[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Najlepszym wyjœciem gdyby by³a 7 edycja ,to TZG w niedzielê o 21.00 bo wtedy móg³by liczyÌ na podobn¹ ogladalnoœÌ jak¹ ma teraz
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Zaœ wtedy by wysz³o, ¿e TVN siê ewakuujê, co by myœlê im na dobre nie wysz³o. Ju¿ widzê te nag³ówki - WIELKA EWAKUACJA TZG!!!
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

No ale jeœli ogladalnoœÌ mia³a byÌ taka jaka podczas 5 edycji to lepiej , ¿eby dali np. o 20.00 Milionerów a póŸniej TZG , tym bardziej ¿e dzieù bêdzie coraz d³u¿szy gdy¿ bêdzie ju¿ wiosna.
Ostatnio zmieniony środa 07 lis 2007, 14:12 przez lukasz000, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Przepraszam bardzo. Znasz ogl¹dalnoœÌ V edycji?
PrzypomnĂŞ wynik - Âśrednio 5 milionĂłw widzĂłw. Za maÂło?
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Ale by³a lepsza jedynie od 1 która by³a emitowana w soboty a przez marzec i po³owê kwietnia ogladalnoœÌ by³a 2 razy ni¿sza od rancza które mia³o od ok. 6-8 mln , i wtedy jeszcze by³ skazany na œmierÌ który co prawda nie dogoni³ wtedy TZG ale by³ bardzo blisko , a Jak oni œpiewaj¹ wówczas wygrywa³o ogladalnoœci¹ z show TVN wiêc nie da siê powiedzieÌ , ¿e ogl¹dalnoœÌ TZG by³a bardzo dobra. Wogóle TVN wówczas by³ na 4 miejscu w ca³ym sezonie.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Adrian pisze:Sam ju¿ nie wiem, mo¿e w takim razie w niedziele o 20 Twarz¹ w twraz, a Gotowi na mi³oœÌ we wtorki, a TzG o 21?
PrzecieÂż na 99 proc. kontynuacja "TwarzÂą w twarz" nie powstanie, fabuÂła jest zamkniĂŞtÂą tzn. odpowiedzi na wszystkie pytania - rowiÂązanie (caÂłej) kryminalnej zagadki poznamy w 12. odcinku serialu, ktĂłry na antenie TVN pojawi siĂŞ juÂż za 2 tygodnie. TenÂże serial Patryka Vegi to przecieÂż nie "Magda M.", ktĂłrej czwartÂą seriĂŞ wyprodukowaĂŚ moÂżna byÂło "na Âżyczenie widzĂłw" :?
Rozumie siê samo przez siê, ¿e realizacja siódmej czêœci "Taùca z gwiazdami" wi¹¿e siê - mam nadziejê - z równie dobr¹ jak przy siódmej ods³onie obsad¹, promocj¹ i tak dalej i tak dalej. Inna pora emisji nie wchodzi w grê..
lukasz000 pisze:a Jak oni œpiewaj¹ wówczas wygrywa³o ogladalnoœci¹ z show TVN wiêc nie da siê powiedzieÌ , ¿e ogl¹dalnoœÌ TZG by³a bardzo dobra
Program "Jak Oni œpiewaj¹" przegrywa³ ogl¹dalnoœci¹ z tanecznym hitem telewizji Piotra Waltera, a to ten znalaz³ siê wiosn¹ bie¿¹cego roku w niezwykle "trudnej" sytuacji: silne propozycje rywali, brak "gwiazd" wœród zawodników... Lepsz¹ widowni¹ ni¿ "Taniec z gwiazdami" rozœpiewany show Polsatu pochwaliÌ siê móg³ tylko przy okazji pierwszej emisji -> widowiska œci¹gnê³y (premiery: I serii JOŒ i pi¹tej TzG) 5,7 oraz 5,0 mln ludzi.

"NajÂświeÂższy" odcinek z 4 listopada znakomity, choĂŚ szkoda przesympatycznej i przeszczerej (w moich oczach) Isis Gee, ktĂłra - ewidentnie - prezentowaÂła wyÂższy poziom umiejĂŞtnoÂści "parkietowych" niÂż coraz mniej Âśmieszny (ech..) "dziennikarz, satyryk" RafaÂł Bryndal :devil: AranÂżacje orkiestry szlagierĂłw Osieckiej doskonaÂłe, wystĂŞpy zwÂłaszcza Steczkowskiej, Guzik czy wyeliminowanej Amerykanki - istotnie wspaniaÂłe. OczywiÂście nie rozczarowaÂł DamiĂŞcki w duecie z Szabatin :D
ChciaÂłbym aby w finale spotkali siĂŞ serialowa "Hela.." czy jak kto woli ÂŻaneta KopeĂŚ z "Na WspĂłlnej" oraz Mateusz - Justyna (by the way faworyzowana wyraÂźnie przez GaliĂąskiego) mimo "profesjonalnych" popisĂłw nie budzi jakoÂś mej sympatii, a i Stefano "KrysztaÂłowÂą KulĂŞ" zdobyÂł wspĂłlnie z KingÂą Rusin, tym samym wystarczy! :tanczy:

Z doniesieĂą: wg Pudelka :lol: producenci "TaĂąca.." aktualnie kompletujÂą skÂład siĂłdmej edycji przeboju, ponownie do udziaÂłu w nim prĂłbuje siĂŞ skÂłoniĂŚ NataliĂŞ KukulskÂą ;)
Ostatnio zmieniony piątek 09 lis 2007, 15:07 przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN nie chce zezygnowaĂŚ z "TaĂąca z gwiazdami":
Press pisze:- Nie chcemy rezygnowaĂŚ z tego programu, bo ma Âświetne wyniki – mĂłwi prezes TVN SA Piotr Walter
wirtualnemedia.pl pisze:TVN zastanawia siĂŞ rĂłwnieÂż nad kontynuacjÂą "TaĂąca z gwiazdami". Prezes Walter twierdzi, Âże trudno bĂŞdzie zastÂąpiĂŚ ten show takim, ktĂłry dorĂłwnaÂłby mu popularnoÂściÂą.
Nie dziwiĂŞ siĂŞ. TVN jest liderem w niedzielny wieczĂłw, wiĂŞc chyba kontynuacja jest dobrym pomysÂłem. JeÂśli ludzie - 5 mln ludzi! - chce oglÂądaĂŚ ten program to trzeba im to umoÂżliwiĂŚ...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Tak sobie patrzê, kto odpada³ w poszczególnych edycjach. Gdyby niektóre osoby wziê³y udzia³ trochê póŸniej na pewno mia³yby lepsze miejsce. Agnieszka W³odarczyk w 1 edycji by³a 7 z 8 zawodników. Gdyby wyst¹pi³a gdzieœ w 4-5 edycji mo¿e i by wygra³a. Patrycja Markowska z 2 edycji teraz te¿ jest popularniejsza. No, ale zobaczymy co czas przyniesie na 7 edcyje :D Ja bym chcia³ zobaczyÌ Tamarê Arciuch, Trzepieciùsk¹, Pakosiùsk¹, Pascala brodnickiego, Któregoœ z Wójcików ( ani mru mru), Tomasza Karolka, Kukulks¹, Izê Ma³ysz, Lewiùsk¹, Bujakiewicz, Szyca. Ale czy ktoœ z nich wyst¹pi to siê przekonamy :D

[ Dodano: Sob Lis 10, 2007 8:55 pm ]
Jeszcze muszĂŞ to napisaĂŚ, bo po prostu jestem zaskoczony! Taniec z gwiazdami nawet leciaÂł jak byÂły wybory. PamiĂŞtam, Âże w 2 albo 3 edycji byÂła 2 tygodniowa przerwa, a takto nigdy. A Polsat co zrobiÂł?! Za tydzieĂą nie daje JoÂś, bo jest na tvp2 mecz Polska-Belgia! zal... BojÂą siĂŞ konkurencji i tyle. TVN nigdy tak nie robi! To tak jakby TVN nie daÂł superkina, bo jest eurowizja :/ Zal po prostu, a polsat dzisiaj w joÂś sami powiedzieli, Âże spotykamy sie za 2 tygodnie, bo jest mecz :/
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

tvn.pl pisze:Ostatnia, pewnie dlatego wyjÂątkowo wartoÂściowa, KrysztaÂłowa Kula w twarzowym duecie z czerwonym Porsche (...).
Ostatnia Kula - ostatnia edycja?
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

r_r16 pisze:
tvn.pl pisze:Ostatnia, pewnie dlatego wyjÂątkowo wartoÂściowa, KrysztaÂłowa Kula w twarzowym duecie z czerwonym Porsche (...).
Ostatnia Kula - ostatnia edycja?
ZostawiajÂą przecieÂż ten program na wizji :> , a dalej ciÂągnÂą, Âże ostatnia edycja :lol:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Jak dla mnie TVN powinien wzi¹Ì takie gwiazdy

1.M.MoÂłek
2.M.Meller
3.Marta KaczyĂąska
5.M.Prokop
6.N.UrbaĂąska
7.M.Szejbal
8.M.ZakoÂścielny
9.M.Cielecka
10.G.Torbicka
11.A.Dygant
12.J.Pochanke
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

piotrek888 pisze:12.J.Pochanke
Ooo, to by byÂło ciekawe. WeÂźmy jeszcze moÂże Sianeckiego i Kajdanowicza :lol:.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

W tej chwili nie ma Âżadnych prac nad nowÂą edycjÂą TzG.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

E.Miszczak
„Kilku artystom zÂłoÂżyliÂśmy nasze propozycje, ale mimo iÂż „TzG” zapewnia rozwĂłj oraz ÂświetnÂą reklamĂŞ, to nie ma chĂŞtnych do zabawy. Gwiazdy nie chcÂą rezygnowaĂŚ ze zobowiÂązaĂą zawodowych i prywatnych na rzecz kilku treningĂłw w tygodniu”.
Decyzja, czy 7. edycja show siê odbêdzie, ma zapaœÌ w przeci¹gu trzech tygodni.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Ja bym pomówi³ o realnych osobach, które maj¹ szanse wsi¹œÌ udzia³. Na przyk³ad Zakoœcielny nie, bo wyjecha³ :/ Urbaùska jest zawodow¹ tancerk¹, wiec te¿ nie ma o czym mówiÌ.

Moja lista ''realna''

1. Natalia Kukulska ( pomoÂże jej z pÂłytÂą) lub Monika Brodka
2. Tamara Arciuch
3. Dominika OstaÂłowska
4. Gosia Andrzejewicz ( teÂż siĂŞ trochĂŞ zareklamuje, bo ostatnio kiepsko)
5. Iza MaÂłysz ( moÂże teraz w koĂącu bĂŞdzie)
6. Tatiana Okupnik
7. Martyna Wojciehowska
8. Marcin Prokop
9. Pascal Brodnicki
10. Jacek PoniedziaÂłek
11. Robert Gonera
12. Robert WiĂŞckiewicz
13. Wojciech Jagielski
14. Szymon Wydra
15. Niespodzianka 3 lub 4 odcinka

15 osoba to wielka niespodzianka. To by by³o fajne ;) Do 3 i 4 odcinka wogóle nie wiemy kto to jest! W 1 odcinku zataùczy³o by 7 kobiet, w 2 odcinku 7 panów, w 3 odcinku 12 par, w 4 odcinku te¿ 12 bo by do³¹czy³a ta nowa gwiazda ;]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości