada: a moÂże zorganizujemy sobie wypadzik do sejmu? :lol:
PomyÂślaÂłabyÂś, Âże wczorajsza sobota byÂła tak bliskim dogodnym terminem? ;(
No :> Nie wiem czy bardziej otwarty?
Ale biografiĂŞ ci przesÂłaÂł :D
Jutro liczymy oczywiÂście na spotkanie z PawÂłem - prezenterem :D Bo jeÂśli nie on, to kto :rozglada: poprowadzi wieczorno-nocne pasmo? :rozglada:
LiczyÂłyÂśmy i co......? ;( ;( ;(
Buuu ;( ;( ;( I staÂło siĂŞ to, czego tak bardzo siĂŞ obawiaÂłam - PaweÂł pojawiÂł siĂŞ w weekend jako reporter. A co to moÂże oznaczaĂŚ? Ano to, Âże nie zobaczymy go juÂż zapewne za stoÂłem prezenterskim ;( ;( ;( Tak byÂło z MaĂŚkiem Knapikiem - mniemam, iÂż z PawÂłem bĂŞdzie podobnie. ChoĂŚ bardzo chciaÂłabym siĂŞ myliĂŚ :rydzyk:
Buuuuu nr1 - kiedy w³¹czy³am o 18-stej i zobaczy³am, ¿e nie ma Paw³a w serwisie, to po sekundzie wy³¹czy³am ;(
Buuuuuuu nr2 - kiedy zajrzaÂłam do wÂątku i zobaczyÂłam, Âże PaweÂł byÂł wieczorem w sejmie, to uÂświadomiÂłam sobie najgorsze - Âże my juÂż z PaweÂł prezenterem siĂŞ nie spotkamy :uhh:

W³aœciwie to dobrze, ¿e wczoraj wy³¹czy³am ten serwis, przynajmniej o kilka godzin póŸniej wszystkie fatalne informacje do mnie dotar³y ;(

D¿astina, czy mo¿emy mieÌ jeszcze jak¹œ nadziejê? :uhh:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Ja proponujĂŞ nie traciĂŚ nadziei ;) ChociaÂż tym, co zapodam niÂżej pewnie nie uÂłatwiĂŞ Wam zadania :rozglada:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze:
Tym lepiej dla PawÂła :rozglada: Funcky :rozglada: a moÂże zorganizujemy sobie wypadzik do sejmu? :lol:
PomyÂślaÂłabyÂś, Âże wczorajsza sobota byÂła tak bliskim dogodnym terminem? ;(
Nie ;( Niemniej jednak :rozglada: sobotnie póŸne popo³udnie i wieczór w sejmie - pora i miejsce wprost stworzone do romantycznego spotkania :rozglada:
Funckyrella pisze:
No :> Nie wiem czy bardziej otwarty?
Ale biografiĂŞ ci przesÂłaÂł :D
Przypominam, Âże niekompletnÂą :spiewa:
Funckyrella pisze:
Jutro liczymy oczywiÂście na spotkanie z PawÂłem - prezenterem :D Bo jeÂśli nie on, to kto :rozglada: poprowadzi wieczorno-nocne pasmo? :rozglada:
LiczyÂłyÂśmy i co......? ;( ;( ;(
I siĂŞ pojawiÂł. Jednak nie tak miaÂło byĂŚ :uhh: :uhh: :uhh:
Funckyrella pisze:Buuuuuuu nr2 - kiedy zajrzaÂłam do wÂątku i zobaczyÂłam, Âże PaweÂł byÂł wieczorem w sejmie, to uÂświadomiÂłam sobie najgorsze - Âże my juÂż z PaweÂł prezenterem siĂŞ nie spotkamy :uhh:
W tylu programach chciaÂłam jeszcze zobaczyĂŚ PawÂła w roli prowadzÂącego :uhh: W serwisach o Poranku chociaÂżby :uhh: W piÂątek po raz pierwszy skusiÂłam siĂŞ, aby obejrzeĂŚ Dpd. FormuÂła programu wprost stworzona dla PawÂła. I pomyÂśleĂŚ, Âże jeszcze tamtej nocy byÂłam peÂłna nadziei :uhh:
Funckyrella pisze: D¿astina, czy mo¿emy mieÌ jeszcze jak¹œ nadziejê? :uhh:
Co do serwisowania - ja nie mam ¿adnych z³udzeù :uhh: Mam jednak nadziejê, ¿e jako reporter bêdzie siê czêsto pojawia³ :uhh: A mo¿e Paw³owi coœ innego po g³owie chodzi :rozglada: Ju¿ wyjaœniam co mam na myœli. Moja Rodzicielka - wielbicielka komisarza Zawady :rozglada: dziœ rano, na dzieù dobry uraczy³a mnie informacj¹, ¿e Paw³a wczoraj w Kryminalnych widzia³a :rozglada: W serwisie informowa³ o zatrzymaniu przestêpcy :rozglada: :spiewa: Powtórka tego odcinka w tvn ze œrody na czwartek o 00:40 bodaj¿e :mhm: Trochê póŸno, ale trzeba bêdzie obejrzeÌ :tanczy:
not that kind pisze:Ja proponujĂŞ nie traciĂŚ nadziei ChociaÂż tym, co zapodam niÂżej pewnie nie uÂłatwiĂŞ Wam zadania
Tymi capsami sprowadzi³aœ mnie z powrotem na ziemiê :uhh: Chyba wybiorê siê na grzyby, ¿eby nie wpaœÌ w depresjê :uhh: Albo lepiej zjem czekoladê, ale nie kostkê - jak radzi³a Asia Komolka - tylko ca³¹ tabliczkê, a mo¿e dwie? :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 29 gości