[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

OdtworzyÂłem sobie wczorajsze WiadomoÂści na itvp.pl i rzeczywiÂście jakoÂś WyszyĂąska siĂŞ myliÂła strasznie :shock: MrugaÂła bez przerwy i czytaÂła z kartki- tak jak mĂłwiÂła Nika :?
MoÂże coÂś oczy bolaÂły, albo coÂś, bo wiem Âże WyszyĂąska siĂŞ normalnie tak nie zachowuje :nie: Ona jest tam najlepszÂą prezenterkÂą, o pani Wysockiej siĂŞ nie bĂŞdĂŞ wypowiadaÂł :stop:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Ona jest tam najlepszÂą prezenterkÂą, o pani Wysockiej siĂŞ nie bĂŞdĂŞ wypowiadaÂł
Nawet jakbys chciaÂł siĂŞ wypowiedziec to juÂż nieaktualne chyba :spiewa:
Dorota Wysocka przestaje prowadziĂŚ "WiadomoÂści" w TVP1. WypadÂła z grafiku dyÂżurĂłw - dowiedziaÂł siĂŞ DZIENNIK. Wersja oficjalna: musi zrobiĂŚ miejsce nowym twarzom. Wersja nieoficjalna: to cena za "sprawĂŞ wizyty Tuska w Anglii". Wysocka wbrew swojej szefowej Patrycji Koteckiej z Agencji Informacji pokazaÂła materiaÂł o kampanii lidera PO na Wyspach.



Dziœ jako prowadz¹cy g³ówne wydanie "Wiadomoœci" ma zadebiutowaÌ Piotr Œwi¹c, dziennikarz z gdaùskiego oœrodka TVP, od listopada do najwaniejszego programu informacyjnego telewizji publicznej przychodzi Jaros³aw Kulczycki (dotychczas w Polsacie).

Dorota Wysocka ostatni raz poprowadziÂła "WiadomoÂści" wczoraj wieczorem. W piÂątek, jak ustaliÂł DZIENNIK, powiedziaÂła kolegom w redakcji, Âże niedziela bĂŞdzie ostatnim dniem jej pracy. Nie zostaÂła uwzglĂŞdniona w grafiku na najbliÂższe dni i nie poprowadzi "WiadomoÂści" co najmniej do koĂąca kampanii wyborczej.

Sama Kotecka w rozmowie z DZIENNIKIEM twierdzi, Âże odsuniĂŞcie Wysockiej nie ma nic wspĂłlnego z okresem przedwyborczym. "Chodzi o wprowadzenie nowego prezentera, ktĂłry od paÂździernika ma kontrakt z <WiadomoÂściami> - mĂłwi. Dorota Wysocka dodaje: "Potwierdzam, Âże takÂą wersjĂŞ usÂłyszaÂłam od kierownictwa. Dziennikarka nie chce odpowiadaĂŚ na Âżadne inne pytania".

TÂłumaczenie Patrycji Koteckiej budzi jednak wÂątpliwoÂści. Po pierwsze dlatego, Âże ostatnio Dorota Wysocka niemal non stop pojawiaÂła siĂŞ na antenie na przemian z MaÂłgorzatÂą WyszyĂąskÂą. A WyszyĂąska w grafiku zostaÂła. Po drugie, poniewaÂż nowi prowadzÂący nie sÂą jeszcze sprawdzeni w roli gospodarzy "WiadomoÂści". Dlatego jeden z kolegĂłw Wysockiej nie ma wÂątpliwoÂści. "To kara za upieranie siĂŞ przy wyemitowaniu w programie taÂśmy z wyborczej wizyty Tuska w Wielkiej Brytanii" - mĂłwi DZIENNIKOWI, proszÂąc o zachowanie anonimowoÂści.

Wiceszefowa Agencji Informacji odpowiadajÂącej za programy informacyjne w TVP podtrzymuje swojÂą wersjĂŞ wydarzeĂą. Po tym, jak siĂŞ dowiedziaÂła, Âże DZIENNIK interesuje siĂŞ sprawÂą zawieszenia Doroty Wysockiej, zaproponowaÂła, Âże przywrĂłci jÂą do pracy, jeÂżeli ta czuje siĂŞ pokrzywdzona. "Ale Dorota stwierdziÂła, Âże to niepotrzebne zamieszanie i Âże nie skorzysta" - relacjonuje Kotecka. I dodaje, Âże dziennikarka pozostaje w zespole "WiadomoÂści".

Z kolei Andrzej Urbaùski, prezes telewizji publicznej, stanowczo dementuje informacje, jakoby TVP mia³a zamiar rozstaÌ siê z Wysock¹. "Bardzo wysoko j¹ ceniê, tak samo jej profesjonalizm. Nie tak dawno gratulowa³em jej osi¹gniêÌ i prosi³em o dalsz¹ owocn¹ wspó³pracê" - mówi DZIENNIKOWI.

Czy na pewno? Jak siĂŞ dowiedziaÂł siĂŞ DZIENNIK, od dwĂłch miesiĂŞcy Dorota Wysocka bezskutecznie prosiÂła o przedÂłuÂżenie kontraktu, ktĂłry skoĂączyÂł siĂŞ 1 paÂździernika.
ÂŹrĂłdÂło:dziennik.pl
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś ''WiadomoÂści'' poprowadzi po raz pierwszy Piotr ÂŚwiÂąc.
Piotr ÂŚwiÂąc z gdaĂąskiego oÂśrodka TVP zadebiutuje dzisiaj w roli prowadzÂącego g³ówne wydanie „WiadomoÂści” wTVP1. Do³¹czy do Doroty Wysockiej i MaÂłgorzaty WyszyĂąskiej. W listopadzie „WiadomoÂści” o 19.30 bĂŞdzie rĂłwnieÂż prowadziĂŚ JarosÂław Kulczycki.
Dzisiaj Dziennik napisaÂł, Âże Dorota Wysocka zostaÂła odsuniĂŞta od prowadzenia „WiadomoÂści”. Tym doniesieniom zaprzecza Aneta Wrona, rzecznik prasowy TVP.

WysockÂą nadal bĂŞdzie moÂżna oglÂądaĂŚ w „WiadomoÂściach”. Jako prowadzÂąca program ponownie pojawi siĂŞ najprawdopodobniej pod koniec tygodnia.

Wrona potwierdza natomiast informacjĂŞ, Âże dzisiaj g³ówne wydanie „WiadomoÂści” poprowadzi Piotr ÂŚwiÂąc.

ÂŚwiÂąc bĂŞdzie gospodarzem „WiadomoÂści” o 19.30 na zmianĂŞ z DorotÂą WysockÂą i MaÂłgorzata WyszyĂąskÂą. W przyszÂłym miesiÂącu w tej roli zadebiutuje rĂłwnieÂż JarosÂław Kulczycki.
ÂźrĂłdÂło: medialink

MuszĂŞ przyznaĂŚ, Âże juÂż wielokrotnie widziaÂłem jak ÂŚwiÂąc prowadzi ''PanoramĂŞ lokalnÂą'' (tak nazywa siĂŞ program regionalny TVP Info, ktĂłry moÂżemy oglÂądaĂŚ na Pomorzu.) Nie wiem, dlaczego akurat to on poprowadzi ''WiadomoÂści'', choĂŚ ten ''dziennikarz'' pasuje w sam raz do prowadzenia tak beznadziejnego programu
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Akurat Piotr ÂŚwiÂąc ,jakby nie oceniaĂŚ wiadomoÂści jest bardzo dobrze przygotowany do prowadzenia programu, ma ÂświetnÂą dykcjĂŞ i ani razu mimo iÂż prowadziÂł wiadomoÂści po raz pierwszy nie pomyliÂł i nie zagubiÂł siĂŞ podzczas programu.
Nocturne

Post autor: Nocturne »

Ja tam WysockÂą bardzo lubiĂŞ - jest jedynym powodem, dla ktĂłrego czasem oglÂądam WiadomoÂści i jej odsuniĂŞcie za sprawĂŞ z Tuskiem uwaÂżam za skandal.
A koteckÂą po wyborach wysÂłaĂŚ w kosmos trzeba.
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 94637.html
Z naszych informacji wynika bowiem, ¿e w "Wiadomoœciach" zastanawiano siê, czy te wyniki zataiÌ i nie podawaÌ ich dzisiaj w g³ównym wydaniu "Wiadomoœci o 19.30". Powód: sonda¿ prognozuje pora¿kê PiS. A premier og³osi³ dziœ, ¿e sonda¿e s¹ "sfa³szowane".
to co wyprawiajÂą w TVP to skandal!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Rozpoczyna siĂŞ kampania reklamowa ''WiadomoÂści'' :roll:
Przez caÂły listopad trwaĂŚ bĂŞdzie kampania wizerunkowa emitowanych w TVP1 'WiadomoÂści'. Twarzami reklamowej akcji zostali czoÂłowi zagraniczni korespondenci programu informacyjnego Jedynki, a takÂże jego warszawscy reporterzy.
W reklamach 'WiadomoÂści' pojawiÂą siĂŞ: Piotr KraÂśko, Urszula Rzepczak, Wiktor Bater, Joanna Wajda i Marcin SzczepaĂąski.

Kampania obejmie czoÂłowe gazety codzienne ("Gazety Wyborcza", "Dziennik"), tygodniki opinii ("Polityka", "Newsweek", "Wprost" i "PrzekrĂłj"), stacje radiowe (Jedynka, TrĂłjka i Radio Zet) oraz outdoor.

Kreacjê przygotowa³o Biuro Marketingu i Promocji TVP S.A., a zaplanowaniem i zakupem mediów zaj¹³ siê dom mediowy Zenith Optimedia Group.

Telewizja Polska nie ujawnia budÂżetu przeznaczonego na kampaniĂŞ.
ÂźrĂłdÂło: wirtualnemedia.pl
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

ZauwaÂżyÂłem dziÂś jadÂąc do pracy pierwszy billboard z UrszulÂą Rzepczak, koÂło siedziby Polskiego Radia przy Malczewskiego ...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Wszystko o "Wiadomościach" TVP1

Post autor: pawell »

Piotr Kraśko prowadzącym "Wiadomości"? :arrow: http://www.dziennik.pl/kultura/telewizj ... mosci.html

Czemu nie, lubię Piotra Kraśkę jako reportera. Robi ciekawe reportaże, więc może dobrze też mu pójdzie za stołem "Wiadomości"? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wielka wpadka TVP

Post autor: pop »

Caps z wczorajszych "Wiadomości":
Obrazek
:shock:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Wszystko o "Wiadomościach" TVP1

Post autor: qmate »

WarszawKa i BrukselKa. Dobre... Rozumiem pomylić się w jednym słowie, ale we dwóch?
//////////
muszyx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czwartek 02 lis 2006, 21:18
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wszystko o "Wiadomościach" TVP1

Post autor: muszyx »

Widać, że to wszystko było ustawiane. Widocznie komuś z realizatorów zaszła w skórę Warszawa i Bruksela. ;)
Nominacje do "Zgniłego jaja 2008":
TVN24 - najbardziej nieobiektywna stacja w Polsce
TVN - najbardziej kiczowate propozycje programowe
TVN Turbo - The best of kicz 2008
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wiadomości

Post autor: pop »

Jak infomuje Plejada.pl, Hanna Lis i Piotr Kraśko podpisali konrakt z TVP. Pierwszy wydanie programu z ich udziałem już 14 kwietnia. Niebawem - jak podaje Plejada - "Wiadomości" będą prowadzine 'na stojąco', mają być też bardziej dynamiczne.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
DawidInfo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 18:19

Re: Wiadomości

Post autor: DawidInfo »

Co mamy rozumieć, że będą bardziej dynamiczne, już w październiku mówili , ze będa bardziej dynamiczne. A na stojaco to ich przez 30 minut będą nogi boleć. A przecież hania miała poprowadzić Wiadomođci TVP ju 7 kwietnia.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wiadomości

Post autor: pop »

DawidInfo pisze:A na stojaco to ich przez 30 minut będą nogi boleć.
Świetny żart.

Według "Dziennika", na liście osób, którymi zainteresowana jest Telewizja Polska, mają być m.in. Marcin Wrona i Maciej Woroch.

Niemal pewne jest, że do "Wiadomości" trafi Marcin Firlej. Rozmowy są prowadzona także z pięciomia dziennikarzami Polsatu.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości