Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ja niestety cholernie siĂŞ spieszĂŞ, wiec jak jakaÂś dyskusja, to dopiero jutro - moÂże :mhm: :*

Ale mam niestety z³¹ wiadomoœÌ ;( Spodziewa³yœmy siê Paw³a na Ukrainie, w ten weekend, na wyborach.... i niestety dla nas - jest Rafa³ Poniatowski ;(

Trzymajmy siĂŞ ;(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze:Ja niestety cholernie siĂŞ spieszĂŞ
Uciekasz :uhh: ZupeÂłnie jak nasz idol :uhh:
wiec jak jakaÂś dyskusja, to dopiero jutro - moÂże :mhm: :*
Ale o czym? :uhh: Nasz ulubiony nie dostarcza nam tematĂłw :uhh: Niedobry :>
Ale mam niestety z³¹ wiadomoœÌ ;( Spodziewa³yœmy siê Paw³a na Ukrainie, w ten weekend, na wyborach.... i niestety dla nas - jest Rafa³ Poniatowski ;(
Wczoraj sobie wÂłaÂśnie przypomniaÂłam, Âże oprĂłcz PawÂła na UkrainĂŞ wysyÂłajÂą Marcina Firleja i Rufiego wÂłaÂśnie :uhh:
Trzymajmy siĂŞ ;(
Nic innego nam nie pozostaje :roll:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:
Funckyrella pisze:Ja niestety cholernie siĂŞ spieszĂŞ
Uciekasz :uhh: ZupeÂłnie jak nasz idol :uhh:
Ale ja wrĂłciÂłam :) A jego nie ma nadal ;(
Trzymajmy siĂŞ ;(
Nic innego nam nie pozostaje :roll:
Inaczej byÂśmy nie przeÂżyÂły tego, Âże wczoraj znĂłw PawÂła nie byÂło :(
Ta caÂła sytuacja z degradacjÂą PawÂła to siĂŞ juÂż w zaÂłamanie nerwowe przeradza :(
Nie wytrzymaÂłam dzisiaj i napisaÂłam na adres widzowie@.... i zapytaÂłam o dalsze losy PawÂła i o wytÂłumaczenie sytuacji - jak myÂślisz :> Odpisze mi ktoÂś? :devil: Ale nie poddam siĂŞ, bĂŞdĂŞ mierzyĂŚ wyÂżej, dopĂłki siĂŞ czegoÂś nie dowiem :x Z rĂłwnowagi coraz bardziej mnie ta sytuacja juÂż wyprowadza :x No, Âżeby chociaÂż byÂł PaweÂł w roli reportera :> Ale jego praktycznie wcale nie ma :uhh:
Jest tyle pytaĂą bez odpowiedzi, tyle zachowaĂą PawÂła, ktĂłre moÂżna interpretowaĂŚ jednoznacznie, ale znajÂąc nasze umiejĂŞtnoÂści na jednoznacznoÂści poprzestawaĂŚ nie moÂżemy.... Âżeby siĂŞ nie zaÂłamaĂŚ, Âżeby siĂŞ pokrzepiĂŚ, ale ile w takiej niewiedzy moÂżna ÂżyĂŚ? :(
PisaÂłaÂś moÂże do PawÂła? :) Ja chyba nie mam odwagi i sumienia do niego pisaĂŚ w tej bolesnej sprawie :(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁÂączĂŞ siĂŞ z Wami w bĂłlu, smutku, rozgoryczeniu i niezrozumieniu w obliczu niesprawiedliwoÂści, jakiej jesteÂśmy Âświadkami :]

Trzymajmy takÂże za PawÂła kciuki i za jego samopoczucie :) KtĂłre w ostatnich dniach wcale zÂłym nie moÂżna nazwaĂŚ :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Blacky :D DzĂŞki za wsparcie i miÂłe sÂłowa :* Mam nadziejĂŞ, Âże do nas jeszcze kiedyÂś zajrzysz? I, Âże o przyjemniejszych sprawach bĂŞdziemy mogli konwersowaĂŚ :uhh:
Funckyrella pisze:
DÂżastina pisze:
Funckyrella pisze:Ja niestety cholernie siĂŞ spieszĂŞ
Uciekasz :uhh: ZupeÂłnie jak nasz idol :uhh:
Ale ja wrĂłciÂłam :) A jego nie ma nadal ;(
A nie mogÂłaÂś go tu jakoÂś sprowadziĂŚ? :uhh:
Funckyrella pisze:
Trzymajmy siĂŞ ;(
Nic innego nam nie pozostaje :roll:
Inaczej byÂśmy nie przeÂżyÂły tego, Âże wczoraj znĂłw PawÂła nie byÂło :(
CzyÂżby to oznaczaÂło, Âże jesteÂśmy juÂż zahartowane? :uhh:
Funckyrella pisze:Ta caÂła sytuacja z degradacjÂą PawÂła to siĂŞ juÂż w zaÂłamanie nerwowe przeradza :(
Nie wytrzymaÂłam dzisiaj i napisaÂłam na adres widzowie@.... i zapytaÂłam o dalsze losy PawÂła i o wytÂłumaczenie sytuacji - jak myÂślisz :> Odpisze mi ktoÂś? :devil:
Taaak, zapewne :devil: SprawdziÂłaÂś czy skrzynki Ci nie zapchali? :devil:
Funckyrella pisze:Ale nie poddam siĂŞ, bĂŞdĂŞ mierzyĂŚ wyÂżej, dopĂłki siĂŞ czegoÂś nie dowiem :x
Jak znam Âżycie, to dowiesz siĂŞ, Âże to byÂła jego decyzja :devil: Ale ja teÂż bĂŞdĂŞ pisaÂła, tego nie moÂżna tak zostawiĂŚ :nie:
Funckyrella pisze:Z rĂłwnowagi coraz bardziej mnie ta sytuacja juÂż wyprowadza :x No, Âżeby chociaÂż byÂł PaweÂł w roli reportera :> Ale jego praktycznie wcale nie ma :uhh:
Chyba nie ma na tym Âświecie bardziej kretyĂąskiej TV :nie: Dlaczego nas i PawÂła to spotkaÂło? ;( Pierwszy raz odkÂąd znam PawÂła ÂżaÂłujĂŞ, Âże trzy lata temu natknĂŞÂłam siĂŞ na niego, tego piĂŞknego jesiennego popoÂłudnia w Faktach popoÂłudniowych ;(
Funckyrella pisze:Jest tyle pytaĂą bez odpowiedzi, tyle zachowaĂą PawÂła, ktĂłre moÂżna interpretowaĂŚ jednoznacznie, ale znajÂąc nasze umiejĂŞtnoÂści na jednoznacznoÂści poprzestawaĂŚ nie moÂżemy.... Âżeby siĂŞ nie zaÂłamaĂŚ, Âżeby siĂŞ pokrzepiĂŚ, ale ile w takiej niewiedzy moÂżna ÂżyĂŚ? :(
Ja juÂż nie wyrabiam ;( ;( ;( MĂłwiÂą, Âże czas leczy rany. To nieprawda :? ze mnÂą z dnia na dzieĂą jest gorzej :?
Funckyrella pisze:PisaÂłaÂś moÂże do PawÂła? :) Ja chyba nie mam odwagi i sumienia do niego pisaĂŚ w tej bolesnej sprawie :(
Wiem, Âże to okrutne, ale napisaÂłam do niego tydzieĂą temu. Odpowiedzi nie uzyskaÂłam :uhh: Zamierzam jeszcze prĂłbowaĂŚ, przecieÂż naleÂży siĂŞ nam jakieÂś wytÂłumaczenie :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:Blacky :D DzĂŞki za wsparcie i miÂłe sÂłowa :* Mam nadziejĂŞ, Âże do nas jeszcze kiedyÂś zajrzysz? I, Âże o przyjemniejszych sprawach bĂŞdziemy mogli konwersowaĂŚ :uhh:
ObyÂśmy nie musiaÂły czekaĂŚ trzy lata..... :? OczywiÂście nie chodzi mi w Âżadnym wypadku o oczekiwanie na powrĂłt Blacka :devil:
MyÂślaÂłam, Âże po tym, co spotkaÂło nas za sprawÂą Anity trzy lata temu..... myÂślaÂłam, Âże w podobnym bagnie nigdy siĂŞ juÂż nie znajdĂŞ ;(
ByÂło trzeba rozstaĂŚ siĂŞ TVN24 :? Takie przywiÂązywanie siĂŞ do ludzi z pudeÂłka zwanego telewizorem nie ma sensu :? ZwÂłaszcza, jeÂśli sÂą pracownikami najdziwniejszej stacji pod sÂłoĂącem tzw. TVN24 :? KtĂłra to stacja przez miesiÂąc potrafi do znudzenia, dzieĂą po dniu usadzaĂŚ jednostkĂŞ w pracy, a po upÂływie miesiÂąca, jednym ruchem rĂŞki pokazuje drzwi: precz! :?
DÂżastina pisze:
A nie mogÂłaÂś go tu jakoÂś sprowadziĂŚ? :uhh:
Dzisiaj nad tym pomyÂślĂŞ :D
DÂżastina pisze:Taaak, zapewne :devil: SprawdziÂłaÂś czy skrzynki Ci nie zapchali? :devil:
A!? :D To pewnie dlatego nie mogĂŞ siĂŞ do skrzynki dostaĂŚ :evil:
DÂżastina pisze:Wiem, Âże to okrutne, ale napisaÂłam do niego tydzieĂą temu. Odpowiedzi nie uzyskaÂłam :uhh: Zamierzam jeszcze prĂłbowaĂŚ, przecieÂż naleÂży siĂŞ nam jakieÂś wytÂłumaczenie :uhh:
WÂątpiĂŞ, czy odpisze ;(

Jeszcze takie maÂłe pytanko na koniec :) Czy wiadomo juÂż coÂś o starcie tej regionalnej warszawskiej TVN24? :rozglada:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze: ObyÂśmy nie musiaÂły czekaĂŚ trzy lata..... :?
:devil: Za trzy lata, to ja nie bĂŞdĂŞ pamiĂŞtaĂŚ, Âże byÂło coÂś takiego jak TVN24 :devil:

ByÂło trzeba rozstaĂŚ siĂŞ TVN24 :?
Ja to mogĂŞ napisaĂŚ - byÂło trzeba nie zaczynaĂŚ z TVN24
DÂżastina pisze:
A nie mogÂłaÂś go tu jakoÂś sprowadziĂŚ? :uhh:
Dzisiaj nad tym pomyÂślĂŞ :D
Albo nic nie wymyÂśliÂłaÂś, albo zatrzymaÂłaÂś go tylko dla siebie :> Jutro mogÂłabyÂś go oddaĂŚ :rydzyk:
DÂżastina pisze:Taaak, zapewne :devil: SprawdziÂłaÂś czy skrzynki Ci nie zapchali? :devil:
A!? :D To pewnie dlatego nie mogĂŞ siĂŞ do skrzynki dostaĂŚ :evil:
Ja teÂż z rana miaÂłam problem :uhh: Ale teraz juÂż mogĂŞ - niestety brak nowych wiadomoÂści :uhh:
DÂżastina pisze:Wiem, Âże to okrutne, ale napisaÂłam do niego tydzieĂą temu. Odpowiedzi nie uzyskaÂłam :uhh: Zamierzam jeszcze prĂłbowaĂŚ, przecieÂż naleÂży siĂŞ nam jakieÂś wytÂłumaczenie :uhh:
WÂątpiĂŞ, czy odpisze ;(
Pewnie nie odpisze, on bardo nie lubi pisaÌ :rozglada: Funcky, a mo¿e zrobimy sobie wycieczkê do stolicy? Przy okazji zwiedzimy tê wspania³¹ tv. :devil: Osobiœcie zapytamy o co biega :devil:
Jeszcze takie maÂłe pytanko na koniec :) Czy wiadomo juÂż coÂś o starcie tej regionalnej warszawskiej TVN24? :rozglada:
Od czasu [url=ttp://www.tvnfakty.pl/index.php?subaction=sho ... om=&ucat=2&]tego[/url] newsa cisza :mhm:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze: :devil: Za trzy lata, to ja nie bĂŞdĂŞ pamiĂŞtaĂŚ, Âże byÂło coÂś takiego jak TVN24 :devil:
TeÂż tak mĂłwiÂłam, kiedy AnitĂŞ wyrzucili z FaktĂłw :D I.... zapomniaÂłam o TVn-ie na dobre :tanczy: Teraz z trudem i ociĂŞÂżale sobie przypominam co to takiego :D
Albo nic nie wymyÂśliÂłaÂś, albo zatrzymaÂłaÂś go tylko dla siebie :> Jutro mogÂłabyÂś go oddaĂŚ :rydzyk:
Mam niestety maÂło czasu na obmyÂślenie jakiego sensownego planu dziaÂłania :/ ;(
D¿astina pisze:Pewnie nie odpisze, on bardo nie lubi pisaÌ :rozglada: Funcky, a mo¿e zrobimy sobie wycieczkê do stolicy? Przy okazji zwiedzimy tê wspania³¹ tv. :devil: Osobiœcie zapytamy o co biega :devil:
No niestety, ja niedÂługo bĂŞdĂŞ zmuszona obraĂŚ kurs na zachĂłd ;( Do Warszawy nie po drodze ;( A moja skrzynka pustkami Âświeci ;(
Od czasu [url=ttp://www.tvnfakty.pl/index.php?subaction=sho ... om=&ucat=2&]tego[/url] newsa cisza :mhm:
Niestety link nie dziaÂła :rozglada:

Nic nie wiadomo, nic nie dziaÂła tak, jakbyÂśmy chciaÂły - DÂżastina fatum jakieÂś nas dopadÂło i nie nam odpuÂściĂŚ ;(
PrzyszÂło mi na myÂśl, po tym jak dzisiaj teÂż Âśladu po Pawle nie ma TVN24, Âże on moÂże juÂż nie pracuje dla tej stacji :rozglada:

WÂłaÂśnie skoĂączyÂłam pisaĂŚ te sÂłowa i PaweÂł pojawiÂł siĂŞ w relacji :jupi: :jupi: MĂłwiÂł o kolejnym zatrzymaniu przez CBA :tanczy: nie Âżeby mnie ten fakt zatrzymania tak cieszyÂł a pojawienie siĂŞ PawÂła :jupi: :jupi:

No nieeeeee - a ja zanied³ugo wyjœÌ muszê :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

JeÂśli widziaÂłaÂś pierwszÂą relacjĂŞ, to jak do tej pory straciÂłaÂś tylko jednÂą rozmowĂŞ :D ChoĂŚ wÂłaÂściwie jak na warunki, jakich jesteÂśmy Âświadkami ostatnimi czasy, powinnam napisaĂŚ aÂż jednÂą rozmowĂŞ ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Capsy z koĂącĂłwki rozmowy :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze: No niestety, ja niedÂługo bĂŞdĂŞ zmuszona obraĂŚ kurs na zachĂłd ;( Do Warszawy nie po drodze ;(
Tylko nie pisz, ¿e znowu na trzy miesi¹ce masz zamiar znikn¹Ì ;(
Funckyrella pisze:A moja skrzynka pustkami Âświeci ;(
Moja podobnie ;(
Funckyrella pisze:PrzyszÂło mi na myÂśl, po tym jak dzisiaj teÂż Âśladu po Pawle nie ma TVN24, Âże on moÂże juÂż nie pracuje dla tej stacji :rozglada:
:o Ja o tym samym pomyÂślaÂłam. Nawet planowaÂłam dziÂś konkurencyjne dzienniki oglÂądaĂŚ w celu odnalezienia naszej zguby :lol:
Funckyrella pisze:WÂłaÂśnie skoĂączyÂłam pisaĂŚ te sÂłowa i PaweÂł pojawiÂł siĂŞ w relacji :jupi: :jupi: MĂłwiÂł o kolejnym zatrzymaniu przez CBA :tanczy: nie Âżeby mnie ten fakt zatrzymania tak cieszyÂł a pojawienie siĂŞ PawÂła :jupi: :jupi:
Pawe³ te¿ wygl¹da³ na zadowolonego z tego powodu, ¿e w koùcu mo¿e dla nas relacjonowaÌ :szalony: Trochê siê dzisiaj przemieszcza³ po stolicy :rozglada: G³ównie prezentacj¹ nowych spotów i bilbordów wyborczych siê zajmowa³. Podnosi³ dziœ politykom ciœnienie podczas konferencji, swoimi dociekliwymi pytaniami :rozglada: Z pos³em Dudziùskim z Pis wda³ siê nawet w krótk¹ dyskusjê ;) Na konferencji PO, jako pierwszy mia³ zaszczyt poprosiÌ Donalda Tuska o komentarz do doniesieù Wprost o tym jakoby mia³o dojœÌ do kolejnej debaty Kwaœniewski vs. Kaczyùski. W kolejnych serwisach z dum¹ o tym opowiada³ :rozglada: W miêdzy czasie od rzeczniczki NFZ próbowa³ siê dowiedzieÌ tego, kto jest winny kryzysowi w s³u¿bie zdrowia i pod czyim adresem kierowaÌ roszczenia.
:mhm: Na moje oko nie widaĂŚ po Pawle przygnĂŞbienia z powodu degradacji :mhm: MoÂże to jeszcze nie koniec jego kariery prezenterskiej? :rydzyk:
Pawe³ dziœ szalenie przystojnie wygl¹da³ :lol2: To ¿adna nowoœÌ, ale nie mog³am siê powstrzymaÌ :rozglada: musia³am to napisaÌ :rozglada:
Mam jeszcze nagrania z dwĂłch ostatnich relacji :mhm: ale nie wiem kiedy notka mi to scapsuje :> coÂś siĂŞ dziÂś ociÂąga :> W deszczu przyszÂło PawÂłowi nadawaĂŚ :uhh: Nawet niebo pÂłakaÂło z tego powodu, Âże to juÂż koniec dyÂżurowania tak wspaniaÂłego Pana Redaktora :uhh:
Ach! ZapomniaÂłabym :rozglada: PaweÂł dorobiÂł sĂŞ parasolki :rozglada: a moÂże poprostu nie zapomniaÂł jej tym razem zabraĂŚ ze sobÂą :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Reszta capsĂłw :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:Reszta capsĂłw :arrow:
DziĂŞki :D Ile Ci jestem winna? :rozglada:
PaweÂł moÂże sobie zaÂśpiewaĂŚ: Under my umbrella, ella, ella, ey, ey, ey.... :rozglada:
ÂŚmiem podejrzewaĂŚ, Âże zrobiÂłby to lepiej od samej Rihanny :rozglada: Wszak wiemy, Âże talent wokalny posiada :szalony:

Ech!!! I znowu trochĂŞ smutno mi siĂŞ zrobiÂło :uhh: PatrzĂŞ na te wspĂłlne PawÂła capsy z Kacprem i uÂświadomiÂłam sobie, Âże wraz z jego pojawieniem siĂŞ w serwisach.... ;( ;( ;(
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze: :mhm: Na moje oko nie widaĂŚ po Pawle przygnĂŞbienia z powodu degradacji :mhm: MoÂże to jeszcze nie koniec jego kariery prezenterskiej? :rydzyk:
A spójrz na caps, na którym Pawe³ jest z tym nowym :( Co siê maluje na twarzy Paw³a? Moim zdaniem smutek, niezrozumienie, a mo¿e nawet lekka z³oœÌ :rozglada:

PiĂŞkne capsy dziewczynki :* Faktycznie wiele mnie nie ominĂŞÂło, ale jak na panujÂące warunki to bardzo duÂżo nawet ;(
PaweÂł moÂże sobie zaÂśpiewaĂŚ: Under my umbrella, ella, ella, ey, ey, ey.... :rozglada:
ÂŚmiem podejrzewaĂŚ, Âże zrobiÂłby to lepiej od samej Rihanny :rozglada: Wszak wiemy, Âże talent wokalny posiada :szalony:
No, ale lepszy od PawÂła jest na pewno Ludwik Dorn 8) :devil:
Tylko nie pisz, ¿e znowu na trzy miesi¹ce masz zamiar znikn¹Ì ;(
To na pewno nie bĂŞdzie takie ,,ciÂągÂłe'' rozstanie ;)

Zanosi siĂŞ jednak na to, Âże na rozstanie z PawÂłem znĂłw jesteÂśmy skazane ;(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze: A spójrz na caps, na którym Pawe³ jest z tym nowym :( Co siê maluje na twarzy Paw³a? Moim zdaniem smutek, niezrozumienie, a mo¿e nawet lekka z³oœÌ :rozglada:
Moja mama mówi tak samo, kiedy ostatnio widzi Paw³a :rozglada: Jednak jest coœ, co pozwala mi przypuszczaÌ, ¿e Pawe³, a¿ tak bardzo przygnêbiony nie jest ;) O jego g³os mi chodzi - niezmiennie s³ychaÌ jak¹ radoœÌ sprawia mu reporterowanie :D Jeœli tego entuzjazmu zabraknie wtedy naprawdê zacznê siê o niego martwiÌ :uhh:
PiĂŞkne capsy dziewczynki :*
To PaweÂł jest piĂŞkny :szalony:
No, ale lepszy od PawÂła jest na pewno Ludwik Dorn 8) :devil:
:nie: PaweÂł zrobiÂłby to z wiĂŞkszym wyczuciem :rozglada:
To na pewno nie bĂŞdzie takie ,,ciÂągÂłe'' rozstanie ;)
To trochĂŞ pocieszajÂące :roll: OdkÂąd mÂłodzieÂż rozpoczĂŞÂła ekukacjĂŞ, a Black siĂŞ poÂżegnaÂł nikt oprĂłcz Ciebie tu nie zaglÂąda :uhh:
Zanosi siĂŞ jednak na to, Âże na rozstanie z PawÂłem znĂłw jesteÂśmy skazane ;(
Ech!!! Ten te¿ nie daje powodów do radoœci :uhh: Pewna jestem, ¿e gdyby móg³ to by dawa³ ( :* ) Wczoraj, kiedy widzia³am go o Poranku krêc¹cego siê po studio liczy³am na materia³ do któregoœ z wieczornych programów. Skoùczy³o siê na tym, ¿e w popo³udniowym M24 w lektora siê zabawi³ i odczyta³ fragmencik ksi¹¿ki Marcinkiewicza :mhm: Ciekawe czy ca³¹ musia³ przeczytaÌ i dlatego nie zd¹¿y³ przygotowaÌ ¿adnego materia³u? :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

D¿astina pisze:Ech!!! Ten te¿ nie daje powodów do radoœci :uhh: Pewna jestem, ¿e gdyby móg³ to by dawa³ ( :* ) Wczoraj, kiedy widzia³am go o Poranku krêc¹cego siê po studio liczy³am na materia³ do któregoœ z wieczornych programów. Skoùczy³o siê na tym, ¿e w popo³udniowym M24 w lektora siê zabawi³ i odczyta³ fragmencik ksi¹¿ki Marcinkiewicza :mhm: Ciekawe czy ca³¹ musia³ przeczytaÌ i dlatego nie zd¹¿y³ przygotowaÌ ¿adnego materia³u? :rozglada:
Wczoraj daÂł powĂłd do zadowolenia :D
:arrow:
Obrazek Obrazek
:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości