Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Post autor: zoha8 »

DÂżastina pisze: PrzecieÂż wcale nie jest powiedziane, Âże Agatka zmieni nazwisko :lol2: KarierĂŞ zaczĂŞÂła robiĂŚ pod szyldem ''Tomaszewska'' :lol2: i nie bĂŞdzie chciaÂła widzom mieszaĂŚ w gÂłowach nowym? :D(
Tak tylko nazwisko Tomaszewska jest doœÌ pospolite (bez obrazy), a mo¿e planowane ?? (bo nie wiem nic na pewno) jest doœÌ charakterystyczne i szczególnie przypad³o by do gustu panom.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Dla mnie nie ma znaczenia jak Agatka bĂŞdzie siĂŞ nazywaĂŚ :D !! Jak dla mnie moÂże nawet przechrzciĂŚ siĂŞ na MarlenĂŞ Dietrich :D !! NajwaÂżniejsze , Âżeby byÂła taka wspaniaÂła (z wyjÂątkiem przesadnej tajemniczoÂści :stop: !! ) jak do tej pory :P

No i oczywiœcie szczêœliwa , zw³aszcza w ¿yciu prywatnym , o którego prywatnoœÌ tak walczy :) !! :* Jej szczêœcie jest dla nas najwa¿niejsze :) !! Wiêc drodzy paùstwo , mieni¹cy siê najwyraŸniej byÌ znajomymi Agatki , raczcie nie wyci¹gaÌ na forum publiczne takich elementów z ¿ycia prywatnego Agatki -my o takie szczegó³y nie prosimy -bo i nie mamy prawa :stop:

Black Jack '62 pisze:Ja za niedÂługo bĂŞdĂŞ zasÂłaniaÂł siĂŞ prawem prywatnoÂści moich opinii :D
(...)
Hmm.... :mhm: Myœla³em, ¿e dam Agatce spokój dopiero wówczas, gdy wyjdzie za m¹¿ - a to w zwi¹zku z poszanowaniem przeze mnie sakramentu ma³¿eùstwa :D , ale okazuje siê, ¿e ja ju¿ wczeœniej ni¿ przypuszcza³em wzi¹³em siê za uk³adanie mowy po¿egnalnej, w której nie szczêdzê gorzkich s³ów Agatce :o
A miaÂłem w tym tygodniu redagowaĂŚ biografiĂŞ ;(

Teraz jestem fanem w stanie agonii :neutral:

Agata skazaÂła mnie na ÂśmierĂŚ cywilnÂą na forum ;(
Ojehhhh :shock: ? To ju¿ podj¹³eœ :shock: decyzjê o odejœciu :shock: ?? No , ale przecie¿ Agatka nie zakaza³a ci pisaÌ....... nie zwolni³a dyscyplinarnie z obowi¹zków fana :ban: Poza tym napisa³a , ¿e ciszy j¹ zainteresowanie jej prac¹ :) !! Nie obchodzi ciêto -tak od razu zrezygnujesz :neutral: ?? Od rêki , bez s³owa .... :o ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..kopara mi opadÂła :shock:

..zastaÂłem tu takie rzeczy Âże z jednej strony wolaÂłbym Âżeby forum samo padÂło caÂłkowicie a z drugiej Âżeby dziaÂło tak sprawnie jak to tylko moÂżliwe :neutral:

..muszê iœÌ po jakiœ stojaczek ¿eby sobie brodê podeprzeÌ bo mi niewygodnie :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:..kopara mi opadÂła :shock:
Spokojnie :stop: !! :D To co siĂŞ tu teraz dzieje to jeszcze nie koniec Âświata :lol2: !! Nerwy i emocje na wodzy :tanczy: !!
..zastaÂłem tu takie rzeczy Âże z jednej strony wolaÂłbym Âżeby forum samo padÂło caÂłkowicie a z drugiej Âżeby dziaÂło tak sprawnie jak to tylko moÂżliwe :neutral:
ÂŻeby padÂło :o ?? Wykluczone -ma dziaÂłaĂŚ teraz w ostatnich chwilach z Blackiem zwÂłaszcza -niech forum nie uÂłatwia mu odejÂścia :devil: !!
..muszê iœÌ po jakiœ stojaczek ¿eby sobie brodê podeprzeÌ bo mi niewygodnie :devil:
IdÂź , idÂź -moÂże bĂŞdzie Ci asekuracja potrzebna jak jeszcze nigdy dotÂąd :lol: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Post autor: }{ypnosea »

Que pasa? pisze:
zoha8 pisze: TakÂże nie wiem co przyniosÂła by informacja,Âże jest rocznik 79 czy 80. Jak dla mnie nic.
Pozostaje mi na koniec uspokoiĂŚ panĂłw, Agata jest zajĂŞta przez baaaaaaardzo przystojnego i fajnego goÂścia z naszego osiedla.
MoÂżliwe Âże za niedÂługo bĂŞdziecie sÂłaĂŚ maile pod inny adres ... A z kropeczkÂą i @tvn.pl zostanÂą a to co miĂŞdzy nimi siĂŞ zmieni ...
To straszne!!!! ;( Mam nadziejĂŞ, Âże to nieprawda!!!! ;(

Gdzie jest Agata? :uhh:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Nie zdziwiê siê jak ktoœ niezorientowany w awarii forum pomyœli , ¿e my na z³oœÌ -w ramach jakiegoœ urojonego protestu wywys³amy puste posty :devil: !! Chocia¿ mi jeszcze siê nie zdarzy³o ...... :devil: !! :aniol:
}{ypnosea pisze:
Que pasa? pisze: MoÂżliwe Âże za niedÂługo bĂŞdziecie sÂłaĂŚ maile pod inny adres ... A z kropeczkÂą i @tvn.pl zostanÂą a to co miĂŞdzy nimi siĂŞ zmieni ...
To straszne!!!! ;( Mam nadziejĂŞ, Âże to nieprawda!!!! ;(
Straszne :devil: ?? A co ci do tego , czy Agatka jest mĂŞÂżatkÂą , czy caÂły czas pannÂą na wydaniu :lol: ?? Tak ciĂŞ zabolaÂło , Âże Agatka gustuje jednak w mĂŞÂżczyznach :lol: ??
Gdzie jest Agata? :uhh:
Któ¿ to wie :spiewa: ??
Ostatnio zmieniony czwartek 20 wrz 2007, 12:53 przez marcinkowsky, łącznie zmieniany 1 raz.
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Nie zdziwiê siê jak ktoœ niezorientowany w awarii forum pomyœli , ¿e my na z³oœÌ -w ramach jakiegoœ urojonego protestu wywys³amy puste posty :devil: !! Chocia¿ mi jeszcze siê nie zdarzy³o ...... :devil: !! :aniol:
..to siĂŞ ciesz :?
..ale nie z naszego pecha :twisted:
}{ypnosea pisze:
Que pasa? pisze:
zoha8 pisze: TakÂże nie wiem co przyniosÂła by informacja,Âże jest rocznik 79 czy 80. Jak dla mnie nic.
Pozostaje mi na koniec uspokoiĂŚ panĂłw, Agata jest zajĂŞta przez baaaaaaardzo przystojnego i fajnego goÂścia z naszego osiedla.
MoÂżliwe Âże za niedÂługo bĂŞdziecie sÂłaĂŚ maile pod inny adres ... A z kropeczkÂą i @tvn.pl zostanÂą a to co miĂŞdzy nimi siĂŞ zmieni ...
To straszne!!!! ;( Mam nadziejĂŞ, Âże to nieprawda!!!! ;(
..ale Ty jesteÂś dziwna :!: :lol:
..jedyna zÂła informacja jaka wiÂązaÂłaby siĂŞ z tym faktem jest taka Âże Agatki nie byÂłoby w pracy przez pewien czas a co za tym idzie teÂż a moÂże zwÂłaszcza na wizji ;)

..przed Âślubem zniknĂŞÂłaby gdzieÂś na tydzieĂą :D
..i po Âślubie wyfrunĂŞÂła na miesiÂąc miodowy :lol2:

..ale doœÌ o tak prywatnych kwestiach :cicho:
Gdzie jest Agata? :uhh:
..pojĂŞcia nie mam :?: :rozglada:
..moÂże w koĂącu dali jej wolne by odpoczĂŞÂła od pracy :)
..od nas :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Black Jack '62 pisze:PrzerzucĂŞ siĂŞ chyba na tĂŞ porĂŞ, poniewaÂż widzĂŞ, Âże for dziaÂła bezawaryjnie :D
Wczesne wstawanie nie jest dobre dla serca - w sensie dosÂłownym i merytorycznym :lol2:
Black Jack '62 pisze:Echhh :/ Znów minê³a noc :/ Znów bezsenna :( Noc d³uga, smutna, wietrzna, deszczowa, z myœlami utkwionymi w przysz³oœÌ fana wyzut¹ z jakiejkolwiek nadziei ;(
/.../
Teraz jestem fanem w stanie agonii :neutral:

Agata skazaÂła mnie na ÂśmierĂŚ cywilnÂą na forum ;(
Mê¿czyŸni dla i z powodu kobiet robili w przesz³oœci ró¿ne rzeczy. Rzucali siê np. z mostów, a Ty z powodu kobiety rzucasz forum :lol2: ¯ycie zbiega na nieustannych walkach, na koniec z³o¿ysz ca³opalenie wszystkich uczuÌ fana? :) Musisz teraz byÌ cz³owiekiem silnym i potrafi¹cym zdobyÌ sie na wielki wysi³ek ducha, by pogodziwszy siê z losem, nie daÌ siê opanowaÌ rozpaczy :)
Black Jack '62 pisze:
zoha8 pisze:TrochĂŞ Was nie rozumiem, normalna i skromna dziewczyna jakÂą byÂła Agata w naszej podstawĂłwce ma prawo do prywatnoÂści.
Ja za niedÂługo bĂŞdĂŞ zasÂłaniaÂł siĂŞ prawem prywatnoÂści moich opinii :D
Prawo do prywatnoÂści opinii :lol: Zaiste, Âżyjemy w demokratycznym paĂąstwie prawa :brawa: Tylko z caÂłkowitym poszanowaniem praw juÂż ciĂŞÂżej ;) Ale skoro wymaga siĂŞ od nas ''Âślepego'' poszanowania tychÂże praw :rozglada:
W takiej sytuacji prawo do prywatnoœci opinii jest bezwzglêdnie zrozumia³e :D Rozwinê trafn¹ myœl :D My te¿ moglibyœmy ograniczyÌ siê do - tylko i wy³¹cznie ogl¹dania Tvn24, ale nie po to cz³owiek przed kilkunastoma laty walczy³ o prawa do zrzeszania siê i do swobody wypowiedzi, ¿eby teraz z tego prawa nie korzystaÌ ;) Mamy nieodpart¹ chêÌ do wyra¿ania opinii publicznie :) Czerpiemy z tego radoœÌ, satysfakcjê, ale te¿ nosimy w sobie nadziejê, ¿e grupie ³atwiej byÌ mo¿e bêdzie uzyskaÌ to, czego nie zdo³alibyœmy osi¹gn¹Ì w pojedynkê :) Jest nas sta³a ekipa klubu, która czasami wzbogaca siê o opinie ludzi z zewn¹trz :D Co nas charakteryzuje, jakie s¹ nasze za³o¿enia? Wszystkich nas ³¹czy fascynacja osob¹ Agatty oraz specyficzne podejœcie do ¿ycia; wszyscy chcemy razem spêdzaÌ jak najwiêcej czasu, mieÌ jak najwiêcej powodów do dyskusji, by wyraziÌ dumê z bycia fanem Agatty; tworzyÌ coœ w miarê umiejêtnoœci dla innych i dla siebie, zupe³nie bezinteresownie - pomimo owczego pêdu do zdobycia bio Agatty nie daliœmy chyba ani razu powodu do tego, ¿eby ktoœ nas uzna³ karierowiczami pêdz¹cymi w wyœcigu szczurów po kolejny wpis do cv? :lol2:

Czy mam ju¿ o tym wszystkim zacz¹Ì pisaÌ w czasie przesz³ym? ;(
Black Jack '62 pisze:Czekam wiĂŞc na premierĂŞ tego wdzianka w serwisach :P
PeÂłen jesteÂś sprzecznoÂści... :lol2:
Black Jack '62 pisze:
zoha8 pisze:Pozostaje mi na koniec uspokoiĂŚ panĂłw, Agata jest zajĂŞta przez baaaaaaardzo przystojnego i fajnego goÂścia z naszego osiedla.
No juÂż nie przesadzajmy, wcale nie tak baaaaaaaardzo :devil:
...i dzikiego poczucia humoru :hahaha:
Black Jack '62 pisze:
Que pasa? pisze:MoÂżliwe Âże za niedÂługo bĂŞdziecie sÂłaĂŚ maile pod inny adres ... A z kropeczkÂą i @tvn.pl zostanÂą a to co miĂŞdzy nimi siĂŞ zmieni ...
O? :D NaprawdĂŞ? :D Wspaniale!!! :D Ciekawe, gdzie podziewa Agatka pierÂścionek zarĂŞczynowy :mhm:
Hmm.... :mhm: Myœla³em, ¿e dam Agatce spokój dopiero wówczas, gdy wyjdzie za m¹¿ - a to w zwi¹zku z poszanowaniem przeze mnie sakramentu ma³¿eùstwa :D , ale okazuje siê, ¿e ja ju¿ wczeœniej ni¿ przypuszcza³em wzi¹³em siê za uk³adanie mowy po¿egnalnej, w której nie szczêdzê gorzkich s³ów Agatce :o
BJ - czÂłowiek z Âżelaznymi zasadami 8) Nie nĂŞka mĂŞÂżatek :lol2:
marcinkowsky pisze:
zoha8 pisze:Nigdy jej nie odbijaÂło nawet gdy kochali siĂŞ w niej chÂłopaki w caÂłej szkole.
Czemu mnie to nie dziwi , Âże tak byÂło :lol2: ??
Gdybym byÂł chÂłopakiem , ktĂłry moÂże przebywaĂŚ w otoczeniu Agaty , to teÂż by mnie nie obchodziÂło , ktĂłry jest rocznik, jakie studia skoĂączyÂła etc. :lol2: :lol2: :lol2:
Mnie, gdy by³em w wieku szkolnym, interesowa³y g³ównie ksi¹¿ki :lol2: Ale w wieku licealnym naprawi³em ten b³¹d :lol2:
Wracaj¹c do sedna... wiadomoœÌ o za m¹¿ wyjœciu, to by³aby najwspanialsza wiadomoœÌ, szczególnie dla kobiety tak¹ jest :D Jeœli jest prawdziw¹, to tym wiêksze i moje szczêœcie ;)
Ale Agatta moÂże byĂŚ spokojna 8) Nigdy nie byÂło naszym zamiarem zaglÂądaĂŚ w jej sprawy natury intymnej :D
Agata jako atrakcyjna kobieta, zmêczona jest ju¿ byÌ mo¿e namolnoœci¹ mê¿czyzn ;) Pytanie tylko, czy czêœÌ z tych mê¿czyzn, tak jak nas bardziej od kierowania siê instynktami zdobywcy widz¹cego tylko "cia³o", fascynuje poszukiwanie i poznawanie jej "duszy"? :)
marcinkowsky pisze:Straszne :devil: ?? A co ci do tego , czy Agatka jest mĂŞÂżatkÂą , czy caÂły czas pannÂą na wydaniu :lol: ?? Tak ciĂŞ zabolaÂło , Âże Agatka gustuje jednak w mĂŞÂżczyznach :lol: ??
UÂściÂślijmy - mĂŞÂżczyÂźnie :D

A tak na marginesie... zauwa¿y³em, ¿e ostatnimi czasy przemykaj¹ siê tutaj przez ró¿e w¹tki bli¿si b¹dŸ dalsi znajomi, cz³onkowie rodzin ró¿nych pracowników Tvn24 :lol2: Istny najazd :lol2:
Black Jack '62 pisze:/../wzi¹³em siê za uk³adanie mowy po¿egnalnej, w której nie szczêdzê gorzkich s³ów Agatce :o
A miaÂłem w tym tygodniu redagowaĂŚ biografiĂŞ ;(
...myÂślaÂł kogut o niedzieli, a w sobotĂŞ Âłeb mu Âścieli :spiewa: Oby sÂłowa nie byÂły gorzkie jak pioÂłun lub zgniÂła pomaraĂącza :rozglada:

PS PrzypomniaÂło mi siĂŞ, co m.in. napisaÂłem we wczorajszym pustym, czy przedwczorajszym... juÂż nie pamiĂŞtam dokÂładnie, poÂście :D NapisaÂłem, Âże gdyby ode mnie to zaleÂżaÂło, to sÂłowo konferencja funkcjonowaÂłoby tylko w sÂłownikach reporterĂłw, na antenie tvn24 brakÂło namacalnego Âśladu :]
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Alchemik pisze:
Black Jack '62 pisze:PrzerzucĂŞ siĂŞ chyba na tĂŞ porĂŞ, poniewaÂż widzĂŞ, Âże for dziaÂła bezawaryjnie :D
Wczesne wstawanie nie jest dobre dla serca - w sensie dosÂłownym i merytorycznym :lol2:
Co tam serce ;) Nie to, to inne :devil:
Alchemik pisze:Mê¿czyŸni dla i z powodu kobiet robili w przesz³oœci ró¿ne rzeczy. Rzucali siê np. z mostów, a Ty z powodu kobiety rzucasz forum :lol2: ¯ycie zbiega na nieustannych walkach, na koniec z³o¿ysz ca³opalenie wszystkich uczuÌ fana? :) Musisz teraz byÌ cz³owiekiem silnym i potrafi¹cym zdobyÌ sie na wielki wysi³ek ducha, by pogodziwszy siê z losem, nie daÌ siê opanowaÌ rozpaczy :)
Spoko jeÂża ;) Nie z takimi problemami dawaÂłem sobie w Âżyciu radĂŞ :D
Alchemik pisze:W takiej sytuacji prawo do prywatnoœci opinii jest bezwzglêdnie zrozumia³e :D Rozwinê trafn¹ myœl :D My te¿ moglibyœmy ograniczyÌ siê do - tylko i wy³¹cznie ogl¹dania Tvn24, ale nie po to cz³owiek przed kilkunastoma laty walczy³ o prawa do zrzeszania siê i do swobody wypowiedzi, ¿eby teraz z tego prawa nie korzystaÌ ;) Mamy nieodpart¹ chêÌ do wyra¿ania opinii publicznie :) Czerpiemy z tego radoœÌ, satysfakcjê, ale te¿ nosimy w sobie nadziejê, ¿e grupie ³atwiej byÌ mo¿e bêdzie uzyskaÌ to, czego nie zdo³alibyœmy osi¹gn¹Ì w pojedynkê :) Jest nas sta³a ekipa klubu, która czasami wzbogaca siê o opinie ludzi z zewn¹trz :D Co nas charakteryzuje, jakie s¹ nasze za³o¿enia? Wszystkich nas ³¹czy fascynacja osob¹ Agatty oraz specyficzne podejœcie do ¿ycia; wszyscy chcemy razem spêdzaÌ jak najwiêcej czasu, mieÌ jak najwiêcej powodów do dyskusji, by wyraziÌ dumê z bycia fanem Agatty; tworzyÌ coœ w miarê umiejêtnoœci dla innych i dla siebie, zupe³nie bezinteresownie - pomimo owczego pêdu do zdobycia bio Agatty nie daliœmy chyba ani razu powodu do tego, ¿eby ktoœ nas uzna³ karierowiczami pêdz¹cymi w wyœcigu szczurów po kolejny wpis do cv? :lol2:
Dziêkujê za wyczerpuj¹c¹ ripostê :D Nic dodaÌ, nic uj¹Ì :D Mo¿e tylko to, ¿e nasza dociekliwoœÌ s³u¿y tylko jednemu celowi: dobru wspólnemu :) W³aœciwie, to te¿ o tym napisa³eœ, tylko innymi s³owy :lol2:
Ale coÂś siĂŞ zmieniÂło jednak :D Ja juÂż chyba nie mam ochoty sprawiaĂŚ nikomu przyjemnoÂści :D Ot, wewnĂŞtrzna metamorfoza, powodowana strzelaniem do mnie z broni zaÂładowanej powÂściÂągliwoÂściÂą, ktĂłre to strzaÂły, caÂła ich salwa, wrĂŞcz przesadzona prowadzi do ÂśmiesznoÂści :hahaha:
Alchemik pisze:Czy mam ju¿ o tym wszystkim zacz¹Ì pisaÌ w czasie przesz³ym? ;(
Sam musisz podj¹Ì decyzjê :D Ja nie mam zamiaru Was indoktrynowaÌ :D
Alchemik pisze:PeÂłen jesteÂś sprzecznoÂści... :lol2:
...i dzikiego poczucia humoru :hahaha:
To chyba Âżadne odkrycie? :D Zawsze taki byÂłem :D
Alchemik pisze:BJ - czÂłowiek z Âżelaznymi zasadami 8) Nie nĂŞka mĂŞÂżatek :lol2:
Ano tak jest :D Odk¹d Ania Kalczyùska wysz³a za m¹¿ patrzê na ni¹ zupe³nie inaczej :D
Alchemik pisze:Agata jako atrakcyjna kobieta, zmêczona jest ju¿ byÌ mo¿e namolnoœci¹ mê¿czyzn ;) Pytanie tylko, czy czêœÌ z tych mê¿czyzn, tak jak nas bardziej od kierowania siê instynktami zdobywcy widz¹cego tylko "cia³o", fascynuje poszukiwanie i poznawanie jej "duszy"? :)
A mamy inne wyjœcie? :devil: A na serio - czytasz w moich myœlach :) Zd¹¿yliœmy siê przez ten rok dobrze poznaÌ :)
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:Straszne :devil: ?? A co ci do tego , czy Agatka jest mĂŞÂżatkÂą , czy caÂły czas pannÂą na wydaniu :lol: ?? Tak ciĂŞ zabolaÂło , Âże Agatka gustuje jednak w mĂŞÂżczyznach :lol: ??
UÂściÂślijmy - mĂŞÂżczyÂźnie :D
A nie chciaÂła mi wierzyĂŚ :devil:
Alchemik pisze:A tak na marginesie... zauwa¿y³em, ¿e ostatnimi czasy przemykaj¹ siê tutaj przez ró¿e w¹tki bli¿si b¹dŸ dalsi znajomi, cz³onkowie rodzin ró¿nych pracowników Tvn24 :lol2: Istny najazd :lol2:
AÂż dziwi, nie? :devil:
To mo¿e poproœmy kogoœ ze znajomych, niech przeprowadzi z Agatk¹ wywiad i przeœle go póŸniej nam, bo nie wiem, czy Wam pisa³em, ¿e Agata mi napisa³a, ¿e nie ma zwyczaju opowiadaÌ o sobie nieznajomym? :D Albo pods³uch za³ó¿my - nie bêdzie przez nikogo widziana a poprzez to mo¿e sk³onniejsza do mówienia o sobie :lol2:
Alchemik pisze:
Black Jack '62 pisze:/../wzi¹³em siê za uk³adanie mowy po¿egnalnej, w której nie szczêdzê gorzkich s³ów Agatce :o
A miaÂłem w tym tygodniu redagowaĂŚ biografiĂŞ ;(
...myÂślaÂł kogut o niedzieli, a w sobotĂŞ Âłeb mu Âścieli :spiewa: Oby sÂłowa nie byÂły gorzkie jak pioÂłun lub zgniÂła pomaraĂącza :rozglada:
A jak inaczej moÂżna pisaĂŚ o rozczarowaniu? :D SÂłodko-gorzko? :devil:
marcinkowsky pisze:Ojehhhh :shock: ? To ju¿ podj¹³eœ :shock: decyzjê o odejœciu :shock: ?? No , ale przecie¿ Agatka nie zakaza³a ci pisaÌ....... nie zwolni³a dyscyplinarnie z obowi¹zków fana :ban:
Wydaje mi siê, ¿e nie zrobi³a tego przez grzecznoœÌ :devil:
Decyzja zapad³a :] Jeszcze tylko pob³ogos³awiê Anicie na nowej drodze ¿ycia z Kajdanowiczem w g³ównych i hasta la vista ... wolny jak ptak :D
UbiegajÂąc kolejne pytania odpowiadam, Âże z decyzjÂą o zerwaniu umowy z kablĂłwkÂą jeszcze zwlekam :D No, ale fakt pozostaje faktem, iÂż mam takowÂą tylko ze wzglĂŞdu na dostĂŞp do tvn24 :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Black, tyle lat pilnie przesiedziaÂłeÂś na forum jak nawet najbardziej wzorowy uczeĂą w szkole nie przesiedziaÂł... Nie bĂŞdzie ci tego brakowaÂło? :D
wzi¹³em siê za uk³adanie mowy po¿egnalnej, w której nie szczêdzê gorzkich s³ów Agatce :o
to mnie najbardziej zaaferowa³o :shock: Gorzkich s³ów to nigdy Agatce nie serwowa³eœ :shock:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze:
marcinkowsky pisze:Ojehhhh :shock: ? To ju¿ podj¹³eœ :shock: decyzjê o odejœciu :shock: ?? No , ale przecie¿ Agatka nie zakaza³a ci pisaÌ....... nie zwolni³a dyscyplinarnie z obowi¹zków fana :ban:
Wydaje mi siê, ¿e nie zrobi³a tego przez grzecznoœÌ :devil:
Grzeczna i powÂściÂągliwa :mhm: To moja propozycja na tytuÂł filmu o Agacie :rozglada:
Black Jack '62 pisze:Decyzja zapad³a :] Jeszcze tylko pob³ogos³awiê Anicie na nowej drodze ¿ycia z Kajdanowiczem w g³ównych i hasta la vista ... wolny jak ptak :D
AÂż taki uwiĂŞziony siĂŞ czuÂłeÂś? :uhh:
not that kind pisze:
wzi¹³em siê za uk³adanie mowy po¿egnalnej, w której nie szczêdzê gorzkich s³ów Agatce :o
to mnie najbardziej zaaferowa³o :shock: Gorzkich s³ów to nigdy Agatce nie serwowa³eœ :shock:
Skoro sobie na nie zasÂłuÂżyÂła :spiewa:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Tak czy tam i czytam to wszystko i nie wiem , co mam napisaĂŚ :mhm: ??
CzujĂŞ siĂŞ jakby lada dzieĂą miaÂł nastÂąpiĂŚ koniec Âświata :rozglada: !!
Alchemik pisze:Jest nas sta³a ekipa klubu, która czasami wzbogaca siê o opinie ludzi z zewn¹trz :D Co nas charakteryzuje, jakie s¹ nasze za³o¿enia? Wszystkich nas ³¹czy fascynacja osob¹ Agatty oraz specyficzne podejœcie do ¿ycia; wszyscy chcemy razem spêdzaÌ jak najwiêcej czasu, mieÌ jak najwiêcej powodów do dyskusji, by wyraziÌ dumê z bycia fanem Agatty; tworzyÌ coœ w miarê umiejêtnoœci dla innych i dla siebie, zupe³nie bezinteresownie
I taka nas za to spotyka nagroda , ta która nas po³¹czy³a teraz przez swoj¹ skrytoœÌ nas dziesi¹tkuje ;( !!
Black Jack '62 pisze:Ale coÂś siĂŞ zmieniÂło jednak :D Ja juÂż chyba nie mam ochoty sprawiaĂŚ nikomu przyjemnoÂści :D Ot, wewnĂŞtrzna metamorfoza, powodowana strzelaniem do mnie z broni zaÂładowanej powÂściÂągliwoÂściÂą, ktĂłre to strzaÂły, caÂła ich salwa, wrĂŞcz przesadzona prowadzi do ÂśmiesznoÂści :hahaha:
ŒmiesznoœÌ :> ?? ja bym powiedzia³ , ¿e postawa Agatki jest co najmniej dziwaczna :? Ale mo¿e i w ten sposób chce daÌ nam do zrozumienia , ¿e my jej potrzebni nie jesteœmy :uhh: ?? ;(
W koĂącu tej biografii dla siebie pisaĂŚ Black nie chciaÂłeÂś , tylko dla Agatki :uhh:
Black Jack '62 pisze:Wydaje mi siê, ¿e nie zrobi³a tego przez grzecznoœÌ :devil:
Decyzja zapad³a :] Jeszcze tylko pob³ogos³awiê Anicie na nowej drodze ¿ycia z Kajdanowiczem w g³ównych i hasta la vista ... wolny jak ptak :D
Ale czy oby na pewno wybraÂłeÂś dobry moment :rozglada: ?? OdchodziĂŚ , kiedy Agatka -jak na razie wszystko na to wskazuje ma kilka dni wolnego :rozglada: ?? Poczekaj jeszcze z wykonaniem decyzji do powrotu Agatki -moÂże jak odpocznie parĂŞ dni to zmieni zdanie i coÂś ci napisze :rozglada: ??
DÂżastina pisze:Grzeczna i powÂściÂągliwa :mhm: To moja propozycja na tytuÂł filmu o Agacie :rozglada:
Film :lol: ?? Agatka w ¿yciu by siê nie zgodzi³a na to , ¿eby film o niej nakrêciÌ :devil: !! Poza tym scenariusz to sk¹d by re¿yser wytrzasn¹³ :devil: ?? Skoro nic o Agatce nie wiadomo :devil: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

not that kind pisze:Black, tyle lat pilnie przesiedziaÂłeÂś na forum jak nawet najbardziej wzorowy uczeĂą w szkole nie przesiedziaÂł... Nie bĂŞdzie ci tego brakowaÂło? :D
Black oprĂłcz ganiania za laskami z telewizji ma jeszcze jednÂą pasjĂŞ :D SzydeÂłkowanie :devil: Na pewno znajdzie sobie zastĂŞpcze miejsce :) :*
PodÂśpiewywaÂł sobie bĂŞdzie na pewno jakiÂś czas razem z Mariah ,,I Can't Live If Living Is Without You'' :D , ale znam braciszka :) Jest uparty i konsekwentny ;) Jak raz postanowi, to decyzji nie zmieni :] Tak trudne i dramatyczne wrĂŞcz decyzje podejmuje, kiedy naprawdĂŞ sytuacja go do tego zmusza ;) A Agata zmusiÂła ;) Trudno zrozumieĂŚ jej dziwaczne zachowanie :? Nie rozumiem tego zachowania tak samo jak i Wy ;)
Jedynie mogĂŞ teÂż mieĂŚ Âżal o to, Âże np. jakiÂś rok temu byÂła skÂłonna udzieliĂŚ krĂłtkich odpowiedzi pewnym portalom i wtedy nie przeszkadzaÂło jej, Âże ,,obcy'' pytajÂą :?
Teraz zapytaÂł Black, spotkaÂł siĂŞ z odmowÂą, wiĂŞc jak miaÂł to zinterpretowaĂŚ? :D
Tylko tak, jak zinterpretowa³, zrozumia³, ¿e jest niechcianym fanem, obróci³ siê na piêcie podziêkowa³ za ,,wspó³pracê'' ;) No, jeszcze nie podziêkowa³, ale wiem, ¿e planuje :D
TrochĂŞ braciszka kochanego usprawiedliwiÂłam :*

No i jak to mĂłwiÂą u nas na forum - jednego fana z wozu - Agatce lÂżej :D Bo chyba o to chodziÂło? ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Funckyrella pisze:
not that kind pisze:Black, tyle lat pilnie przesiedziaÂłeÂś na forum jak nawet najbardziej wzorowy uczeĂą w szkole nie przesiedziaÂł... Nie bĂŞdzie ci tego brakowaÂło? :D
Black oprĂłcz ganiania za laskami z telewizji ma jeszcze jednÂą pasjĂŞ :D SzydeÂłkowanie :devil: Na pewno znajdzie sobie zastĂŞpcze miejsce :) :*
Czyli Âże szydeÂłkowanie ma byĂŚ tak samo pasjonujÂące jak oglÂądanie tvn24 z ulubionymi laskami :lol: ?? A jednak jeszcze na koniec czegoÂś ciekawego o Blacku siĂŞ dowiedzieliÂśmy :lol: !!
Funckyrella pisze:PodÂśpiewywaÂł sobie bĂŞdzie na pewno jakiÂś czas razem z Mariah ,,I Can't Live If Living Is Without You'' :D , ale znam braciszka :) Jest uparty i konsekwentny ;) Jak raz postanowi, to decyzji nie zmieni :] Tak trudne i dramatyczne wrĂŞcz decyzje podejmuje, kiedy naprawdĂŞ sytuacja go do tego zmusza ;) A Agata zmusiÂła ;)
A mo¿e nie wyjaœni³ Agatce wszystkiego :> ?? Mo¿e ona myœli , ¿e on o Bóg wie co chce j¹ zapytaÌ :o ?? Niech no Black weŸmie sobie tydzieù wolnego od forum -teraz bêdzie ³atwo bo Agatki i tak nie ma ;) !! WeŸmie parê g³êbszych wdechów , przemyœli sprawê i jednak zmieni zdanie :) ?? :rozglada:
MoÂże niech jeszcze napisze do Agatki :spiewa: ??

Funckyrella pisze:Jedynie mogĂŞ teÂż mieĂŚ Âżal o to, Âże np. jakiÂś rok temu byÂła skÂłonna udzieliĂŚ krĂłtkich odpowiedzi pewnym portalom i wtedy nie przeszkadzaÂło jej, Âże ,,obcy'' pytajÂą :?
Teraz zapytaÂł Black, spotkaÂł siĂŞ z odmowÂą, wiĂŞc jak miaÂł to zinterpretowaĂŚ? :D
Tylko tak, jak zinterpretowa³, zrozumia³, ¿e jest niechcianym fanem, obróci³ siê na piêcie podziêkowa³ za ,,wspó³pracê'' ;)


No to gdyby tak byÂło jak piszesz , to Agatka napisaÂłaby mu , Âże cieszy jÂą zainteresowanie jej pracÂą :> ?? :mhm: No ale z drugiej strony masz racjĂŞ -innym zgodziÂła siĂŞ o sobie opowiedzieĂŚ :rozglada: Niewiele , bo niewiele , ale zgodziÂła siĂŞ , a Blackowi odmĂłwiÂła..... ktĂłry to juÂż raz z kolei :roll: ??

Funckyrella pisze:No i jak to mĂłwiÂą u nas na forum - jednego fana z wozu - Agatce lÂżej :D Bo chyba o to chodziÂło? ;)
I znĂłw daÂłaÂś mi do myÂślenia :rozglada: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:W takiej sytuacji prawo do prywatnoœci opinii jest bezwzglêdnie zrozumia³e :D Rozwinê trafn¹ myœl :D My te¿ moglibyœmy ograniczyÌ siê do - tylko i wy³¹cznie ogl¹dania Tvn24, ale nie po to cz³owiek przed kilkunastoma laty walczy³ o prawa do zrzeszania siê i do swobody wypowiedzi, ¿eby teraz z tego prawa nie korzystaÌ ;)
..i nie po to ludzie id¹ pracowaÌ w telewizji ¿eby póŸniej ukrywaÌ przed ca³ym œwiatem swoj¹ biografiê ;)
..i mamy bunt na pokÂładzie :]
marcinkowsky pisze:A mo¿e nie wyjaœni³ Agatce wszystkiego :> ?? Mo¿e ona myœli , ¿e on o Bóg wie co chce j¹ zapytaÌ :o ?? Niech no Black weŸmie sobie tydzieù wolnego od forum -teraz bêdzie ³atwo bo Agatki i tak nie ma ;) !! WeŸmie parê g³êbszych wdechów , przemyœli sprawê i jednak zmieni zdanie :) ?? :rozglada:
MoÂże niech jeszcze napisze do Agatki :spewa: ??
..sÂą pewne granice ktĂłrych przekraczaĂŚ :stop:
..poza tym skoro Black juÂż nieodwracalnie zdecydowaÂł to po co jeszcze mĂŞczyĂŚ i naginaĂŚ jego silnÂą wolĂŞ ;)
..moÂże co najwyÂżej sprĂłbowaĂŚ drugi raz wysÂłaĂŚ tego ostatniego maila na ktĂłrego Agatka mu nie udzieliÂła opdowiedzi :lol:

..ÂżartowaÂłem ;)
..ona nie ma ochoty i pewnie teÂż czasu na dyskusjĂŞ ;)
..a moÂże argumentĂłw :?: ;)
Funckyrella pisze:Jedynie mogĂŞ teÂż mieĂŚ Âżal o to, Âże np. jakiÂś rok temu byÂła skÂłonna udzieliĂŚ krĂłtkich odpowiedzi pewnym portalom i wtedy nie przeszkadzaÂło jej, Âże ,,obcy'' pytajÂą :?
..ten obcy..obcy..obcy.. nieznajomy :o
..my siĂŞ nie znamy osobiÂście a ja nigdy w Âżyciu nie napisaÂłbym o Was Âże jesteÂście obcy :nie:
..tyle nas ³¹czy :o
..dole i niedole - smutki i radoÂści - wzloty i upadki :o
..tyle czasu ze sobÂą spĂŞdziliÂśmy :)
..tyloma rzeczami siĂŞ krzepiliÂśmy nawzajem :o

..ejj :o:
..a moÂże zaproÂśmy AgatkĂŞ tu na czacik w celu lepszego poznania siĂŞ :?: :lol2:
..ale moÂże dopiero jak forum zacznie po ludzku dziaÂłaĂŚ :devil:
marcinkowsky pisze:
Funckyrella pisze:No i jak to mĂłwiÂą u nas na forum - jednego fana z wozu - Agatce lÂżej :D Bo chyba o to chodziÂło? ;)

I znĂłw daÂłaÂś mi do myÂślenia :rozglada: !!
..sad ;( ;( ;(
..czy my naprawdĂŞ jesteÂśmy aÂż tak wyrodnymi i 'obcymi' fanami :?: ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 34 gości